Jump to content


Photo

hujšaj z mano:)


  • Please log in to reply
2378 replies to this topic

#101 Jaz

Jaz

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 31 March 2007 - 11:15 PM

pred ene 6imi dnevi sem začela mal bolj telovadit pa to, pa se ful boljše počutim. "Tečem" na uni zadevi k ma za stopala k se okrog vrtijo. Ne kolo X). pa delam pilates vaje za stegna in rit pa za trebuh. Najdete jih na internetu. Ful mi je izboljšalo počutje in veliko bolj sem spočita in "naspidirana". Vseeno pa nisem našla nobenih primernih vaj ki zmanjšajo mašč. blazinice na spodnjem delu trebuha. To je pa res najtežje dol spravit. Diete se mi zdijo neumne ker večina jih deluje na princupu 10% dol, 20% gor ko končaš. No.. poročamo si ne? X)
  • 0

#102 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 March 2007 - 11:18 PM

Jaz se tudi zadnje čase precej ukvarjam z rekreacijo. Vsak dan grem 'v hribe' laugh.gif (rinem na ta slavni Golovec), ali pa tečem (kolikor pač lahko smile.gif ). In tudi sama se veliko bolje počutim - jutri pa začnem še malo bolj s pilatesom. Poročamo, it's a deal! wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#103 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3495 posts
  • Gender:Male

Posted 01 April 2007 - 07:44 AM

Jaz sem tek dokončno pokopala, prav tako step aerobiko sad.gif Mi nenormalno pokajo kolena, ko hodim po stopnicah, kot da bi kamenčke v roki drobil.
Trenutno pa delam na ojačitvi stranskih kolenskim vezi z eliptično napravo in 1X tedensko s pilatesom. Ko bo pa vreme tolko bolj stabilno pa na kolo.
Sem se pa zredila čez zimo zaradi stresa in nepravilnega prehranjevanja.
  • 0

#104 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 01 April 2007 - 12:59 PM

no se še bom jaz mal pohvalila, jaz tud skos neki: tek, vsak tretji dan, drugač ne gre, kolo, če je le lepo vreme, zdaj ko bodo lepši dnevi tud plavanje, vsaj enkrat na teden.Naj pa dodam, da če bi blo pomoje, bi čist vsak dan neki od tega delala, ampak žal ni časa vedno, al pa je , pa sem tak zmatrana da se mi nič neda.
Je pa res full težko, bit priden in dejaven vsak dan, tud če je čas. In vsaka čast tekačem, kolesarjem,vrhunskim športnikom itd.-tistim ki se res vsak dan trudijo., kr ko enkrat probaš tud ti, vidiš da je to vse prej kot lahko, velik volje, motivacije, reda pri hrani je treba, če enga od teh dejavnikov ni, se volja čist zbija, vsaj pri men je tako.
  • 0

#105 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 01 April 2007 - 04:03 PM

Tudi meni nebi škodlo izgubit kakšen kilogramček. Največja težava sladkarije. Če jih ne jem greta 2 kili v lftu dol. Sam včasih se enostavno ne morem upret smile.gif
No danes sm bla po več kot letu na kolesu in sm naredla kr fajno turo. Zdaj se pa tak fajn počutim da to ni res. Komej čakam da še pometejo pločnike pol pa na rolerje.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#106 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 04 April 2007 - 02:47 PM

Jaz sem bila včeraj tudi na kolesu (po enem letu). S fantom naredila 16 km, kar se mi zdi dovolj za začetek sezone. Sploh pa nisem nek zagrizen kolesar, da bi fullll dolge ture delala.

Sem mislila, ah saj imam skos isto postavo, ni panike za neki držat se nazaj pri hrani. In sem se uštela. Kar naenkrat sem ugotovila, da sem se vidno zredila (pa ne samo jaz, tudi bližnji ljudje, ki me obkrožajo).
Problem-sladkarije. No, ne mislim hujšat, ampak zmerno jest, se pazit, ne nažirat. Kolesarjenje me pa predvsem sprosti.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#107 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2007 - 07:06 PM

Rada bi shujšala še 3-4 kg, pa se mi niti sanja ne kako nej to dosežem. Telovadem vsak drug dan, in sicer 20 minut Winsor pilates in pa od 15-20 min orbitreka, sledi še malo raztezanja. Tistih par kilc bi se pa predvsem rada znebila na buhu in bokih, drugje se mi zdi da je kr ok. Prosim za kak nasvet!
  • 0

#108 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 April 2007 - 06:34 AM

QUOTE(HANNA @ 31. 3. 2007 - 15:03) View Post

Punce, ste za obnovitev te teme? Poletje se bliža hmm.gif

Ejj, zarad poletja se pa menda ja ne boš začela s športom ukvarjat, če se do sedaj nisi ...

