Jump to content


Photo

Pudri


  • Please log in to reply
3354 replies to this topic

#101 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2005 - 06:33 PM

No, ena je pač bla, ne spomnim se zdaj. :clown:
Ja saj meni izdelki od Vichy tudi dišijo, prav prijeten mi je njihov vonj, ampak so takšni, res po kemiji (in to mi fuuul paše), no - k ponavadi večina izdelkov diši po kokosu, vaniliji, rožicah, ipd.
Kar se pa embalaže tega pudra tiče - ja, res je malo 'nerodna', ampak jaz sem že čist navajena - ga fejst premešam pred uporabo, odprem biggrin.gif, potem pa s prstom pokrijem luknjo in nagnem in tako imam gor na prstu točno toliko, koliko rabim - skoraj za cel obraz!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#102 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 02 September 2005 - 07:55 AM

Jaz ponavadi kar prelijem v embalažo s pumpico. Druga varianta pri takih pudrih, ki jih zlivaš ven, je ta, da uporabljaš gobico za nanašanje. Ful se manj pudra porabi na ta način. Tudi nanos je zelo lep, nič lisast tudi pri gostejših pudrih in tako naprej. Samo kaj, ko se meni te gobice ne zdijo preveč higienične... Imate kakšen nasvet, s čim zadevo pucat? Pa tudi ne ljubi se mi po vsaki uporabi pucat...

ps. tale Vichy se mi ne zdi ne vem kaj, sem imela doma tester za mat in creme satinée. Boljši in cenejši je Jade, če se ne motim ima tudi zaščitni faktor. Tudi Isadora se mi zdi kvalitetna, vendar nima faktorja.
  • 0

#103 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22455 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2005 - 10:50 AM

Mogoče ve katera, če je od Revlon puder v kamnu- New complexion kaj v redu? Piše, da ne maši por in kar sem brala sestavine, mislim, da ni komadogen, ampak nism sigurna, ker nism vedla vseh sestavin na pamet. Al pa en od L`oreala, v srebrni kvadratni škatlici, k piše, da ima vitamin C? Na temu sploh ni blo nobenih sestavin napisanih, pa tudi une babe v Mullerju mi niso znale nič povedat ermm.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2005 - 11:04 AM

QUOTE(Eni)
Boljši in cenejši je Jade, če se ne motim ima tudi zaščitni faktor.


Na kateri Jade puder se tole nanaša? Sama imam namreč doma Wonder Finish in mi je izredno všeč ... naredi totalno mehko kožo, precej dobro prikriva in se fino razmaže ... samo matira pa ne, zato sem si omislila tega Vichy-jevega.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 02 September 2005 - 12:45 PM

Kolikor sem gledala Jadine pudre, mi je bil najbolj všeč Smooth Result, ki je sicer za suho kožo, jaz pa imam mešano. Vendar ne uporabljam več mat tekočih pudrov, ker se mi zdi, da ne naredijo lepe kože. Tak puder (mat) je bolj opazen, in drobne napake še poudari, namesto da bi jih zakril. Boljša varianta se mi zdi lažji tekoči puder v kombinaciji s korektorjem, kar pa se sveti, pa matiram s pudrom v prahu. Veliko lepše in bolj naravno pride. DiLeMa poskusi mogoče od IsaDore Sheer to Cover. Ga imam tudi jaz, samo sem ga nehala uporabljat zaradi teh razlogov.
  • 0

#106 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 02 September 2005 - 12:47 PM

Aja praktično vsi od Jade so dobri (Everfresh, Wonder Finish) ker ne mašijo por.
  • 0

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 September 2005 - 04:54 PM

Jaz pa si ne morem kaj, da ne bi še enkrat napisala, da mi je ta mat puder od Vichy-ja naravnost fantastičen! Za zanesljivo zaščito pred vsem mogočim pa itak nanesem prej SuperDefense kremo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 September 2005 - 07:37 PM

QUOTE(Jenna)
Jaz pa si ne morem kaj, da ne bi še enkrat napisala, da mi je ta mat puder od Vichy-ja naravnost fantastičen!


