Jump to content


Photo

Eurovision Song Contest


  • Please log in to reply
3163 replies to this topic

#101 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2007 - 12:56 PM

Zmagovalna pesem mi je vše. Hvalabogu, da ni zmagala Ukrajina z srebrnim skakajočim titotom z zvezdo na glavi. Tako butasto, da ti kar všeč postane. smile.gif Rusinje so mi bile s pesmijo hani bani v rock stilu brezvezne. Škoda mi je za Irce, ki so bili zadnji, ker so imeli boljšo pesem od mnogih, ki so se bolje uvrstili od njih.
Sicer pa se mi zdi, da je Alenka dobro opravila z nastopom, edino efekt z lučko je kamera v polfinalu veliko bolje ujela kot pa v finalu. smile.gif
  • 0

#102 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 May 2007 - 01:31 PM

Slovenija in Srbija ESC 2007 - posnetek

Alenka je nastop opravila brezhibno!

Marija Šerifovič ima 22 let? blink.gif Prečudovit glas, neverjeten dar ima!

Naslednje leto bom tudi jaz v dvorani mahala s slovensko zastavico, to moram enkrat v živo doživet! biggrin.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#103 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 13 May 2007 - 01:39 PM

23 sem jst slišala, da je stara...ja nč se vidmo v beogradu naslednje leto! cool.gif
  • 0

#104 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17058 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 01:45 PM


Finci - še kar, edino besedilo je bilo brezvezno - Leave me alone, I wanna go home ...

Naša se je dobro odrezala, ampak dejansko je v začetku druge polovice komada rahlo zafušala.

Meni pa Francoska pesem ni bla tak slaba. Ful hitro je blo treba pet, če se dobr spomnim. Edino šov na odru je bila grozna polomija.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#105 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 13 May 2007 - 02:15 PM

Se vidimo tukaj smile.gif

Reakcije:

It was offensive of her to show three fingers just at the moment when Bosnia awarded the 12 pts to Serbia. None from Serbian team and delegation did it after receiving 12 pts from Austria and Switzerland. The reactions are very negative here in Sarajevo for that reason. It's a symbol of thousands of victims in Bosnia and Croatia and I hope she will realize what she has done.

vir: esctoday.com


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#106 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 03:10 PM

Hum... Money Honey spominja na Rusijo - predvsem refrena. Joj in še nečemu je podobna pa se zdej ne morem spomnit sad.gif
in
Švedska me spominja na Adija Smolarja: Jaz ne grem v šolo (Jaz ne grem v šolo, nič več ne grem v šolo, jaz bom kar počitnice imel ... )

Navsezadnje sem zadovoljna, da je zmagala Srbija, ker se mi ob pogledu na Ukrajinsko grozo bruha laugh.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#107 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3555 posts
  • Gender:Male

Posted 13 May 2007 - 03:35 PM

IPB Image

Tukaj je ta reakcija, ki je dvignila toliko prahu. Zdaj jaz ne vem v čem je sicer finta, ker se ne spoznam na balkansko vojno tak podrobno ampak bi naj ti trije prsti simbolizirali četniško vojsko v vojni mes srbijo in BIH ter Hrvaško.


  • 0

#108 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 13 May 2007 - 03:46 PM

Men je bil ruski komad najbolj všečen, pa una k je tazadna pela tud ni bla slaba. Drgač pa ukrajina - mislm podn tok trapast vse skupi, de je res že smešn. Pa švedska in francija bi sigurn že v polfinalu vn izpadli, če ne bi ble med financerkami. No ja, sj zmagovalna pesm je še kr fajna, velik bolš to kt pa de bi ukrajina zmagala. V vrhu je bil pa itak cel jugo-vzhod, se vid de so eni za druge glasoval, tko da alenka niti ni bla tko slaba, nastop je bil odličen in ji res nima noben kj očitat. aja pa peter poles z uno baterijo biggrin.gif biggrin.gif prov hudo hehe
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#109 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 03:46 PM

Ma ja... to vsi prec pomislijo na najslabše. To se mi zdi, da je bilo takrat, ko so že tretjič pokasirali 12 točk.
  • 0

#110 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 04:01 PM

Zasluženo je zmagala Srbija smile.gif

Všeč so mi bli tudi Ukrajinci, ker sem se cel njihov nastop prerežala iz srca, zakon mi je bil tudi Kenan iz Turčije (njega že od prej poslušam) in Finska (sicer njeno petje bolj ne, temveč muzka).

