Jump to content


Photo

Lavera


  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#101 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 23 March 2008 - 06:37 PM

Da še sama pripomnim nekaj o Lavera šamponih. Zaenkrat uporabljam Laverin šampon z mlekom vrtnic pa tudi nisem nekaj wau navdušena. Sicer mi je všeč, ampak nič tako posebnega kot sem mislila tongue.gif . Ubistvu ne vem, če ga bom še kupila, predvsem iz razloga, ker ga moram naročiti preko interneta kar pa mi ne ustreza najbolje.
  • 0

#102 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30864 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 March 2008 - 06:44 PM

Jaz sm sprobala dva šampona, vrtničnega in mandljevega, pa je bil vrtnični še nekak OK, mandljev pa totalno no go. Lasje so prav scufani po uporabi, ena sama griva nastane ven, kot sračje gnezdo, hehe...

  • 0

#103 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 23 March 2008 - 06:47 PM

Jaz sem sicer preizkusila samo en njihov šampon - plavico in se mi tudi prvič ni nič spenila, drugače ga uporablja mami in se ji takoj speni tako, da je to pomoje čisto odvisno smile.gif

Najbolj sem navdušena nad vazelinom Repair in kremo Neutral ker mi ustreza kadar imam alergijo na rokah.
Njihov Neutral gel za čiščenje obraza mi je pa grozno izsušil kožo, še nikoli nisem imela tako suhe kože kot takrat, ko sem ga uporabljala.
  • 0
We must let go to live on.

#104 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29025 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 March 2008 - 06:54 PM

Jaz imam njihov šampon z mandljevim mlekom in mi je všeč - v prvo se mi speni in dobro umije lase. Sicer dam zmeraj pred ali po uporabi gor še regenerator/masko, tako, da ne vem, kakšen bi bil učinek brez. Bom pa od zdaj naprej uporabljala samo še naravne šampone, ker sem po John Friedi dobila prhljaj. Bom probala še od brata plavico.

Bi si še omislila kak njihov balzam, npr. za barvane lase, če kej res pomaga ohranjati barvo - al karkoli naj bi že ti balzami/šamponi delali. smile.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#105 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10745 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 March 2008 - 07:04 PM

Jaz uporabljam dva šampona, plavico in limonino mleko in sta mi oba ful všeč. Na začetku mi je šlo ful na živce, ker se šampon limonino mleko ful slabo peni, samo sem se že navadla. Imam tud deo roll on basis, ki mi je tud všeč in gel za tuširanje kokos vanilija. Od Lavere bom še naprej kupovala šampone in gele za tuširanje in roll on, naslednjič bom pa tudi mangov balzam.
  • 0

#106 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 March 2008 - 07:56 PM

Jst mam šampon z mandljevim mlekom in mi je super, mi naredi lepe, mehke lase, pa še božansko mi diši. Mam pa tud pomarančnega doma, ampak ga ne uporabljam ravno veliko, ker se mi zdi, da se mi po njem lasje še hitreje zmastijo.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#107 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 23 March 2008 - 07:56 PM

Jst sm pa najprej imela Plavico, zdj pa imam mandljevo mleko... PA ne vem... Plavica mi je šel po eni strani na živce ker mi je ful izsušil lasišče in me kr neki srbelo (čeprov je to lahko posledica centralnega ogrevanja in mokrih las med spanjem, tko da nč ne rečem... ).. Mi je pa stoprocent uničil ves prhljaj, tko da to je super...

Mandljevo mleko pa morem rečt da mi je bolj všeč. Super lase imam po njem in ful se mi bleščijo. Čeprov je pa res, da predloglo ne morem uporabljati samo Lavera šamponov, včasih za intermezzo rabim kakšnga konkretnga, kšn GlissKur varianta + maska itd.
Ga pa tut moj brat (začuda) in mami ful pohvalita tko da ga zdaj zmanjkuje s trojno hitrostjo... Pa mati si je kupila zdj Mango za barvane lase, pa je tut kr zadovoljna... No, proti mojemu občutljivemu lasišču je definitivno naredu WAU. In mi je ful všeč.!
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 March 2008 - 08:05 PM

Hannah, zakaj ne moreš dlje časa neprekinjeno uporabljat mandljevega? Sej lahko po njem isto uporabiš regenerator/masko, kot po Gliss Kur šamponu. Drugače pa opažam, da nam te naravne zadeve res ful različno ustrezajo - medtem ko naredijo meni njihovi šamponi že prav ono neverjetno gladke, mehke in ponegovane lase, imate nekateri po taistem Lavera šamponu scufane in grozne.

Špela, John Frieda šamponi meni krasno umijejo, res se lepo penijo in tudi zelo lepo dišijo (sploh za rjavolaske) ampak imajo sodium lauryl sulfate in so na dolgi rok zelo agresivni, zato ni čudno, da so ti povzročili prhljaj - meni se po vseh šamponih s SLS grozno lušči lasišče.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 March 2008 - 08:08 PM

QUOTE(DiLeMa @ 23. 3. 2008 - 18:28) View Post

Sarah, kateri Tigi šampon si ša vzela? Si ga že sprobala?


