Jump to content


Kondomi


  • Please log in to reply
749 replies to this topic

#101 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 24 July 2010 - 04:25 PM

@Jina: nazadnje mi je rekel da bo/je ovulacija, in da ko bom hotla zanosit bova zrihtala bp.

zato sen e sekiram več. Kaj pa naj ukrenem? se načrtno zredim?
Unih 5 kil bom zgubila preden rečeš mu.

S tem se bom ubadalako bom hotla zanosit.
V primeru da ne bo šlopač.


skuzi ker čudno pišem, alko kicking in butl.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#102 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2010 - 04:28 PM



Pa kaj ste to sami kroniki tle gor, al kaj. laugh.gif

Drugače nisem mislila rejenja (kera beseda je to, LOL ... ali pa tudi, no), ampak tablete za vzpodbujanje ovulacije etc. Nevermind.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2010 - 04:56 PM



Ok, potem pa vredu. Danes še nisem nič spila.
Opa, sem, pol Radlerja. Keri kmet. Ö
Pa drugače res skorajda ne pijem. ˘-˘

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 July 2010 - 05:06 PM

Sally, kje se jih pa kupi?
  • 0

#105 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2010 - 05:12 PM

V Sex Shopu pomojem. tongue.gif

Ampak FTSE ti tak govoriš kot, da je splav zajtrk. Mislim, meni bi obupno načelo psiho in vse. Pa nisem nek tip ala splav je greh. Daleč od tega. Samo pač vsa ta proces in to. Jaz nikoli ne bi seksala brez zaščite, ni najmanjše šanse. Razen, če bi bla z nekim fantom že res v takem obdobju, da bi imela štalco, redno službo ipd.
Poleg tega pa pomojem en splav škodi telesu bolj kot 20 let jemanja KT.
  • 0
Viens, reste ici!

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2010 - 05:34 PM



No, glede na to, da nimam želje in potrebe po otroku, bi mi splav, domnevam, predstavljal bistveno manjši
problem kot kateri drugi. Ne morem seveda 100% trditi, kako mi bi dejansko bilo takrat, ko bi se znašla v takem stanju,
ampak skoraj sigurno pa trdim, da mi ne bi predstavljalo to kakšnega blaznega čustvenega in psihičnega
stresa. In če seksaš brez zaščite in po pameti, tudi ne moreš kar tako zanositi. Se mi zdi, da je vsa ta
panika okoli tega popolnoma odveč. Vsak pa naj seksa tak, kakor mu paše oz. da mu predstavlja
čim manj stresa, ha ha.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2010 - 05:39 PM


No seveda, valda. Vrjamem, da ti ne bi predstavljajo enakih problemov kot kateri drugi, ampak vseeno mi je vedno čudno/smešno, ko slišim katero govorit o splavu kot o nevem, neki popolnoma preprosti/neboleči zadevi.

  • 0
Viens, reste ici!

#108 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2010 - 05:42 PM



No, zdaj pač tak govorim, a kot sem rekla - če bi se pa znašla v taki situaciji, sigurno ne bi bil poseg
nekaj čist takega, kar opraviš btw in naslednjo sekundo pozabiš (a še vseeno meni najbrž, kot sem tudi
že napisala, manj stresen, kot kateri drugi).
Katera pa govori o splavu kot o čisto preprosti in neboleči zadevi, je ena navadna krava, ki se trudi biti
s svojo wannabe hladnočo kul, izpade pa --- hja, krava.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#109 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2010 - 05:47 PM


Yes.

  • 0
Viens, reste ici!

#110 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 24 July 2010 - 06:01 PM

Piket: fant jih je naroču na ebayu, bojda za mle pare, dobu jih je pa neki čez 40 v paketu.
Ker jih je nucava vsakič, ej bilo naročilo zaenkrat enkratno biggrin.gif

Jina: Tak dan je danes. biggrin.gif

tabletke za vzpodbujat sem že imela, sumim da bo kriva kilaža.
Še ena kilca mi je šla dol.

* Gre po nutello*.
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#111 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 July 2010 - 08:11 PM


Sally, hvala za nasvet glede kondomov. cool.gif
(Jina)

  • 0

#112

  • Guests

Posted 24 July 2010 - 10:37 PM

QUOTE(Piquet @ 24. 7. 2010 - 9:45) View Post

Okej, aLo aLo, hear ye hear ye.
Kuga uporablate in priporocate? dry.gif


LifeStyles ultra thin - siva pakunga - majo v leclercu (skor vedno). Men so najboljsi, res ful tanki, pa ne smrdijo (teh Sallyjinih se nism probala, ker se jih pac ne dobi pri nas), pa se cena je ugodna, ker jih je 12 v skatlici.