Najbolj bedna mi je pa bla Rusija, VB (hallo, 100 let za cajtom, kera koreografija), Irska ter una z bobni (ne vem, a je bla Bolgarka ali Romunka).
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#111 Estelle

Estelle

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 13 May 2007 - 04:12 PM

QUOTE(Coco* @ 12. 5. 2007 - 23:49) View Post

Jao, meni je Ukrajina bruhalna. Krneki use skupaj. Pa ta tip, pardon dama, me ful spominja na tistega malega zlobnega palčka ki je vedno tiščal mezinec k ustom iz Austin Powersa laugh.gif

Ha ha ha - to je pa ta pravi izraz - bruhalna smile.gif Se strinjam! Ne štekam, kako so bili lahko drugi!
  • 0

#112 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 May 2007 - 06:42 PM

Me neither. blink.gif Ampak - končno imam pretvezo da spokam v BG! Juhej, c-ya next year!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 May 2007 - 07:02 PM

QUOTE(nihrida @ 12. 5. 2007 - 15:17) View Post

Zakuga je že Alenka zgledala k čarovnica? A je mela metlo, črno mačko, špičast klobuk, polomljen nos pa bradavico na njem? Eh, bolš imiđ je mela k večina ostalih.

Zato, ker ni bla našminkana z nežnimi pink farbami in imela kostuma v marelični barvi. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19783 posts

Posted 13 May 2007 - 07:30 PM

Meni je bla tudi Turčija bruhalna, že zaradi tega moškega pevca, ki mi je bil totalno anti down.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#115 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27109 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 13 May 2007 - 08:07 PM

Ja, meni je bla pesem preveč u stilu šejki šejki
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#116 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 13 May 2007 - 08:44 PM

ni bla pepelka, ni bila pa tud neka čarovnica, skratka bila je polom po izgledu:P - za moje pojme
  • 0

#117 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 13 May 2007 - 09:09 PM

Za moje pojme ni bila nobena pesem nič posebnega. Zdj ko poslušam, ugotavljam da je Srbija upravičeno zmagala. Presenetilo me je, da so Finci končali tko nizko (verjetno je krivo psycho babše), kajti take pop-rock pesmi so pa ja kul. ermm.gif Pri prvem poslušanju Gruzije sem mislila, da bom dobila drisko, po drugem pa sem skapirala njeno dretje in moram rečt, da je blo kr originalno. smile.gif Ukrajina mi je bila zelo ljuba. Enostavno ne morem, da ne bi navijala za ljudi s smislom za humor. Eurovizija je po mnenju mnogih postala cirkus in kaj bi bilo bolj primernega, kot ukrajinska pesem. thumbup.gif Nekje pod vsem sem navijala tud za našo...ampak si nisem dala preveč duška, ker ima ženska dosti samozavesti, da ji zmaga res ni bila potrebna. Pol bi bila pa res prevelika "diva" za evropsko sceno. cool.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#118 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2007 - 09:52 PM

podpis

Ukrajina pa je men tud fajn. Hecna je v iber, pa še v ušes mi je skočla melodija in jo skus pojem: eins, zwei, drei....

Molitva pa je men res uauuu dobr komad
  • 0

#119 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 May 2007 - 10:47 PM

Meni je bila Romunija dobra in Francija smešna. Bruh pa za vse shake it komade.
  • 0

#120 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2007 - 08:21 AM

Kjera je bla pa una k je sred komada neki piskala (kao visoki C?)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users