Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
368 replies to this topic

#101 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 December 2005 - 01:33 AM

QUOTE(sonchika)
Ta reč se ful peni. Tako da se samo malo namažeš po mokrih laseh in je potem identičen šamponu. Samo da je v trdi obliki. Traja pa baje ful časa.
Je pa ta Godiva tudi z balzamom - balzam tu nadomestijo olja, vendar je učinek balzama nekoliko premali. (jaz uporabljam šampone 2v1 in pri tem šamponu sem opazila, da lasje niso tako zelo mehki).

No, kot veš, je tudi mene že zamikal ta šampon, pa me nekaj zanima - koliko točno stane in predvsem KJE ga imaš. To je meni uganka, ker namreč te zadeve nimajo pakung. Jaz pa rabim te reči tudi za transport.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#102 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 December 2005 - 07:50 AM

Tanjci, ne vem, ali masti lase. To bom videla danes ali jutri. Je pa res, da vsebuje veliko olj, tako da verjetno masti.

Jenna, cena je 1690 SIT, kje bi ga imela pa še ne vem točno. Morda na tistem podstavku za mila. Zaenkrat sem ga posušila in ga imam na enem papirčku. Rokovanje je skrajno trapasto.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 December 2005 - 04:48 PM

.
Ma ja. Meni je ful nepraktično to, ker ni embalaže. Je sicer bolj prijazno okolju in blablabla, ampak jaz to rabim za transport (v Lj in nazaj na rodno grudo in obratno in še kam) in ni ravno najbolj prijazno - je pa res, da sem slišala (sama še nisem povohunila po Lushu, ker hitro nakupim, pa tečem stran), da prodajajo neke take posodice, kamor shranjuješ te reči brez embalaže - tako da prefrigano dvojno služijo pod pretvezo o prijaznosti do okolja.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 30 December 2005 - 11:37 PM

za trde šampone imajo luškano pločevinasto posodico. in potem so ti šamponi nekaj najboljšega za potovanja in podobno. (preden ga zapakiraš, pa ga je fino malce obrisat, ker če ne se prilima na dno in noče ven)! ermm.gif
  • 0

#105 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 December 2005 - 09:03 AM

koliko pa stane ta posodica?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#106 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 31 December 2005 - 11:25 AM

mislim da to posodico dobis zastonj ce kupis 2 sampona (vsaj vcasih je bilo tako). jaz sem nekaj casa uporabljala tistega z morskimi algami (tak moder zelen), stal je nekaj cez 1000sit in je trajal vec kot 3 mesece (imam lase cez ramena vendar ne prevec gostih) pa si je z njim umival lase tudi fant. uporabis ga tako da parkrat podrgnis po mokrih laseh in se ful peni (zgleda storasto ampak je ok za uporabo) sem ga pa imela kar zavitega v folijo za zivila (pa se mi ej parkrat vseeno prilepil) tako da svetujem da ga imate na kaksni posodici za milo kjer lahko voda odteka (da se posusi in ne topi po uporabi)
  • 0

#107 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 December 2005 - 11:40 AM

Jst mam svoj rdeči L'oreal šampon (300ml) skor pol leta, lase si umivam 2x tedensko.
  • 0

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 11:48 AM

Men pa ni jasno kako lahko imate za tak dolgo šampone ... meni niti Tigijev, ki ga je 350 mL in je tudi dokaj koncentriran ne bo zdržal pol leta ... pa si tudi perem lase dvakrat na teden oz. zadnje čase kar ene 3X na teden. Sicer imam dolge in ful goste lase, ampak vseen ... men grejo šamponi ful hitro. Je res, da šamponiram dvakrat, je pa tudi res da s šamponom ne šparam ker mam rada da se fuuul peni. biggrin.gif Tko da men šampon zdrži ene ... hmmm ... tri mesece ... tam nekje, Tigijev mi bo pa še kakšen mesec več.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30921 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 December 2005 - 11:55 AM

Ok, res, da mam krajše lase (do brade), ampak ta L'orealov se kar dost peni in ga ne porabim dost. Ma tud jest se včasih čudim, da še kar imam eno flaško..
  • 0

