Jump to content


Photo

Kako se zrediti?


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#101 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 November 2006 - 01:07 PM

Moraš vedet da če ti to reče "močnejša" twisted.gif oseba, je to v bistvu kompliment in fovšija. biggrin.gif

P.S.: ne se slučajno spravit redit samo zato da bodo one mele manj slabe vesti ... twisted.gif
  • 0

#102 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 November 2006 - 01:20 PM



Ženska sploh presuha nisi. Veš kaj je presuho. 175 cm pa 40 kil.
  • 0
Viens, reste ici!

#103 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 01 November 2006 - 01:35 PM

Meni se po tem opisu zdiš precej suha, itak pa noben tu gor ne more samo na podlagi dveh podatkov presoditi ali si presuha ali ne.
Se pa ne strinjam s sajkom in njegovim že poniževalnim odnosom do močnejših - meni osebno je ženska dosti bolj seksi s kako kilco več kot pa premalo in si upam trditi, da bi se večina moških strinjala z mano. Razen mogoče kakšne zakompleksane suhe prekle, ki hočejo ob sebi met okostnjala, da pol sami izgledajo malo bolj 'moško'.
  • 0

#104 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 November 2006 - 01:51 PM

Čakaj no, kdo pa pravi da mora bit nam, suhim zakompleksanim preklam, bit idealen tip ženske Willendorfska venera? twisted.gif
Tako, od oka ... tako postavo ima Anaa verjetno, s tem da ona je še lažja. Pa ni okostnjak ... biggrin.gif
  • 0

#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 November 2006 - 01:59 PM


No ja, če je ženska kot štil od metle, tudi nima riti in jošk. Če pa tega nima, pa zame ni seksi, nima ženske postave, ženskih oblin. Prava ženska je tista, kero dejansko lahko za kaj primeš in ko malo reči zatresejo s, hm, določenim butanjem. ;p Seveda pa ne govorim sedaj o špeh bombah. Se mi zdi, da nikjer ni omenjena tista zlata sredina... očitno se še eni sploh niso seznanili z njo. Poznajo samo ali štile od mete ali pa špeh bombe.







  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 November 2006 - 03:30 PM

Itak, da je znano nekaterim(to sm tud jz) da obstaja zlata sredina,a veš. Se prav ni sam al štil od metle al pa špeh bombe,so tud pač take k niso niti štili niti špehi sam so pa nekje umes in spet je kle odvsino od postav.Ena k je 'nekje vmes' je lah al bl 'suha umes' al pa bl 'močna umes' in men pač tud te k so bl 'močne umes' predstavlajo pač bl močne babe,tko pač je.In tud za zlato sredino ni nujno da je 'normalna',oz. nekje vmes,tud zlate sredine so dost hitr na meji med enim in drugim.Pa še to,ne ... taka k ni štil ampak je kao zlata sredina,ponavad dobro okrepčana pa jo je kje za prjet,da ma joške recimo...me zanima kolko bi ji jih ostalo,ko bi mal manj jedla ... laugh.gif Pa smo zdj pr sexy babi k to ubistvu ni,ker men ni privlačno to,da je ona v zlati sredini in da ma na ta račun mal več kilc zato svoje joške in rit.In to je res toook vse odvsin od postavc da sploh ne mormo govort o suhih debelih normalnih ženskah,ker tud vsak drgač vid človeka in tko no..
popravlam-men drgač izredno suhe babe niso po godu ala una šenon iz super modela-hehe.drgač mi je dokaj vseen,sam krap ne sme bit laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#107 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2006 - 05:09 PM

Ajoj Rea ... laugh.gif ohmy.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#108 IceLady89

IceLady89

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:okolica mb
  • Interests:marsikaj:)

Posted 01 November 2006 - 06:18 PM

jaz bi rada +65kg mela...mah, bomo vidli..kak bo ermm.gif
v glavnem..jedla bom kot do zdaj..lepo, redno vse...
pa če ne bo kaj kil gor...pa bom šla k zdravnici pa če je nevem kaj...