QUOTE(_Planet_ @ 24. 7. 2010 - 13:28) View Post



Sicer sem pa jaz itak zivcna zaradi mio stvari, seksam pa tudi ne ravno prav veliko in, ce ze, mi ni tezko ujeti neplodnih dni.


Kaj pa spontanost? Mislim... smile.gif Ce ti pac glih je, pa njemu je, pa mas plodne dneve, pol pa ne seksata in pocakata, da je pravi dan al kaj? ohmy.gif


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 24. 7. 2010 - 15:06) View Post

Če bi me pač kdo imel preveč rad in bi se kaj prijelo, bi
splavila, big deal. XD




ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

  • 0

#113 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 24 July 2010 - 11:12 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 24. 7. 2010 - 17:06) View Post

Če bi me pač kdo imel preveč rad in bi se kaj prijelo, bi splavila, big deal. XD

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 24. 7. 2010 - 18:42) View Post

Katera pa govori o splavu kot o čisto preprosti in neboleči zadevi, je ena navadna krava, ki se trudi biti s svojo wannabe hladnočo kul, izpade pa --- hja, krava.


whistling.gif

tongue.gif
  • 0

#114 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 July 2010 - 11:12 PM

laugh.gif

Busted ! Krava FTSE.

Meni se prej ni dalo.
  • 0
Viens, reste ici!

#115 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 July 2010 - 11:19 PM

QUOTE(izabela @ 24. 7. 2010 - 23:37) View Post

LifeStyles ultra thin - siva pakunga - majo v leclercu (skor vedno). Men so najboljsi, res ful tanki, pa ne smrdijo (teh Sallyjinih se nism probala, ker se jih pac ne dobi pri nas), pa se cena je ugodna, ker jih je 12 v skatlici.

Te sem kupil, res so dobri. Mi pa čut pravi, da so tisti od Sally še boljši. Boljši materjal.
  • 0

#116 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 July 2010 - 11:50 PM




Krave in bik - smeški (in samoumevni prizvok šegavosti) očitno več nič ne veljajo na tem svetu al kwa... dry.gif
Pa nič se zdaj ven ne vlecite, da se vi tudi samo malo hecate. dry.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#117 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2010 - 02:40 AM



Fluffy, ziher se samo hecajo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#118

  • Guests

Posted 25 July 2010 - 05:33 AM

Js se seveda ne hecam. smile.gif Meni se zdi to grozno neodgovorno, sploh ce pride do tega, da bi se kaj "prijelo" in da bi dejansko splavila. Kolk si pa stara no? Js bi tut najbrz ce bi bla 16, zdaj? Ni sans. Zmerom vec je punc, ki ne morjo met otrok, pa se trudijo na vse pretege, pol mas pa take blesavce, ki jim je napol vseeno a bo kaj al ne, ker pac, ja, itak lahko gres in splavis. Oprosti, men je to totalno mimo. rolleyes.gif
  • 0

#119 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 25 July 2010 - 07:29 AM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 25. 7. 2010 - 0:50) View Post

Pa nič se zdaj ven ne vlecite, da se vi tudi samo malo hecate. dry.gif

Saj te samo malo citiramo. happy.gif tongue.gif

Sicer pa - ob neki odgovorni ravni kontracepcije se mi zdi splav ok, če je otrok nezaželen oziroma se ne bi moglo zanj skrbeti. Splav kot sredstev kontracepcije "če bo pa bo", se mi zdi pa vsaj neodgovorno. smile.gif
  • 0

#120 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 25 July 2010 - 07:43 AM

Itak je preveč ljudi na svetu in se sprašujem, če je sploh še etično imet otroka, glede na to kam pelje ta svet.
Če bi vsak indijec vsaj razmislil o splavu al pa primerni kontracepciji, nas mogoče ne bi blo tok na svetu.

Da bi pa mela otroka sam za to, ker se eni pač trudijo pa ga ne morjo met oz. da bi me to odvrnl od splava, če bi ga mislila it delat, pa i dont think so.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users