Jump to content


Photo

Čopiči


  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#101 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 10 October 2009 - 04:37 PM

Z kakšnim baby šamponom/ baby gelom jih umivaš. Naj bi jih sicer 1x na teden, samo meni se ne da laugh.gif Pomoje tud odvisno kok se zapacajo.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#102 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 11 February 2010 - 07:16 PM

Ciara kako se obnesejo čopiči Coastalscents? Pa če ima katera izkušnje z njihovimi senčkami?
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#103 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 17 March 2010 - 01:53 PM

Še vedno me zanima zgoraj navedeno vprašanje, pa me nobena ne upošteva sad.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#104 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 March 2010 - 02:06 PM

No, ti bom jaz odgovorila, kolikor imam izkušnje.

Imam 88 delno paleto ( http://www.coastalsc...dow-palette.cfm ) in sem super zadovoljna. Barv je ogromno, od kar jo imam sploh nisem še kupila nobene posamezne senčke. Obdržijo se zares dolgo časa in lepo se blendajo.

Od čopičev imam samo en čopič, to je tale http://www.coastalsc...angle-liner.cfm , in je super za nanašanje črte in podobno. Je ravno prav kompakten.
  • 0

#105 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3522 posts
  • Gender:Male

Posted 17 March 2010 - 02:08 PM

Jaz ti lahko povem samo za 88 warm palette senčke, ki jih imam doma. Meni so super, ker so nežni, naravni toni, mat in šimrasti. Kombinacij je ogromno, sam kaj ko sem lena in se mi ne da vsak dan pocat. Drugače so dobro pigmentirane in se dajo lepo nanašat. Dolgo obstojne so samo z ustrezno bazo oz primer-jem, ker se ti drugače nabirajo v gubo. Bom pa imela tole paletko verjetno celo življenje, ker se senčk zelo malo porabi. Če te še kaj konkretnega zanima, pa samo vprašaj.

IPB Image
  • 0

#106 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 17 March 2010 - 10:01 PM

super, najlepša hvala obema, si jih že dolgo ogledujem in bom kmalu nabavila smile.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#107 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22487 posts
  • Gender:Female

Posted 18 March 2010 - 02:56 PM

Kolk pa to stane taka paleta in kje naročite?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#108 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3522 posts
  • Gender:Male

Posted 18 March 2010 - 08:58 PM

Naročijo se tukaj: http://www.coastalsc...category_id=122, cene so pa odvisne od paletke in ti zraven piše.
  • 0

#109 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 March 2010 - 08:50 PM

Kakšna je razlika v mazanju pudra z gobico ali s čopičem? Jaz uporabljam gobico in sem zadovoljna. Sem pa videla, da v tuturialih vse uporabljajo čopič. hmm.gif
  • 0

#110 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6526 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2010 - 09:00 PM

Isto mene zanima. A mora bit poseben čopič?
  • 0

#111 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2010 - 09:05 PM

ma js sm probala oboje. čopič je kao za profesionalce, ampak men se zdi da še največ pigmenta in nasploh pudra vase pobere. une gobice trikotneso pomoje še najbolš. puder se enakomerno nanese na obraz, fajne so tut za prekrivanje podočnjakov. ampak je vse relativno. tut s prti je nanašanje dost učinkovito če nimate nekih problemov na koži. eh...js mam tolk problemov s tem, a nakonc dneva glih vse boli kurac kak zgledam smile.gif
aja čopič za tekoči puder nej bi bil podobn temu: IPB Image al pa temu: IPB Image js mam taprvega, a mislm da bolj hvaljo druzga
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#112 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 March 2010 - 09:15 PM

Tega druzga uglavnem uporabljajo v tutorialih.
  • 0

#113 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22487 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2010 - 09:01 PM

Jaz si bom pa v kratkem prvič kupla puder v prahu (mineralnega) in bom rabila tudi en čopič. Katere mi priporočate? Baje so od Everyday minerals dobri, ampak jaz bi kakega takega, ki se ga dobi pri nas, pa da ni ful ful drag. Na prejšnjih straneh so bili pohvaljeni Da Vinci iz Douglasa in ArtDeco-jevi. Ima katera še kak predlog?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#114 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2010 - 09:18 PM

js sm od Sarah od elf dobila čopič in je ZAKON!!!!!
IPB Image
ful je mehki, ne "brije se" pa če si z njim mineralnga nanesm, mi dlje drži gor.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#115 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3522 posts
  • Gender:Male

Posted 14 April 2010 - 09:25 PM

Jaz imam tega kot Šuša in še kabuki verzijo ELF studio čopiča. Prvega uporabljam za nanos blusha ta drugega pa za mineralni puder in je res fantastičen. Tak mehki in gost, da se prah lepo porazdeli. Pa še niti en lasek ni odpadel.
IPB Image

So pa smešno poceni ti čopiči napram drugim znamkam sploh glede na kvaliteto. Od Šuše stane malo manj kot 4€, kabuki pa okoli 5,5€.
  • 0

#116

  • Guests

Posted 14 April 2010 - 09:41 PM

QUOTE(Chandra @ 17. 3. 2010 - 14:53) View Post

Še vedno me zanima zgoraj navedeno vprašanje, pa me nobena ne upošteva sad.gif



Chandra, sori.

Vem, da sem obljubila, da bom vsakega posebej mal pokomentirala, sam sem potem ravno takrat malo prekinila z obiskovanjem foruma.

