Jump to content


Photo

Hrvaška


  • Please log in to reply
1365 replies to this topic

#1341 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 20 May 2024 - 04:47 PM

Katere plaže v Jelsi pa so fajn?

Kaj pa v Orebiću na Pelješacu je bila katera?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1342 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2024 - 07:34 AM

Mi hodimo na Mino, ker je mivka. Je pa neverjetno malo ljudi napram 2 leti nazaj tak cas. Nic ne dela, se glasbe ni v hotelu zvecer, kampi prazni, mesto prazno... Cene so pa res kje take, da te srat prime.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1343 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 June 2024 - 07:43 AM

2 leti nazaj je bila ekstra sezona, konec junija je bila taka gužva v Drveniku, da so domacini pravili, da je ne pomnijo v tistem terminu.
  • 0

#1344 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15761 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 June 2024 - 10:13 AM

Mojedva sta skoz na Peljascu, vsako leto. Ampak v Viganju.
  • 0
 

#1345 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2024 - 10:45 AM

Kolegica in njen tudi skos na Pelješac hodita, v en kamp in tista plaža res ni bogve kaj. Jaz res ne razumem, zakaj bi se za tako plažo toliko vozil. :D 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1346 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15761 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 June 2024 - 11:41 AM

Pri nas gresta zato, ker je fotr navdusen surfer in tam pa res SKOZ piha.
  • 0
 

#1347 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 June 2024 - 11:43 AM

Ja, tud moja sodelavka kao z možem zaradi tega.
  • 0

#1348 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18368 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 20 June 2024 - 12:01 PM

Viganj je res samo za surferje, ker drugega ni nič. No mogoče zdaj je, mi smo bili pred 20 leti tam. :D 


  • 0

#1349 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 25 June 2024 - 10:41 AM

V Biogradu je pa turbo. Na Hvaru ni nic pekarn, fast foodov, ringlspilov, stantov.. Tu pa vse na potenco. Groza, da pristanes v takem kraju za cel dopust. Pa ne vem kako mi kar naprej rata na morje v casu kaksnega nogometa. Danes so vsi depresivni.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1350 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15761 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 25 June 2024 - 11:48 AM

Biograd na moru je men "A place I would never choose for vacation".
Groza. Sam sundr, same trgovine.

Ce se bo prijatelj uspel zmislit, bo prisel do nas z zeno s colnom (o njem sem ze pisala, ta ki se ful stekava), nas pobral in gremo na Silbo. Pol pa tam prespimo, nazaj do nas, pa tu prespita onadva (mogoce) in gresta nazaj na Krk.
O Silbi poslusam iz vseh koncev in krajev kako je top top top, zdaj so mi ze trije rekli, jaz pa do meseca nazaj niti nisem vedela, da ta otok obstaja. Najvecjo reklamo je sicer naredil on.
Sicer se do Silbe pride s turbogliserjem iz Zadra. Tako ze leta hodi moja frizerka za psa. Je rekla da to je njen "doma".
Ona ima pa on a side note, dva bela kraljeva kodra - kako sta lepi (Barbie in Blondie) in ogrooomni in pompozni in graciozni.,..
Sam je pa tud rekla da ce hoce obe skopat, postrict in pocesat si mora vzet 8 ur casa. Fml.
  • 0
 

#1351 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2024 - 12:25 PM

Jaz jih tudi poznam nekaj, ki vsako leto hodijo na Silbo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1352 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 25 June 2024 - 12:54 PM

Mi se tut vsako leto na Silbi ustavimo za noč ali dve, res je zakon, tam se čas ustavi. Ampak če moram izbirat, mi je pa Susak še ljubši od Silbe. ♥️  Upam, da nam letos rata. 


  • 0

After all this time?

Always.


#1353 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6738 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 25 June 2024 - 01:19 PM

No, mi smo pa v Biogradu (že drugo leto zapored in je super), kopamo se v enem zalivcku kjer smo prakticno sami. Zvecer gremo v mestu na kak sprehod, ampak mi ni popolnoma nic drugace kot zvecer na Cresu, Poreču, Murterju…itd. kjer smo tudi hodili. Ko imas dva najstnika je treba iskati kraje kjer je malo vec dogajanja, zaradi mojega duševnega miru. Danes gremo v Dalmaland, ki je highlight dopusta. Seveda, če bi šla sama, bi šla drugam.
  • 1
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#1354 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45613 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2024 - 02:04 PM

Jaz imam na Biograd nm lepe spomine. Smo ful poletij preziveli tam in v Pakoštanah. Me zanima koliko se je kaj spremenilo v vseh teh letih kar sem bila nazadnje tam.
  • 0

#1355 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16762 posts
  • Gender:Male

Posted 25 June 2024 - 02:08 PM

No, saj to sem tudi razmisljala pa nisem napisala. Da je drugace z najstniki. I. je takoj zagledala tisti zabaviscni park ob vodi in bo vse tam pustila. Ona resno jemlje entertainment. Sta pa se zaenkrat tako majhna, da jima je najboljse kopat in delat gradove. Pa s starsi se druzit :D Pa tudi tam smo morali na ta napihljiva vodna igrala, najet sup, kupit morsko deklico... 🫣 Sponsored by babice.
Mi smo bili tudi z druzino enkrat v eni vasi malo naprej in je bilo ok. V mestu samem pa ne bi bila. Je kar malo zanikrno.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1356 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2024 - 05:53 PM

Hajdi hvali eno azijsko restavracijo na Korculi in pravi, da so normalne cene … Najbolj basic jedi, npr. pad thai 20 €. 😂 Deci hisnega 7, flasa vode 6,5 …
Za Korculo sem sicer v zadnjih letih ze veckrat slisala, da so ful navite cene. Jaz sem bila tam 20 let nazaj pa mi je bil eden slabsih dopustov.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1357 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15761 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 25 June 2024 - 09:12 PM

V Viganju na Peljesacu je prakticno zastonj. Pice 10-11 e, enako vsa morska hrana, klasicne jedi....
  • 0
 

#1358 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 June 2024 - 05:05 AM

Mi smo včeraj v Pisi zraven stolpa jedli pice med 7 in 12€, cist solidne.
  • 0

#1359 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23872 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 June 2024 - 09:07 AM

 Da je drugace z najstniki. 

o ja! Tudi pri nas se je precej spremenilo od tega, da sta rabila lopatko in grabeljce in je bil dopust pod streho :D 

 

Eli, čisto razumem in sem tudi jaz iskala letos kompromis z dogajanjem. Sploh gospodična noče več slišat za kakšne odročne kraje, kjer se nič ne dogaja. Sine bo pa pač na barki, če mu ne bo do gužve, ampak nekako ga spravimo vsaj malo okoli. 

 

Skupaj gremo za en teden in bomo 3x ali 4x plačali marine, da bomo imeli še malo štantov, muske, dogajanja. Plan imamo Susak (itak), Lošinj, Zadar, Biograd (pa še kaj bolj mirnega vmes za kakšno noč) in Šibenik, kjer bosta šla na bus domov, midva pa naprej v svojem tempu. 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1360 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22767 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2024 - 09:30 AM

Jaz v Biograd tudi ne bi šla. Mi je všeč, če sem bolj na samem, pa da je vseeno v peš razdalji kakšno mestece, kamor lahko greš na kak sladoled, večerjo, da je kakšno igrišče, kak dogodek ali kaj takega. Zdaj I. že rabi kakšno razvedrilo. Samo plaža in lopatka niso niso več dovolj, razen če bi si kakšno kapo našla ali pa če bi nas šlo več družin skupaj. Ampak tega pa jaz nočem.:D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users