Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#101 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 February 2008 - 08:50 AM

To se verjetno dobi v frizerskih salonih.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 09:38 AM

Ja, dobi se izključno v salonih, kjer uporabljajo Revlon Professional lasno kozmetiko.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2008 - 11:08 PM

Trenutno uporabljam Laverin šampon z mlekom vrtnice. Ker mi ga je kar malo škoda, me zanima, če bi bilo ok, da bi si 1krat na teden umivala lase s tem šamponom drugič pa z enim drugim, cenejšim in ne tako naravnim? Bi bilo to še učinkovito? huh.gif
  • 0

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 March 2008 - 11:18 PM

Jaz mislim, da če že kupiš naraven šampon, potem uporabljaj naravnega ne pa da ga kombiniraš s kemičnim, sploh če ti ta Laverin res ustreza. Sicer pa se meni niti ne zdi drag glede na to da je res kvaliteten in naredi krasne lase. Za koliko časa pa ti zadošča ena plastenka?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 March 2008 - 11:19 PM

Ja sej imaš prav. Ne vem še za koliko časa, ker sem ga komaj 4krat uporabila. Za kakšne mesec bo že moral bit.
  • 0

#106 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 04 March 2008 - 11:28 PM

Kaj pa, če za prvo šamponiranje uporabiš recimo enga drugega in ga tkoj spereš. Nato pa Laveringa in ga pustiš malo delovati na lase. Bi blo to ok? Pač Laverini se pri prvem nič ne penijo oops.gif .
  • 0


#107 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 05 March 2008 - 09:59 AM

Pa še drugič šamponiraj - ker drugič pa se naredi krasna pena. Kakor hočeš, samo meni je ta šampon naravnost fenomenalen in ne bi pokvarila njegovega učinka v kombinaciji z drugim. Mislim, da ga bom od zdaj naprej redno uporabljala in še pravočasno letela po njega, ko mi ga bo zmanjkovalo biggrin.gif
  • 0

#108 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 06 March 2008 - 07:19 AM

Ja res je te šampone morš nanesit dvakrat, da je pena. Ampak se mi ne zdi, da bi ga mogu nevem kake vlke količine uporablajt. Drugače pa nevem, niso mi Laverini všeč, čeprav so sestavinsko dobri, nekega opaznega učinka na laseh nisem zasledila. Dvomim, da bom še kdaj kupila.
  • 0


#109 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 15 March 2008 - 05:24 PM

Jaz pa trenutno malo kombiniram med šamponi:

Ko želim kaj čistilnega:
Keune ultra mild
kemon za poškodovane lase
Alverde birke&salbei

Ko pa želim kaj negovalnega:
Loreal glatt-intense za lomljive lase

Kaj brez silikona:
Nivea za barvane lase.

Ampak ne uporabljam pa vsak teden vedno različnih šamponov.Nekaj časa enega in potem drugega.
  • 0

#110 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2008 - 10:55 AM

Kakšni so pa kaj te šamponi od Gliss Kur Shampoo + Intensiv Kur? NAj bi bil šampon in maska v enem al kako že... Smo kaj o tem pisali?
Pa upam, da veste kaj mislim oops.gif
  • 0

#111 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 March 2008 - 11:16 AM

IPB Image

Meni te dva v enem varijante nikoli niso bile všeč. Enostavno zato, ker ne maram pretežkih šamponov (ki že vsebujejo kakšne balzame in ponavadi tudi kup silikonov), pa tudi zato, ker to še zneraj ni isto, kot pa če po šamponiranju uporabiš dober regenerator, ki las zapre in zgladi. Če pa itak po šamponiranju vedno uporabiš regenerator/masko, pa je itak čisto brez potrebe, da bi kaj takega vseboval že šampon. Uglavnem, jaz jih ne uporabljam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#112 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 18 March 2008 - 12:27 PM

Saj misliš te z 1/3 negovalne kreme, ne? Jaz sem tudi enega izmed teh Gliss Kur šampon in balzam v enem sprobala (tistega za suhe in poškodovane) , ga trikrat uporabila, zdaj pa mi že pol leta stoji v omari skoraj neporabljen ... Jaz nisem opazila nobenega dobrega učinka, lasje so bli po uporabi slamnati in trdi, šampon se mi je zdel pretežek za lase in daleč od tega, kar obljublja (kot je že DiLeMa napisala). Meni itak nasploh niso tovrstni šamponi (z balzamom v enem) nikoli nardili lepih las.
  • 0

#113 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 18 March 2008 - 02:04 PM

http://www2.cudovita...h...45&hl=gliss

tukaj je ze roza Gliss kur ocenjen...meni je super ta sampon!
  • 0

#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 March 2008 - 02:09 PM




Ja, tudi jaz imam tega in sem z njim nadzadovoljna!

