Jump to content


Photo

vase telo


  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#101 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 09 December 2006 - 03:09 PM

TASH, se tebi zdi 167 cm majhna višina za punce ?? blink.gif

men se zdi to neka prava zlata sredina, tko da se čez to ni kej za pritoževat wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#102 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 09 December 2006 - 04:03 PM

eh jst bi bla pa vsaj mičkn manjša, glede na mojih 181 cm blink.gif pa kokr je ena rekla spodej se kr zredim če ne pazim zgorej pa sploh ne gre...nič od nič dry.gif no ja sj še kaknših pet kil shujšam pa bo kul (3 sm že...dobr mi gre laugh.gif ) . mozolji mi tud včas preglavice delajo sam zadnje cajte se je kr mal umiril, upam da ne bo s5 kakšnga izbruha
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#103 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 09 December 2006 - 04:38 PM

sam si pa res prava visokotelosonoga biggrin.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#104 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27221 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 December 2006 - 05:16 PM

QUOTE(Šišyka @ 9. 12. 2006 - 16:03) View Post

eh jst bi bla pa vsaj mičkn manjša, glede na mojih 181 cm


Lalalala, sm višja za cel centimeter tongue2.gif laugh.gif

  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#105 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 09 December 2006 - 05:19 PM

QUOTE(Šišyka @ 9. 12. 2006 - 16:03) View Post

...kokr je ena rekla spodej se kr zredim če ne pazim zgorej pa sploh ne gre...nič od nič


enako... verymad.gif
  • 0

#106 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 December 2006 - 06:38 PM

.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#107 _v-i-k-i_

_v-i-k-i_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1356 posts

Posted 09 December 2006 - 06:51 PM

jst sem pa glih na svoj nos "ponosna", ostalo pa... huh.gif
  • 0

#108 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 09 December 2006 - 08:17 PM

Js nikakor nisem zadovoljna s svojim telesom. Mogla bi shujšat, pa nimam volje, je pa to edino kar lahko sama naredim. Ker zrast ne morem kar tako sad.gif No jaz mam samo 152 cm, pa včasih mi je to kul, ampak 80% pa ne, ker ob vsaki malce večji ženski zgledam kot krogla za balinanje, ob tipih pa kot smoki zraven bobi palčke down.gif amapk se zadne cajte ne sekiram več tok cool.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#109 @

@

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 162 posts
  • Location:na oblaku

Posted 09 December 2006 - 08:28 PM

nisem zadovoljna s svojo postavo. ubistvu nič več. par let nazaj sm bla, ker sem se redno ukvarjala s športom (ples), ko sem pa nehala sem se pa zredila. delam na tem da pridobim prejšno težo.
višina mi je pa čist v redu (167 cm).
  • 0
Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said we are all just prisoners here, of our own device

#110 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 December 2006 - 09:50 AM



Jaz sem z postavo zadovoljna 175/55 je kr ok. No zredila sem se za 4kg v 3 mesecih ampak se mi nič ne pozna. biggrin.gif Všeč mi ni moj trebuh, ker mi ena kost ven štrli. Bljah. Ostalo je kr ok. Obraz mam povprečn, nič posebnega, pa lase mam še kr lepe, samo malo bolj dolgi bi mogli bit. Zlata sredina bi rekla.
  • 0
Viens, reste ici!

#111 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 10 December 2006 - 12:10 PM

jst nisem zadovolna s svojim telesom..zdi se mi da je vsepovsod preveč sam tam kjer bi lahko bilo več pa ni:(...
mislim sj nism neka "krogla" sam sama sebi se zdim fet...zdj delam na tem d bo trebuh lepši(trebušnjaki)zjutri pa zvečer..pa po 6 uri ne jem(mogoč se kdaj prekšim:)rada bi dala dol5 kg..sma k je tak težko:(
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#112 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 10 December 2006 - 12:21 PM

jaz sem zadovoljna s svojim izgledom. všeč so mi roke, koža na obrazu, ki jo vsake toliko časa kdo pohvali oops.gif , ker je večinoma časa res brez napak. všeč mi je tudi sama oblika telesa; ženska postava. sem tudi majhna (161 cm ), ampak mi je to super, ne bi želela biti večja.
včasih sem se sekirala, da imam prekratke noge, ampak zdaj sem ugotovila, da bi bila čudna z daljšimi in mi je ql. se mi zdi, da vedno starejši kot si, manj se sekiraš smile.gif