  • 0
If I do something bad and there's no one there to catch me, does that make me good?

#109 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 01 November 2006 - 06:57 PM

brez športa se boš težko (beri: se ne boš) kvalitetno zredila.... ker to kar misli zdravnica, ni da ti mora več na tehtnici pokazat, ti moraš dobit mišice, to da dobiš maščobo ne bo zate nič boljš. Načeloma jej kot si zdej, razen da preden greš na fitnes poješ en obrok, ki ti da energijo (ene 2h prej kosilo ali pol ure prej malco)... pol ko prideš dam pa beljakovisnki napitek... vedi, da se boš kvalitetno zredila samo z beljakovinami, ki ti bodo po športu "zgradile" mišice

vsak, ki ima premalo teže, šele ko dobi mišice dobi posledično tudi več krvi (ker se je več rabi, da kroži po telesu), na ta način pa se telo tudi lažje bori proti infekcijam (ker so bacili procentualno v manjši količini kot so bli prej), pa tud v boljši kondiciji si in imaš več energije, da se prot tem infekcijam boriš

razne aerobike niso fajn, ker je to preveč anaeroben šport (za kurjenje kalorij)... obvezno e fitnes tisti pravi zate

  • 0
Posted Image

#110 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2006 - 08:15 PM

QUOTE(IceLady89 @ 1. 11. 2006 - 20:18) View Post
jaz bi rada +65kg mela...mah, bomo vidli..kak bo ermm.gif
v glavnem..jedla bom kot do zdaj..lepo, redno vse...
pa če ne bo kaj kil gor...pa bom šla k zdravnici pa če je nevem kaj...

Ženska, ne se rediti ker nisi presuha. biggrin.gif (saj glede na podane kile in višino)
Ko boš dobila gor kile boš pa stokala da si predebela. Ko jih enkrat imaš se jih je veliko težje znebiti.
Verjemi, da če ti nekdo govori da si ful presuha, je dostikrat fovšarija. Lahko ti povem, da recimo meni moja babica, njena hčerka, torej moja teta in moja sestrična vse govorijo da sem presuha, zato ker sem zdaj bolj suha kot moja sestrična. namreč zmeraj je bilo obratno, jaz sem bila bajsek ona pa suhica. Sedaj so šle pa meni kile dol, ona pa je ratala malo obilnejša. Ni debela, ampak ima "fuk ročke" in močnejšo rito ter stegna.
In sedaj je seveda groza da moja sestrična ni več bolj suha od mene, potem sem pa jaz anoreksična laugh.gif .

Najlažji način da ugotoviš če si presuha je to da se pogledaš v ogledalo. Ali ti ful štrlijo rebra. Pa recimo pri stegnih, ali se ti stikata ali imaš med njima plac.Sliši se idiotsko, ampak je pa resnično.

  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#111 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 November 2006 - 08:48 PM

tash,a sm preveč pisala a ne,pa čudn tud a ne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#112 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 November 2006 - 10:52 PM

QUOTE(Tanjci @ 1. 11. 2006 - 18:57) View Post

... pol ko prideš dam pa beljakovisnki napitek... vedi, da se boš kvalitetno zredila samo z beljakovinami, ki ti bodo po športu "zgradile" mišice

Kar si napisala je sicer res, ampak naj dopišem, da ne bo dvoumno ... Torej, res je da potrebuje beljakovine, ampak ogljikove hidrate po treningu potrebuje prav tako! Brez tega ni energije.

Idealno je mešanje 60:40 v korist ogljikovim hidratom (pišem za fitness shake namenjene pridobivanju mase, t.i. "gainerji").


QUOTE(Anya @ 1. 11. 2006 - 20:15) View Post

Najlažji način da ugotoviš če si presuha je to da se pogledaš v ogledalo. Ali ti ful štrlijo rebra. Pa recimo pri stegnih, ali se ti stikata ali imaš med njima plac.Sliši se idiotsko, ampak je pa resnično.

