Jump to content


Photo

Tekaška tekmovanja


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#101 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29041 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2011 - 05:40 PM

mela sem krizo na ene 6em km in sem ene 500 m hodila, pol se je pa folk pogovarjal, kok mal je še do konca pa z enim fotrom sva se pošalila z ata Smrkom pa je šlo lažje.
mi je pa full pomagalo to, da sem se poleti naučila enakomerno hodit. in sem zdej tut enakomerno, kolikor je šlo, tekla; ko ni šlo, sem šla počasneje. js sm se zmeri na začetku full zagnala, pol me je pa zmanjkalo, zdej pa na easy pa gre.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#102 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 25 October 2011 - 05:46 PM

O, zakon! Jaz tudi racunam na druzbo. Ceprav sem se navadila sama hodit tect in me kar zivcira ko se hoce kdo pogovarjat zraven. Mi je to neke vrste meditacija, zraven razmisljam o vseh stvareh, za katere sicer zmanjka casa in pozornosti..

Jaz se niti pod razno ne smem na zacetku zagnat, ker me bo konec se pred prvo polovico.


Kinkam ali bi sla 6 ali 10. ph34r.gif

6ko polozim brez problema, 10 se pa nisem tekla nikoli...


Dobis kaj za pit pri 10ki? Jaz bi nujno morala imet nekaj s sabo, ponavadi sem poleti s pollitrsko flasko laufala. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#103 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 25 October 2011 - 06:23 PM

Ja, tam nekje na polovici delijo kozarčke z vodo. Jaz si ne predstavljam s flaško laufat. smile.gif

Sicer je blo pa men mal težje med 8 in 9 kilometrom, ampak mi je vseeno uspelo brez hoje celega pretečt. Sej se da, ker je sama ravnina, men je bil dmov tek skoraj malo bolj naporen, ravno zaradi terena.
  • 0

#104 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 30 October 2011 - 03:09 PM

Anouk - ponosno poročam, da sem šla na 1. Vege tek in bilo je fe no me nal no!


To je bilo moje prvo tekaško 'tekmovanje', bil je tudi prvič organiziran tu v Celju. Trasi sta bili dve, 6ka in 11kilometrska. Teče se ob Savinji, čez most in nazaj do cilja, full prijeten tek. Večina je peščene poti, vse izven mestnega prometa, skozi gozd, strašno fino, no.

Jaz se naslednje leto zagotovo spet udeležim, v sklopu teka so bile tudi promocije zdravih izdelkov, okrepčali smo se z božanskim vege golažom, ki je nenormalno pasal po laufanju, ko se malo ohladiš in ti zapaše nekaj toplega, skratka, vse pohvale organizatorjem, ki so ga baje skupaj spravili v manj kot mesecu dni. thumbup.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#105 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29041 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 October 2011 - 07:04 PM

QUOTE(Olivija @ 30. 10. 2011 - 15:09) View Post
golažom

sramotilnica material! nono.gif laugh.gif

sicer pa pohvale za udeležbo! wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#106 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 01 November 2011 - 08:01 PM

Golazem, golazom, tomejdo, tomato. laugh.gif Js sem stajerka, pri nas se fojtramo z golazom. laugh.gif

Pa hvala! Komaj cakam na naslednji tek! Enega imamo okrog Saleskega jezera, tek Sv. Barbare, ekipa po 4 tekace (najmanj 1 tekacica), vsak pretece 3 km, na koncu pa ogled premogovnika za vse udelezence. S pobom isceva drugo polovico ekipe. (:

http://www.tekaskifo...ic.php?p=265655
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#107 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 May 2012 - 07:46 AM

Hej babe. Katere vse greste na DM in katero progo (ter katero skupino znotraj...?) :D
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#108 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3548 posts
  • Gender:Male

Posted 09 May 2012 - 08:00 AM

Jaz sem pa jezna, ker sem pozabila na tek trojk, ki bo v soboto in sem zamudila s prijavo. Mah bom pa naslednje leto.
  • 0

#109 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 10:06 AM

Trojke, Radenci (10km) in DM (10km), komi čakam :)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#110 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 May 2012 - 10:12 AM

Jaz grem na DM tek, ampak še ne vem, koliko bi šla tečt. Ful bi šla na 10, ampak se bojim, da ne bi zmogla. Jutri grem na ta njihov organiziran trening, pa da približno vidim, kje sem. :)
  • 0

After all this time?

