Jump to content


Photo

Čiščenje - najučinkovitejša sredstva in tehnike za boj proti umazaniji v vašem domu


  • Please log in to reply
1045 replies to this topic

#101 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 December 2011 - 08:18 AM

Hvala supergirl

Jaz jo full malo uporabljam, zato se nisem odločila za nakup pirolize.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#102 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 07 December 2011 - 08:36 AM

Kupi tisto peno za čiščenje, pošpricaš, pustiš (lahko pol ure, lahko celo uro, odvisno koliko je umazana), pobrišeš, prezračiš. Voila.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#103 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 07 December 2011 - 08:56 AM


thumbup.gif - super, hvala!

A so vse pene dobre oz. ali kakšna izstopa po kvaliteti?
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#104 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 December 2011 - 08:57 AM

Nekaj se da narediti tudi s kisom in sodo bikarbono. Ne poznam detajlov, ker doma nisem zadolžena za to, se mi pa zdi, da to uporabljamo. laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#105 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26154 posts
  • Gender:Female

Posted 07 December 2011 - 10:50 PM

QUOTE(Kami @ 7. 12. 2011 - 8:56) View Post

A so vse pene dobre oz. ali kakšna izstopa po kvaliteti?


Mami in sestricna hvalita DMovo cistilo za pecice. Imam ga tudi jaz, vendar ga se nisem preizkusila (redko uporabljam pecico).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#106 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 16 January 2012 - 09:49 PM

Ni madež je pa odtis na preprogi od nečesa težkega.

Kako se jih znebiti?

IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#107 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 January 2012 - 09:16 AM

Odstranjevanje takih in onakih madežev
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#108

  • Guests

Posted 22 December 2012 - 02:12 PM

Ne vem, če lahko temu rečem nasvet, recimo no: v hoferju sem danes kupila tole krpo ( http://www.marktguru...ertĂĽcher:81150 ) in jo toplo priporočam.

 

V škatlici prideta dve kar veliki krpi, ki ful lepo zglancata kozarce, tudi tiste zasušene kaplje vode zbriše (kar meni s kuhinjsko krpo ne uspe), pa za kakšno steklo, ogledala je tudi ful fajn, ker nič muck ne pušča, mene to namreč ful jezi pri krpah, sedaj sem pa končno našla takšno, ki te stvari lepo pobriše. 


  • 0

#109 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13826 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2012 - 02:17 PM

Jaz sem si ene v Hoferju kupila, po 3 skupaj pakirane, s katero malo navlaženo obrišeš mastne površine. In res deluje.

Jih pa zdaj nimajo več.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#110

  • Guests

Posted 22 December 2012 - 07:38 PM

Jaz vedno bolj ugotavljam, da imajo v Hoferju precej uporabne zadeve, ki jih drugje ne najdeš.


  • 0

#111

  • Guests

Posted 21 February 2013 - 12:27 PM

http://www.dominvrt....ce-nic-vec.html

 

http://www.dominvrt.si/clanek/trend/ne-samo-da-je-sladek-podaljsuje-tudi-zivljenje.html 

 

http://www.dominvrt.si/clanek/trend/ostankov-nikar-ne-mecite-proc.html 


  • 0

#112

  • Guests

Posted 10 March 2013 - 08:23 PM

S čim čistite pečico? Ful imam že umazano, ampak nekateri fleki sploh ne gredo stran :/ 


  • 0

#113 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15328 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 March 2013 - 08:30 PM

probaj z alkoholnim kisom?


  • 0
 

#114

  • Guests

Posted 10 March 2013 - 08:59 PM

Razpršim in pustim nekaj ur? 

 

Uporaben članek:

http://www.zenska.si...rabnih-nacinov/


  • 0

#115 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15328 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 15 July 2013 - 07:30 AM

Mene pa zanima s čim perete. kateri prašek, kaj za odstranjevanje trdovratnih madežev.

Meni pač pri 40 stopinjah z malo (ali pa tudi veliko) praška ne gre vse ven. A bi si mogla kak vanish omislit in ga dodajat? če ja katerega in koliko.

Samo za primer - ven ne spravim paradižnika, mastnih madežev, in niti znoja iz fantove majice, ki jo recimo cel teden nosi ob delu na vrtu in so prav slani fleki gor.

 

Prosim za nasvet...


  • 0
 

#116 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 15 July 2013 - 07:34 AM

Mastni madeži - preden daš v stroj pošpricaj (Sgrassatore, jaz imam kar od Dexala iz Eurospina).

 

Jaz bi dala tudi mogoče malo prej prat, ne po enem tednu nošenja, saj je takrat znoj prav zažre v majico.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#117 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 July 2013 - 07:35 AM

Moj prvi nasvet bi bil, da delavske stvari in kar je biolj umazano, pereš na 60 stopinj.

Pa fant naj si menja majico vsaj na dva dni, jaz mu sama mečem v pranje stavri včasih, ker on bi jih nosil, dokler  se mu ne prilepi na kožo, jao  tipi!!!


  • 0

#118 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 July 2013 - 08:59 AM

Za fleke marsejsko milo pred pranjem, prat pa nujno s praškom in ne gelom. Js mam trenutno Ariel in ga ne menjam. Perem pa z njim vse: bele stvari, brisače, posteljnino na 60, ostalo pa na 40. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#119 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30936 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 July 2013 - 09:03 AM

Špela, misliš Ariel prašek?

Jaz tudi bele stvari in posteljnino, pa brisače perem s praškom (imam Dash), pisane in temne pa z gelom Ariel nek Sensations, ki ga drugje kot v Müllerju nisem videla, pa ful lepo diši.


  • 0

#120 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 July 2013 - 09:05 AM

Ja, prašek, gela ne uporabljam več, ker mi vse pisane cunje po pranju s katerimkoli gelom smrdijo. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users