Jump to content


Photo

Proizvodi, ki so vas res razočarali


  • Please log in to reply
256 replies to this topic

#121 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2006 - 11:44 AM

QUOTE(Tanjci)
me prov zanima zakaj se Rea in Dilema nič ne oglasita... ker je glih tko slišat, kot da sam jst to uporabljam


Sej ne vem kaj bi rekla ... meni je sprejček res fajn, lepo mi zmehča lase, tudi svetijo se potem bolj in zelo lepo dišijo, nekega prav bajnega regenerativnega učinka pa res ni in ga niti nisem pričakovala, ker ne gre za neko heavy duty zadevo ... je pa seveda čist normalno, da ni fajn vsem ker smo si različni in tko pač je, ne vem zakaj bi moral bit vsem fajn.

Je pa tudi meni tista primerjava vonja z Autanom rahlo ... bom raj tih, no. biggrin.gif Mislim, ne zdi se mi realna, ker vem kakšen vonj ima Autan in niti slučajno ni tak ... ko da bi rekla, da me vonj WC račke spominja na vonj čokolade. rolleyes.gif Razen seveda, če Ana uporablja kakšen čist specialen Autan ... tega pa ne vem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#122 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 27 February 2006 - 12:10 PM

Krema in mleko od Alverde za suho kožo - vrtnica. Spet sem denar stran vrgla.
  • 0

#123 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30830 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 February 2006 - 12:22 PM

Kriza...
Jst ponavadi če se le da probam dobit kakšne vzorčke prej, ali pa vsaj gledam, da ne kupim kakšne drage zadeve..
  • 0

#124 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 27 February 2006 - 12:50 PM

zakaj ti je pa alverde mleko vrtnica zanic? meni je fenomenalno
  • 0

#125 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2006 - 01:19 PM

QUOTE(Verja)
Krema in mleko od Alverde za suho kožo - vrtnica. Spet sem denar stran vrgla.

A to tisto za obraz k si dala ocenit?
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#126 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 February 2006 - 04:03 PM

QUOTE(DiLeMa)
Razen seveda, če Ana uporablja kakšen čist specialen Autan ... tega pa ne vem.


Ej nevem, samo meni sliči na Autan. biggrin.gif:D Pa okej dovolj o tem. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#127 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 February 2006 - 12:19 AM

A si date ve sam 1 balzam na lase? Jz si dam balzam po celotni dolžini las,potem še na konice(čeprou to nikol ni sam na konicah ampak tm od konic pa ene 5 cm gor potegnm)pol pa učasih še z enim v spreju pošricam-a je to preveč?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#128 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82870 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 12:39 AM

QUOTE(rea)
A si date ve sam 1 balzam na lase? Jz si dam balzam po celotni dolžini las,potem še na konice(čeprou to nikol ni sam na konicah ampak tm od konic pa ene 5 cm gor potegnm)pol pa učasih še z enim v spreju pošricam-a je to preveč?

Uf,po celi dolžini ermm.gif ...
Ne predstaulam si de bi si na moje doooolge lase po celi dolžini naflocala balzam. blink.gif Sej ti jih valda obteži pa zmasti takoj?
In najsi še tok razmišlam zakaj si ga daš 2 X gor,mi ni jasno... :scratch:
Si ga pa jaz dam samo spodaj (kar je pri meni 10,15cm).In potem sperem samo ta del,najprej s toplo in potem še z mrzlo vodo oplaknem (za lesk).
  • 0

#129 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 February 2006 - 12:52 AM

QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(rea)
A si date ve sam 1 balzam na lase? Jz si dam balzam po celotni dolžini las,potem še na konice(čeprou to nikol ni sam na konicah ampak tm od konic pa ene 5 cm gor potegnm)pol pa učasih še z enim v spreju pošricam-a je to preveč?

Uf,po celi dolžini ermm.gif ...
Ne predstaulam si de bi si na moje doooolge lase po celi dolžini naflocala balzam. blink.gif Sej ti jih valda obteži pa zmasti takoj?
In najsi še tok razmišlam zakaj si ga daš 2 X gor,mi ni jasno... :scratch:
Si ga pa jaz dam samo spodaj (kar je pri meni 10,15cm).In potem sperem samo ta del,najprej s toplo in potem še z mrzlo vodo oplaknem (za lesk).

a ti si daš un balzam,k se spere? ja ne vem,ne obteži mi jih,mastne mam tam 3 dan nekak,sam morm dt povsod,da se mi svetjo tud na vrh biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#130 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82870 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 01:04 AM

QUOTE(rea)
QUOTE(Jinadaze)
QUOTE(rea)
A si date ve sam 1 balzam na lase? Jz si dam balzam po celotni dolžini las,potem še na konice(čeprou to nikol ni sam na konicah ampak tm od konic pa ene 5 cm gor potegnm)pol pa učasih še z enim v spreju pošricam-a je to preveč?