Always.


#111 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 10:20 AM

jst na DM letos ne grem, ker bom ravno tisti čas v Londonu. Mogoče grem na LM oktobra. I wish :D
  • 1

#112 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 May 2012 - 10:28 AM

Jaz mam v rokah prijavnico in bon, mislim pa it na 10 km.
Zdaj me samo še mora koklja brcnit oziroma mi mora klik narest. Nikoli ne hodim na te skupne teke, ker imam občutek, da me bo tekmnovanost posrkala vase in bom pregorela. Ali pa se bom počutila gnojno z rezultatom... Saj vem, važno je sodelovati...
Sem gledala rezultate od lani, pa jaz po ravnem tečem 10 km malo pod uro, to je res beden rezultat...
Lani je bla prva v 36 minutah :o :o :o

To je pod 4 minute na kilometer, fak.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#113 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 10:46 AM

Ja, ti ki si ful tekmovalna, zna biti problem zate :P

Drgač pa je najbolj pomembno, da se ne zaženeš na začetku (čeprav te kolona pač potegne). Zdej mal glej, kakšno maš hitrost in teci na teku isto kot na treningih. Drži se svojega tempa. Tiste, ki bojo na začetku ful potegnile, bojo kmalu začele sopihat, ti boš pa kot zajec švignila mimo ;)
  • 0

#114 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 May 2012 - 10:59 AM

Too much. Sploh pa ker je ob taki uri, ce bo lepo vreme bo toplo.. ko mi je vroce sem pa totalna cunja. Mogoce, ce grem ta tek na 5ko, pa Lj maraton 10. Ful pocasi napredujem letos. Po drugi strani me pa odbija takle credni tek, ceprav lani na Vege teku je bilo super in grem letos zagotovo. Grem pa v ponedeljek na grad laufat! (:
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#115 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 May 2012 - 11:09 AM

Ja ura je pa totalno ubitačna. Ne razumem zakaj niso teki res zgodaj zjutraj?

Ančka, hvala za nasvet..bom še razmislila kako in kaj, ker ob tej uri znam odpovedat.
Hodim laufat zjutraj do 9h da sem nazaj, ali pa zvečer, po 18.30.

Tole pa res se ne bi mogli boljšega časa za štart namislt...Sred potencialno najhujše vročine.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#116 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 09 May 2012 - 11:43 AM

Kdaj pa bo točno? Lani je bil štart na 10km že ob 9h zjutraj, če se ne motim. Meni je to zgodaj, jaz prej fizično nisem sposobna tečt, že ob 9h bo kriza.
  • 0

After all this time?

Always.


#117 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 09 May 2012 - 12:02 PM

ob 10h...
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#118 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 12:44 PM

Jaz:
- Radenci 10km
- LM 21km
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#119 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 31 May 2012 - 07:35 PM

Par tekaških vprašanj mam (za butce :D ).

Vedno po teku (po Rožniku, če doma tečem 3,5km po ravnem ne) me ful bolijo spodnje hrbtne in trebušne mišice. A je to kaj nevarno, a narobe tečem, al samo pač še nisem dost vajena teka, druga drža pa vse? Noge me ne bolijo niti pikico, samo hrbtne haha, tik ob hrbtenici.

Drugo vprašanje - mojo mami je kar naenkrat FUL začel bolet kolen. Takoj ko gre klanec navzdol se začne in potem jo boli do konca. Po Rožniku je pa kar precej klancev navzgor in navzdol in se jim ne da izognit. V soboto greva obe tečt 10km, kaj lahko sploh naredi do takrat? Danes petke ni zmogla, nekje proti koncu jo je že tok bolelo, da sva potem hodili. Rekla je, da bo probala povit koleno v soboto, pa en naklofen pred začetkom. A rajš kaj drugega priporočate? :/ NA aerobiki j ne boli pa niti malo, samo tek.
  • 0

After all this time?

Always.


#120 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2012 - 07:55 PM

da ni kaj s pogačico?

Načeloma naj vsak dan naredi najmanj 2 seriji počepov - ozki, globoki. Po 10-15 ponovitev. To krepi koleno. Priporočam, da povije koleno tako, da bo podprta pogačica. Mogoče je to krivo...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users