Jump to content


Photo

Najbolj nerodno vam je bilo...


  • Please log in to reply
308 replies to this topic

#121 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 16 August 2006 - 04:33 PM

Neki cajta nazaj sm šla mal v šoping z eno frendico. In sm mela obute natikače k so mel spredi ene trakce in te trakce skp spete z enmim kovinskim srčkom. In nevem kako,se mi je na enmu čevlu un srčk polomu in sandali so mi skor čist razpadl, sam še en trakc se je držu. In od unga srčka je pa še kos kovine ustv in me je tok prasku v nogo da nism mogla hodt. In pol sm si mogla sred City parka v Lj. sezut natikač in sm šla do Špara in tm enmu prodajalcu rekla za klešče da sm si tm pol preščipnla un srčk. Sam useen je pol mal debilno zgledal use neki uničn. Pa še na enmu čevlu je bil srčk na enmu pa ne ermm.gif Mal me je folk čudn gledu, sam sm prežvela biggrin.gif
Ampak sram me je pa blo oops.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#122 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 16 August 2006 - 05:01 PM


QUOTE(Parvinder)
Js se spomnem, da sem enkrat šla na en žur in tam je bla una luč, ko se vse belo ful svet. In js sem bla namazana z eno čudno kremo in stopim pod uno luč in se mi začne svetit obraz. Vsi tam začnejo prot men gledat pa eni so se smejal, js pa nism mela pojma zakaj se smejijo pa zakaj gledajo, moja frendica je pa stala za mano in ni vidla. Pa se jaz tko obrnem k nji kao, kaj je s temi bedaki, k kar neki gledajo. Pa me zagleda se mi začne še ona režat. Js sm mislna da bom umrla Embarassed


Oooo, zdej si me spomnila še na dve prigodi:
1.) Ko sm hodila še v osnovno šolo, smo šli enkart pozimi na zdravniški pregled... Kot vsako jutro sm se namazala z eno kremo in šla proti avtobusni postaji... Zunaj je blo ful mrzlo! No in tko smo se na postaji zbiral, potem pa me je ena sošolka pogledala in se mi začela režat, ker mi je krema zmrznila na obrazu... Prov poznali so se beli kupčki kremce, ker se ni vpila v kožo, ker sm takoj šla z doma na postajo... Bilo mi je zelo nerodn, še posebaj zato, ker se s s tistimi sošolkami nism razumela in so me ful zajebavale (pra***e)

2.) Zgodba je malo podobna Paravinderini in se ni zgodila meni ampak moji sošolki... Šle smo na eno žurko, vse ful nališpane... Ena sošolka je imela oblečeno tako ful lepo belo srajčko, ki pa je bila bolj prosojna (ne fuuuul prosojna, da bi se vse vidl skos, ampak tko- lušna) spodaj pa bel modrček... No v tistem prostoru so tudi imeli tiste luči pod katero bela barva seva... Me vstopimo notr in se v trenutku začnemo režat k usekane, ker je tej sošolki v srajčki, seval ven modrček... Fora je bila v tem, da je bila srajčka iz "nesevajočega" materiala, modrček pa! Predstavljajte si eno punco, ki okol hodi oblečena samo v bel modrček in kavbojke, kakor se je tam videlo.
Njej niti ni bilo nič nerodn, ker je imela ful dolge lase, s katerimi si je pokrila sprednji del biggrin.gif Pa fantje so jo tud gledal z široko odprtimi očmi, ker je že sama po sebi ful privlačna, potem pa še modrček.... ;)
  • 0

#123 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 16 August 2006 - 05:07 PM

no so saj fantje pršl na svoj račun hehe biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#124 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 17 August 2006 - 03:20 PM

Mene bi pobral od sramu, če bi se vidl k da sm sam v modrcu biggrin.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#125 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 17 August 2006 - 09:53 PM

Jaooo dons, sem bla pri frendici v drugem kraju in greva v trgovino tam pa en res lep tipo. In moja frendica ga je poznala, pa greva midve najprej v zrgovino kupva vse potrebno pa js sem še eno vodo, ker sem bla ful žejna. pa prideva ven, js začnem pit tisto vodo pa ona se začne pogovarjat z unmu tipom. Tko se en čas pogovarjamo pa js glih nardim en požirk, mislim vodo sem imela še v ustih, pa ona reče neki res, res smešnga, jaz se zasmejim pa pljunem tisto vodo iz ust v unga tipa. Mislila sem, da se bom pogreznila v tla od sramu. On tam z mokro majco, ker sem ga res krepko oblila, frendica se je skor od smeha po tle valjala, js pa čist osramočena tam sem se mu opravičevala... Sej ni zameru al pa kaj, samo sram je bilo vseeno, pa vsi so tam gledal. na koncu smo vsi pokal od smeha. biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#126 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27080 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 01 September 2006 - 11:17 PM

