Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#1281 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 14 March 2008 - 02:55 PM

A je že katera probala Iz linije Planet spa nekakšen intenzivni tretma za lase.V 50 ml fkaškici je.Ni maska meni zgleda kot neko olje.
  • 0

#1282 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 14 March 2008 - 06:59 PM

Tega tretmaja jst nisem probala, ampak iz te kolekcije Planet spa je super Olivna maska za lase. Naredi res lepe lase.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#1283 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 March 2008 - 01:57 PM

Če me spomin ne vara, sem ga jaz imela enkrat (tega in še enega bolj temnega oranžno-rjavega, ki ga zdej menda več ni) in sta mi bila oba katastrofalno zanič. Gre pač za pre-wash treatment, ampak je dost kemičen in si narediš veliko več koristi, če lase pred pranjem lepo natreš z ekstra deviškim olivnim oljem brez konzervansov in nepotrebnih primesi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1284 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 08 April 2008 - 07:37 AM

Ima mogoče kera kaj od tega? Zanima me če res diši po jagodah, ker jaz bi kupila samo zaradi vonja tongue.gif , za občasno razvajanje, ker po sestavinah vem da nista prav nič posebnega

NATURALS Strawberry & Guava Body Lotion
IPB Image
NATURALS Strawberry & Guava Shower Gel
IPB Image
  • 0
We must let go to live on.

#1285 češnja

češnja

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts

Posted 08 April 2008 - 07:39 AM

Meni to diši po čigumijih. Vonj mi ni všeč
  • 0

#1286 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 08 April 2008 - 07:44 AM

Potem je spet eden tistih čisto umetnih vonjev rolleyes.gif No vseeno hvala smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#1287 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 April 2008 - 11:02 AM

Ima mogoče katera doma maski za lase iz linije Advance Techniques? Odločam se za nakup modre (za poškodovane lase) in rozaste (za barvane lase), pa nikjer ne najdem sestavin. Če jih ima katera, bom zelo vesela, če jih lahko prepiše.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1288 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 April 2008 - 08:04 PM

cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1289 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 April 2008 - 06:19 PM

A ni na našem forumu niti ene zastopnice za Avon, ki bi imela po možnosti tudi vpogled v sestavine?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1290 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 April 2008 - 06:56 PM

Jaz imam doma neke stvari iz te linije. Imela sem neke balzame, shaping pasto, pa eno masko tudi. Stvari so bolj ali manj ful podobne, kemične in silikonske. Res nič posebnega, tud efekt na laseh ni bil bogsigavedi kaj. (izjemši paste za oblikovanje, ki mi je bla krasna).

Lahko v petek, ko pridem domov prilepim sestavine kake zadeve.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1291 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 April 2008 - 07:13 AM

Žal... nikoli nisem tega kupila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#1292 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 30 April 2008 - 08:06 AM

A mel lahko ena, ki pri kateri bi dobila tale Avon katalog in tudi kaj naročila kontaktira na zs.
  • 0

#1293 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 03 May 2008 - 10:50 PM

Ima kera tista senčila Precision glimmer v prahu? Me malo zanima koliko kaj so kaj obstojna, kakšno je nanašanje in tako naprej ker mi je nekaj odtenkov kar zanimivih smile.gif

Še slikca:
IPB Image
  • 0
We must let go to live on.

#1294 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 10 May 2008 - 05:46 PM

A je katera tu zastopnica Avona? Ful bi rada nekaj naročila. Eve, a še naročaš kaj? Ali pa kera druga?

Edit: Nevermind, je že urejeno:)
  • 0

#1295 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 12 May 2008 - 08:05 PM

QUOTE(tyasa @ 3. 5. 2008 - 23:50) View Post
Ima kera tista senčila Precision glimmer v prahu? Me malo zanima koliko kaj so kaj obstojna, kakšno je nanašanje in tako naprej ker mi je nekaj odtenkov kar zanimivih smile.gif

Še slikca:
IPB Image




Jaz imam vijoličnega Plum. Barva je v tem primeru (plum) res taka, kot tlele izgleda- plum rjavkasta. Meni je fajn, lepo mlet, pigmentiran. Gobica mi je kakovostna in lepo nanašaš...samo bolj malo ga je notri. za osbtojnost ne vem točno več- mislim da povprečje, ne spomnim se kak je bilo brez primerja (zdaj imam tak UD primer...)



