Jump to content


Photo

Spreji za lesk las


  • Please log in to reply
247 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 02:40 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(miss*sixty)
Jah nevem. biggrin.gif Da bi se še povrh svetli. biggrin.gif Nimam tolk dolgih las in pol gre takoj tud vse na lasišče, ko kej špricam.

Hm...ja mam barvane, poškodovane in rada bi imela svilene. Katerega pol zberem? biggrin.gif


Dilema? biggrin.gif


miss*sixty sej ne vem kaj bi ti rekla ... jaz sem že vse tri sprobala in vsi trije so mi res zelo fajn.

Jaz bi se na tvojem mestu odločala za tistega za barvane lase ali pa za tistega, ki vsebuje svilo. Sploh ti ne znam svetovat ker so vsi trije v redu, no. Vzemi tistega za barvane lase, če hočeš pa res extra mehkobo vzami pa tistega s svilo, ki je namenjen lasem, ki jim primanjkuje mehkobe in sijaja, poleg tega preprečuje lomljenje las ... pa še najlepše zgleda, taka lepa rozasta tekočina je. biggrin.gif

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 02:43 PM

Hvala Dilema. Sonček si :sunny:

Res kompliciram, ane. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#123 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 02:44 PM

Ehh ne ... ni panike! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#124 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 02:47 PM

Še neki oops.gif

Ta sprejček ma navrh eno penco, ne? To se prav, da ga morš sklompat pred uporabo? oops.gif biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#125 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 02:49 PM

V bistvu ni ravno penca ampak sta dve tekočini, ena je bolj belkasta, druga pa bolj prozorno-rozasta. In potem je res treba to pretrest, ampak ni panike ... se takoj v sekundi pomeša, sam ene dvakrat prekucneš ta sprejček pa je. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#126 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2006 - 04:10 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(URŠKA)
Dilema, a lahko to uporabiš ko imaš mokre lase in si jih umil? mislim, najprej našamponiraš, potem balzam in potem ta sprejček? ali nič balzama in samo to?

urška,lahko! odvisno kake maš laske,zdj ene bi si dale celo masko namest balzama...jz si dam vedno po umivanju ta sprejčk na mokre lase

joj joj, jest sm zdej čist zmedena IPB Image

kako gre vse to skupaj še z masko?
šampon+balzam+maska+sprejček?
šampon+balzam+sprejček?
šampon+balzam+maska?
šampon+sprejček+maska?IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#127 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 January 2006 - 04:15 PM

QUOTE(URŠKA)

šampon+maska+sprejček?
šampon+balzam+sprejček?


Prvo ali drugo. Sprejček pride na vrsto vedno na koncu in se ne spira, to ali boš pred tem uporabila masko ali balzam je pa tvoja odločitev ... obojega ti ni treba.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#128 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2006 - 10:08 PM

QUOTE(lejck)
Btw sprejčk ne stane 1200 ampak 700-800 sit. Gledala sm v Mullerju, Nami in DM. Tist tadrug k je roza-Silk je pa še clo okol 100sit cenejši. Una krema z bleščicami pa je od 1200-1500.


Ja res je. Dons sm ga kupla v DMu tega roznega pa je bil 669 tolarjev. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#129 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 03 January 2006 - 11:25 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(URŠKA)
Dilema, a lahko to uporabiš ko imaš mokre lase in si jih umil? mislim, najprej našamponiraš, potem balzam in potem ta sprejček? ali nič balzama in samo to?

urška,lahko! odvisno kake maš laske,zdj ene bi si dale celo masko namest balzama...jz si dam vedno po umivanju ta sprejčk na mokre lase

jst ga ne uporabim samo 1x. Recimo ko si umijem lase in so suhi, pa si pol oblikujem frizuro (lepo počešem, eventuelno še kej navijem) pol na koncu je pa ta sprejček. In pol nasleden dan si spet... našpricam in počešem. če grem pa zvečer še kam ven in smrdim po čikih, si pa še pred spanjem... pol ne smrdijo več biggrin.gif

drugač je pa tko, da kadar uporabljaš masko, pol ni treba balzama... za moje pojme sprejček ne nadomesti maske oz. balzama... itak je tale sprejček sam razredčen balzam (to je uno belo)... pomoje no
smile.gif
  • 0
Posted Image

#130 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 03 January 2006 - 11:55 PM

amen biggrin.gif
  • 0

#131 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 January 2006 - 12:10 AM

[quote=Tanjci]

drugač je pa tko, da kadar uporabljaš masko, pol ni treba balzama... za moje pojme sprejček ne nadomesti maske oz. balzama... itak je tale sprejček sam razredčen balzam (to je uno belo)... pomoje no[/color]
to je res pa ni res...odvisn kak balzam?Res je,da če uporabljaš masko za lase,da ti ni treba uporabljat pol še balzama za lase,ki se spere...ampak,lahko pa uporabiš po maski za lase,balzama za lase,ki se NE spere;)jaz ne bi mogla brez balzama na lseh pa naj bo to tak,ki se al pa ne spere...al pa nej bota kr oba haha
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#132 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 12:30 AM

QUOTE(DiLeMa)
IPB Image

IPB Image tega sem danes kupila ... IPB Image moji laski so tako mehkiiiiiii pa dišijo...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#133 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 January 2006 - 12:34 PM

QUOTE(URŠKA)
tega sem danes kupila ... IPB Image moji laski so tako mehkiiiiiii pa dišijo...


Hehehe ... me veseli! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#134 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 January 2006 - 12:54 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(URŠKA)
tega sem danes kupila ... IPB Image moji laski so tako mehkiiiiiii pa dišijo...


Hehehe ... me veseli! biggrin.gif


Waaau, upam, da bojo moji tud. Dons si bom umila laske in se našpricala. tongue.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#135 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 06:30 PM

QUOTE(miss*sixty)
Waaau, upam, da bojo moji tud. Dons si bom umila laske in se našpricala. tongue.gif

seveda da bojo ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#136 * Šm3k|ca *

* Šm3k|ca *

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts
  • Location:Kranj

Posted 04 January 2006 - 06:35 PM

men je najljubši....keune...brilliant sprej biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
"It's not true that I had nothing on! I had the radio on."

#137 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 January 2006 - 06:56 PM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(miss*sixty)
Waaau, upam, da bojo moji tud. Dons si bom umila laske in se našpricala. tongue.gif

seveda da bojo ...


pa so res :love5:
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#138 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 07:00 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(URŠKA)
QUOTE(miss*sixty)
Waaau, upam, da bojo moji tud. Dons si bom umila laske in se našpricala. tongue.gif

seveda da bojo ...

pa so res :love5:

no, a vidiš... lahko ustanovimo društvo mehkih, lahkih in dišečih laskov IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#139 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 January 2006 - 07:18 PM

QUOTE(URŠKA)
no, a vidiš... lahko ustanovimo društvo mehkih, lahkih in dišečih laskov IPB Image


js sm tut lohk članica, ker sem si dons kupla unga s svilo! sem mal podivjala v dmju danes. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#140 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22781 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 08:54 PM

Mater, tolk pohval je že padlo na račun tega spreja, bo treba probat, me prav firbec matra smile.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users