Enako! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 September 2005 - 08:35 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)
Jaz pa si ne morem kaj, da ne bi še enkrat napisala, da mi je ta mat puder od Vichy-ja naravnost fantastičen!


Enako! wink.gif

enako biggrin.gif ...me že vemo twisted.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#110 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2005 - 08:39 PM

Kje se da kupit ta puder od Vichyja??
  • 0

#111 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28999 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 September 2005 - 08:52 PM

QUOTE(vrana)
Kje se da kupit ta puder od Vichyja??


mislim, da v lekarnah, tako kot vse ostale izdelke vichy.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#112 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22455 posts
  • Gender:Female

Posted 04 September 2005 - 12:09 AM

Ej Jenna, a SuperDefense krema je primerna za vse vrste kože, ni mastna? Ni komadogena? To vprašanje sicer ne paše lih v to temo ampak... smile.gif 10 al 12 tisočakov se mi zdi ogromno za eno kremo, ampak ker je tako dobra...bomo vidli. Za kolk časa pa se jo ima približno?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#113 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28999 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 September 2005 - 09:22 AM

QUOTE(Marmelada)
Ej Jenna, a SuperDefense krema je primerna za vse vrste kože, ni mastna? Ni komadogena? To vprašanje sicer ne paše lih v to temo ampak... smile.gif 10 al 12 tisočakov se mi zdi ogromno za eno kremo, ampak ker je tako dobra...bomo vidli. Za kolk časa pa se jo ima približno?


tema za SD je že odprta, pobrskaj malo po forumu ....
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#114 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 11:40 AM

Punce, mene res zanima če ima katera izkušnje s tem pudrom v spreju wink.gif
IPB Image
  • 0

#115 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 September 2005 - 12:00 PM

Tale puder mene tudi blaaaazno zanima, sploh prikrivnost ... ker pomoje ni ravno dobra.

Pa tudi cena mora bit strašno zasoljena ... zihr blizu 10k ... blink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#116 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 04 September 2005 - 12:17 PM

se dobr da se ne pudram neki..
  • 0
it's not pms, it's you..

#117 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 September 2005 - 12:58 PM

Zadnjič sva s kolegico vizažistko testirali ta puder. Osebno me ni prepričal. Še vedno je potrebno puder po nanosu zabrisati z gobico ali prsti. Ni mi všeč, ker so po nanosu obrvi, trepalnic, pa tudi lasišče pudrasti. Puder je namenjen lepi in čisti koži. Za nepravilnosti je še vedno potrebno uporabiti korektor.
  • 0

#118 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 September 2005 - 02:49 PM

Mene pa zanima kako se obnese "puder" iz novega Avonovega kataloga. Naj bi matiral kožo, sušil mozolje in vpijal odvečno maščobo stane 1700 SIT in vse skupaj je tako mamljivo da nevem kaj naj si mislim. Je pa od linije PurePore-Fection.
Zanima me pa tudi kako se vam zdijo izdelki od PurePore-Gection (maska za obraz, tonik za osvežite, čistilna pena, tretma proti mozoljem, losjon za dnevno nego brez olja) ?
  • 0
Viens, reste ici!

#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 September 2005 - 03:03 PM

Točno tega pudra ne poznam (v bistvu sem včeraj gledala novi Avonov katalog ampak tega pudra nisem zasledila) imam pa en drug Avonov matirajoči puder Personal Match, ki naj bi izpolnil iste obljube kot ta, ki si ga omenila sama.

Puder se mi zdi odličen, vendar pa je za mojo mešano kožo vseeno preveč 'suh'. Oziroma jaz nimam dosti mastne kože in mi jo malce izsuši pa tudi nanesem ga malo teže. Drugače pa puder izvrstno matira in tudi lepo prikriva nepravilnosti, sploh rdečico mozoljev in podobno.

Stal je pa, če se ne motim, okoli 1600 sit.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#120 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 07 September 2005 - 03:52 PM

Aha hvala. No ta "puder" je iz kataloga za November!
  • 0
Viens, reste ici!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users