No, kakorkoli - ogledalo je najboljša tehtnica. smile.gif

  • 0

#113

  • Guests

Posted 01 November 2006 - 11:01 PM

Sajk, ko ravno razlagaš o teh fitnes šejkih ... Kje pa se da pri nas nabaviti kvalitetne šejke in na osnovi česa so? Kaj pa po treningu lahko poješ namesto šejka, pa je ravno tako učinkovito? hmm.gif

Pa še nekaj me zanima: če se želiš zrediti s pridobivanjem mišične mase (ne maščobe), kako se lahko s pravilno prehrano ogneš preveliki "nabildanosti"? Da se pač - če delaš vaje za moč - lepo oblikuješ ne da bi telo zgledalo preveč mišičasto (saj veš, kaj mislim, a ne)? hmm.gif Hvala. oops.gif
  • 0

#114 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 November 2006 - 11:09 PM

QUOTE(rea @ 1. 11. 2006 - 22:48) View Post

tash,a sm preveč pisala a ne,pa čudn tud a ne?


Če sem pa trikrat prebrala, sam še nism dojela ... laugh.gif laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#115 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 November 2006 - 11:32 PM

QUOTE(Nila @ 1. 11. 2006 - 23:01) View Post

Sajk, ko ravno razlagaš o teh fitnes šejkih ... Kje pa se da pri nas nabaviti kvalitetne šejke in na osnovi česa so? Kaj pa po treningu lahko poješ namesto šejka, pa je ravno tako učinkovito? hmm.gif

Tega je precej ... Maxximum, Sokol ima tudi svoje, Prosport ... v primeru Maxximuma priporočam da se obrneš na kranjsko izpostavo, če je le mogoče. Tamkajšnji lastnik/prodajalec - sicer Jure B - bo vedel izdatno svetovati. Za razliko od vsaj nekaterih v Ljubljani, ki so bolj kot ne kekci. Tudi sicer dam roko v ogenj da bo tam nasvet najboljši. wink.gif

Hudiča, del odgovora izpustil ... iz česa so - v veliki večini gre za proteine iz sirotke, torej mlečna osnova. V veliko manjši meri imaš tudi iz jajc in pa soje. Kaj bi jedla? Karkoli da dobiš vase enakovedno količino beljakovin, skuta, jajca ... Za primerjavo: v enem shakeu je recimo 30g beljakovin, v 100g skute pa 11-13g, kar pomeni da iz četrtkilske skute dobiš recimo ekvivalentno količino beljakovin. So tu še nianse v smislu hitrosti, biološki vrednosti ipd, ampak se ti ni treba s tem obremenjevati. Omleta iz parih jajc, kaka skuta in podobno bodo OK.
Eh, še nekaj pozabil pa dopisujem - zgoraj našteto, se pravi jajca, skuta, tudi tunina in podobno - to zadosti samo preskrbi z beljakovinami, zraven bi morala še kake kompleksne ogljikove hidrate dobiti vase. Pa verjetno je fajn da to ni ravno zelo pozno zvečer ... če opravš vse skupaj nekje do osmih je zmaga smile.gif

QUOTE(Nila @ 1. 11. 2006 - 23:01) View Post
Pa še nekaj me zanima: če se želiš zrediti s pridobivanjem mišične mase (ne maščobe), kako se lahko s pravilno prehrano ogneš preveliki "nabildanosti"? Da se pač - če delaš vaje za moč - lepo oblikuješ ne da bi telo zgledalo preveč mišičasto (saj veš, kaj mislim, a ne)? hmm.gif Hvala. oops.gif

