Jump to content


Photo

Kateri kozmetični proizvod ste si nazadnje kupile?


  • Please log in to reply
13416 replies to this topic

#121 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2005 - 06:53 PM

Ja, saj tisti kremni piling (ki ga tudi imam in je tudi super) ni isto kot to. Tisto je piling, to, o čemer pa se midve pogovarjava, pa je kao gel za tuširanje! To sta dve stvari! Sem pa šla gledat na stran od Vichy, pa tudi ti tega gela gor. Ampak v lekarnah ziher je, ker, kot sem rekla, si to stvar že nekaj časa kupujem.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#122 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 29 August 2005 - 06:55 PM

se bom malo razgedala. najprej bom poskusla alverde biggrin.gif , pol pa dalje.
upam, da ga ne umikajo s prodaje, ker to je vendar taka bolj plošna zadeva...
  • 0

#123 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2005 - 11:55 AM

Prejle sem si nabavila novo pakungo antibakterijskega čistilnega gela Herbina Clearline ... sem imela vmes enega drugega in mi je naredil celo grozo na koži, dobila sem neke izpuščaje pa ful mi je izsušil kožo, tko da sem ful vesela, da imam spet tega Herbininega ... res je fenomenalen. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#124 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2005 - 11:59 AM

Balea fuss peeling
Balea fuss butter
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#125 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 August 2005 - 01:22 PM

hm...še en balzam za lase(zdaj jih mam res že 10 biggrin.gif ),balzam za lasne konice, balea losjon za noge,balea kremo za roke,vazelin za ustnice in tisti ''prekleti'' johnson losjon za telo biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#126 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 30 August 2005 - 01:41 PM

evo dans bla v šopingu in mal zapravlala

kupla:
- aceton za nohte
- krema proti mozoljem
- gel za tuširat proti mozoljem

aaaaaaaaaaaaaa

pa tak fajni parfum že mela v rokah pocen tut pa nism gupla ( ah buča bučasta)
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#127 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 August 2005 - 01:48 PM

Gel za tuširat proti mozoljem? Wau... katerega to?
  • 0
Viens, reste ici!

#128 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 30 August 2005 - 02:07 PM

mmmv od grenline neki tazga

bomo vidl kok bo to pomagal kr...
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#129 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2005 - 04:38 PM

Danes sem si kupila Ebelin blazinice (enostavno najboljše), roza lak za nohte od She (tisti od Avona je enostavno zanič, ker se mi je odkrušil že po enem dnevu) ter vazelin za ustnice od Balee z okusom čokolade. Njam, sladko. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#130 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 August 2005 - 06:25 PM

QUOTE(Jenna)
Balea fuss peeling
Balea fuss butter


boš prosim povedala, kako se obnese peeling .... hvala! danes sem mal firbcala tut po gelu in losjonu za noge z vonjem mete in manga pa ima oboje že zelo na začetku alkohol.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#131 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2005 - 06:26 PM

[quote=Špela][quote=Jenna]Balea fuss peeling
Balea fuss butter[/quote]
boš prosim povedala, kako se obnese peeling .... hvala! danes sem mal firbcala tut po gelu in losjonu za noge z vonjem mete in manga pa ima oboje že zelo na začetku alkohol.
Bom sporočila. Sem malo sčekirala po forumih in so ga punce ful pohvalile.....
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#132 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2005 - 06:28 PM

[quote=Jenna][quote=Špela][quote=Jenna]Balea fuss peeling
Balea fuss butter[/quote]
boš prosim povedala, kako se obnese peeling .... hvala! danes sem mal firbcala tut po gelu in losjonu za noge z vonjem mete in manga pa ima oboje že zelo na začetku alkohol.
Bom sporočila. Sem malo sčekirala po forumih in so ga punce ful pohvalile.....[/quote]


Jaz sem imela gel, pa ni bil nič posebnega. Sporoči, če je butter bolj vlažilen smile.gif

tnx
  • 0

#133 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 August 2005 - 07:18 PM

[quote=Špela]
danes sem mal firbcala tut po gelu in losjonu za noge z vonjem mete in manga pa ima oboje že zelo na začetku alkohol.
jz sm pa vidla samo tega z meto in pomarančo,mel so gel in losjon,pa sem vzela losjon. meni se ne zdi ne vem kaj.osveži in mehke nogice so
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#134 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5735 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2005 - 10:33 PM

obisk v ives rocherju sem konžala z polno vrečko:
lip gloss, deodorant, maskara, vlažilni sprey za telo, šablone za francosko manikuro, odstranjevalec laka za nohte.
potem pa sem, ker sem redna stranka, na zbrane točke dobila še: 2 gela za tuširanje, dva laka in vazelino za ustnice.
uspešen nakup!!!
  • 0

#135 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 01 September 2005 - 07:00 AM

lash lift maskaro pa klešče za trepalnice(če se to šteje?) biggrin.gif ...
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#136 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 01 September 2005 - 10:21 AM

hum...spt sm mela obhod v drogeriji:
-šampon
-balzam
-tekoce milo
-kremico za roke in nohte
-kremo za po soncenju
-osvezilni robcki za po obrazu
-intimni vlazilni robcki
-milo za intimno nego
-labelo
-lak
-aceton
-vatice
...

pustila tam celo premozenje ermm.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#137 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 September 2005 - 03:37 PM

Gosh lip gloss - ful lepa svetlo roza barva
Miss sporty lak za nohte (črn)
Sun Dance samoporjavitveni gel
Balea set za noge (limited edition IPB Image ) - strgalo za odstranjevanje trde kože, plovni kamen in losjon 'fresh'
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#138 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 September 2005 - 06:19 PM

Meni je krema za odstranjevanje trde kože na stopalih od Avona zeellooo všeč. Sem kupila eno Baleino zadevo, pa to ni to.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#139 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2005 - 12:31 PM

Včeraj sem si pri Avonu naročila NAILWEAR Nail Enamel - CREAMS & PALES/SHEERS lak za nohte v barvi Sheer Pale Pink in šminko BEYOND COLOR Plumping Lipcolor SPF 15 v barvi Pink Lemonade.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#140 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5735 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2005 - 12:59 PM

včeraj dobila dva gela za umivanje obraza (borovnica) od oriflame.
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users