Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#101 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 03:04 PM

Rea ... Americam Cream je balzam, H'Suan Wen Hua je pa maska.

A lahko samo še vprašam, koliko stane Cynthia Sylvia Stout šampon in koliko ga je notr?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 05:25 PM

Nekaj me je še ful pritegnilo med pregledovanjem Lusheve spletne strani ... zobne paste. Imajo dve zobni pasti in obe mi delujeta zelo zanimivo. A jih je katera že preizkusila?

White Tooth Paste

You'll be pleased to know that White tastes of vanilla, not salt. We use salt to refresh your mouth and to cleanse it thoroughly and it's good for reducing soreness; vanilla sweetens your breath. Use White to impress your dentist with your lovely fresh breath.

Ingredients: Calcium Phosphate, Water (Aqua), Vanilla Pod Infusion (Vanilla planifolia), Glycerine, Carrageenan Extract (Chondrus crispus), Salt (Sodium Chloride), Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Perfume, Methylparaben


IPB Image

Black Tooth Gel

Black is citrus and Indian sandalwood flavoured a tooth lightening gel. It's black because it uses charcoal to get your teeth really clean; just make sure you've rinsed properly and check in the mirror before you smile at anyone. With its lime and lemon essential oils it's surprisignly good at making your teeth whiter. Red wine and coffee drinkers, use this regularly.

Ingredients: Glycerine, Houji Tea Infusion, Fresh Eggplant Extract (Solanum melongena), Water (Aqua), Carrageenan Extract (Chondrus crispus), Tangerine Oil (Citrus reticulata), Charcoal Powder, Lemon Oil (Citrus limonum), Sandalwood Oil (Santalum album), *Limonene, Perfume, Methylparaben


IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 December 2005 - 05:46 PM

DiLeMa sam neki...useh stvari k so na uni spletni strani jih u našmu Lushu ne prodajajo. Zdi se mi da teh past ne...sam nism pa prepričana!
  • 0

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 05:47 PM

Aja ... hm, na to pa nism pomislila ... škoda. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 December 2005 - 09:37 PM

Cynthia Sylvia Stout šampon kak šampon je to,dilema?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 December 2005 - 09:40 PM

QUOTE(rea)
Cynthia Sylvia Stout šampon kak šampon je to,dilema?



[quote=DiLeMa]
Cynthia Sylvia Stout Shampoo:

Šampon s pivom za vse vrste las za sijaj in volumen.

Sestavine: Irish Stout (Beer), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocoamide DEA, Lauryl Betaine, Yeast Infusion (Yeast betaglucan), Fresh Lemon Juice (Citrus limonum), Cognac Oil, Lemon Oil (Citrus limonum), Perfume, Methylparaben, Propylparaben.


Tole sm našla pa še na USA strani:

Cynthia Sylvia Stout Shampoo - For control, body, and extreme shine.

We do really make it with a well known brand of Irish stout and it really is good for your hair! It cleans it, it makes it soft and smooth and it makes your locks smell almost irresistible to anyone who has the slightest bit of Irishness in them. Fresh lemon juice makes your hair shiny and lemon oil is very good for keeping your scalp in top condition; they also add a lovely, light, fresh scent to our Cynthia. About the cognac oil, we did once ask the boss why he'd put it into the Cynthia Sylvia Stout Shampoo mix. He just reached over to the shelf, took the lid off the tiny cognac oil bottle and waved it under our noses. 'Mmmmmmm....!' we said. 'We understand now.' That's the bit that makes you irresistible to the French.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 13 December 2005 - 09:02 PM

QUOTE(DiLeMa)
Najlepša hvala -supergirl-!

Moram prit kej v Lj, da si nabavim šampon Cynthia Sylvia Stout, regenerator
American Cream in masko H'Suan Wen Hua ... jim bom kr dost keša pustila. biggrin.gif


Prvo in tretje ti ful priporočam - glede na opis tvojih las. American Cream je pa zanič, slabši od vseh regeneratorjev, kar sem jih do sedaj uporabila. Mogoče bi bil za kakšne neproblematične, bolj mastne lase, za suhe pa nikakor. Tisti vonj pa tudi ni bog ve kaj, ne odtehta cene nikakor.
  • 0

#108 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 13 December 2005 - 10:27 PM

ne vem no. jaz imam ful suhe, skrepane lase. in mi je tale american cream ful the best. lasje se mi po njem svetijo, so mehki, lahko jh razčešem. sicer pa kakor komu kaj odgovarja! ermm.gif
  • 0

#109 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 December 2005 - 11:49 PM

.

Jaz grem pa res v bližnji prihodnosti prvič (!) v Lush (sem že imela prebliske, zdaj pa sem trdno odločena) - in sicer si bom skoraj zagotovo kupila mleko/kremo za telo Symphaty for the skin. Zdaj me pa zanima, če pozna katera kakšno dobro masko od Lusha za lase - ne toliko regenerativno, kot bolj vitaminsko.