O mater BOGA biggrin.gif Sočustvujem s tabo biggrin.gif
Omg danes se je zgodilo neki groznega.So odprli novo šolo v KP in so bli vsi neki pomembni politiki bla bla bla. In po otvoritvi je folk še ostal, je blo za jest, za pit in to. Pa gre slučajno pladenj s slaščicami mimo (takoj zraven mene vsi tisti noro pomembni politiki) in jst pač vzamem par piškotov ker so mi sošolke rekle da jim prnesem.
Čez nekaj ur ... pride mama do menein mi reče, da sm bla na TV kako veselo prežvekujem neke piškote. Mislim katastrofa oops.gif :sad1:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#127 _lizzy_

_lizzy_

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 02 September 2006 - 03:47 PM

sem pred leti bla v mariboru in čakala pred prehodom za peščce na nekem križišču s semaforji. pa ker sem bolj iz malega mesta, pa pri nas ni teh semaforjev nisem vedela, da moreš pritisnit na gumb, da se prižge zelena lučka in lahko greš prek prehoda. oops.gif
in sem jas lepo tam čakala in čakala pa gledala tisti semafor na drugi strani (sem že mislila, da je pokvarjen), avtomobili so se vozili mimo mene. se mi zdi, da sem čakala kakih 10 min in potem pride do mene en zlo luškan tip in mi reče, da me s prijali že dalj časa gledajo (za mano je bil nek lokal) in se režijo, če bom prišla prek al ne... pa da morem pritisnit gumb. oops.gif
jas sem si želela, da bi se pod avto vrgla tako me je blo sram oops.gif
  • 0

#128 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27080 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 September 2006 - 03:55 PM

Hahaha, ma boooga biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#129 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 September 2006 - 05:23 PM

Ej, vsaj povedal so ti... Po desetih minutah... biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#130 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27080 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 September 2006 - 06:25 PM

Jst sm tudi tko enkrat čakala ful časa, pa nism vedla da moraš pritisnit na gumb biggrin.gif So pa non stop tam divjali tovornjaki. Hvalabogu je slučajno mimo pripeljal sošolcev oče in mi povedal da moram pritisnit biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#131

  • Guests

Posted 24 September 2006 - 07:40 PM

Nazadnje mi je bilo najbolj nerodno, ko sem bila na busu in sem hotela it dol na bližajoči se postaji, pa se mi je ruzak zataknil med sedeža. cry.gif Potem mi je še tetka poleg mene pomagala, ampak ne dovolj hitro. Bus je že peljal naprej in sem potem pešačila ko neumna. Da ne govorim, kako so se mi smejali na busu. oops.gif Mularija nevzgojena. jagr.gif biggrin.gif
  • 0

#132 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 October 2006 - 02:45 PM

Razmišljam in razmišljam, pa se ne morem spomniti nobenega trenutka, ko bi mi bilo bolj nerodno, kot pa pri 13letih in prvem poljubu biggrin.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#133 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3152 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 October 2006 - 10:05 PM

QUOTE(inchika @ 13. 10. 2006 - 15:45) View Post

Razmišljam in razmišljam, pa se ne morem spomniti nobenega trenutka, ko bi mi bilo bolj nerodno, kot pa pri 13letih in prvem poljubu biggrin.gif


oooo kera sweet... sm se mogla prou nasmehnt ko sm to prebrala ker sm se spomnla tut svojga prvega poljuba (v nekem hlevu med konji biggrin.gif )
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#134 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 13 December 2006 - 03:32 PM

okei...ob istem dogodku je blo pred dvema tednoma tut mni najbol nerodno oops.gif
  • 0

#135 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 December 2006 - 04:07 PM

He he...zdle sem se pri branju prav na veliko smejala, kar je sicer nevarno, ker me na WC tišči... biggrin.gif

Torej, moj nerodni dogodek, ki sem se ga najprej spomnila.

