Jump to content


Photo

Bled obraz!


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#101 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 April 2007 - 02:59 PM

QUOTE(Jenna @ 11. 4. 2007 - 14:00) View Post

Jaz ne štekam, kako nekateri folk lahko ure in ure poseda na kofetu na soncu. Meni bučo ftrga, ej.
Enkrat sem se vdala in posedala na soncu z enimi sošolkami, pa me je skoraj kap. Sem (oz. smo) se mogli čez nekaj minut presest v senco. Pa na plaži tudi ne štekam, kako se nekateri dobesedno cvrejo kot ražnjiči. Mam tudi to srečo, da sva si tukaj s fantom totalno enaka - tudi on ne mara sonca.


Enako! Men mat reče - pejt mal na sonce, da te bo pogrel. To je skor isto, k da bi jst njej rekla, naj gre z glavo butat ob steno. Mene začne na soncu glava bolet, če sm pa dopoldan zunaj mi pa še slabo rata povrhu.

  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#102 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 April 2007 - 03:16 PM

Saj to je naravna reakcija telesa pri večini ljudi, a se nekateri ne obremenjujejo tlko s tem oz. vzamejo to v zakup za lep ten.
Včeraj sem doživljala že napade živčnosti, ker smo tak dolgo sedeli pri Mačku. Mater je sonce nabijalo!

Svojčas sem zaradi nezdravega načina življenja bla popolnoma bela v faco. Že sem na sivo vlekla. In blo mi je všeč. Drugače spadam med osebe, ki dokaj hitro porjavijo, trenuten odtenek pudra je Sand Beige (Revlon CS).

Rajši mam porjavelo kožo, včasih v ta namen poležim kako minutko več pod soncem, ker se mi takrat ne vidijo podočnjaki, niti mozolji oz. izpraskanine (moj hobi) tongue.gif Poleg tega se mi zdi porjavela koža, v mejah normale in estetike, lepša. Pa ne zaradi mode, pač pa mi deluje nekako zdravo. Takrat se tudi zelo malo ličim. Največkrat celo nič. Le zlat highlither na lica, da dodam pridih eksotike.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#103 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17024 posts
  • Gender:Female

Posted 11 April 2007 - 07:40 PM


Jaz sem se pa še nedavno kot otroče blazno sekirala, ker sem tko bela po celem telesu. Jst res, če grem na morje, totalno izstopam med onimi čokoladnimi zapečenci in podobnem. Pa rjava tud ne ratam nikoli. Samo zadnje mesece mi je pa bela porcelanasta polt ful prirasla k srcu in mi je pravzaprav skoraj lepša od porjavele kože, poleg tega je tudi bolj zdrava.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#104 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 April 2007 - 08:02 PM

Word.

Nazadnje sem bila fejst rjava (ko ciganče) v svojih najnežnejših predšolskih letih, od tedaj naprej sem pa bela ko stena.
Namreč scena pri meni je ta, da če nisem soncu izpostavljena vierundzwanzig/sieben se me nič ne prime, malo pordečim, kar pa po urci dveh mine. Barvo (še v času intenzivnega sončenja) tudi izjemno hitro zgubim. Tak da se mi zdi totalno bv uničevat zdravje.

Mi je pa hec, ko se vsak čudi kako sem lahko tako zelo bela, pa imam kljub vsemu temne lase. Pač sem KUL. cool.gif

Sem se pa nekako prejšnje poletje kar privadila vročini in soncu, pred tem sem bila vsako poletje napol hin zunaj.

Me pa zanima, če ima tudi katera od vas babšet težav'co, da poleti brez sončnih špegelcev ne more gledat? Meni že ob malo močnejši svetlobi vse blšči pred očmi. Se me je na račun tega že prijel vzdevek "krt" in "bitje noči" oops.gif.

p.s.: Kul avatar Mateya; bla na kakšnem koncertu?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#105 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 April 2007 - 09:17 PM

QUOTE(crna @ 11. 4. 2007 - 21:02) View Post

Mi je pa hec, ko se vsak čudi kako sem lahko tako zelo bela, pa imam kljub vsemu temne lase. Pač sem KUL. cool.gif

laugh.gif Kak si me nasmejala! thumbup.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 April 2007 - 10:20 PM


Mene najbolj razpizdijo tista tipična glupa vprašanja: Ja kaj si pa tako bela, revica, a ne greš nič na sonce? Za večino smo ljudje, ki se radi ne pražimo na soncu in smo posledično rjavi kot drek, neumni... že skoraj bolani in čudni!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 April 2007 - 10:47 PM

Jp laugh.gif Ne sj ne, men se to tud ne zdi nč narobe, pač je folk slaboumn
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#108 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 April 2007 - 10:55 PM

Revica, ja. Zakaj ne greš malo na sonce bućo tišat? IPB Image laugh.gif To se strašno rado čuje iz ust kakih starejših.