Nož v roke, pa odreži kar je odvečno ... laugh.gif
  • 0

#109

  • Guests

Posted 06 April 2007 - 08:05 AM

Sajko, zakaj si pa ti tako nesramen včasih? biggrin.gif
Bolje pozno, kot nikoli, a ne? wink.gif
  • 0

#110 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 06 April 2007 - 08:40 AM

QUOTE(luciferka @ 4. 4. 2007 - 20:06) View Post

Rada bi shujšala še 3-4 kg, pa se mi niti sanja ne kako nej to dosežem. Telovadem vsak drug dan, in sicer 20 minut Winsor pilates in pa od 15-20 min orbitreka, sledi še malo raztezanja. Tistih par kilc bi se pa predvsem rada znebila na buhu in bokih, drugje se mi zdi da je kr ok. Prosim za kak nasvet!


po moje je problem v prehrani, pa priporočala bi ti da podaljšaš čas na orbitreku, na vsaj 30 minut, ker komaj po 20 minut doseže učinek da se začnejo "topiti" maščobe
rezultata itak ne bo čez noč, shujšala boš pa v vse predele ne samo tja kamor želiš,nažalost to ni mogoče


  • 0

#111 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 April 2007 - 08:55 AM

Ma ne, saj nisem nesramen, čist resno mislim ... kaj se bo zdaj na vrat na nos nekaj matrala, itak ji ne bo ratalo smile.gif
  • 0

#112 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 April 2007 - 01:04 PM

Joj kok ste smotani. Ja punca je pač šele zdej dobila motivacijo. Bolje to kot nič. Ni ji treba takoj vse motivacije zbit. Sajčimir! lart.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#113 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 April 2007 - 02:44 PM

Ijaaa, pa dva tedna bo trajalo. To je premal. smile.gif To kar ljudi prime spomladi, je samo slaba vest, ki pa ne traja dolgo. Kdor resno misli, se na letne čase ne ozira ... edino morda v smislu pridobivanje mišične mase pozimi in definicija na pomlad, ampak to ni v domeni deklet.

(vse te objave letijo na oni predlog, da bi obudili temo, "ker se bliža poletje")
  • 0

#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 April 2007 - 02:47 PM



Jaz npr. - da če 14 dni manj jem, ful zgubim na kilaži... za 4 kile ziher (ne pretiravam... ful hitro lahko dol vzamem). Opazno. In ne vzamem gor, če se potem ne začnem npr. nažirat ful, a ne. Tak da ni instant učinek.
Samo se mi ne da glih ne vem kak stradat, čeprav zadnje cajte mi niti ne paše jest preveč. Do poletja bom glih tipi topi. :-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 06 April 2007 - 05:35 PM

Pri meni je zlo podobno, če shujšam shujšam. Nikol se ne zredim nazaj, tako kot eni, ki se za dvakratno težo zredijo. Men niha teža tam okoli 1kg ali pa 1,5 kg, drugač pa imam konstantno težo (hvala-bogu normalno). Najlažje hujšati je, da se manj je in nič ne muva. Js to prakticiram skor cel life in se čist obnese. Mam srečo, da nikol nism bla nek strasten jedc. Men hrana ni nikol predstavljala nekega užitka, tako kot nekaterim. Ljudem, ki se jim ne da telovadt priporočam Winsor Pilates, men je ful dobr. še posebi je dobr za preoblikovanje. Druga varianta so pa dolgi sprehodi (pomožnosti po ravnini) smile.gif
  • 0

#116 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 06 April 2007 - 08:56 PM

Men pa teža full niha, + - 3kg , should i be worried? huh.gif

Drugač bi rada pa še par kilc shujšala. biggrin.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#117 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 06 April 2007 - 09:14 PM

+/- 3kg? Torej 6kg razlike? Hehehe, to bi bilo skor ko Oprah. laugh.gif
  • 0

#118 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 April 2007 - 04:41 PM

Zdaj ko je bilo tako lepo vreme sm kar veselje dobila do kolesarjenja biggrin.gif ko po zimi začneš bolj zdravo jest pa pridejo prazniki biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#119 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 April 2007 - 09:35 PM

Ja, čist zjebe sistmem, a ne smile.gif Saj pravim, nima smisla ... tongue.gif Poletje bo itak kmal minilo, pa bodo jeseni že plašči, pozimi puhovke, potem pa spet vse znova ... a ma smisel? ermm.gif

laugh.gif
  • 0

#120 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 April 2007 - 10:08 PM

če ne druga mamo pol izgovor, da kljub telovadbi pa mal pozornosti pr hrani, kile pa ne grejo dol, pol že morajo bit krivi geni al pa pač slaba presnova biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users