Oni oranžni Multiviti - Self Absorbed, ali kaj je že. Saj meni se zdi da Tigi za mastne lase nima kej preveč izbire, so vsi njihovi šamponi "težki" in hranljivi, se mi zdi tale še najbolj primeren za moje lase. Ali se motim? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 March 2008 - 08:11 PM

Imaš prav, ta ni čisto nič težek ali masten - je res ful gelast in naredi take sveže lase, no vsaj meni jih je. Poleg tega pa se mi zdi kljub temu, da je dosti odišavljen, zelo nežen in mi je vedno pustil lepo lasišče.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 March 2008 - 08:17 PM

Diši pa, jaz bi ga non stop vohala. love.gif

Ja včeraj sem ga tudi prvič preizkusila in je kar uredu no, prvi vtisi so ok. Vsaj las mi ne poliže kot zadnje čase marsikateri, to je že velik plus. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#112 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 16 February 2009 - 10:05 AM

evo prebrala celo temo na dušek in se odločila, da naročim dva šampončka to sigurno: plavica in mandljevo mleko.
dva balzama za ustnice: repair in ribez. Me zanima kako močno ribez obarva ustnice, če je že katera imela?
glos robida - mika me zaradi barve, me pa zanima kakšna je kej bleščičavost, če ima veliko leska, kako močno je pigmentiran in koliko so kaj obstojni tejle glosi? če ne daje preveč mokrega/mastnega videza in nima prevelikih bleščic bi ga vzela... kaj menite?
za balzam mango se pa ne morem odločit... trenutno namesto balzama uporabljam Jasmin in Henna od Lusha in Avonovo Planet Spa olivno - ne vem če potrebujem še balzam... Imela bi ga če hitro učinkuje (za puščanje maske gor nimam vedno časa - čeprav Avonova ful hitro deluje) in če zagotavlja res lesk? Kakšen volumen daje in ali se lasje kaj hitreje zmastijo?

res hvala vam za odgovore, jih počakam potem pa naročim (prvič thumbup.gif ).
  • 0

#113 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 February 2009 - 10:57 AM

Jst sm si pred kratkim kupila balzam za ustnice ribez in sem navdušena. Sem že imela nekaj časa nazaj enega, mislim, da malino, ampak mi je ta ful boljši. Diši ful dobro, je kar masten, tako da dobro zaščiti in nahrani ustnice. Ribez je nekakšne fuksija barve - ful temno temno roza/rdeče in se malo pozna na ustnicah. Jst ga kar namest glosa uporablam, lepo obarva malo bolj rdeče/temno roza, ampak ne spet preveč. Aja, pa tud dost mehek je, ker ko sem imela malino, je bil precej trd in se ga je kr težko razmazalo. V glavnem, ko ga porabim, ga definitivno še kupim. So pa tud ocene napisane.

Glos imam pa tud in sem tud zadovoljna. Spet ful lepo diši, lepo nahrani ustnice, je pa podobne barve kot ta balzam ribez, samo da je pač bolj glosast. biggrin.gif Glede bleščic pa se ne spomnm, mam zdej glod v Lj, jst sm pa še doma, da bi še enkrat pogledala. smile.gif Mislim, da ni preveč bleščičen, ker drugače tud meni ne bi bil preveč všeč.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#114 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 16 February 2009 - 11:07 AM

o hvala eve, res si mi fajn pomagala. razmišljam, če bi vzela samo balzam potem hmmm. na teh slikah delujejo bleščice v glosu zlate, a to drži? sicer sem ljubiteljica shimmrov, ampak tistih res drobnih pa ne zlatih preveč smile.gif .
grem poiskat še ocene.
  • 0

#115 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 16 February 2009 - 11:19 AM

Ni panike. wink.gif

Danes popoldne pridem v Lj in ti lahko poročam glede shimmra, ampak meni se zdi, da ni zlatih bleščic... hmm.gif Če ni prepozno, ti lahk sporočim popoldne...
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#116 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 16 February 2009 - 11:32 AM

oh itak da ni! absolutno bom počakala.
  • 0

#117 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 February 2009 - 01:38 PM

Morska, oprosti, ker včerej popoldne nisem nič napisala, net mi ni delal. huh.gif V glavnem, sem se šla namazat dans: ko glos pogledaš, so bleščice res zlate, ampak se ne poznajo tko ful, ni ful shimmra, da bi se vse bleščalo, ampak ravno prav. Meni je res fajn, ker tud sama ne maram ful bleščičnih stvari, pač sam tok, da se mal sveti... biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2009 - 02:20 PM

Morska, po mojem mnenju Lavera balzami niso za na hitro. So taki, da jih je treba pustit učinkovat dlje časa (jaz jih uporabljam kot maske, pustim na laseh pol ure), ker ne dajo tistega efekta gladkih in razvozlanih las takoj po nanosu. V ta namen imam jaz Harologi Hair Balsam, pa recimo Tigi Moisture Maniac in tudi Lush Retread.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14832 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 February 2009 - 02:20 PM

Morska, s kje pa si? A je varianta da bi še zame naročila nekaj? Mela bi dve labeli malina, ker mi trenutne zmanjkujeee. Razen če kera ve da bi se jo dalo kje v kaki trgovini kupit? smile.gif

edit, ah, iz obale. smile.gif nič, bom enkrat mogla mal prečekirat pa naročit posebi.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#120 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 February 2009 - 03:26 PM

Cveti, a nimajo Lavere v Kalčku? Tm na Trubarjevi...
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users