Lani sem v solariju vidla eno kuro, tam zaposleno, ki je bla TAK pečena, da se ji v temi garant vidijo le beločnice!

Joj, pa pred leti na maturitetnem tečaju sem mela sošolko, ki je bla po zimi črna ko cigo v najboljšem obdobju. Jo vprašam, ali je morbit plesalka, sklepajoč med drugim tudi po njeni lepi postavi. Mi odvrne: "Ne, hihi. Zakaj vprašaš?" Jaz nazaj:" Jah, zakaj? Zato, ker ni najbolj normalno, da je človek tak rjavi v tem letnem času." Njena reakcija: blink.gif Sicer pa ji je že na faci pisalo, da ma malo vakuma v glavi.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#109 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 April 2007 - 10:58 PM

A to v solariju na slovenski?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#110 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 11 April 2007 - 10:59 PM

Takrat je delala na Cankarjevi, pri Penasu.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#111 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 April 2007 - 11:03 PM

1 mesc nazaj k sm šla tja not (pa ne v solarij) je delala ena bejba črna mala drobna s črnimi dolgimi lasmi, v oranžni majci k je bla dokaj podobna njeni polti- in mi je veselo pripovedvala kako se ene ne znajo sončt pa da pretiravajo in da hodjo več x na tedn v solarij. Jz sm jo gledala tkole butl.gif
No sj firma je ista- pomojm bla clo ista bejba
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#112 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 12 April 2007 - 03:29 AM

QUOTE(crna @ 11. 4. 2007 - 21:02) View Post

Me pa zanima, če ima tudi katera od vas babšet težav'co, da poleti brez sončnih špegelcev ne more gledat? Meni že ob malo močnejši svetlobi vse blšči pred očmi. Se me je na račun tega že prijel vzdevek "krt" in "bitje noči" oops.gif.


Jst. Ampak se še zmer matram včasih, ker pozabim zjutraj vzet očala in mi pol cel dan sonce v oči tolče.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#113 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2007 - 07:07 AM

Adriane, zmeri me tak nasmeješ s komentarji laugh.gif Sicer pa vneto prikimavam kar se tiče bledoličnosti. na morju me že na kilometre označijo za čudakinjo, ki ne hodi v solarij ali se praži na soncu. Ampak me kratko malo ne briga. Naj si pražijo jozlne, če jim paše =) Za letos si bom kupla tak ogromen slamnik s premerom treh metrov, šla v največjo senco in si ovila belo rjuho okoli telesa =) (hec. no, slamnik pa mogoče le ni tako slaba ideja)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#114 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 12 April 2007 - 10:35 AM

Dilema ja fajn da se zavedaš tega,veliko se jih ne pa sem pač napisala..sicer pa jaz hvala bogu ne prenašam sonca in se ga izogibam...praženje ni zame,jogurt pomurske mlekarne al ljubljanske,mariborske al pa celjske mi je čisto vseeno...I like it a lot in označujem temno polt za grdo hahaha.jaz sem jogurt prej drugi pa potem..ko so naflajštrani z njim in ne morejo spat-to je smešno..pol pa drugo leto spet isto sranje..nevem če jim sonce ne posveti kaj v bučo tudi?
pa solarij..groza jaz ne grem nikoli,kaj če se stvar zašteka pa se tam spražiš biggrin.gif ,saj vem keri scenariji ampak mene bi prav strah blo it v solarij.
Aja pa baje da sonce -pretirano izpostavljanje plus tudi solarij slabo delujete na imunski sistem.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#115 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17024 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2007 - 03:32 PM

QUOTE(bluberry @ 12. 4. 2007 - 11:35) View Post
jogurt pomurske mlekarne al ljubljanske,mariborske al pa celjske mi je čisto vseeno...


