Jump to content


Photo

Slovenske terme


  • Please log in to reply
242 replies to this topic

#101 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2010 - 11:10 PM

QUOTE(Princeska @ 23. 11. 2010 - 15:20) View Post

Ne vem, pač folk, med katerega ne sodim... med folk, ki se ne zna mirno pogovarjati na večerjah, ampak robantijo tam naokoli, se prerivajo v vrstah za hrano, gledajo, ko prideš v restavracijo, nekateri skoraj da niso prišli v kopalkah na večerjo. Sej ne rečem, da bi se tam mogu zrihtat, ampak enostavno so eni prišli oblečeni kot klošarji.
Na bazenih pa nobene olike. Folk je skakal v vodo, eni tam so jedli, da je vse po tleh padalo, noben se ni tuširal, preden je šel v bazen. V glavnem poden. Že tko so mi bazeni khm...

Tega ne povezujem z denarjem ali z okoljem, v katerem ljudje bivajo, ampak na žalost lahko v tamkajšnjem primeru sklepam ravno na to, saj je bil to nizkocenoven hotel. Ni rečeno, da se tega v raznih hudih hotelih ne dogaja, a v Olimii in v Palacu v Portoroću tega nisem doživela. In ja, glede take olike, obnašanja in prilagajanja, sebe štejem med drugačno klaso. Tam sem imela namreč občutek, kot da sem z nekimi rovrtarskimi švaboti, ponavadi se glih oni tko obnašajo.



Da ne boš mislila, da sem to vprašala z namenom kakšne provokacije, ampak me je iskreno zanimala tvoja razlaga, ker si zadnja oseba od katere bi takšno izjavo pričakovala. Jaz sem ful občutljiva na poniževanje, arogantnost in občutek večpomembnosti in to bom na glas povedala vedno in povsod, pa se lahko zdaj pol foruma spravi name. Sicer pa nisem tu, da bi komurkoli sodila, a se nekateri premalo zavedamo, da se lahko kolo sreče zelo hitro obrne.
  • 0

#102 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 November 2010 - 12:02 AM

Jaz ne uporabljam termina 'tretjeklasni folk' kar vse povprek in ga ne enotim s finančno preskrbljenostjo teh ljudi. Enostavno z mamo uporabljava to besedo kot opis folka, ki se ne zna vesti in prilagajati situacijam, folku, okolju. To sva se vedno smejale, ko smo bili na kakem potovanju pa je bila tam ala Neckermann reise za švabote pa prov tisti tipični, ki se derejo povprek in sam čakajo, da se ga usujejo, namesto da bi se v hotelu obnašali primerno.

Preprosti, skromni ljudje z manj denarja se znajo veliko lepše obnašati kot marsikdo, ki vozi BMWja.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#103 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 07 March 2011 - 05:01 PM

Jaz mam v bistvu eno vprašanje,

Midva ne marava savn - če greva v olimia in vzameva orhidelio vsak dan...a se splača za bazene?

In nadaljevanje vprašanja: Če savn ne marava, a nama bodo Olimia sploh všeč biggrin.gif ?


  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#104 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2011 - 05:04 PM

Če ful komplicirata glede čistoče bazenov in ležalnikov (tko k ponavadi jst haha), pol vama bo super, ker so stare terme Olimia kr malo zastarele in zanemarjene.
Pa še mir je. Imata fensi počivalnike, vodne postelje počivalnike, zakonska postelja počivalnike itd. Pa prijetna glasba, ni vpitja, kričanja otrok.

V starem delu term so pač upokojenci pa otroci, je pa več bazenov.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#105 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 07 March 2011 - 05:28 PM

Okej superca, koliko je pa kej bazenov v orhidelii?

In ja, ful kompliciram (glede čistoče)...Otrok pa sploh nočem videt! Do zdaj so mi še zmer kratili mir v termah heh.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#106 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 07 March 2011 - 05:41 PM

Aja Princes pa še neki.

Katere pakete pa si ti vzela (za koliko dni?)

