Jump to content


Photo

Akamuti


  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#101 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3535 posts
  • Gender:Male

Posted 20 February 2008 - 01:42 PM

Dilema pošlji jim mail in povprašaj kaj mučkajo smile.gif
  • 0

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2008 - 02:00 PM

Sem jim poslala, že pred kakšno uro in pol, ampak mi še niso odpisali. Če jutri paketek ne bo pri meni, bom pa huda. dry.gif

Edit (15:35)

Tole so mi poslali zdle na mejl:

Spoštovana ga. Nastja

Za neljubo zamudo se vam iskreno opravičujem, v podjetju smo imeli odtujitev blaga kar nam je povzročilo kar nekaj težav. Pošiljke bomo ponovno začeli pošiljati v petek ko bo vzpostavljen sistem nemotenega poslovanja.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Nace ROGELJ


Jaz imam res jebeno srečo, hahaha. Pa tak sem se veselila pošiljke, zdej pa je do sobote ali ponedeljka sploh ne bo. cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 February 2008 - 07:19 PM

DiLeMa torej enako velja za mene. Jaz še tudi nisem dobila.
  • 0
Viens, reste ici!

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 February 2008 - 07:32 PM

Ja, res sva rojeni pod srečno zvezdo, haha. Ampak sej, mi je hudo za to spletno trgovino, če so jim res pokradli robo (odtujiti pomeni ukrasti, as I know =).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 February 2008 - 09:26 PM

Zdaj boma dobili duplo ! Še testerje vseh ostalih proizvodoh, krem za roke, vazelinov za ustnice in vse vse vse. Haha tongue.gif.
  • 0
Viens, reste ici!

#106 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 21 February 2008 - 05:39 PM

Glede te zelene gline npr. če jo kupiš v trgovini, a je možnost da je kaj drugačna(po kvaliteti) ali so vse zelene gline enake?
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#107 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 22 February 2008 - 01:54 PM


Na splošno naj bi bile, samo verjetno se razlik ne da ugotovit, razen če sprobaš obe.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 12:27 PM

Danes dopoldne sem dobila pošiljko, ampak je nisem mogla prevzet, ker sem se glih tuširala in nism mogla it dol do poštarja. Jo bom pa dvignila takoj v ponedeljek, komaj čakam.

Ana, ti si dobila?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 February 2008 - 04:49 PM

Ja jaz sem dobila. Sem tudi prevzela in seveda že poskusla. Maska je super super, nastane taka fajna gosta pasta, ki se enostavno nanese na obraz. Meni je kožo malo segrelo in ko sem si po 10minutah sprala dol sem bla malo rdeča. Ampak to naj bi bil znak razstrupljanja. Zdaj pa imam ful napeto in mehko kožo. Super je! Zdaj me zanima, kolikokrat na teden lahko uporabljam?
  • 0
Viens, reste ici!

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 05:07 PM

Glede na to, da gre za popolnoma naravno zadevo, bi jaz rekla, da lahko brez problema uporabljaš ene 2x na teden, pogosteje pa se mi zdi brezveze.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 February 2008 - 05:12 PM

Bom nardila zdaj eno "kuro" raztrupljanja. Bom uporabljala 2x na teden pa bomo vidli če bo kako izboljšanje na koži.
  • 0
Viens, reste ici!

#112 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2008 - 05:17 PM

Js tud nameravam tko nardit, 2x na teden bom uporabljala, pa tko kakšen mesec do dva redno, da potem ocenim malo bolj dolgoročne rezultate.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#113 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 February 2008 - 05:32 PM

QUOTE(Ana @ 23. 2. 2008 - 16:49) View Post

Meni je kožo malo segrelo in ko sem si po 10minutah sprala dol sem bla malo rdeča. Ampak to naj bi bil znak razstrupljanja.

znak kontaktnega dermatitisa pa res
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#114 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 February 2008 - 05:53 PM

Mam jaz dermatitis in ga poznam. Je blo drugače. Koža se je segrela in postala rdeča. Ampak ni me nič srbelo, skelelo karkoli (kot me ko imam dermatitis). Po desetih minutah je rdečica zginila.
  • 0
Viens, reste ici!