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#110 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2005 - 11:56 PM

jaz ti svetujem, da se kar na licu mesta mal posvetuješ. men so tam še vedno dobro svetovali, samo potem sem imela problem, da sem zatulila, da ne rabim nič več, samo tisto po kar sem prišla!
  • 0

#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 December 2005 - 12:00 AM

.

Jaz še niti ene pozitivne kritike o prodajalkah v Lushu v Lj nisem slišala - same porazne (me je kar malo strah prestopit prag Lusha) in sumim, da bi mi itak modro svetovali tisto, kar je najdražje.


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 December 2005 - 12:11 AM

lilith,zakaj je teb american cream zanič?

in poglej ga zlomka biggrin.gif spet sm v dilemi-že pr tigiju je poplava teh izdelkov,zdj pa še kle...
-american cream
-hu hu hua biggrin.gif
-strokes
-marilyn
...ker je zdaj za kake lase in in kaj kater nardi?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#113 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 16 December 2005 - 12:13 AM

ne vem, no. jaz sem kar stalna stranka v lushu in nikoli nisem imela negativne izkušnje. vedno so mi ok svetovali. res, da ti predstavijo vse stvari na tak način, da kupiš več kot potrebuješ,ampak... tako, da ne vem. probaj!
  • 0

#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 December 2005 - 04:32 AM

.

Do kdaj je pa Lush odprt?


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29014 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 December 2005 - 10:38 AM

QUOTE(Jenna)
Do kdaj je pa Lush odprt?


9-20
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#116 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 16 December 2005 - 11:28 AM

QUOTE(rea)
lilith,zakaj je teb american cream zanič?

in poglej ga zlomka biggrin.gif spet sm v dilemi-že pr tigiju je poplava teh izdelkov,zdj pa še kle...
-american cream
-hu hu hua biggrin.gif
-strokes
-marilyn
...ker je zdaj za kake lase in in kaj kater nardi?


American cream, če ga uporabiš po šamponiranju, brez da bi predhodno dal kakšno masko na lase, je živa katastrofa, ker niti malo ne deluje kot kvaliteten balzam. Ednimo uporaben bi po moje bil, če bi uporabila redosled h'suan wen hua maska (ta je fenomenalna, imam suhe in malce uničene lase, pa mi jih krasno revitalizira), nato cynthia sylvia šampon, ki je že sam po sebi take sorte, da regeneratorja skoraj ne potrebuješ - in šele nato American cream - ker itak ne da efekta, razen, če bi želela dober vonj.
Osebno še nisem imela slabšega regeneratorja za lase, pa sem že veliko teh preizkusila - recimo lorealovi so 10 krat boljši (govorim o negovalnem učinku, da se razumemo, vonj je druga zgodba). Sicer pa kupi tisto malo stekleničko za začetek, tako sem jaz naredila, sedaj pa razmišljam, komu bi jo "vturila" - pa saj ne morem nikomur takšnega klumpa podariti. rolleyes.gif

marylin nisem preizkusila - menda je za blond lase, pojma nimam.
Strokes pa bom v kratkem poskusila, verjetno že ta vikend, pa potem poročam.
  • 0

#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 December 2005 - 12:10 PM

[quote=Špela][quote=Jenna]Do kdaj je pa Lush odprt?[/quote]
9-20
Hvala! wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 December 2005 - 10:26 PM

.

No, kupila sem vse, razen tiste maske za lase..... naslednji teden jo dobijo. Bilo je manj nadležno, kot sem pričakovala po vseh opozorilih. Ampak, ojej. Gledela sem tista gela za tuširanje - Sonic Death Monkey in The Olive Branch (oba res noro dišita - sumim, da šele pravo sanjsko aromo razvijeta ob tuširanju) in potem, ko sem ji rekla, da bom zaenkrat vzela 100ml, se je prav posmehljivo nasmihnila in začela s tistimi tipičnimi 'ja, ampak to se vam vendar ne splača..... bolj se vam splača vzet tega, ta večjega'. Mislim, kaj jo koji kuurac briga, če bom vzela najmanjšo pakungo in kaj se mi koji kuurac ima ona za posmehovat. Ja, ker bom res na vrat na nos kupila eno zadevo, vredno skoraj 5k, preden bi jo uspela sprobat za malo čez jurja. No, k sreči mi niso skos visele za hrbtom, ker je bla kar gužva in so najebali drugi. Premamilo me je še milo z banano, jogurtom in oljem gardenije.
Ziher bom še šla po nakupih tja.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#119 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 December 2005 - 02:19 AM

[quote=Jenna].

No, kupila sem vse, razen tiste maske za lase..... naslednji teden jo dobijo.

.
jenna,kok si zapravla-pa kaj vse si si kupla?pa kere maske nimajo?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#120 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 December 2005 - 03:53 AM

.

Sem ti že vse odgovorila v oni drugi temi. Aja, razen tega, klko sem zapravla - okoli 8k.


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users