Se pa spomnim, da eni Deep purple ni bil všeč, tudi barva ni bila enaka kot v katalogu, tak da izgleda je odvisno od barve do barve.



Mene pa powder pink full mika. Mi je taka kjut piggy barva. Kaka je pa v živo, kdo ve...


  • 0

#1296 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 12 May 2008 - 08:07 PM

QUOTE(Goddess @ 10. 5. 2008 - 18:46) View Post

A je katera tu zastopnica Avona? Ful bi rada nekaj naročila. Eve, a še naročaš kaj? Ali pa kera druga?

Edit: Nevermind, je že urejeno:)


Joj sori, ker nisem prej vidla. Še naročam, ja. Sej če boš še kdaj kej hotla, mi kar napiši. wink.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#1297 LaMula

LaMula

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:MB

Posted 16 May 2008 - 12:58 AM

QUOTE(DiLeMa @ 15. 4. 2008 - 12:02) View Post

Ima mogoče katera doma maski za lase iz linije Advance Techniques? Odločam se za nakup modre (za poškodovane lase) in rozaste (za barvane lase), pa nikjer ne najdem sestavin. Če jih ima katera, bom zelo vesela, če jih lahko prepiše.


Vijolična maska, za barvane lase:


[attachmentid=4578]

Attached Files


  • 0

#1298 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 16 May 2008 - 01:33 PM

QUOTE(Klavdija27 @ 12. 5. 2008 - 21:05) View Post

Jaz imam vijoličnega Plum. Barva je v tem primeru (plum) res taka, kot tlele izgleda- plum rjavkasta. Meni je fajn, lepo mlet, pigmentiran. Gobica mi je kakovostna in lepo nanašaš...samo bolj malo ga je notri. za osbtojnost ne vem točno več- mislim da povprečje, ne spomnim se kak je bilo brez primerja (zdaj imam tak UD primer...)

Se pa spomnim, da eni Deep purple ni bil všeč, tudi barva ni bila enaka kot v katalogu, tak da izgleda je odvisno od barve do barve.

Mene pa powder pink full mika. Mi je taka kjut piggy barva. Kaka je pa v živo, kdo ve...


Sem šele sedaj videla tvoj odgovor oops.gif No jaz sem potem naročila tisto srebrno, ker mi je ravno zmanjkalo ene prejšnje srebrne senčke. Bom videla kako bo smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#1299 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 June 2008 - 06:20 PM

Aj hev ej kveščn.

V katalogu kampanja 9, je na zadnji strani neka nova vlažilna zadeva za lase z vonjem kokosa in banane. Zdej pa me nekaj zanima - enkrat piše, da je krema, drugič pa da je maska. Kako se to torej uporablja? Gre za klasično zadevo, ki se spira, ali je leave-in?

Mikata me tudi body losjon in gel za prhanje iz te iste kolekcije (banana & kokos) in me zanima, če je ktera že vohala? Je vonj res kokosasto/bananast, dokaj pristen in ne preveč osladen?

Oh, and one more thing. Zdej je še neka nova zadeva pri Advance Techniques in sicer Celloshine Treatment - je to tudi pač obična maska in ali katera mogoče pozna sestavine?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#1300 Hikoki

Hikoki

    Na hitro si nekaj zmisli

  • Člani
  • Pip
  • 181 posts

Posted 04 June 2008 - 06:40 PM

Dilema jaz sem ta Celloshine sprobala, ampak sestavin več nimam. Je pa v bistvu kot balzam, na laseh pustiš tri minute in spereš. Spomnim se, da ima noter silikone in da ni nič hranljiv, jaz imam normalne lase, pa mi je po uporabi tega vse frčalo smile.gif

Bananina krema pa je leave-in, naj bi ščitila pred toplotno obdelavo.
  • 0
Amen desu




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users