Jump to content


Photo

Večji volumen las


  • Please log in to reply
271 replies to this topic

#121 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2008 - 08:57 PM

Hvala ker vztrajno skrbiš za praznenje moje denarnice oops.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#122 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2008 - 09:01 PM

Ravno sem hotela vprašati če katera pozna kak dober izdelek za volumen.

Jaz sem skoraj obupala nad mojimi lasmi no. Imam tanke, ravne, brez volumna, zmastijo se mi ful hitro, v enem dnevu. S Tigijevo Root Boost sem bila na začetku zadovoljna, je naredila lep opazen volumen pa tudi zmastila mi ni moje lase (ker imam, kot že rečeno, precej mastne lase, se mi to takoj pozna, tudi če kateri izdelek samo minimalno zmasti). Dalj časa kot jo uporabljam, slabša se mi zdi. Ni več istega volumna kot na začetku uporabe, se mi zdi da mi tudi zlepi lase, pa čeprav je ne nanašam v velikih količinah.

Probala bom to ki jo je ravnokar pohvalila Jenna, a ima katera še kak predlog? Ima Tigi morda še kaj za volumen? Še kakšno peno ali sprej? Jaz se na Tigijeve izdelke ne spoznam toliko, tako da ne vem. Pa naj bo v obliki pene ali lahkega spreja, ker kakšni leave-on balzami ne pridejo v poštev, bi mi pomoje čisto preveč zmastili in obtežili lase.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#123 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 February 2008 - 09:09 PM



Resnično upam, da vama bo všeč! Ampak je treba nanesti bolj obilno... potem se lasje za moment tudi malo fkup sprimejo, a to mine!

Tigi še ma mislim da neko tekočino, a je zanič.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#124 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2008 - 09:15 PM

Sarah, meni se je zgodilo isto, Root Boost preprosto ni več mel istega učinka. In sem ga skenslala, pa zdej spet po dolgem času začela z uporabo in je spet dober volumen. Ne vem kako to, da so kar naenkrat ful razlike, ker sušim si vedno na enak način lase.
Ostali TiGijevi preparati namenjeni volumnu niso tak dobri, sem pa sprobala zgolj Superstar razpršilo, za ostal sem slišala od drugih da niso baš ono neki ful.
Doma imam še od Johna Friede neki Mousse namenjen volumnu in sem bla sprva kar presenečena kako dobro deluje, poln sem pa opazila da lasje zgubijo sijaj ob njegovi uporabi, pa tudi učinek po ene dveh dneh ni več tako opazen. Pena je pa precej kmalu postala bolj vodena, kar pripomore k slabšemu učinku.
Tko da bom še sprobala tole Jennino čudo, vsaj denarnica ne bo tolko oslabljena, če bo recimo učinek zanič.

Pa teh preparatov dam jaz vedno kar dost gor biggrin.gif , vsakič ko sem dala malo (en, dva potiska) je bilo tudi "muzike" malo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#125 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2008 - 09:22 PM

Bomo poskusili, jaz upam da mi bo ok. Če ne bo, pa tudi ne bo nič za tistih 3€.

Jaz sicer dopuščam možnost da je moja Root Boost stara, ker jo imam že kar nekaj časa. ermm.gif Ampak bi vseeno rada še kak tak izdelek našla.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#126 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 February 2008 - 09:47 PM

Ena Wellina pena je tudi zlo fajna. Ne zlepi las, da fajni volumen, pa še lasje se ne zmastijo tako hitro kot pri kateri drugi peni.
  • 0

#127 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2008 - 09:51 PM

Veš točno katera?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#128 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 10 February 2008 - 09:52 PM

Ja js sem tud mela eno wellino že dolgo nazaj, vendar je naredila že preveč čuden volumen. Js iščem tak volumen ki bo hkrati padajoč. Ne da ti napihne lase in pol si kot lev.
  • 0

#129 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 February 2008 - 09:59 PM

Kaaaj? laugh.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#130 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 February 2008 - 10:00 PM

Mene tudi zanima točen naziv te pene, ali, še boljše, slika? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#131 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 February 2008 - 11:35 AM

Ne vem več točno katera je bila, ker je nimam več, je pa bila iz kolekcije wellaflex.

Embalaža je izgledala nekako takole:
IPB Image
Nisem ziher, da je ravno te modre barve napis, no je pa na njej pisalo, da je za volumen. Meni in moji mami je bila fajn.
  • 0

#132 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 February 2008 - 11:43 AM

Ok hvala! Bom šla prečekirat tele dve peni, morda že danes.

Jaz sem malo iskala na netu, in sem našla tele Welline zadevce za volumen. Ena je za celodnevni volumen, ena je kao za volumen ki traja dva dni, ena pa je volume&shine. Kalypso a se morda spomneš katera je bila? biggrin.gif

- Wella 24 Stunden Volumen Mousse
- Wella Wellaflex 2nd Day Volume Mousse
- Wella Wellaflex Shine&Volume Mousse

IPB ImageIPB ImageIPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#133 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 11 February 2008 - 05:00 PM

Js sm mela eno, ki je bla v sivi pakungi in pol smi zdi še neke vijola črte. Ni bla podobna tem. Razen če so menjali pakunge, ker na netu je ne dobim. Bom šla magari v trgovino pogledat. Sam ti naredi res grozen volumen.
  • 0

#134 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 February 2008 - 08:13 PM





Ok, to je ta pena od Tafta, da bote točno vedle, meni je res pravo odkritje... na sliki je št. 3, jaz imam št. 4:


IPB Image





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#135 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 February 2008 - 08:24 PM

O hudič! Valda nimam prave. Vzela sem tisto neko peno, je le 150ml, pa z roza ima napisano, če se ne motim je to ta ki jo reklamira Hajdi.

Tele vijoli sta bli pa vde pakungi, na eni je pisalo sprej, na drugi pa lak. Bi lahko napisala točno kaj piše na pakungi?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#136 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 February 2008 - 08:30 PM





Ja jebenti! IPB Image
Gor piše (sem že napisala, treba bo bolj pozorno brati closedeyes.gif ) Schwarzkopf Taft Volume Power Mousse , vsebnost je 200ml, v slovenščini zadaj piše: pena za lase volume - ultra močno utrjevanje.
Pa tole peno tudi reklamira Hajdi, se je nedavno ful vrtela po tv.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#137 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 11 February 2008 - 08:32 PM

Jaz sem prej šla v Mullerja z namenom tudi tele pence prečekirat, in sem pozabla, njok sem. huh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#138 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 February 2008 - 08:37 PM

No, jaz imam Volume Power Schaumfestiger. hmm.gif

IPB Image (slikca je čuftasta ampak se vsaj približno vidi obliko pakunge, ki ni čisto valjasta)

Grem pol jutri še po to, pa bom sprobala oboje wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#139 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 12 February 2008 - 08:15 AM

crna sej če pa nočeš te pa jo rajši zamenjej biggrin.gif reč da je blo darilo in da ti ni všeč wink.gif
  • 0
Why so serious?

#140 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 12 February 2008 - 03:07 PM

QUOTE(crna @ 11. 2. 2008 - 20:37) View Post

No, jaz imam Volume Power Schaumfestiger. hmm.gif


Jaz sem tudi tega kupila, ha ha, mislim....kaj pa brez očal po svetu hodim, no saj upam, da bo tudi ta učinkoval - številka 4 je drugače. wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users