Jump to content


Photo

Miss slovenije


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

Poll: bi se kdaj prijavili na lepotno tekmovanje? (70 member(s) have cast votes)

  1. ne (51 votes [72.86%])

    Percentage of vote: 72.86%

  2. da (15 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  3. če bi bile res dobre nagrade (4 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#101 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 02 July 2006 - 04:27 PM

QUOTE(sahara)
QUOTE(cedevita)
Baje, da NIMA umetnih joškov. http://24ur.com/nasl...630_3076673.php


nej reče kr hoče, men zgledajo zelo umetni


Mogoče si jih je masirala kot Saša Lendero, pa zato zgledajo bolj umetni. biggrin.gif laugh.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#102 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15495 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2006 - 02:11 PM

Tut men so se zdele ful grde babe, pa da ne govorim o njihovih verbalnih sposobnostih. Živa groza! Iris se mi zdi ful glupa ko usta ofne. Če ma ta 156 iq pol ga ma tut Fredy Miler! Za videt pa ni tko slaba, tak da men se je zdela še vseeno najbolj sprejemljiva!

Tole je bodoča vrhunska manekenka in miss Slovenije!!

IPB Image
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#103 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 03 July 2006 - 06:10 PM

wtf? biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#104 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 03 July 2006 - 06:32 PM

omg!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
je kot bi z auschwitza prišla!
sorči, če je tvoja sorodnica, samo res mi je grozno, ko ji rebre prav ven stojijo....kaj tota sploh kaj je? biggrin.gif

aja, sem že offtopic.
kaj naj še rečem...iris mulej mi je nagravžna baba. in to je to. twisted.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#105 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15495 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2006 - 06:39 PM

Babe, sram naj vas bodi v dno duše!! Tle se spravljate na otroka ... kriminal in razvrat!! Ta lepotička je danes za zajtrk pojedla dve pečeni jajci, 10 dag suhe salame in tri ogromne kose domačega kruha!! Brez zajebancije, tudi njena mami je bila tako suha, ko je bila majhna. Lahk ste ji fouš, poje kolkr hoče, pa je še vseen suha! biggrin.gif Morate pa priznat, da je lepa dečva! wink.gif

Aja pa DiLeMa je moja sestra - vas bo razbila!! biggrin.gif biggrin.gif

P.S. Daleč najhujša je bila Maja Žižek - miss simpatičnosti ... verjetno si ga je prislužila s svojim neprestanim bebavim nasmeškom?!

IPB Image
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 July 2006 - 07:47 PM

.
Rdeča soba, pletene košare in ena zafnana dečva. Hm, lahko bi mela DiLeMa kaj prste vmes. biggrin.gif:D:D Sumim, da je to slikano v njeni sobi.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 July 2006 - 07:49 PM

Hahahaha, da! Tako je, si ugotovila, draga moja Jenna. biggrin.gif Tale prelestna gospodična Dragica je pa moja 8 let starejša sestra (ni ji v resnici ime Dragica, samo jaz jo tako kličem biggrin.gif ) ki ji danes na polno dogaja in je našemila 10-letno sestrično v manekenko. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#108 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 03 July 2006 - 07:52 PM

saj v fris je luštna, samo od vratu navzdol je pa suha da je joj... biggrin.gif
spet sem preveč zinla....o šit! komu sem se zamerla? oops.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#109 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 July 2006 - 08:01 PM

Komu si se zamerla? Hmm ... vsemogočni DiLeMi in njenemu številnemu klanu, ane!! biggrin.gif Ma ne, sej ni hudga, da te ne bo strah! biggrin.gif Je dečva res zelo suha, kljub temu, da poje nenormalne količine hrane ... ma jaz ji zavidam, no! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#110 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2006 - 09:27 PM

QUOTE(Jenna)
.
Tam se res ne vidi. Se pa vidi tu:
IPB Image


men je pa na tej slikci lušna kokr tok...
čupco in lase ma lepe
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#111 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 July 2006 - 09:28 PM

umetne đojzle ma
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 July 2006 - 09:35 PM

