Jump to content


Photo

Kopalnice, kopalniška oprema


  • Please log in to reply
533 replies to this topic

#121 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 15 March 2009 - 03:00 PM

IPB Image
IPB ImageIPB Image
IPB Image
IPB Image(O tejli varianti ploščic razmišljava s fantom wub.gif )
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#122 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45613 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 May 2009 - 10:18 PM

IPB Image
  • 0

#123 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 11 August 2009 - 12:32 PM

Midva izbirava med nekaj takega:

IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)


#124 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 03 September 2009 - 05:06 PM

IPB Image

laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#125 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 September 2009 - 08:52 PM

Še malo pink attacka. teehee.gif

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image

Tretja, četrta in peta fotka, pa zadnji regal z umivalnikom so mi dejansko všeč, čeprav imela ne bi.

Zanimivo mi je, da v tujini dostkrat v kopalnicah sploh nimajo ploščic ali pa čisto malo, kar mi je ful nehigienično, pomoje ni dobro škropit z vodo po obični steni, lahko še kej splesni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#126 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 September 2009 - 08:36 AM

^^verjetno je na stenah pralna farba, da se poškropljeno samo pobriše. taka glossy pride. po mojem je ta pink, ki je na tvojih fotkah, pralna. meni so tut dobre take kopalnice, da mal poživijo - samo je treba met konkretno prostora+okno, česar jaz žal nimam in mam belinko. smile.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#127 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 September 2009 - 09:05 PM

Jaz tudi mislim, da mora bit za take barve kopalnica večja + kot si rekla vsaj eno veliko okno, da ne deluje pretemno oz. pretežko.

Itak jaz še vedno preferiram čisto belo kopalnico, ampak če je zelo velika, potem verjetno izgleda preveč sterilno in paše notr kakšna stena udarnejše barve.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#128 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2009 - 09:15 PM



Jaz pa obožujem občutek in videz sterilnosti in bi mela najrajši čist snežno belo kopalnico ... pa potem kakšne res MINI črne dodatke.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#129 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 September 2009 - 09:26 PM

Meni pa je ravno kombinacija črne in bele nočna mora za stanovanje, mi je preveč hladno.
Pa sej sva že itak ugotovile, da sva glede teh zadev na čisto nasprotnih bregovih, ti bi verjetno znorela v moje stanovanju, jaz pa v tvojem. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#130 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2009 - 09:29 PM




aPsolutno. laugh.gif
Čeprav ti bi najbrž bolj v mojem znorela, kot jaz v tvojem. -)

Jaz pa ljubim čb kombinacijo. Vsepovsod. -)
Glih ono, da deluje hladno, mi je všeč.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#131 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 07 September 2009 - 08:48 AM

men so ful dobre une rože na stenah v kopalnici...Kao neke tapete al kaj, sej je na tej strani že.
Drugač pa samo da so barve, drugač je men preveč boring...mora bit živo, lih prov živo.


  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#132 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2009 - 06:49 PM


Zlo so mi všeč tele pinki kopalnice.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#133 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2009 - 06:57 PM

Te pinki ploščice so mi tudi všeč, pa ogromno ogledalo je kulsko:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#134 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2009 - 07:02 PM

love.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#135 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 10 September 2009 - 07:02 PM

Popadke dobim ko vidim take pinky ploščice.
Moja največja nočna mora, te na zadnji sliki skoraj identične tistim "mojim".
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#136 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 September 2009 - 07:09 PM

QUOTE(DiLeMa @ 10. 9. 2009 - 19:57) View Post

pa ogromno ogledalo je kulsko:

IPB Image



haha, sm se spomnila na enga kolega, k je reku, da ne more verjet, kako lahko hitro mine 12ur...pred ogledalom laugh.gif
  • 0

#137 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3724 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2009 - 07:11 PM

^lol

Joj meni so pa zadnje čase všeč kombinacija oranžnih sten/ploščic s temno rjavim pohištvom po možnosti še kaki stol in košara za perilo iz ratana.
  • 0

#138 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2009 - 08:03 PM

Še ena pristašica "dolgočasnega". Ob teh pinki zadevah bi dobila ošpice. sleep.gif
IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#139 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 September 2009 - 08:09 PM

lepo! Pa sploh ne zgleda dolgočasno tongue.gif
  • 0

#140 fifa

fifa

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5418 posts
  • Gender:Female
  • Interests:Finding out how the world works ... :)

Posted 10 September 2009 - 08:19 PM

Tiste fuksija barva bolj s prejšnje strani mi niso slabe. Samo bi se res stežka odločila zanje. Raje ne, kot ja. biggrin.gif

IPB Image
  • 0

A tree too big to embrace ... is born from a slender shoot. A nine-story tower ... rises from a pile of earth. A thousand-mile journey ... begins with a single step.

(taoistična modrost)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users