Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
1345 replies to this topic

#101 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2005 - 09:32 AM

jaz sem ravnokar oddala naročilo za to masko s sojinim oljem in makadamskim orehom. kolikor sem jo lahko na prezentaciji pošnovala, fenomaenalno diši. naročila sem si pa tudi negovalni spray za suhe in poškodovane lase z granatnim jabolkom. dobim naslednji teden in poročam! laugh.gif biggrin.gif wink.gif
  • 0

#102 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 12 October 2005 - 09:59 AM

jaz pa sem pravkar dobila paket in sem naročila 3 kreme Anew Alternative in mi niso dalizraven uric sad.gif
  • 0

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2005 - 12:36 PM

.

Yeah, tudi jaz dobila paketič - tole mleko vanilija&soja čudovito diši! Pa ostalo je po hitrem pregledu vse okej - zdaj še samo treba sprobat! Komaj čakam!


Anie, urgiraj!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Miša

Miša

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 12 October 2005 - 12:53 PM

Tudi jaz mam Avon, pa sem kar mal razočarana nad vsem skupaj. Se je že zgodilo, da je prišlo vse polito v škatli, kriza. Izdelki so pa za to ceno dobri, razen lasna kozmetika.Jaz zdaj uporabljam drugo kozmetiko, čeprav sem včlanjena v Avon in sem bolj zadovoljna. Žal. Pozdrav vsem.
  • 0

#105 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 12 October 2005 - 01:12 PM

meni pa so Avonovi šamponi, balzami in maske super biggrin.gif razen Naturals....
  • 0

#106 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 October 2005 - 02:23 PM

beli čaj - nočni tretma za obraz (novost, str. 55) je zanič, ker ima na prvem mestu alkohol. Ne kupuj.
Scrub je pa dober.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2005 - 02:38 PM

.

O, sonchika, ful ti hvala za ta podatek!

Torej ... scrub in hm, razmišljam o hranilni kremi za noge in komolce s shea maslom iz iste linije - namreč je zaj akcija, da 2 proizvoda dobiš za 2400 sit in seveda sem ratala takoj divja! laugh.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 12 October 2005 - 02:41 PM

jenna. mislim, da smo vse ratale divje ob tej akciji. in ker shea butter linija noro diši sem vzela kremo za noge in komolce (ker pač kreme za telo ni na akciji, da bi si zalogo delala). v glavnem, če je ta krema vsaj pol tako dobra kot od planet spa dead sea minerals (za noge) je super. laugh.gif
  • 0

#109 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 October 2005 - 02:53 PM

Krema za noge in komolce je fantastična. Sama sem jo probala na srečanju in so komolci v trenutku postali mehki. Resno. Zdaj ne vem, ali je to samo zaradi vlažilnega učinka ali še zaradi česa drugega. Sej ni važno. Glavno je, da je fajn.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#110 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 October 2005 - 04:41 PM

a lah sam neki...kako je kej tole-South Pacific?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#111 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 October 2005 - 05:15 PM

South pacific losjon za telo je fajn. Ni sicer vreden denarja, ampak je fajn. Je bolj za normalno kožo, ker ni hranilen, ampak vlažilen. Pa embalaža je pretrda, tako da težko kaj spraviš ven.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#112 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 12 October 2005 - 05:19 PM

jaz sem imela gel za prhanje in mi je izsušil kožo, pa še embalaža je zelo trda in nepraktična... geli za prhanje Naturals pa so mi fajn biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 October 2005 - 07:57 PM

.

A je katera sprobala glineno masko za podplate s sivko? Jaz sem jo, po pilingu, fajn diši, pa tudi mazljiva je fajn (ima tudi granule) - moji podplati pa so nežni in mehki! biggrin.gif Sestavine pa napišem drugič, zdaj se mi ful ne da (upam, da me katera prehiti, hehehe).


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 October 2005 - 08:14 PM

Jenna jaz sem sprobala. Mi je ful fajn pa diši mmm biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#115 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5774 posts
  • Gender:Female

Posted 13 October 2005 - 08:16 AM

jaz ima tudi to masko. res fajn zadeva. čez se pa namažem še z planet spa dead sea minerals kremo za noge. moji podplati niso bili še nikoli tako mehki (če izvzamem otroška leta). odlična kombinacija, pedikure sploh ne rabim več. pa ni se mi treba z strgali in plovci zaj****. biggrin.gif
  • 0

#116 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 October 2005 - 02:18 PM

Tele stvari me mikajo,da jih naročim,pa me zanima,če ve kera kaj o teh izdelkih?!

-energising peach&almond milk tonik za obraz? Pa tonik oz. osvežujoča obrazna voda v spreju z alojo&avokdaom (tale 2 tonika me zanimata,pa ne vem kter je boljši) Kaka sta kaj?
-pa krema za roke me zanima...ne vem kera je bolj ok (krema za roke z vanilijo in sojimi mlekom ali od skin so soft age defying in reflenishing)
-čistilna palčka za mozolje s čajevcem in in grenivko
- krema za okoli oči ... ne vem kera je dobra( neki bi mela, k ni prov proti gubam ... ampak sam za nego oz.,da vlažim kožo tam)
(*negovalni gel za kožo okoli oči aloja&avokado
*botanisource hladilni gel za okoli oči
*regenerativni gel za okoli oči(eye perfector, v takem lončku kot krema je)

pa full hvala,ker bi naročila pa ne vem kaj je u redu in kaj ni
smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#117 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 October 2005 - 03:00 PM

QUOTE
-pa krema za roke me zanima...ne vem kera je bolj ok (krema za roke z vanilijo in sojimi mlekom ali od skin so soft age defying in reflenishing)


Krema za roke z vanilijo je meni ful vredu. Jo ma ena moje prijatlca. Pa fajn diši.
QUOTE

-čistilna palčka za mozolje s čajevcem in in grenivko


To mene tudi zanima...malo mi je sumljivo!
  • 0
Viens, reste ici!

#118 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 October 2005 - 07:00 PM

Krema za okoli oči je dobra Hydrofirming BIO6.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#119 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2005 - 07:12 PM

.

Jejhata - jaz sem si zdaj malo ogledovala katalog 12 in si izpisovala stvari, ki jih hočem imet in mi je zneslo skoraj 12k! blink.gif Zdaj še moram malo mamo nahecat, da katalog prelista - da bova imeli 15k (popust) - to bo itak mala malica, kolikor jo poznam. biggrin.gif To bom še naročila, potem pa zelooo dolgo nič. biggrin.gif

Me pa zanima - če naročim preko interneta - se da naštimat, da mi dostavijo na naslov v Lj in ne na Štajersko, kamor so mi ga dostavili prvič?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#120 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 October 2005 - 07:59 PM

Ja, se da naročati preko neta na: www.avon.si
Greš na Naročilo in tam se logiraš. Moraš imeti svojo člansko številko, ki pa je napisana na računu. Izbereš si geslo in lahko potem upravljaš z naročili, vračili in podobno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users