Jump to content


Photo

Pripombe


  • Please log in to reply
988 replies to this topic

#101 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 December 2006 - 10:22 PM

odlicen predlog, nihrida thumbup.gif jo grem takoj delat! anketa se bo nahajala v v Malih oglasih (zgoraj po Prezri). vljudno vabljeni thumbup.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#102 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 05 December 2006 - 03:46 PM

Če se odločite z to zaklepanje, se da nastavit tako, da mora moderator posebej odobrit objavo. Posledično to pomeni da je tudi oglas viden šele ko ga *pikica* odobri.
  • 0

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2006 - 04:08 PM


To tudi pravzaprav ne bi blo slabo. Ker včasih so oglasi taki, da bože se usmili. twisted.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45614 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 December 2006 - 05:56 PM

QUOTE(Jenna @ 5. 12. 2006 - 16:08) View Post

To tudi pravzaprav ne bi blo slabo. Ker včasih so oglasi taki, da bože se usmili. twisted.gif
To se pa čisto strinjam. Pri nekaterih oglasih res ne veš kaj človek sploh prodaja, veš samo da človek nekaj prodaja.

  • 0

#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2006 - 05:59 PM



Ja itak.
Ampak sodeč po rezultatu ankete, ni takorekoč noben za ta predlog. Raje neki kaos. Pričakovano. =)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 December 2006 - 02:20 AM

mene sam zanima če pod hot or not ne smemo več slik lepit ampak samo linke?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#107 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45614 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 January 2007 - 09:22 PM

katya, Kami in Ana!!

Odprti sta dve temi Razprodaje:
http://www2.lepa-si....h...1338&st=200
in
http://www2.lepa-si....h...=7774&st=20

A bi ju lahko združli, saj je čisto nesmisleno, da sta dve enaki temi hkrati odprti?
  • 0

#108 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 January 2007 - 10:18 PM



Jaz nemorem nardit nič, ker jaz nemorem združit dveh tem, ki nista v mojem področju. Se mi zdi. ohmy.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#109 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45614 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 January 2007 - 11:01 AM

Je že urejeno. wink.gif
  • 0

#110 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 January 2007 - 02:06 AM

Glede oglasov imam jaz še en pljunek nekje na jeziku:

sem morda edina, ki jo moti, da nekateri forumaši Male Oglase izkoriščajo za kvazi privatne razprodaje, jih nonstop obnjavljajo, nekateri na forumu niti sodelujejo ne, ampak samo oddajajo oglase??! Vsakič ko frknem med oglase bo vsaj deset oglasov tipa moj-album.com. Bedarija.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#111 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45614 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 January 2007 - 10:40 AM

Se popolnoma strinjam crna, eni niti toliko niso živi, da bi napisali kaj prodajajo in zraven nalepili slikice. No, o kakšnem sodelovanju na forumu pa itak ni duha in sluha.
  • 0

#112 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 January 2007 - 04:26 PM

to, kako napisejo oglas in kaj zraven nalepijo, je cisto njihov problem. bojo pac manj prodali, ker se marsikomu ne da brskat po raznih albumih in iskat stvari. glede sodelovanja pa tut ne mormo nc narest, ceprou jim tale forum sluzi samo za oglasno desko.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#113 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25488 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 January 2007 - 08:00 PM

sej po eni strani ... ne vejo kaj zamujajo cool.gif ne si zivcev cefrat zarad takih, brezveze wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#114 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 January 2007 - 09:53 PM

QUOTE(piko*biko @ 29. 1. 2007 - 16:26) View Post

to, kako napisejo oglas in kaj zraven nalepijo, je cisto njihov problem. bojo pac manj prodali, ker se marsikomu ne da brskat po raznih albumih in iskat stvari. glede sodelovanja pa tut ne mormo nc narest, ceprou jim tale forum sluzi samo za oglasno desko.


Jaz tud tko mislim. Pa tud glede sodelovanja, sj ni važno pa naj samo oglase popajo - hu kers. Kolk je takih, ki samo berejo pa nič ne pišejo. To itak nima nobene veze. Sj, zato pa je ta razdelek - drugač naj se pa skini, če vas moti pa jih ne bo več. Mene ne ganejo.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#115 °°banana°°

°°banana°°

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 01 February 2007 - 12:38 PM

no jz bi rada sam rekla da mi grejo ene s tegale foruma pošteno na k..
zadnjič sem nekaj spraševala v temi spolnost ker sem pač še junfr smile.gif pa so se začele use neki zgražat da kaj mi je kako da tega newem..bla,bla..sorry k nismo use stare kleel 25,26,27,28
zakaj sploh ste na tem forumu če vam grejo tisti ki nimajo prek 10000 postov na k..
pa še neki.pred časom sem zasledila da je neka punca odprla temo diete pa jo je neka moderatorka takoj zaprla češ da je vse pojasnjeno že pri zdravi prehrani.mislim da se zdrava prehrana močno razlikuje od diet (nekje sem že težila pa vseeno--->riž je zdrav pa vseeno redi)nimamo use punce samo 2 kilici preveč.če si debel ti ne pomaga zdrava prehrana

to ne velja za vse sam res bi rada če bi bli strpni tudi do nas ki nismo še dolgo na forumu
amen

upam da nisem koga preveč poteptala biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Banana je kot slasten poljub bonbona, ki ti srečo prinaša ali slasten poljub človeka, ki ga ljubiš.

#116 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 February 2007 - 12:49 PM

QUOTE(°°banana°° @ 1. 2. 2007 - 12:38) View Post

riž je zdrav pa vseeno redi)nimamo use punce samo 2 kilici preveč.če si debel ti ne pomaga zdrava prehrana

To ni res.

Vsi ogljikovi hidrati redijo in jih ni pametno jest zvečer. Spada pa riž med kompleksne ogljikove hidrate, kar pomeni, da je super hranilo. Sploh polnozrnat je fajn. Ti ga kar jej. smile.gif
  • 0

#117 °°banana°°

°°banana°°

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 01 February 2007 - 01:45 PM

QUOTE(sajk @ 1. 2. 2007 - 12:49) View Post

To ni res.

Vsi ogljikovi hidrati redijo in jih ni pametno jest zvečer. Spada pa riž med kompleksne ogljikove hidrate, kar pomeni, da je super hranilo. Sploh polnozrnat je fajn. Ti ga kar jej. smile.gif


kukr sm jz brala naj bi bil..ampak ni to point teme.point je da zdrava prehrana ni isto kot dieta pa še par drugih stvar wink.gif smile.gif
  • 0
Banana je kot slasten poljub bonbona, ki ti srečo prinaša ali slasten poljub človeka, ki ga ljubiš.

#118 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 February 2007 - 01:51 PM

To je res samo zato, ker so "diete" v smislu nekega projektnega hujšanja vse po vrsti zgrešene. smile.gif To hkrati pomeni, da to ni "prava pot". Prava pot je - spet - zdrava prehrana in obilica gibanja.

Ampak ok, tole ni za to temo. smile.gif
  • 0

#119 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 01 February 2007 - 04:04 PM

Dieta je včasih pomenila zdravo prehrano. zame je tudi danes tako. Zato pa je tok neuspeha s temi " dietami" in vsem, kar sodi zraven.
  • 0

#120 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 01 February 2007 - 04:21 PM

Točno tko. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users