Jump to content


Photo

Celulit


  • Please log in to reply
865 replies to this topic

#101 anabiz

anabiz

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 03 August 2005 - 04:59 PM

Jaz sem ga izredno hitro odstranila s pomočjo ultrazvoka. Terapijo sem delala doma.
Cenovno se najbolj splača poleg tega je tudi najbolj učinkovito. Znamke aparata ne bom napisala, ker ne želim delati nedovoljene reklame aparata. Lahko pa me kontaktirate preko ZS.

ab
  • 0

#102 MaŁa

MaŁa

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2006 - 02:51 PM

Js mam pa prvo stopnjo (pomarančasto kožo). Da bi se ga znebila grem vsako jutro za približno 20 min tečt. Tako da upam da se bo zmanjšal.

biggrin.gif
  • 0

#103 Dudu

Dudu

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts

Posted 13 March 2006 - 06:56 PM

QUOTE(MaŁa)
Js mam pa prvo stopnjo (pomarančasto kožo). Da bi se ga znebila grem vsako jutro za približno 20 min tečt. Tako da upam da se bo zmanjšal.

biggrin.gif


kako pa hodiš tečt v tem mrazu??
  • 0
user posted image It's not allways rainbows and butterflies it's compromise that moves us along...

#104 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 March 2006 - 10:02 AM

QUOTE(Martina)
no ja. sej ta metulječek je na isti princip narejen kot tale zadevica. jz sm že oboje probala pa se mi ne zdi da sta si kej velik različna, razen tega da ab tronic zavzema večjo površino.


Jaz imam metulče doma in moraš bit vztrajen, potem so vidni rezultati.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#105 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2007 - 11:42 AM

Jst sem učeri pr men opazila mal celulita. cry.gif cry.gif WTF!?
Torej ... kaj nej nrdim? blink.gif ermm.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#106 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23582 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 01 February 2007 - 12:04 PM

QUOTE(TASH @ 1. 2. 2007 - 11:42) View Post

Jst sem učeri pr men opazila mal celulita. cry.gif cry.gif WTF!?
Torej ... kaj nej nrdim? blink.gif ermm.gif


glede na to, da si verjetno v pubertet ... ne moreš veliko naredit oops.gif Pač ga boš dobila in ga boš imela ... zdaj ali v večji ali manjši obliki je pa tudi odvisno od tebe.
Meni je full izginil (beri zmanjaš), ko sem ene dva meseca redno na spinning hodila. Tako da predlagam kakšen reden šport, da ublažiš vse skupaj ... pa čim manj se sekirat ... stres ga še dodatno povzroča biggrin.gif .
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#107 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 08 February 2007 - 07:51 AM

QUOTE(Verja @ 14. 3. 2006 - 10:02) View Post

Jaz imam metulče doma in moraš bit vztrajen, potem so vidni rezultati.


Jst sm brala, da ti teli metuljčki (jih mam tut doma oops.gif ) *delajo* krčne žile
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#108 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2007 - 04:14 PM

Men ful pomaga gel od Nivea Body Good bye Cellulite, se mažm z njim že ene 14 dni, pa je koža vidno bolj napeta, no je pa res, da tud vsak dan hodm za 20 min na orbidrek:), drgač je pa učinek še boljši, če se pred telovadbo s tem namažeš in zaviješ v folijo, no pr men ma učinek wink.gif
  • 0

#109 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25337 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 February 2007 - 08:40 PM

QUOTE(tipkovnica< @ 27. 5. 2005 - 22:16) View Post

jst sm pa brala da plavanje ni kej preveč priporočljivo, sploh ne v mrzli vodi.
fora je v tem da je mrzlo in se telo zaščit na ta način da začne kopičt maščobe .... za zgubljanje maščobe in stem celulita je najboljša anaerobna vadba, torej kolesarjenje, tek, rolanje
ciaooooooooo


tole je aerobna vadba, vsaj mene so tako poucil.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#110 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 10 February 2007 - 01:11 PM

A plavanje v mrzli vodi res ni dobro sad.gif Ker sem res začela opazat da odkar hodm na plavanje da so moja stegna postala širša sad.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#111 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2007 - 01:45 PM

Samo tega pa res ne razumem. Tega straha, ko ženske mislijo, da če bodo telovadile, da bojo pa kar naenkrat postale kot tisti bodybuilderji, ki jih vidimo na tekmovanjih. A ni lepo, da je telo oblikovano? Pa ziher ne boste dobile takih stegen, da ne boste mogle obleči hlač. Pri rekreativnem ukvarjanju s športom ziher ne.
Ali pa ta hec, ko mislijo, da bojo neznansko mišičaste, ko izvajajo vaje z utežmi. wacko.gif Meni je lepo telo oblikovano telo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#112 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 10 February 2007 - 03:13 PM

Saj veš, da majo vsake oči svojega malarja. Sem gledala enkrat oddajo o plastičnih operacijah, kjer so med najbolj bizarne uvrstili tudi tisto, kjer si ženske dajo rezat kvadriceps. Da bodo ja mele bolj ravne noge, brez kakršnegakoli sledu mišice. blink.gif wallbash.gif Vsakomur svoje... Problem je v tem, da je telovadba obvezna. Eni se sploh ne zavedajo, da se takoj opazi razlika med postavo pridobljeno z dieto in tisto pridobljeno s kombinacijo le-te in telovadbe. Pol pa greš po cesti in vidiš neko blazno sexi (vsaj za njene pojme) kuro z ultra tankimi nogami in povešeno ritjo pri 20-ih, ki si misli, da je dosegla višek svoje privlačnosti s tem. Pa ne me zaj grdo gledat. Niti sama nimam riti za tanga tekmovanje, a se zavedam, da bo brez telovadbe in pravilne prehrane še slabša. Konec koncev se je treba tudi zavedat, da take postave, kot smo jo mele pri 14-ih ne bo moč povrnit.