Ker mi nekaj ni čist jasno...Zdej če bi vzela recimo paket razvajanje v dvoje, pa bi ostala en dan dlje, ne vem a tisti dan je polpenzion pa a je tud orhidelia vključena.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#107 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2011 - 05:41 PM

Tak je tko noter, en, ampak čez cel kompleks pa nč folka navadno not, ker se porazgubijo:

IPB Image

Sam ta na sliki se nadaljuje še okol, kjer maš tudi tako dvorano z bazenom in barvno stimulacijo. Pol maš pa še enga iz znotraj, ki gre ven in zunaj je še jakuzzi.

IPB Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#108 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 07 March 2011 - 05:53 PM

ZAKON!

Aja Princeska, zgoraj sem te še nekaj vprašala ;)
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#109 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2011 - 06:05 PM

Joj, ne vem, 2x sva bila za 3 dni, se mi zdi. Nisva se neki fulirala, mislim, da zeleni paket.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#110 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 07 March 2011 - 06:07 PM

če imaš polpenzion, potem imaš na dan odhoda še zajtrk (ker je prvi obrok najverjetneje oz. ponavadi večerja), kopaš se tisti dan tudi še lahko, sam ne vem, če imaš pri teh paketih vsak dan orhidelio vključeno, če pa ne in je sam 1x obisk vključen, jo pomoje komot izkoristiš na zadnji dan
  • 0

#111 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 July 2011 - 11:27 AM

čez 3 tedne greva v Moravske, v hotel Termal, se že ful veselim, ker nisva še bla tam biggrin.gif
  • 0

#112 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 24 July 2011 - 11:53 AM

Oh, Moravske wub.gif laugh.gif
  • 0

#113 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 July 2011 - 11:55 AM

Lepo je tam, edino jaz niti pod razno ne bi šla v sezoni, ker je gužva (otroci surrender.gif ), jaz sem bila lani novembra in je bilo super. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#114 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 July 2011 - 03:50 PM

ja no, bova vidla, kako bo; rezervirala sem zaradi res ugodne ponudbe - 99 € za 3x polpenzion v hotelu s 4*
če nama bo všeč, bova šla pa še kdaj v kakšnem manj obleganem terminu thumbup.gif
  • 0

#115 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 July 2011 - 04:05 PM

V bližini imaš eno manjšo restavracijo Šiftar, res domača atmosfera, nič fensi, ampak ponujajo domačo hrano, ki je zelo dobra in poceni. In vedno pred vsakih obrokom dobiš še zastonj domačo dnevno juho.

Tam sem jedla dodelne, pa baje da je bograč tudi sanjski (po pripovedovanju).

Drugače je malo ven tudi slavna restavracija Oaza, ki ti jo tudi zelo priporočam, hrana tam je nadodlična.

Uživaj. smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#116 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2011 - 07:17 PM

A je katera že bila v Rimskih toplicah? Zgleda čis hudo!
  • 0

#117 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 29 October 2011 - 07:21 AM

http://www.terme-oli...idelia/prices/#

Kateri bi bil "zeleni" paket? Kaj se splača vzet. Midva malo razmišljava, da bi šla za ene 2 dni nekam na sproščanje.
  • 0

#118 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 October 2011 - 07:52 AM

ora,
zeleni paket ponuja hotel Sotelia in bolj podrobno si lahko prebereš tukaj:
http://www.terme-oli.../sotelia/green/

na desni pa potem izbereš še ostale nastanitve (jaz v Sotelio ne grem več, je predrag in me ni prepričal, da je kaj posebnega; poleg tega je Breza obnovljen hotel in raje tisto razliko v ceni namenim za kakšno masažo ali dan bivanja več)

nasploh so tele Olimie kar drage, jst dvomim, da bova šla letos...
  • 0

#119 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26411 posts

Posted 29 October 2011 - 07:58 AM

Super. Hvala!
  • 0

#120 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 October 2011 - 01:03 PM

Dobila sem namig, da imajo v Termah Topolšica super savne smile.gif
kolikor sem uspela na hitro prečekirati njihovo stran in ponudbe, se mi zdi fajn: http://www.terme-topolsica.si/
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users