Err ... tole z mišično maso je kot vidiš dvorezen meč. To, čemur ti praviš "nabildanost" ni nič drugega kot vidna mišica. No shit, Sherlock, vem ... biggrin.gif Ampak poanta je v tem, da dobiš tako "vidno" mišico ali tako da je ta precej večja, ali pa da je podkožne maščobe manj, zaradi česar se pač mišica bolj vidi. Mišica ima tako obliko kot jo ima, lahko ima večji presek ali ne, odvisno od velikosti pač. Lahko jo malo skrajšaš če napačno delaš vaje (to vidiš pri onih bilderjih, ki zgledajo ko na hit skup zmetan skret). Z večanjem mišice bo po mojem nujno prišlo do večje vidnosti, razen če je pri tem maščobe vsaj toliko?
Če se motim, me bo pa Jure B popravil, ampak bi rekel da se ne. biggrin.gif

P.S.: rea! Tvoj zgornji post, veš na kaj me to spomne? laugh.gif James Joyce, Ulysses. Edin zaj* si ker si vseeno naredila par pik ... twisted.gif
  • 0

#116

  • Guests

Posted 02 November 2006 - 09:34 AM

Uf, to je bilo pa zelo izčrpno, hvala! worship.gif Se bom malo poglobila v vse tole, ker se mi res zdi, da sem zadnje čase malce presuha, ne bi bila rada pa polna maščobe ob rejenju (kako se to sliši, kot da sem pujsek, ki ga je treba zrediti biggrin.gif ).

Pol kile skute naenkrat ... hmm.gif Težko je pojesti toliko skute, a ni? blink.gif smile.gif No, se bom trudila v tej smeri. fitness.gif Bomo videli, kakšni bodo rezultati. wink.gif

Hvala še enkrat, Sajk.
  • 0

#117 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 November 2006 - 10:24 AM

QUOTE(Nila @ 2. 11. 2006 - 9:34) View Post

Pol kile skute naenkrat ... hmm.gif Težko je pojesti toliko skute, a ni? blink.gif smile.gif No, se bom trudila v tej smeri. fitness.gif Bomo videli, kakšni bodo rezultati. wink.gif

Nene, ne pol kile, četrt je ok, lahko pa to 2x dnevno in bo super.

Ker je nepasirana skuta (govorimo o lahki skuti!) precej nerazburljiva reč za jest, trik: žlička olivnega olja in zeliščna sol (avtor trika je URŠKA biggrin.gif). Še boljši štos je pa "cottage cheese" iz Hoferja. To je edina reč po katero tja hodim ... in jo jemljem v izdatnih količinah. Imajo v 20% in 0.9% varjanti, vzameš seveda ono z 0.9% mlečne maščobe v suhi snovi. Če boš res šla iskat, bodi pozorna na pakungo, ki je takorekoč enaka, 0.9% ima manjši rdeč znakec z napisom da je samo 0.9% maščobe notri. Ta skuta je neprimerno boljša za jest kot dolgočasna pusta skuta ljubljanskih mlekarn.
Ima skoraj 4% sladkorja sicer, ampak ni treba biti tako dlakocepski twisted.gif

Sicer pa ni za kaj smile.gif
  • 0

#118

  • Guests

Posted 02 November 2006 - 10:39 AM

Aja, joj ... samo četrt torej (ne vem, kje sem našla pol kile, se opravičujem). To bi pa mogoče šlo, ja. smile.gif Bom šla tudi v Hoferja prečekirat. wink.gif

Samo še eno vprašanje, potem pa obljubim, da bom dala nekaj časa mir. Kaj pa če imam čas za vadbo samo bolj pozno zvečer? In potem ne morem jest po vadbi (govorim o vajah za moč seveda)? A potem moram it lačna spat al je vseeno boljše, da kaj pojem al kako? hmm.gif
  • 0

#119 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 November 2006 - 10:46 AM

Vsekakor jej! Shake boš verjetno najlažje prebavila.
  • 0

#120

  • Guests

Posted 02 November 2006 - 10:50 AM

Ok, bom. Ker včasih sem po vadbi res lačna kot volk. eat.gif Bom čez čas poročala, kako mi gre. oops.gif wink.gif

Hvala! smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users