laugh.gif

Lansko leto na morju me je en tip vprašal, če delam reklamo za Ljubljanske mlekarne. laugh.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#116 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 April 2007 - 03:59 PM

QUOTE(MateYa @ 12. 4. 2007 - 16:32) View Post
Lansko leto na morju me je en tip vprašal, če delam reklamo za Ljubljanske mlekarne. laugh.gif

Ja... to so tudi takšne jako zabavne. In lahko uprizoriš ne vem kakšno reakcijo (al flegmatično, al mu kakšno ostro zabrusiš, itd.), bo tisti, ki je to strašno umno izjavil, še vedno smatran kot za bolj kul in ti kot bimbek, ker pač nisi ves rjavi in opečeni in ne orgazmiraš, ko se malo sončka pokaže.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#117 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 12 April 2007 - 04:46 PM

mene je enkrat ena stara dalmatinka (osema ženskega spola iz dalmacije), ko smo bili v Zadru na morju, in se grem jaz kopat ful napadla, čes, da da me bo ubilo ker sem na soncu laugh.gif laugh.gif pa me ni laugh.gif pravzaprav me sploh sonce ni opeklo,...nevem, očitno sem jaz taki tip kože, ko kljub snežno beli polti, ne fašem nobenih opeklin biggrin.gif odbijam sončne žarke laugh.gif

drugače špa tudi jaz ne maram sončenja, poležavanja, praženja na plažah...ampak mam hvala bogu tudi k temu naklonjeno familijo, tako da smo vedno v senci, jaz pa kje naokoli (ker sem nepoležavarski tip).

Bi pa potrdila dejstvo, da če si bel v faco ter res vsi gnjavijo, da si bolan...najbolj zanimiva anekdota se mi je naredla, ko sem šla k zdravniku (na urgenci), da so mi pregledali če je roka zlomljena...pa mi je hotel nardit celo krvno sliko, ker je mislil, da moja bledica nakazuje na bolezensko stanje!no..pol sem ga prepričala, da je vse ok, razen moje "zlomljene" roke...ke ga očitno ni interesirala laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#118 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17024 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2007 - 06:48 PM

QUOTE(špelca @ 12. 4. 2007 - 17:46) View Post
pravzaprav me sploh sonce ni opeklo,...nevem, očitno sem jaz taki tip kože, ko kljub snežno beli polti, ne fašem nobenih opeklin biggrin.gif odbijam sončne žarke laugh.gif


No, to sem pa pozabla omenit. Najbolj smešno je to, da me sonce preprosto SPLOH NE opeče. Pa sem res tko bela, da bl pomoje ne bi mogla bit no. Recimo, da me opeče, če bi ležala na soncu ene tri ure - pol bi se malo poznalo. Tko pa ne ratam ne rjava, niti opeče me ne. Ok, sej se ne prtožujem, sam to je res weird. tongue.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#119 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 14 April 2007 - 04:34 AM

QUOTE(Jenna @ 11. 4. 2007 - 23:20) View Post

Mene najbolj razpizdijo tista tipična glupa vprašanja: Ja kaj si pa tako bela, revica, a ne greš nič na sonce? Za večino smo ljudje, ki se radi ne pražimo na soncu in smo posledično rjavi kot drek, neumni... že skoraj bolani in čudni!


Jaz takim primerkom ponavadi odgovorim, da sem raje bela kot gubasta pri 30 in pri 40 že s kožnim rakom. Tudi sama sovražim sonce in se nikoli namerno ne izpostavljam, ker mi postane slabo. Obvezno rabim tudi sončna očala, skoz, pozimi in poleti (če je sonce, seveda).
Zažgane babe iz solarija so mi pa ogabne. Po možnosti kombinirane še s slamnatimi peroksidnimi lasmi rolleyes.gif najbrž si mislijo, da so višek lepote in privlačnosti za tipe.
  • 0

#120 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 April 2007 - 09:23 PM

Jaz tut ne maram pretiravanja. Fajn mi je, da sem malo rjava, da nisem bela kot sir ampak v mejah normale. Se mi zdi, da je 15min vsaki dan na sončku nekak tista zdrava meja, ki ti da fino podlago. Pa potem na morju če še za odtenek bolj porjaviš.
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users