Uf,po celi dolžini ermm.gif ...
Ne predstaulam si de bi si na moje doooolge lase po celi dolžini naflocala balzam. blink.gif Sej ti jih valda obteži pa zmasti takoj?
In najsi še tok razmišlam zakaj si ga daš 2 X gor,mi ni jasno... :scratch:
Si ga pa jaz dam samo spodaj (kar je pri meni 10,15cm).In potem sperem samo ta del,najprej s toplo in potem še z mrzlo vodo oplaknem (za lesk).

a ti si daš un balzam,k se spere? ja ne vem,ne obteži mi jih,mastne mam tam 3 dan nekak,sam morm dt povsod,da se mi svetjo tud na vrh biggrin.gif

Ja,uporabljam wash-off balzam,sej sm napisala de ga sperem. biggrin.gif
Mam pa rada čimbolj bujne kraužlčke (kar je pr dolžini le teh že težko-treba se ostrižt ermm.gif )
Se mi pa no matter what vedno svetijo na vrhu glave vsaj,tut če so od mraza drugje bolj suhi.
Perem si jih pa 3X na teden,vsak drug dan pač.
  • 0

#131 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 28 February 2006 - 01:20 PM

mene je razočarala maskara loreal volume shocking. prvo se namažem z belo krtačko, potem ko pa grem čez z črno se mi vse trepalnice skupaj sprimejo evil.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#132 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 03 March 2006 - 02:30 AM

Men je pa razočaralo mleko od Eucerina 10% urea. rolleyes.gif blink.gif
  • 0

#133 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82870 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 March 2006 - 08:52 PM

QUOTE(Juliet)
Men je pa razočaralo mleko od Eucerina 10% urea. rolleyes.gif blink.gif

blink.gif Kako pa to?Men se pa zdi da res ful dolgo vlago v koži zadrži. ermm.gif
  • 0

#134 pika**

pika**

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 04 March 2006 - 05:50 PM

Js sm pa sama na sebe jezna ker sm zopet nasedla...kupla sm namreč puder od constance CARROLL...ker je pač biu poceni...res lahk sam vstran vržeš evil.gif

Pa tut od Balea...body lotion...sploh ni losjon ampak je en navadn drek...dobesedno.Drgač ma pa balea kr vredu ostale izdelke biggrin.gif
  • 0
**Le resnično je lepo**

#135 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 04 March 2006 - 06:22 PM

QUOTE(pika**)


Pa tut od Balea...body lotion...sploh ni losjon ampak je en navadn drek...dobesedno.Drgač ma pa balea kr vredu ostale izdelke biggrin.gif


Men je pa v redu ta body lotion.
  • 0
IPB Image

#136 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2006 - 06:38 PM

Definitivno deodorant od cliniansa fresh. Sploh ni učinkoval, pa polhn pegov je ( k baje sploh ne spadajo k kozmetki )
Pa nočna krema od dava, k res ni nč pomagala.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#137 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 04 March 2006 - 09:22 PM

Max Factorjeva maskara Lash Lift, pa XXL volume od Maybeline....fuuuj, zadnje čase nimam sreče z maskarami rolleyes.gif

pa tista borovničeva kolekcija iz Oriflamea..no, js mam masko...občutek je tak, kot bi se po obrazu polila z vodko z okusom gozdnih sadežev.. OBUP
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#138 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 06 March 2006 - 10:48 AM

glis kur maska za lase z aromaterapijo mi naredi obupne lase
  • 0

#139 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 06 March 2006 - 12:44 PM

QUOTE(Dudu)
pa tista borovničeva kolekcija iz Oriflamea..no, js mam masko...občutek je tak, kot bi se po obrazu polila z vodko z okusom gozdnih sadežev.. OBUP


Ta maska ima na 2. mestu alkohol denat. Odsvetujem. Iz te kolekcije mi je edino gel za čiščenje vredu. Krema je komedogena.
  • 0

#140 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 06 March 2006 - 06:07 PM

QUOTE(Irena*)
QUOTE(Dudu)
pa tista borovničeva kolekcija iz Oriflamea..no, js mam masko...občutek je tak, kot bi se po obrazu polila z vodko z okusom gozdnih sadežev.. OBUP


Ta maska ima na 2. mestu alkohol denat. Odsvetujem. Iz te kolekcije mi je edino gel za čiščenje vredu. Krema je komedogena.


ja sej pravm da je obupna, ponavad v ličilih tko neposredno alkohola ne začutš, ta je pa, sej pravm, k vodka biggrin.gif
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users