Mogoče me je malo preveč zaneslo... Skjuz mi. oops.gif Nima veze. Vsekakor se strinjam z vsemi predhodnicami, ki bolj ko ne, stavijo na naravo in ne kemijo.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#113 čenča

čenča

    sramežljivec

  • Člani
  • 48 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 February 2007 - 11:30 AM

Tud jaz prisegam na telovadbo: aerobno + vaje za posamezne dele. Pomaga pa tudi masaža: ročna ali z vakumskim masažnim aparatom (philips cellesse).
Sedaj po porodu hodim tudi na vacu-step + 1 ura fitnesa 4x na teden (1 mesečna intenzivna vadba), potem bom pa nadaljevala doma, saj mi le to vzame kar nekaj časa.

Brez truda res ni nič, rezultati pa se sigurno vidijo po vsaj 1 mesecu.
  • 0

#114 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 February 2007 - 07:52 PM

Adriane se čisto strinjam s tabo. Glede Tash pa: celulit še nikogar ni ubil.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#115 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 19 February 2007 - 10:39 AM

QUOTE(anabiz @ 3. 8. 2005 - 16:59) View Post

Jaz sem ga izredno hitro odstranila s pomočjo ultrazvoka. Terapijo sem delala doma.
Cenovno se najbolj splača poleg tega je tudi najbolj učinkovito. Znamke aparata ne bom napisala, ker ne želim delati nedovoljene reklame aparata. Lahko pa me kontaktirate preko ZS.
ab



Bi nam zaupala vsaj kako ta aparat deluje, kako se ga uporablja, kakšni so rezultati. Mislim, da to ne bo reklama, saj ne boš izpostavljala imena aparata, vseeno pa nam lahko poveš kaj več, verjetno še katero zanima poleg mene.

Hvala!
  • 0

#116 anabiz

anabiz

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 24 February 2007 - 10:49 PM

Našla sem en članek, kjer je napisano malo več o ultrazvoku in celulitu.
Če te zanima ga preberi. http://www.kremca.ne...ultrazvok.shtml
  • 0

#117 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12107 posts
  • Gender:Female

Posted 24 February 2007 - 10:59 PM

Mene glede tega ultrazvoka zanima kolko keša to stane, kolko teh terapij je potrebnih približno da je potem ok, in kje se to dobi.
Aja in morebitni stranski učinki, tko da če bi ti, ki si že preizkusla, kej poročala, bi bla zelo hvaležna smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#118 anabiz

anabiz

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 25 February 2007 - 03:22 PM

Cena je nekaj čez 500 eurov. Stranskih učinkov ni. Če se ne motim aparata ne smejo uporabljati nosečnice.

Ne vem kakšen celulit imaš. Meni se je stanje celulita močno izboljšalo po enem tednu uporabe. Uporabljala pa nisem zraven nobenih anticelulitnih krem ali kaj drugega. Samo ultrazvok. Sem bila ful presenečena.
  • 0

#119 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 27 February 2007 - 08:52 AM

Cena je 618 Evrov z DDV-jem, brez DDV pa je 515 Evrov. Stranskih učinkov kao ni, ampak to ti itak noben ne more zagotovit 100%. Ultrazvoka ne smejo uporabljati nosečnice, punce in fantje pred 15-im letom, ljudje, ki imajo srčni spodbujevalnik, ludje s tumorji... Sem si malo več prebrala o tem na netu.

Anabiz kako pa nisi uporabljala nobene kreme, če pa se z ultrazvokom mora uporabljati krema, saj se lahko tista glava s katero se kroži po koži preveč segreje in pride do negativnih učinkov? Kokr sem jst brala, je nujno uporabljati kreme zraven tega.

Jst bi ga kupila takoj, če bi mi lahko kdo garantiral, da je to to. Takšne firme bi morale takšne aparate, ki so tako dragi, dati vsaj na brezplačno probo, ker vreči toliko denarja v luft je res škoda. Sej za kreme tud pravjo kok delujejo, pa še nismo našle takšne, ki bi delovala. Ampak krema je mal cenejša od tele stvarce, zato pač probaš in če ne deluje, ne deluje... Sam 100% garancije ti itak noben ne bo dal? Le zakaj se sprašujem. Če bi bli izdelovalci 100% v svoj izdelek, bi ti dali garancijo, da ti bo naprava 100% pomagala, tako pa... Ne vem, precej skeptična sem okrog tega.

Kaj pravite ve?
  • 0

#120 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 27 February 2007 - 09:29 AM

jz pa ne vem zakva se vse ženske tok sekirate zarad celulita?vse ga mamo pa ga bomo še naprej mele, vrjetn se ga da ublažit, sam da pa izgine, pa jz ne vrjemem.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users