Jump to content


Photo

Kdaj predstaviti svojega partnerja staršem?


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#101 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 November 2011 - 07:34 PM




Če tako malo pogledam po tej temi, naokoli pri kakšni prijateljici/kolegici in nenazadnje pri sebi, ugotavljam,
da ima veliko fantov težave, neprijetne odnose s starši, predvsem s fotri. In potem iščejo uteho v družinah
svojih punc.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#102 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2011 - 01:27 PM

Mah mene pa njegovi izrazito ne marajo, vse skupi že na precej nespoštljiv način, danes se naj bi pogovoril z njimi, upam da bo kaj dosegel. ermm.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#103 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2011 - 01:30 PM

Takim ni pomoči, veš. sleep.gif
  • 0

#104 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2011 - 01:31 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 24. 11. 2011 - 21:34) View Post

Če tako malo pogledam po tej temi, naokoli pri kakšni prijateljici/kolegici in nenazadnje pri sebi, ugotavljam,
da ima veliko fantov težave, neprijetne odnose s starši, predvsem s fotri. In potem iščejo uteho v družinah
svojih punc.



To je zelo res. Tudi pri nama se mi zdi, da je tako.
sad.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#105 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2011 - 01:38 PM

QUOTE(Plain Jane @ 25. 11. 2011 - 13:30) View Post

Takim ni pomoči, veš. sleep.gif

Vem cry.gif , ampak nej se skrega bmk. Dobr sej se je že, pa ni pomagal, sam nej bo pa mal bl grob, noben en bo hodo po men. K mam poun K vsega, k da sm v faking srednjem veku.

Zanč je blo spet boohoo, kako sm še vedno prvi letnik in kako jim to ni všeč. (Fail Staša, fail! Še dobr da nism rekla da pavziram ahahaha)
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#106 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 November 2011 - 01:44 PM

Sploh se ne sekirat. Prisilit jih res ne moreš, da bi te imeli radi. Starši pa itak vedno mislijo, da bi lahko njihov otrok imel kaj boljšega. Našadva sta mojega prvega še nekako prenašala, drugega sta prav sovražila. Jaz se nisem sekirala in sem delala naprej po svoje. Tudi kregala se nisem več, če ga nista sprejela, ga pač nista; njun problem. Sem bila toliko več zdoma in pri njemu, namesto da bi bila tudi kaj doma.

Mene tudi tašča ne mara preveč, na začetku sem se trudila, zdaj mi je pa brezveze. Sem do nje spoštljiva, ampak imava minimalno kontakta (vidiva se mogoče 1x na mesec in slišiva 1x na 14 dni) in še vse to samo zaradi otrok.
Jebi ga, lahko bi imele normalen odnos, če pa ne gre, pa tudi prav.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#107 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 November 2011 - 01:52 PM

Ja sej jst se trudim bit ful spoštljiva, sam ne morem več. Sva se imela oziroma se imava s fantom namen skupaj preselit, ker trenutno sva long distance (študira v tujini), zato je situacija še tok hujša in so rekli da ga ne bojo več finančno podpirali če bo z mano živel. Razlogi zarad katerih me ne marajo so pa pač ... golddiggerski al kaj. laugh.gif Meni je samo ful bedno, ker majo zaenkrat tok vpliva na najino zvezo in dejansko lahko manipulirajo z njim. Mam filing da je njihovo poslanstvo naju narazen spravit pa po možnosti s kakšno plemkinjo poročit. rolleyes.gif laugh.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#108 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2011 - 01:54 PM

QUOTE(Kami @ 25. 11. 2011 - 15:44) View Post

Jaz se nisem sekirala in sem delala naprej po svoje. Tudi kregala se nisem več, če ga nista sprejela, ga pač nista; njun problem. Sem bila toliko več zdoma in pri njemu, namesto da bi bila tudi kaj doma.



Blagor enim, da ste tako močne. Jaz nimam izkušenj še s tem, da bi katerega fanta do zdaj prav sovražili, samo pa res kar dosti spoštujem fotrovo mnenje in sploh ne vem kako bi se potem znašla v taki situaciji. Se velikokrat zalotim oz., ko sem imela bivšega je to kar malo vplivalo na najin odnos, ko je fotr izrazil kakšno mnenje o njemu (če je bilo slabo). Pa velikokrat je imel prav. Zato ne vem, še razmišljam, kako bi se obnašala v taki situaciji, če se fotr in fant ne bi prenesla, bi mi pa bilo težko.

