Jump to content


Photo

The Body Shop


  • Please log in to reply
370 replies to this topic

#101 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 August 2006 - 08:15 PM

najlepsa hvala wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#102 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2006 - 08:16 PM

.
Prosim! biggrin.gif Fant si je iz te strani sprintal zemljevid (vsaj mislim..... ja, po moje ziher! biggrin.gif ), v glavnem, takoj sva našla.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#103 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 18 August 2006 - 03:33 PM

Na malti sm šla v TBSin sm si mal pogledala in majo res fajn izdelke. Zlo ušeč mi je bil nek kokosov piling. Sam mi cene niso ble glih ušeč cry.gif Tko da pol si nakonc nism nč kupla. Sm pa use fajn sprobala biggrin.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#104 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 18 August 2006 - 03:55 PM

meni je zelo všeč medov šampon in medov regenerator-njami kako to lepo diši pa ful se ohrani vonj na laseh.Cene so pa malo včasih pretirane kljub dobri kvaliteti.
  • 0

#105 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 01 October 2006 - 07:26 PM




Mogoce bi vam bila tale novost dobrodošla.Meni vsekakor je biggrin.gif


Velja tudi za Avstrijo (upam da razumete nemsko): http://www.thebodysh...n=customer_club






Sonchika,oprosti ker tako direktno vprasam ampak kaksna je priblizna cena copicev?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#106 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 07:40 PM

kurc k nemsk ne znam down.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#107 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 01 October 2006 - 07:58 PM

Jaz sem jo nabavla. 1o evrov košta, samo še nisem fasala nobenega darilca, ker premalokrat pridem do Avstrije cry.gif
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#108 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 01 October 2006 - 08:16 PM




A kartico si moram prav kupit?Ah toti avstrijci ermm.gif

pikica :


Kartico kupis za 10eurov in jo uporabljas eno leto.Kaj si lahko z njo :

pri vsakem nakupu ti dajo 10%popusta
za brzdej si izbereš neki produkt ki stane 10eu
ce zapravis celo premozenje pri njih si lahko izbereš neki produkt ki stane najvec 10eu oz. 15 eu.Odvisno koliko si zapravila
posiljajo ti prek emaila kataloge in novosti...

V bistvu je to to smile.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#109 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 08:27 PM

luminelle hvala! vav to so pa super nardil thumbup.gif skoda, da pri nas ni TBSja, bi sla takoj nabavt to kartico... tko se mi pa ne splaca, ker TBS vidim enkrat na 2 leti cry.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#110 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 01 October 2006 - 08:52 PM

popust se sešteva glede na to koliko produktov kupuješ,za kartico sicer plačaš vendar ti dajo nazaj-v obliki izdelka seveda.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#111 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 01 October 2006 - 08:59 PM



Ja nekaj takega kot pri Yvey Rocher ampak pri TBS moras 20eu imet nakupa da dobis stempeljcek.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#112 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 02 October 2006 - 04:06 PM

V Celovcu v City Arkaden se mi je pomladi ponudila sijajna priložnost, da končno ugledam veličanstvo TBS...A kaj ko takrat še nisem vedla za to rolleyes.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#113 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 04 October 2006 - 11:57 AM




Hehe ce si iz Lj ti v bistvu Celovec ni tak dalec.Bejz na izletek al kaj smile.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#114 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 08 November 2006 - 11:19 PM

A gre kera bejba kle zdle v kratkm v TBS? K bi ful rada mela par stvari od tm, pa bi bla ful vesela če bi mi kera loh prnesla pa ji vrnm keš takoj...
  • 0

#115 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82903 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 November 2006 - 09:27 PM

^^Same here. oops.gif ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#116 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 November 2006 - 10:48 AM

Mnja, jst sem imela namen it v Graz ta vikend, pa sem žal bolna.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 November 2006 - 05:05 PM


Vanilla Spice linija res lepo diši, takšna "začinjena vanilija", res... s pridihom cimeta. ;p
Cranberry vonj nič posebnega, Golden Apple vonj je pa tudi božanski.
Neroli Jasmin vonj me je pa čisto razočaral, taki neki razvodeneli vonj po ničemer. Pa ni ga na voljo na šprico (vsaj takrat, ko sem jaz bila, ga ni bilo), ampak samo kot neko olje. Nein, danke.
Nasploh pa so tokrat bili ful založeni. Ampak žal jaz nisem bila založena z denarjem. =)






  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 November 2006 - 08:52 PM

Kak pa diši ta Golden Apple (to gre verjetno za kak piling, putrčič, kaj drugega je itak švoh kvlitete), res bolj po japkih, ali ima kake globje note? biggrin.gif

Vanilijeva začimbica bo pa moja, muahaha!
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#119 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 November 2006 - 10:20 PM


Hm, se opravičujem, ampak v tistih parih sekundah nisem mela prilike tako razdelati vonja. IPB Image Eno tako slajše jabolko, bi jaz rekla. Čeprav, če ne bi vedla, da je golden apple, sploh pravzaprav ne bi vedla, po čem ima vonj. Ampak vseeno mi je bil ful všeč. Vohala sem pa body butter, na voljo pa je še losion, pa gel za tuširanje, itd.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#120 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13789 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2006 - 03:43 PM

Tbs v centru Graza je spet odprt če kero zanima.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users