#110 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29044 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 December 2005 - 12:18 PM

meni prepočas grejo, se jih vmes že naveličam. biggrin.gif pa si z istim trije umivamo lase. js si jih tam dvakrat, trikrat na teden umivam. šamponiram si pa enkrat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#111 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 02 January 2006 - 11:44 PM

[quote=rea][quote=Tanjci][quote=sonchika]Je pa ta Godiva tudi z balzamom - balzam tu nadomestijo olja[/quote]
a pol tud masti lasišče?
ker jst si balzama nikakor ne smem dat na lasišče

a masko pa lahko?[/quote]
rea, zdej pa jst tebe ne štekam biggrin.gif
a če masko pa lahko dam na lasišče, ne da bi se mi zmastil? ne dam nikol niti maske niti balzama na lasišče... mam dolge lase in vse te zadeve si dam samo na lase.

mene je sam zanimal, če taki 2in1 šamponi, ki majo pol v sebi še razna olja temu priemrno pol tud zmastijo lase.

  • 0
Posted Image

#112 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 January 2006 - 01:14 AM

ja,tanjci-misnla sm da uporabljaš maske,in se mi je čudno zdelo,ker si napisala,da ti balzami zmastijo lasišče in sm si misnla....ja zakaj hudiča pa ji ne zmastijo lasišča maske ;))sam si mi zdj rajasnla,da sploh ne uporabljaš mask;))
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#113 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 03 January 2006 - 11:42 PM

QUOTE(rea)
ja,tanjci-misnla sm da uporabljaš maske,in se mi je čudno zdelo,ker si napisala,da ti balzami zmastijo lasišče in sm si misnla....ja  zakaj hudiča pa ji ne zmastijo lasišča maske ;))sam si mi zdj rajasnla,da sploh ne uporabljaš mask;))

nč ti nisem razjasnila... to si ti sklepala biggrin.gif biggrin.gif

uporabljam tud maske (Frucktisovo)... oboje bi mi zmastil lasišče, če bi si direkt gor dala. Zdele sem si ene 3x zaporedoma pri pranju dala to masko gor in imam take hude lase - noro lepo. Tko da bom v bodoče sam mal kombinirala masko in balzam. Res, razlika je očitna!

  • 0
Posted Image

#114 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 January 2006 - 12:13 AM

aja,zanimivo!že po 3kratnem nanosu maske maš lepše laske?
no,sj si razjasnla....to,veš!
že enkrat prej,ker kokr vem,si šele zdaj začela fruktisovo sploh na lase dajat,ne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#115 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 January 2006 - 12:39 AM

QUOTE(rea)
aja,zanimivo!že po 3kratnem nanosu maske maš lepše laske?
no,sj si razjasnla....to,veš!
že enkrat prej,ker kokr vem,si šele zdaj začela fruktisovo sploh na lase dajat,ne?

ja ene 3-4x pomoje... res ker razlika

kaj a drugim se ne pozna tolk hitr sprememba? ne vem, jst sem vidla, da imam tko res ful lepe, tko da se mi je zdel brezveze, da bi si recimo dons, ko sem si jih prala spet dala masko... pač mal še balzam... recimo 2x balzam, 1x maska
  • 0
Posted Image

#116 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 January 2006 - 12:54 AM

QUOTE(Tanjci)
QUOTE(rea)
aja,zanimivo!že po 3kratnem nanosu maske maš lepše laske?
no,sj si razjasnla....to,veš!
že enkrat prej,ker kokr vem,si šele zdaj začela fruktisovo sploh na lase dajat,ne?

ja ene 3-4x pomoje... res ker razlika

kaj a drugim se ne pozna tolk hitr sprememba? ne vem, jst sem vidla, da imam tko res ful lepe, tko da se mi je zdel brezveze, da bi si recimo dons, ko sem si jih prala spet dala masko... pač mal še balzam... recimo 2x balzam, 1x maska

a to mislš balzam,ki se spere al mislš z balzamom ta 'naš' sprejčk????
a maš 1 uro gor?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#117 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 04 January 2006 - 02:08 AM

