Jump to content


Photo

WISHLIST


  • Please log in to reply
1215 replies to this topic

Poll: Najraje nakupujem: (147 member(s) have cast votes)

  1. negovalno kozmetiko (65 votes [44.22%])

    Percentage of vote: 44.22%

  2. dekorativno kozmetiko (82 votes [55.78%])

    Percentage of vote: 55.78%

Vote Guests cannot vote

#121 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29194 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 11:04 PM

BB kokos in mandelj ima TBS. 8) je pa aldotov vanilijin, ki ga priporoča crna, tudi odličen - samo po teksturi niti ni prav BB, bolj kot krema za telo. ampak vseeno krasen pa še cenovno dokaj ugoden, sploh napram cenam onih iz TBS.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#122 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 30 August 2006 - 08:59 AM

hvala! TBS itak odpade, ker se ga ne da dobit pri nas, po Avstriji pa se mi ne da letat za tem rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#123 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17194 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:05 AM

Moj WL:
-neutrogena wash&mask 2 in 1
-neutrogena krema
-neutrogena piling proti ogrcem
-Tonik garnier essentials
-garnier sauna maska s kumaricami in glinico
-garnier pure čistilni gel
-apotheker scheller gel limonina melisa
-apotheker scheller mineralni gel
-Yves Rocher nočna krema
-Gliss kur Total repair fluid za razcepljene konice
-Tigi Oatmeal&honey shampoo
-AOK maska za nečisto kožo
-garniet total fresh krema za normalno do mešano kožo
-pa še marsikaj... biggrin.gif Le kje naj staknem toliko keša??? sad.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#124 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2006 - 08:20 PM

- nov puder, kakšen bolj prekriven, ker mam katastrofalno kožo sad.gif
-maskara MUF all in one ( po moje ju3 pade, če bo cajta za obisk mullerja)
  • 0
Posted Image

#125 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:03 PM

- ipod nano
- dober lotion za telo
- vijolčna maskara
- baby phat uhani
- kej od HK
- novi umetni nohtki
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#126 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 31 August 2006 - 04:02 PM

smile.gif Kje naj začnem??

Moj WL:
- zlato senčilo
- korektor revlon
- parfum (ta nov od Lacoste diši božansko)
...

Boljš da neham premišljevat, ker so finance trenutno bolj slabe...

cry.gif
  • 0

#127 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25832 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 04:05 PM

hmm

L'Occitane krema za stopala s karitejevim maslom
Črn eleganten korzet
Plesni čevlji
Črni čevlji z visoko peto
Laptop...


Sej nisem zahtevna ane? ;)
  • 0

#128 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 09:51 PM

- par cdjev - vsaj kšn original! 8)
- lepe hlače (po mojem okusu jih ni nikjer ermm.gif)
- majčko s korzetastimi špagicami spredaj.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#129 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29194 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 September 2006 - 05:05 PM

l'occitane eau de vanilliers toaletna vodica. (bo mel letos božiček dolg seznam .... biggrin.gif)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#130 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 September 2006 - 05:58 PM

-toaletno vodo od oriflamea
-tonik
-kremo za celulit afrodita tongue.gif
-labello
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#131 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84002 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 07:14 PM

Ful si želim nove Chanelove maskare Inimitable. sad.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#132 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2006 - 07:19 PM

Jaz tudi!!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#133 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 07:38 PM

.
O madona, zdaj sem si jo pogledala na Chanelovi strani. Tudi jaz jo hočem. blink.gif Chanel me itak lahko zlahka čisto zmeša, sploh, ker mam z njihovo maskaro Extracils najlepše izkušnje.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#134 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2006 - 07:45 PM

Js bi mela zdle ... hmm ...ful stvari za lase od Tigija, kakšen njihov body losjon (zgolj zaradi vonja) potem tole Chanelovo maskaro, kakšno fensi senčko, eno lepo high end ciklamno šminko ... pa še kej bi se našlo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#135 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 08:13 PM

.
Ooo, jaz bi tudi mela kakšen body milk od Tigija (papaja, al pa oni berry), pa seveda kakšno nežno pink/viola šminko (Guerlian, Chanel, Shiseido), pa zdaj tudi to maskaro, pa od Chanela puder v porcelanastem odtenku, pa od Chanela kak lak za nohte (oni popularen temno krvavo rdeč), pa kak novi parfum po jasminu, ipd. reči. biggrin.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#136 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2006 - 08:16 PM

Jaz pa od Tigija obvezno body losjon tisti s pičkotki ... berry vonji so mi ful prežvečeni. Kter puder od Chanela bi pa mela?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#137 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 08:21 PM

.
Ja jaz pa mam ono linijo na sumu, da noro diši.
Oni puder, saj veš, ob katerem sva se že slinile - double perfection (limpide - ko bom kje v tujini, bo ta odtenek moj, majkemi).



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#138 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2006 - 08:25 PM

Hahaha, ja točno - ta puder je še kr aktualen. biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#139 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 08:26 PM

.
Še skos me draži. biggrin.gif
Ta odtenek mora biti za popizdit dober na koži. Pa vse skup.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#140 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84002 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 September 2006 - 09:15 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz pa od Tigija obvezno body losjon tisti s pičkotki ... berry vonji so mi ful prežvečeni. Kter puder od Chanela bi pa mela?


:toothy10: :toothy10: :toothy10:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users