#115 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 February 2008 - 06:16 PM

no, js tem zgodbam o čiščenju in razstrupljanju ne verjamem. po moje je šlo za preobčutljivostno reakcijo. najbrž ni treba poudarjat, da jo lahko povzroči tut kaka čist naravna zadeva (meni jo povzroči recimo korenje)

naj samo povem primer, ko je šla moja svakinja - zdravnica na predstavitev justovih izdelkov. probavale so neko kremo proti celulitu in punca je mela čist vročo in pordelo kožo. predstavnica jo je poskušala neki okol obrnt, da to je razstrupljanje in globinsko delovanje in ne vem kaj, ampak ker ma ženska pač veliko pojma na tem podoročju, jo je hitro postavla na realna tla. sicer pa sej same ugotavljate, da na stvareh piše marsikaj, povsod nas poskušajo napet. malo kritičnosti ne bi škodilo, kljub temu, da ma oznako "naravno" smile.gif


  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#116 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 February 2008 - 11:25 AM

Pinga, brez skrbi, ampak kritične smo dovolj. =) Ne bom ti zdej ugovarjala glede kontaktnega dermatitisa, ampak jaz zase vem, da mi kožo daleč najbolje spucajo zadeve s toplotnim učinkom, recimo Garnier self heating maska, pa od Estee Lauder termo piling, se mi zdi, kot da je res nekaj koristi od njiju. Ne gre tle za nek grozljivo žgoč občutek, ampak zgolj za rahlo ogretje kože, ki verjetno tudi malo bolj odpre pore in omogoča temeljitejše čiščenje. Če pa bo koga nevem kako grozno žgalo, potem pa bo verjetno imel tolk soli v glavi, da bo masko spral z obraza - v tem primeru je pač njegova koža preobčutljiva.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#117 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 24 February 2008 - 11:31 AM

no...ok smile.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 February 2008 - 02:24 PM

Evo, končno sem tudi jaz dobila svojo pošiljko, sem ravnokar pribrzela s pošte. Moram priznat, da sem malenkost razočarana, ker sem pričakovala tudi kakšne testerčke. Pa ne, da sem neka grabežljiva duša, ampak ker Akamuti kozmetike ne poznam, bi blo fino dobit kak tester, da si ustvarim malo boljši vtis. Pri sorodni spletni trgovino sem ob vsakem nakupu dobila še kakšne testerje od Aubrey Organics zraven in na podlagi le-teh sem se potem še večkrat odločila za nakup. Recimo prav zato, ker me je navdušil tester, sem kasneje kupila njihov losjon za telo, pa GPB regenerator in verjetno še kaj. Ker tudi pri Akamuti kozmetiki ne gre za neko pri nas razširjeno zadevo, poleg tega pa tudi cene niso ugodne, se mi zdijo testerji nuja.

Edit ob 16:35 - Sem torej sprobala tole zadevo, dala sem pa tko po občutku približno za eno čajno žličko zelene gline, kakšne pol čajne žličke neem praška in nekaj brizgov rožne vode, čisto po feelingu. Tudi merit nisem mogla s čajnimi žličkami, ker se ne sme uporabit nič plastičnega ali kovinskega, tko da sm kr z leseno kuhlo dozirala glino in neem. No, povrhu sem, kot že rečeno, malo pobrizgala rožno vodo, počakala kakšnih 30 sekund in potem vse skupaj pomešala v eno tako srednje gosto pasto. Najprej so se mi delale grudice, pa sem potem dodala še malenkost rožne vode in fajn premešala, tako da je bila potem kr v redu zmes, čeprav so bile ponekod še vedno mini grudice, ki pa sem jih potem med nanašanjem kar med prsti še malo strla. Nanos je bil enostaven, nič ni kapljalo. Imela sem masko na obrazu točno 10 minut, strjevat se je začela kar kmalu, čeprav pa se tudi po 10 minutah ni posušila do konca (mogoče sem malo predebelo plast nanesla). Moram povedat, da sem že po kakšnih petih minutah začutila blag toplotni učinek, tik preden sem sprala, me je pa prav tak malo špikalo, ampak torej nežno, ne pa ono ful, da bi me bolelo al karkoli. Ko sem jo sprala, je bila koža ful razmaščena, pa zeeelo napeta in samo rahlo ožnata, ni pa delovala kaj hudo razdražena. Ko sem si obraz obrisala, sem si v roke nakapala še malo rožne vode in jo vmasirala v obraz (vpila se je v trenutku) potem pa sem dala gor še naravno Alverde kremo.

Zaenkrat niso vtisi v bistvu nič posebnega, itak pa ob enem nanosu ni pričakovat čudežev. Mi je pa všeč, kako maska kožo napne in razmasti, ob enem pa se mi ne zdi, da bi jo vidno nadražila/izsušila. Vsekakor jo bom še uporabljala, bomo videli, kakšni bodo dolgoročni rezultati ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 February 2008 - 04:06 PM

Na glavi imam pravkar pasto iz neem praška. laugh.gif

IPB Image

Smrdi tako, da bom bruhala, sploh ne znam definirat vonja, je pa podoben, kot pri kani, samo HUJŠI!! Pride pa vem taka bolj redka zmes (če je pregosto, se ne da nanašat), zelo podobna špinači, taka zelenkasta brozga uglavnem. Pol ure bom mela gor ... komaj čakam, da bom sprala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#120 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 February 2008 - 04:24 PM

lol1.gif Dokazno gradivo
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users