Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#101 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22480 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2015 - 12:53 PM

Jinadaze, a kaj od teh azijskih stvari si kupila? Jaz moram še malo prebrati ponovno to temo, da se bom odločila, kaj bi naročila. Kaksnega od azijskih izdelkov bi tudi jaz probala.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#102 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2015 - 01:03 PM

BHA je iz J Koreje, ja. Krema pa Derma E (sosednja tema).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#103 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15262 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2015 - 02:31 PM

Jaz ful nimam pojma o kremah in sestavinah. In bi mi res prišel prav en nasvet....Kje začet, kar se tiče kože po obrazu in pa tudi po telesu.

Imam suho kožo, res prov lušči se, to recimo po nogah. Uporabljam karitejevo maslo. Je to dovolj?

Na obrazu pa eno navadno od Balee. In bi tudi rabila kakšno zadevo proti gubam, podobno kot Ninchi se mi gube ne delajo okog oči, ampak ta med obrvmi, pa tista gda guba nastaja od konice nosa do ustnice. Sej mi je jasno da preprečit se jih ne da, sam velik bi blo že če bi lahko imela gladko in sijočo kožo....Ker z mozolji načeloma nimam skorajda nobenih problemov. Zelo malo jih imam.

Kako pa je s pilingi, kolikokrat na teden, kaj se priporoča?

Če se kateri slučajno da odgovorit bom hvaležna. Tole temo sem prebrala, a itak se mi zdi kot da bi brala nekaj v kitajščini napisanega :D


  • 0
 

#104 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2015 - 03:24 PM

OK, to si zdaj pomesala hruske in jabolka. :D Dajmo ne muciti toliko Podgane; kreme za okrog oci imajo svojo temo, pilingi tudi, nega telesa pa je itak v drugem razdelku. Pa iskalnik.
Tukaj naj se pise izkljucno o anti-aging negi, sicer nima smisla, da je locena tema, ker se bo spet vse pomesalo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#105 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2015 - 04:06 PM

Pa iskalnik.

 

Jaz očitno ne znam uporabljat tega iskalnika, ker nikoli nič ne najdem... Nekaj ne delam prav, izgleda. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#106 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15262 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 September 2015 - 06:23 PM

Ja jaz isto v bistvu :/

 Iskalnik meni nič ne najde ever. :/


  • 0
 

#107 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2015 - 06:35 PM

Noben ne more rečt to pa to kupi pa bo koža popolna.

Pa mogoče pred nakupom še enkrat tu vprašajte, zihr vsaka kdaj novega odkrije/kupi pa ne omenimo tu :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#108 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16247 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 September 2015 - 02:56 PM

Doma sem si nardula serum z vutaminom C. Je mozno da so se mi od tega nardili mozolji? Cela sem neka ven spuscena in je ta serum edina sprememba v negi.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#109 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 29 September 2015 - 07:35 AM

Je možno. Kako pogosto pa delaš? Začni mogoče z 2x na teden po max. 30 minut.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#110 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16247 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 September 2015 - 03:25 PM

Lol, jaz sem se vsako jutro mazala. :D Pač po prvi uporabi ni bilo nič pikanja/skelenja/karkoli pa sem mislila da ok, te že ane. :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#111 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 30 September 2015 - 11:49 AM

Lahko tudi, ampak očitno ne preneseš. Pri aktivnih sestavinah je dobro začeti počasi.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#112 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16247 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 30 September 2015 - 12:00 PM

Kot kaže res ne. Bom omejila na 2x na teden. Omenila si da po max 30. min, kaj bi ga morala dol sprat? 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#113 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 30 September 2015 - 12:15 PM

Ja. No, kakor presodiš. Jaz spiram, ker mi tudi malo draži kožo pa po 20-30 minutah je že vse naredil dobrega, kar je mislil :D


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#114 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2015 - 09:36 AM

Podgana,

 

a je tale Afroditina Hyaluron lift hranljiva krema kaj za kaj oz. ali upraviči svojo ceno:

 

Aqua, Dicaprylyl Ether, Sorbitan  Isostearate, Hydrogenated Castor Oil, Ceresin, Cera Alba, Limnanthes Alba Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Polydecene, Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Ricinus Communis Seed Oil, Copernicia Cerifera Cera, Magnesium Sulfate, Sodium Hyaluronate, Rosmarinus Officinalis Extract, Brassica Campestris Seed Oil, Panthenol, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Citric Acid, Sodium Sulfite, Dehydroacetic Acid

 

Hvala


  • 0

#115 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 01 October 2015 - 10:05 AM

Če je ene 4€, potem ja :D Čisto navadna hranljiva krema z osnovnimi olji (celo hidrogeniranimi) in voski. Hyaluron bi v imenu komot spustili. Se kar znajde tale Afrodita :)


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#116 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2015 - 10:19 AM

Cena je 40€. Kar se mi je ze prej zdelo, da je rop. (Moje neosvescene prijateljice so padle na to foro in prisegajo na to kremo. No, jaz ne bom...)
  • 0

#117 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 01 October 2015 - 10:48 AM

OMG  :ph34r: Sem mislila, da je ene pol manj.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#118 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2015 - 11:13 AM

Potem je pa nujno treba zraven uporabit se serum in ampule in si htro na 80€ za brezvezno kemijo.
  • 0

#119 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23589 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 01 October 2015 - 12:21 PM

 in prisegajo na to kremo.

in kakšni so rezultati, da jim tako ustreza???

 

Jaz ne vem, ali ne opazim pri sebi očitnega staranja ali pa mi je vseeno zanj, ampak po moje je zelo veliko v genih in le malo v proizvodih. Pa koliko si izpostavljen soncu in drugim vremenskim vplivom (mraz po moje hitro načne obraz).


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#120 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16565 posts
  • Gender:Male

Posted 01 October 2015 - 12:36 PM

Itak geni (jaz imam slabe v smislu povešanja kože) in sonce in mimika. To smo že ugotovili :P Recimo med obrvmi se ne delajo globoke gube od sonca ali genov, ampak mimike.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users