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#113 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 December 2006 - 12:29 PM

QUOTE(žabica @ 10. 12. 2006 - 12:10) View Post
jst nisem zadovolna s svojim telesom..zdi se mi da je vsepovsod preveč sam tam kjer bi lahko bilo več pa ni:(...
mislim sj nism neka "krogla" sam sama sebi se zdim fet...zdj delam na tem d bo trebuh lepši(trebušnjaki)zjutri pa zvečer..pa po 6 uri ne jem(mogoč se kdaj prekšim:)rada bi dala dol5 kg..sma k je tak težkosad.gif


Sploh ni težko. Men se zdi, da je shujšat res enostavno, samo si morš zares želet!!!




  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#114 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 10 December 2006 - 12:42 PM

smo različne osebe in enim je lahko shujšat enim pa ne...
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#115 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 10 December 2006 - 12:48 PM

Odvisno v kakšnem smislu ti je težko shujšat! huh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#116 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 December 2006 - 01:18 PM

Men je recimo težko shujšat, ker rada dobre stvari jem in ker ne morm stradat, ker nimam pol nič energije! Jst se zato raj s športam ukvarjam, ampak to ne gre tko hit!

Trenutno tud jst nism najbolj zadovoljna s postavo. Sem imela že boljše čase. Ampak delam na tem, da bo spet tako kot je blo!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#117 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 10 December 2006 - 03:15 PM

No ja, kolikor vse pišete okoli postav... Kaj pa obraz? V kolikšni meri set zadovoljne z njim? Ali pa npr. lasje, nohti, kake posebne želje?

Osebno bi na svojem obrazu soremenila le velikost ustnic, ker se mi včasih zdijo male (sploh ko vidim kako svojo fotko me včasih kar stisne da si "nisem podobna"), pa manjšo dioptrijo bi rada imela, pa gostejše lase (čeprav s TiGijevim Root Boostom dobro prekrijem to malenkost). Ostalo se mi zdi pa ok.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#118 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 10 December 2006 - 03:23 PM

glede obraza sm se prbližno sprijaznila z njim. Mela bi malenkost večje očke, pa moj podbradek je grozovitno grozen, ampak ok, sej pol k bom 18 stara ...
pa čudno obliko glave mam down.gif , ostalo mi je ok.
Všeč mi je moja koža na obrazu, pa ker imam taka zelo tanka zapestja thumbup.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#119 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 10 December 2006 - 03:26 PM

glede postave, sem full zadovoljna,visoka sem 170 imam 54kg, posebej všeč mi je da imam dolge noge, pa ravno prav mišic, kar je posledica da sem športala cca.10let! Všeč mi je tudi da sem suha pa kljub temu imam obline,torej rito, pa joške,za te lahko komot rečem da so popolne,drugače pa sem se polenila in že full časa nič ne migam,sicer se mi nič ne pozna, ampak se ne počutim fajn,zato imam namen se spet s fitnesom bavit, samo ne vem kje bom ti dve uri časa na dan našla ermm.gif
  • 0

#120 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27221 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 December 2006 - 03:30 PM

Obraz .. Oh, ja. biggrin.gif
Učke bi morale biti večje ker so mikroskopske. Drugače pa so mi všeč. Bi blo pa zelo zelo lepo, če ne bi bla čorava. rolleyes.gif
Usta - mah, OK so.
Nos - Včasih se mi zdi ful prevelik, ma kaj čem. Kar je, je, ne morem zdej spreminjat genov. Vsaj neki kar mi je ostalo od nonota.
Lasje - barva mi je všeč, še posebej poleti ko mi od sonca zbledijo in posvetlijo pa zgleda kot da mam svetlo rjave pramenčke laugh.gif

Mah recimo da sem si v času, ko ni PMSa in fešte všečna.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users