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 18 March 2008 - 02:19 PM

QUOTE(amisa @ 22. 2. 2008 - 20:02) View Post

Punce kje se kupi: REVLON PROFESSIONAL Equave 2Phase Volumizing Conditioner
bi ga ful rada sprobala, pa nisem se nikjer zasledila

ej, na vsake tok, je na tigijevi strani http://tigi.studioma.si/ v prodaji tale balzam pa šampon!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#116 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 March 2008 - 07:18 PM

QUOTE(vrana @ 18. 3. 2008 - 10:55) View Post

Kakšni so pa kaj te šamponi od Gliss Kur Shampoo + Intensiv Kur? NAj bi bil šampon in maska v enem al kako že... Smo kaj o tem pisali?
Pa upam, da veste kaj mislim oops.gif



Jaz sem mela onega s svilo in je totalno zanič.Meni ne paše na laseh mogoče kateri,ki si las ne barva in ki nima suhih las.Normalnimk lasem bi pasal.Meni je preveč obtežil lase in jih naredil trde.
  • 0

#117 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26416 posts

Posted 27 March 2008 - 06:29 PM

No sem falila pa sem v eno drugo temo napisala. Zj vaš pa še tuki sprašujem. A veste za kak šampon za mastne lase. Men se v enem dnevu grozno zmastijo in jih moram vsak dan prat, pa vem, da to za las ni dobro. Torej, kakšem predlog? Povsod je napreč polno šamponov za suhe in poškodovane za mastne pa nikjer. Verjetno ja bolje, da za vsakodnevno nego uporabljam bolj mile šampone, ali pač ne?
  • 0

#118 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 28 March 2008 - 10:23 AM

DiLema, kaj pa praviš na tole? Pa Sonchika?

Nexxus ALOE RID gentle clarifying shampoo

This Aloe Vera based formula delicately removes residual build-up, medication, chlorine, environmental pollutants, hard water minerals and dulling impurities for clean, refreshed, healthy looking hair.

BENEFITS

* Used with Aloe Rid Treatment to eliminate “chlorine green” and other pool or spa chemicals. Combats swimmer’s hair and chemical build-up.
* Detoxifies hair prior to chemical services.
* Cleanses the hair internally and externally.
* Soothes both hair and scalp.
* Protects against damaging free radicals deposited by harsh chemicals.
* Helps remove pollutants, medication, fluorides and heavy metals including lead, iron and copper.
* Fortified with NexxuSpheres®, the exclusive microsphere technology for time-release delivery of Ceramides, nutrients, antioxidant vitamins and UVA/UVB protectors.

IPB Image

ingredients:Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Dea, Cocamidopropyl Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Pca, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Avocado (Persea Gratissima) Oil, Soybean (Glycine Soja) Sterol, Ceramide 3 and others

ALI PA TOLE:

Nexxus ALOE RID TREATMENT deep clarifying solution

Aloe Rid Treatment Deep Clarifying Solution is the ultimate chelator that removes stubborn biuldup, residual medication, heavy metals and harmful impurities from the internal and external structure of the hair. It is ideal for wimmers hair effectively eliminating chlorine green and other pool and spa chemicals from the hair.

Fortified with NEXXUSPHERES

Advance microsphere technology provides the gradual release of thair strengthening Ceramide, replenishing Nutrients, Antioxidants and UV protectors. A Nexxus exclusive, this breakthrough, fine release feature gives hair sustained health, radiance, and wellness.

The ultimate chelator thoroughly removes stubbonrn build-up, residual medication, heavy metals, minerals and harmful impurities from the internal and external structure of the hair.