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#109 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 November 2011 - 02:52 PM

TASH - ja to je pa res problem, če tako pritiskajo nanj, sploh ta finančna izsiljevanja so mi še kako znana.
Jaz sem pri takih stvareh karakter in sem jim dala totalno kontro. Mene so sicer potem nehal zezat s fanti, so se pa spravili na moj faks: prvi letnik sem ponavljala in sem drugo leto ves čas delala preko ŠS in naredila vse izpite za pogoj (dva izpita sem prenesla naprej) in se redno vpisala v 2. letnik. Sredi novembra sem dokončno pustila faks in se zaposlila, ker sta me skoz nekaj zajebavala, zakaj tistih dveh nimam narejenih, omejevala izhode, finance in podobno. Dobro leto kasneje sem se tudi odselila. Je pa res, da je bila ta izključno moja odločitev in nisem nikoli naprej vrgla ne stašem, ne mojemu.
Moraš pa res dobro vedt v kaj se spuščaš in kaj pomeni pri teh letih skrbet zase in da tega kasneje ne obžaluješ. Jaz sem faks dokončala kasneje izredno, ne obžalujem ničesar in s starši se (odkar sem se odselila) super razumem.

V vajinem primeru se sicer lahko postavi na tvojo stran, ampak moraš pazit, da ti kdaj ne bo to naprej metal (čemu vse se je odrekel zaradi tebe). Pri meni bi bila stvar jasna, vsak se mora pa sam odločit, kaj mu v življenju več pomeni! In to, da se bo kregal s starši, se bojim, da kvečjemu še dodaja na ogenj. Če se normalno ne da pogovorit, se bo moral odločit za eno ali drugo stvar. Mogoče je pa še tretja, ki jo ne vidimo.

Vsekakor srečno in po pameti, kolikor se v takih situacijah pač da!

Emily - jaz sem res "poseben" karakter in mi je zelo težko dopovedat, da nimam prav (kot mojim staršem cool.gif ). Če se odločim za nekoga, točno vem zakaj in dokler SAMA ne ugotovim drugače, je to meni edino merilo. Včasih me to pač tepe, ampak kakor sem prej napisala, sama vedno vem zakaj sem se tako odločila in nikoli se ne morem zgovarjat na druge oz. jih obtoževat.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#110 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 06:19 PM

Mojega fanta sta mami in očim spoznala v bistvu takoj, ker je tako naneslo (čeprav še pred uradnim začetkom- kaj dosti prej pa tudi ne :D ), oče pa kakšno leto zatem. Z očimom žurajo skupi :lol: , grejo tud septembra skupaj na jadranje, z očetom se mata pa vedno velik za pogovarjat, ker sta oba motorista. :P Vsi ga majo ful radi. :)
  • 0

#111 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 10 May 2012 - 08:24 PM

jaz sem mojega predstavila staršem kaka dva meseca od uradnega začetka...mislim, da ga imajo radi, ampak on je en tak poseben karakter (ki se mu ne da nič dopovedat) in je včasih malo tako...čudno B) ...ampak drugače pa je vse ql...jaz sem njegove spoznala na najinem prvem zmenku. mi je bilo ful nerodno, ampak pač drugače ni šlo...
ko pa že govorimo o tem, koliko tašča ne mara sinove punce...tako je bilo z mojo prijateljico...in kako je tašča pokazala to "sovražno nastrojenost"? za rojstni dan ji je podarila uporabljeno spodnje perilo...jao :o :wacko:
  • 0

#112 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 08:24 PM

:o
  • 0

#113 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26056 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 08:25 PM

Wtf :surrender:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#114 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25328 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 10 May 2012 - 09:05 PM

Hahaha, jaz sem enkrat od babice od bivšega dobila nek bel čipkast body, ki je izgledal ene 2 št. premajhen in tudi ne nov (nimam pojma, v kateri prastari omari je tisto našla), meni je bilo za umret nerodno takrat. :D Je pa res, da se je večkrat spotikala ob to, da sva šla kako soboto zvečer z družbo ven (se ne spodobi, da se pelje punco zraven v gostilno!) in potem v nedeljo (po tem, ko sem tam prespala), nisva šla k maši.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#115 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26056 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2012 - 09:22 PM

Lejjo! Svojega ti je dala, sprejeta v druzino. Amen! Ti pa tkole .... po gostilnah!! :lol:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#116 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82815 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 May 2012 - 11:12 PM

:lol:
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#117 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2012 - 05:51 AM

Lejjo! Svojega ti je dala, sprejeta v druzino. Amen! Ti pa tkole .... po gostilnah!! :lol:


Zmagaš! :lol1:
  • 0

#118 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26056 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2012 - 08:46 AM

^_^
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#119 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2012 - 11:58 AM

Fanta sem doma predstavila po 4 letih. Bivšega pa sploh nikoli nisem.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#120 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6522 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2012 - 03:13 PM

Js sem ga predstavila po dveh mesecih približno, mogoče celo že prej.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users