Alo frišna tuki.
Okoli šamponov, bi mela sam en komentar; namreč, da bi blo fajn če bi poleg hvale, oz. graje proizvodov rekle kšno besedo še o tipu svojih las (ne deluje vsak šampon enako na različnih glavah)...
Moji špageti so dost tanki, ravni, posledično se mi znajo hitr zmastit (po dobrih dveh dneh), volumna pa tak ni. Mam en specifičn problem, namreč (kokr je ugotovil že kr dost frizerk wink.gif ) da mam ob glavi povprečno goste lase, ki pa se naprej zredčijo/potrgajo, brez kšnga vidnga razloga... Situacija sicr ni tragična, je pa frustrirajoče če hočš met dolge lase. cry.gif Kšn nasvet?
Okol šamponov (uporabljam tiste za mastne lase) resno odsvetujem Keune, ker jih zmastijo po 1 (!) dnevu, pa Clinicque (ne vem čist točn imena), kjer je rezultat isti. Obadva sta pa dražje sorte... Sm nucala tud že koprivin šampon, lasišče res "posuši" za ene tri dni, sam so lasje deloval k sračje gnezdo. Guhl mi ni bil nč psebnega, prav tako ne Dove, neki časa sm bla zadovoljna z Fructisom, zdej pa opažam da je kr dost agresivn in ne učinkuje najbolje na kvaliteto las (lomljenje!). Ušeč mi je Receptov šampon (pomaranča, al neki tacga), ki ga kombiniram z Gliss Kurjevo kremo (Seiden-Glanz, Style & Shine Creme) takoj k sm iz banje, in po tem ne rabm nobenega balzama.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#118 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 January 2006 - 09:20 AM

crna... najprej dobrodošla...IPB Image

in ful hvala za tale (koristen) post. Imam mastne lase in se moram strinjat s tabo okol tega Keune. Ene 1800 sit sem dala pa ništa. Kar mi res pomaga, je od SeboUrto tonik za razmaščevanje las (za en dan imam manj mastne) :thumbleft: .

Sej to kar si rekla, da si praktično ne moreš pustit bolj dolgih las... jst to ne bi verjela, če ne bi moja prijateljica imela isto. Dolge si pušča že od 8.razreda, pa nima daljših kot mal čez rame. Zdej je itak srečna ker ima podaljšane wink.gif biggrin.gif
Ne vem, če lahko kej bistveno spremeniš. Razen to,da si mokrih ne češeš, ker se takrat najlažje potrgajo, pa nej bodo še ne vem kakšne sestave. Vsaj pri njej sem opazila, da to skoz dela, pa lasje kr letijo stran (pocufani valda). Pa nasplošno je obsedena s šesanjem.

  • 0
Posted Image

#119 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 04 January 2006 - 11:20 AM

Tanjci, kje pa si kupla ta tonik za lase SeboUrto??A res pomaga?

Jaz sem se prej na blond štrihala, pa mi je to izsušilo lasišče, da nisem mela tak mastnih.Zdaj pa mam tak mastne, da bi si jih lahko vsaki dan prala.Popizdla bom počasi ermm.gif
  • 0

#120 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 January 2006 - 11:59 AM

QUOTE(Blondi)
Tanjci, kje pa si kupla ta tonik za lase SeboUrto??A res pomaga?

Jaz sem se prej na blond štrihala, pa mi je to izsušilo lasišče, da nisem mela tak mastnih.Zdaj pa mam tak mastne, da bi si jih lahko vsaki dan prala.Popizdla bom počasi ermm.gif


ej vem kaj pomenjo mastni lasje rolleyes.gif ... jst sem prej lahko imela spuščene sam prvi dan, ko sem si jih oprala... zdej imam lahk 2 dni, pa tud 3 dan tolk kriza

un tonik se pa kup v lekarni (promocijo pa dela ena ženska, če greš na brezplačni pregled lasišča)... pride pa neki čaz 4 jurje. Jst sem si polet enkrat to kuro nardila, zdej sem si pa novo kupla.

  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users