BENEFITS

* Removes pollutants, medication and heavy metals from the internal structure of the hair.
* Eliminates “chlorine green” and other pool and spa chemicals.
* Detoxifies prior to chemical services.
* Use in conjunction with Aloe Rid Clarifying Shampoo.
* Contains NexxuSpheres®.
* Fortified with NexxuSpheres®, the exclusive microsphere technology for time-release delivery of Ceramides, nutrients, antioxidant vitamins and UVA/UVB protectors.

IPB Image

Ingredients: Water, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Gel, Tocapheryl Acetate, Avocado Oil, Soybean Sterol, Wheat Flour Lipds, Ceramide3 Terahexyldecyl Ascorbate and others


Redken - Hair Cleansing Cream Shampoo

IPB Image
Why It Works:

> Clarifies and works to remove copper, iron, hard water minerals and styling product build-up

> Purifies, refreshes and leaves hair shiny
Key Ingredients:

Contains a high concentration of chelating agents that surround minerals, making them more soluble so they can be washed away. Formulated with fruit acids to add shine, it purifies and refreshes hair.
How To Use:

Alternate with your regular shampoo. Apply to wet hair, massage into a lather. Rinse. Repeat if necessary. For excessive build-up, leave in 5-10 minutes. Rinse.

Ingredients:
Inhaltsstoffe / tech. Angaben
sodium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, cetyl alcohol, sodium chloride, glycol stearate, cocamidopropyl, betaine, phenoxyethanol, petasodium pentetate, citrid acid, methylparaben, stearic acid, saccharum officinarum extract/saccarum officinarum, aminomethyl popanol, hydrolyzed vegetable protein, citrus medica limonium peel extract/pyrus malus, camellia sinensis leaf extract/camellia sinensis (D1318/1)



ČE HOČETE, LAHK SEVEDA DAM OCENIT POD SESTAVINE. smile.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 March 2008 - 06:34 PM

QUOTE(ora @ 27. 3. 2008 - 18:29) View Post

No sem falila pa sem v eno drugo temo napisala. Zj vaš pa še tuki sprašujem. A veste za kak šampon za mastne lase. Men se v enem dnevu grozno zmastijo in jih moram vsak dan prat, pa vem, da to za las ni dobro. Torej, kakšem predlog? Povsod je napreč polno šamponov za suhe in poškodovane za mastne pa nikjer. Verjetno ja bolje, da za vsakodnevno nego uporabljam bolj mile šampone, ali pač ne?


Najboljši za mastne lase so od Logone. So popolnoma naravni (certifikat BDIH) in squeaky clean očistijo, ob enem pa ne izsušujejo. Popolnoma vseeno je, katerega vzameš (lahko tudi tistega za poškodovane lase), ker dajo vsi čisto enak efekt izjemno očiščenega lasišča in las. Jaz bi ti v bistvu ravno najbolj priporočila tega za poškodovane lase, ker vsebuje proteine, ki so dobri za lase. V Celju se jih da kupit v Biotopu in Biotopicu, v Ljubljani v Kalčku, za Maribor ne vem. Da se naročit tudi preko spodnje spletne trgovine, dostavljeno ti bo v roku dveh dni:

http://shop.zivacent...p;kategorija=31

Tri strani so, da ne boš pogledala samo prve. Drugače pa ti šamponi niso mehčalni in če ne boš uporabila balzama, boš lase težje razčesala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#120 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17013 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2008 - 10:54 PM



Mene zanima, če lahko uporabljam Head & Shoulders ocean energy šampon proti prhljaju, ker sem se že malo naveličala teh vsesplošno negovalnih in hranilnih šamponov. Doma imam tri šampone + H&S, tisti trije imajo vsi zelo dobre sestavine, ampak se mi zdijo malo preveč nežni, lase imam po treh dneh čisto poležane, že mastne, malenkost tudi prhljajaste. Rada bi pa imela res tisti 'squeaky clean' občutek, brez občutka mastnih las in pikice prhljaja po treh dneh. Tisti šamponi mi naredijo lepe lase, Tigi O&H mi jih tudi zmehča, ampak nobeden pa nima pravega čistilnega učinka. ermm.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users