QUOTE(-anonymus-)
čupco in lase ma lepe

To dvoje je res super, da biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 July 2006 - 09:38 PM

lol biggrin.gif pomoje je s cupco mislla frizuro biggrin.gif ceprou neke jako posebne frizure js tuki ne vidm
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#114 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 04 July 2006 - 07:55 AM

no ja...men se njena čupa zdi, kot da bi mela poševno naravnano čelado na glavi... ermm.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#115 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22524 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 02:22 PM

Meni pa ravno na tej sliki v obraz ni lih kaj preveč všeč. Lasje so mi pa všeč. Ampak vseeno, od naših misic je čez Janjo Zupan ni! Ona mi je pa res za bruhat.
  • 0

#116 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 02:26 PM

QUOTE(Marmelada)
Ampak vseeno, od naših misic je čez Janjo Zupan ni! Ona mi je pa res za bruhat.

Ne bi se mogla bolj strinjat! Lani smo skupaj hodili na 'robiko, pa je tako drobčkena pa suhcena pa marsovsko popačena, da ni za verjet. Čez ksiht so jo samo pink-ponk žogice namesto oči.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#117 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12108 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 09:46 PM

Fuj. Poznam dosti tipov ki bi bli boljša mis kot ta babura.
  • 0

#118

  • Guests

Posted 05 July 2006 - 10:36 PM

QUOTE(Hevea)
Fuj. Poznam dosti tipov ki bi bli boljša mis kot ta babura.


:laughing5:
  • 0

#119 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 June 2007 - 08:59 AM

Da ne odpiram nove teme... izbrana je bila nova misica:


Najlepša je Tadeja!

Ljubljana | 23.6.2007 | B.T.
Miss Slovenije 2007 je postala Tadeja Ternar iz Beltincev. Za prvo spremljevalko so izbrali Duško Stojić, za drugo pa Anjo Lukman.
Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se je odvil letošnji finalni izbor za Miss Slovenije 2007. Za najlepšo v letošnjem letu so okronali Tadejo Ternar iz Beltincev, za prvo spremljevalko so proglasili Duško Stojić iz Dolenjskih toplic, druga spremljevalka pa je postala Anja Lukman iz Celja.
Tadeja je z zmago dobila avtomobil opel corsa, zagotovila pa si je tudi udeležbo na tekmovanju za Miss World 2007, ki bo 1. decembra 2007 na Kitajskem.
Skupaj podelili sedem lepotnih naslovov
Prvo lento so podelili slovenski fotografi, in sicer so za Miss fotogeničnosti proglasili 19-letno Pio Saro Odlag iz Kamnice pri Mariboru.
Lento za za Miss simpatičnosti je domov odnesla Hana Hervatski iz Ljubljane, Miss revije LEA in Miss interneta pa je postala Maja Hribar prav tako iz Ljubljane.
Lepotice so se na prireditvi predstavile tudi v kreacijah 12 modnih oblikovalcev iz natečaja revije Elle. Vsaka izmed finalistk je tako na finalni prireditvi nosila eno od oblek finalistov natečaja modnih oblikovalcev. Za najlepšo kreacijo so proglasili obleko, ki jo je oblikovala Maja Ferme iz Ljubljane.
Prireditev je v podobi samega Frankesteina vodil Jure Godler, ki mu je pomagal zvesti grbavec Igor, ki je bil za razliko od filma tokrat ženskega spola, in sicer v "gobezdavi" interpretaciji igralke Aleksandre Balmazović.
Od glasbenih gostov so se na odru pojavili Rok Kosmač, ki je zapel pesem Joea Cockerja You Are So Beautiful, Alenka Gotar pa je v duetu Juretom Franken-Godlerjem zapela vižo Beauty and The Beast. Oder je s pesmijo Drive My Car slavne liverpoolske četverice The Beatles zavzel tudi prekaljeni Boris Kopitar, tokrat v precej bolj rockerski drži kot ponavadi.[/i]


Nova miss:
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0

#120 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83012 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 June 2007 - 09:06 AM

Men je ful znana. Wonder why. biggrin.gif

In "večerne obleke" so ble blink.gif bruh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users