V osnovni šoli sem hodila k verouku, kjer so nas vestno pripravljali na birmo. Vsak je moral enkrat pri maši prebrati tisto ''božjo besedo''.... Pridem na vrsto, grem gor pred mikrofon (cerkev je bila nabito polna)...in berem. Preberem do konca in kar naenkrat - tema v glavi. Sem vedela, da moram še nekaj rečt (''to je bila božja beseda'' al neki takga), ampak se nikakor nisem mogla spomnit. Moji kolegi so mi prišepetovali, ampak so bili predaleč, da bi jih razločno slišala...župnik je buljil v mene, stare tete v prvi klopi so me smrtonosno gledale...mučna tišina in jst pred mikrofonom. oops.gif To sm morala farbat. Najbolj pa me je blo sram, ker sta bili pri maši tud moja mama in teta in se mi je zdelo, da ne delam samo sebi sramote, ampak tud njima. Nekako mi je le uspelo izustiti magične besede in zdirjala sm nazaj na svojo klop.

Ko sm šla domov me je blo tolk sram, da sm se kr zjokala. Prej je blo tko nerodno, zdj pa prav smešno. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#136 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 13 December 2006 - 07:56 PM

eeeee, men se je čist isto zgodilo...letos se pripravlamo na birmo, sam da sem božjo besedo lani 1x brala...pa sm tut pozabla rečt "to je bila božja beseda".. oops.gif
  • 0

#137 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 13 December 2006 - 08:07 PM

Nič tak prehudega ni blo..enkrat sva z kolegico zamudile pa je bil za nama še sošolec in ga je učiteljica ogovorila zakaj hodi obut v razred in sem jaz mislila da meni govori in sem izustila:ne to ni blato to je guma.Hahahahahah
Pa še enkrat je blo sredi branja ko se sploh nisem zavedala da mi je vložek padel iz torbe in tam ležal en čas laugh.gif ,dokler se en sošolec ni začel smejat..grozno me je blo sram,grozno ker sem bla v takih letih-sedaj mi je pa neumno seveda.
Enkrat sva z fantom hodla po trgovinah in sem bla nekaj zmedena, pa gledava v zlatarni ure pa uhančke pa to in in me nekaj tak impresiniralo,neka ura menda da sem se hotla bolj približat k steklu in se butnila v steklo pred vsemi pa še prodajalka me je gledala.
Aja pa enkrat sem misla v copatih odit iz hiše in sem se spomnila komaj ko smo se že peljali,z nekimi sorodniki smo bli-so verjetno misli da majo moji strari čisto omejenega otroka.

Še eno sem se spomnila...ko se nisem in nisem mogla nehat smejat v razredu,..in je profesorca že dalje začela razlagat eno trikrat jaz sem pa gledala tistega umetnega mišičnjaka in bolj ko sem se hotla umirit bolj je blo smešno.Fora je v tem ker ko se jaz krohotam je hudo... laugh.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#138 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 13 December 2006 - 08:19 PM

jz sem zarad mojega nenehnega krohota danes pri slovenščini fasala to, da me je poslala v time out sobo, zagrozila, da bo dam klicala, pa k sreč ni potlej thumbup.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#139 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 08:47 PM

QUOTE(zaja @ 30. 6. 2006 - 12:32) View Post

hahhahah laugh.gif
Enkrat se je meni ena smešna zgodila. Sem delala v trgovini prek študenta. Pa pride ena stara mamka do police s kondomi, zraven so ble pa najlonke. Pa prime napačno škatlco, pa se zadere čez vse ljudi do prodajalke - a tele so pa xxl, a bojo prav? Hahahah


Umiram!!!!!! Zdle sem prebrala celo temo in večina postov je tak smešnih, da sem se tle prav naglas krohotala. laugh.gif laugh.gif

Pa še eno svojo sm se spomnla. Sva se šle s sestro enkrat rolat in js sm mela ene rolerje, kjer je blo ful težko bremzat in grem po eni sprehajalni potki, mimo šeta folk in na koncu poti je bla pač pravokotno cesta, kjer sm se morala ustavit ker je avto peljal čez in js zabremzam in me fuuul usuje na rit, res ono z višine in tak kolosalno sem zgrmela, da sm se kr raztreščla po tleh, za mano pa trije simpatični mladi fantje, jooooj kok so se mi smejal, mene je pa tak bolela rit, da sm komi do zraka prišla. cry.gif In potem za nameček sem te tri iste tipe srečala še nazaj grede in so se mi spet ful smejali.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#140 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 13 December 2006 - 09:02 PM

ahahaaaaaaaaaaaa...loool....... laugh.gif thumbup.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users