Jump to content


Photo

Zaroka / poroka


  • Please log in to reply
1324 replies to this topic

#1241 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 January 2018 - 10:26 AM

Čestitke :) :wub:

 

Mi smo zadnjič imeli fešto na domačiji Klinec v Medani, če kaj pomaga, hrana je bila ful okusna, pa lepo teraso imajo. :)


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1242 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45616 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 10:43 AM

Čestitke supergirl! 


  • 0

#1243 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 11:29 AM

Klinca jaz odsvetujem, sem lani napisala oceno. Sploh pa si ne predstavljam, kaksen znesek bi bil na koncu glede na njihove cene.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1244 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2018 - 11:31 AM

Klinec v Plesivem je moj prvi izbor. Tudi Klinec v Medani je v ozjem krogu. Ja, Goriska Brda so pac zame najlepsa lokacija. Ena ideja je bila (ne moja), da bi imela zur pred hiso moje mame. Ampak je logisticno prevec zahtevo in tudi predrago.
  • 0

#1245 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14902 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 January 2018 - 11:42 AM

Jina, pa res, se spomnim, ja.

 

No ja, plačali res nismo mi, smo bili gostje. Ampak mi je bil všečen ambient. Pa misliš, da za večje pogostitve ne prilagodijo cen? Ta par, ki nas je pogostil, prisegata na to domačijo, jih naročata tudi kot catering za pogostitve v Lj.

 

Kaj dosti druge ponudbe iz teh krajev ne poznam, sploh, da bi bile lokacije fajn za žur in večjo pogostitev.

Ne vem, ali imajo v Pliskovici opcijo najema prostora za dogodek, meni je tam fin ambient za fešto, hostel Pliskovica. Pa še prespi se lahko, sam je tak bolj bohemski stil, ni zdaj neka stajliš briška lokacija ;) 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#1246 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27224 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 January 2018 - 11:43 AM

Pliskovica pa res ni za poroko. :oops:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1247 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 11:49 AM

Ne vem, kako bi bilo potem s ceno, ampak porocni meniji so nasploh nekaj posebnega in tudi obilnejsi (glede na stevilo ur, ki jih tam prezivijo svatje). Glede na izkusnje dvomim, da bi lahko sestavili cenejse menije, kvecjemu drazje. Tudi vino je tam drago.
Midva sva se zanimala za Gredic in je bil med favoriti, pa tudi tam ni poceni. Pomoje so Brda najdrazja lokacija za poroko pri nas.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1248 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2018 - 11:54 AM

Naj stane kolikor stane, porocila se bom samo enkrat... ;)

Obvestim, ko grem ba ogled lokacij in dobimo vsaj okvirne cene.
Gredica pa sploh ne gledam, ker mi restavracija notri ni vsec za poroko (drugace je noro zrihtano, ampak mi ne potegne, da bi imela tam poroko).
  • 0

#1249 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 11:58 AM

Midva nisva gledala restavracije noter, ker smo se za vse lokacije menili za slavje zunaj.

Drugace sem pa alergicna na ta stavek. :D Moz ima sorodnike v Brdih in tam res tezko dobis nekaj na nivoju pa da hkrati ni precenjeno.
To, da se porocis samo enkrat, se ni razlog, da karkoli preplacas. Ce si malo iznajdljiv, dobis vrhunske ponudnike za sprejemljivo ceno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1250 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2018 - 12:17 PM

Itak, se strinjam. Preplacati ne mislim nic, zadovoljila se pa ne bom z restanim krompirjem in cvickom, ker je poceni.
  • 0

#1251 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 12:28 PM

No, midva sva pri Klincu dobila ravno tenstan krompir. :D Toliko o vrhunski kulinariki po vrhunskih cenah.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1252 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18374 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 23 January 2018 - 12:36 PM

:lol: 

mi2 v Belici tudi, ampak je bil ful lepo postrežen v majhni litoželezni ponvici in fuuul dober.


  • 0

#1253 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 12:43 PM

Verjamem, samo v restavracijo tega ranga greš jest nekaj, česar drugje ne dobiš.

 

Sem pa večkrat brala o poročnih budgetih v FB skupinah in očitno nekateri znajo čarati z denarjem, saj dajo za poroko z 80, 90 ljudmi toliko, kot sva midva za 25. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1254 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16767 posts
  • Gender:Male

Posted 23 January 2018 - 12:49 PM

Eh, to so gostilne tipa Jap, kjer kosilo z 2 dni staro sladico stane 8€.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1255 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 12:58 PM

Pa profi fotograf za 150 €. Za cel dan, se razume. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1256 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31310 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 January 2018 - 01:11 PM

 

 

Sem pa večkrat brala o poročnih budgetih v FB skupinah in očitno nekateri znajo čarati z denarjem, saj dajo za poroko z 80, 90 ljudmi toliko, kot sva midva za 25. 

 

O kakšni cifri pa govorimo?


  • 0

#1257 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83982 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 01:19 PM

Tukaj sem napisala. 

Če bi najela še snemalca (za kar nama je edino žal), bi poroka stala 6k.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1258 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2018 - 12:39 PM

Evo. Vceraj sva si ogledovala potencialne lokacije za poroko. Imava predracun od vile Vipolze, ki nama ni vsec. Sanjska lokacija je Klinec na Plesivem, ampak se nekako nagibam h Klincu v Medani. Sva imela dve uri dolg pogovor s Simono (lastnico) in je bilo super. Klepetali smo kot stari prijatelji in se v vseh zeljah ujeli. Predvsem v tem, da kar je ona predstavila, je moj bodoci moz komentiral, da kot bi mene poslusal. Cakava na ponudbo. Klinec v Plesivem nama je dal ceno 55€ na osebo (plus pijaca), za stirihoden meni, prigrizke in ostalo kar zraven pase. Kar se mi zdi ok cena za porocni meni.
  • 0

#1259 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3233 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 February 2018 - 01:08 PM

No super samo da ste se ujeli, meni je sicer cena visoka ampak kot si rekla, vsak si sam izbere tisto kar mu je všeč in kar mu veliko pomeni.

 

Midva sva zdaj pri vabilih, sva se odločila, da vključiva taščino ilustracijo (ker sva vedela koliko ji pomeni, da tudi ona prispeva k poroki, raznih naprsnih šopkov ipd pa nočeva), jih bova kar sama naredila in dala tiskat pa tukaj prihraniva kak evro, pa tudi zdi se mi bolj osebno kot tista čisto klasična poročna vabila (in ilustracijo bova lahko uporabila še na menijih za večerjo in karticah z imeni gostov pri sedežnem redu).

 

Tako da do konca meseca planirava, da bi imela vabila in jih začneva razdeljevat, potem je pa naslednji projekt iskanje poročnih prstanov.


  • 1
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1260 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2018 - 01:13 PM

Pri naju je pa tako, da sva sedaj nekako nasla lokacijo. Sedaj pa naprej. Imam tri pogoje na katerih ne bom varcevala: fotograf, glasba (dj) in hrana. Ostalo pa dopuscam velike moznosti improvizacije.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users