Z večino njih sem zadovoljna. Jaz sem zaenkrat samo tiste za oči sprobala...ta roza "kolekcijo", ki je dobra, pa navadne črne (to so tisti, kamor spada tista Mimi...kao mini brush, ki je res čisto majčkena).
Zadovoljna sem z vsemi bolj ali manj.
Poiščem sliko jutri, prilepim, pa napišem posebej, kateri so zelo dobri, in kateri zgolj povprečni. Ampak za tako ceno...so vsi vsaj dobri, no.

Zdej čakam da denar prileti z neba, da si kakšnega za obraz privoščim. rolleyes.gif

Pa tudi kakšno paletko bi imela (ampak spet denar problem...pa to, da imam sigurno že ene 500 različnih senčk- pretiravam...ampak ne veliko, in bi fant ponoru, če bi hotela še paleto )

Aja, glede čopiča za nanašanje tekočega pudra...to kar Šuša pravi, je res. Ampak zelo poceni alternativa temu čopiču (ta drugemu na sliki), je navaden čopič za blush ali puder od Ebelin.
Mehki, kompaktni...ena dlakica še ni odpadla. Res kvalitetni...pa še poceni sta oba (en malo čez 4 evre, drugi malo čez 5). Jaz imam namen še dva kupit (enaka...da imam dva za tekoče zadeve, dva pa za suhe).
Pa čopiči od Ms. Makeup so tudi zelo dobri (vsaj tisti za oči). Jaz imam enega za eyeliner (oz. gel liner) nanašat (se pravi tenkega prirezanega), ter enega, ki je super za zunanji kotiček oči.
Za obraz še nisem sprobala njihovih.
Ti se vsi dobijo v DM-u. Ta Ms. Makeup ima ogromno stvari za hohte tudi...je treba malo vmes pobrskat, pa se tudi čopiči najdejo. So pa zelo lepi na pogled...kombinacija viola-roza in črne barve.


Zadnje čase opažam enormno razliko v ponudbi čopičev v drogerijah. Namreč, ko sem jih jaz začela uporabljat, v Zasavju nisi mogel dobit dostojnega čopiča. Sem morala v Ljubljano, ter kupovat preko neta.
Tako da....sem kar zadovoljna s ponudbo.

Bom slikala en dan vse čopiče, pa povedala, katere se splača imet. (samo da mi brat potem sliko potegne iz mobitela, ker sama ne morem ).

Edit: Punce...glede ELF. Kje se naročijo? Na ameriški ali britanski strani?
(sej kakorkoli...smo v pizdi, ker je vrednost evra padla zdej down.gif )
  • 0

#117 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22487 posts
  • Gender:Female

Posted 14 April 2010 - 11:34 PM

Hvala za priporočila! Me že mika, ker so res poceni, pa same dobre ocene imata ta 2 e.l.f. čopiča.
Gledala pa sem še tega - complexion brush:
IPB Image

Bellini, ti ki maš oba, kateri pa se bolje obnese za puder v prahu? Jaz si nameravam mineralni puder nanašat samo za matiranje čez tekočega. Ali je vseeno katerega vzamem, ker so itak vsi ti trije namenjeni za vse tipe pudrov? Pa tudi mene zanima, preko katere strani naročate e.l.f. izdelke?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#118 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16567 posts
  • Gender:Male

Posted 15 April 2010 - 08:50 AM

QUOTE(Šuša @ 14. 4. 2010 - 22:18) View Post

js sm od Sarah od elf dobila čopič in je ZAKON!!!!!
IPB Image
ful je mehki, ne "brije se" pa če si z njim mineralnga nanesm, mi dlje drži gor.


Meni je to najboljši čopič ever. Uporabljaš ga lahko za tekoči puder, v kamnu, mineralni, za blush, bronzer... Ni da ni biggrin.gif Pa res je noro mehek + če nanašam s prsti v sanjah ne dobim tako enakomernega, retuširanega videza kot s čopičem, pa še dlak po obrazu ne poudari dodatno. Za ta mini denar ni boljšega.

Naroča se lahko izključno iz angleške strani: eyeslipsface.co.uk

Če spremljate na fbju, imajo na vsakih 1000 (trenutno jih manjka 440) članov zastonj poštnino, ki drugače stane okoli 4 funte. Jaz bom naslednjič naročala, če katera želi se mi komot pridruži!
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#119 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 15 April 2010 - 08:55 AM

Kako pucate kej čopiče?

Jaz kar olje + žajfa, po možnosti antibakterijska.


Zanima me če katera ve a pri nas kje dobiš une brush-protectorje? Un povilinil, k se ga potegne čez čopiče, da ohranijo obliko, ko so mokri pa tko.

Brush Guard se jim reče.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#120 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3522 posts
  • Gender:Male

Posted 15 April 2010 - 10:37 AM

Marmelada pol vzami tega od Šuše (powder brush) je res univerzalni in ga lahko za vse ponucaš. Kabuki je pa res samo za mineralni puder, za druga ga ne moreš porabit.

Meni sta še iz studio linije predvsem všeč contour brush in Eyshadow C brush za oči, prvi se res super obnese za nanos senčke v gubo in zunanji del oči, drugi pa za nanos senčke po celi veki.

Complexion brush tudi imam, je isti kot vsi ostali kar se mehkobe in kvalitete tiče. Jaz ga uporabljam za nanos complexion perfection-a, ampak bi ga lahko komot nadomestila s tistim powder brushom. Je pa fajn, da imaš za vsako stvar svojega, ker potem ne porabiš toliko časa s čiščenjem.

Sally jaz za moje čopiče porabim kr ta zaščitni ovoj za čopič, ki sem ga zraven dobila. Da bi se posebej kaj takega dalo dobit pa sploh ne vem, da obstaja:)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users