Jump to content


Photo

NARAVNA KOZMETIKA


  • Please log in to reply
814 replies to this topic

#101 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 14 January 2007 - 11:47 AM

alkoholi

nekaj informacij o alkoholih v rjavi cosmerbi
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#102 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13795 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 06:08 PM

Tole sem zvohala, ne bom rekla da je naravno, ker sem se že zmotla. oops.gif Mi vi povejte smile.gif
http://www.maienfels...aromaticum.html
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#103 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2007 - 06:21 PM

Izgleda OK. Samo nisem vsega gledala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#104 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13795 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 07:30 PM

Bom nalepla v sestavine tisto kar me bo zanimalo smile.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#105

  • Guests

Posted 20 January 2007 - 03:53 PM

Še ena naravna kozmetika (naravna mila, glina za umivanje las, karitejevo maslo, razna olja): Gaja
  • 0

#106 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 January 2007 - 03:55 PM

Ta stran je pa fajn. Si lahko sam kaj namešaš. Samo imajo kar malo prodajnih artiklov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#107

  • Guests

Posted 20 January 2007 - 04:10 PM

Ja, to je res. Ampak imajo pa recimo olje svetlina in šipka, pa hidrolate vrtnice, sivke in pomarančevca. smile.gif
  • 0

#108 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 January 2007 - 11:08 PM

Njam njam (novi šampončki,eni so po opisu sodeč fajn,sestavin še ni na na spletni strani ampak upam da so v redu ker sta dva že moja)
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#109 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 January 2007 - 11:40 PM

Našla spletno stran z ayurvedsko naravno kozmetiko na www.ayurmasaze.com
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#110 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17019 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2007 - 03:31 PM


Ne prime mi.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#111

  • Guests

Posted 02 February 2007 - 05:42 PM

Ne prime ti, ker je pravi naslov brez strešice na z-ju. wink.gif
  • 0

#112

  • Guests

Posted 04 February 2007 - 03:07 PM

Nekaj podatkov o BDIH certifikatu:

http://www.vannature.../bdihe/wat.html
  • 0

#113 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17019 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2007 - 09:15 PM


Helan kozmetika je sestavinsko ful fajn! Vsaj kar sem gledala - kremo in tonik za mastno kožo. Krema je vlažilna, vsebuje belo glino za vpijanje maščobe in precej naravnih izvlečkov. Tonik je pa takisto super, namreč je BREZ alkohola in prav tako poln ekstraktov. Niso pa zadeve ravno poceni - krema 50 mL stane okoli 19 EUR, tonik malo manj. Ampak mislim, da je vredno. Zdaj se tolčem po glavi, zakaj nisem vzela tonika. wallbash.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#114 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 04 February 2007 - 09:39 PM

helan kozmetika NI naravna kozmetika.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#115 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 February 2007 - 01:16 PM

www.arstrade.si:naravna hladno stiskana rastlinska olja za telo,eterična olja,soli za kopel.
Za olja in eterična olja sem prepričana da so naravna,za vse ostalo pa nevem,navajajo da tudi to je naravno (zgleda že tak ampak nikoli ne veš)

www.aktivita.biz:spet pogojno naravna kozmetika:rastlinska olja oz olja za nego ali masažo z dodatkom eteričnih olj so povsem naravna za kreme nisem prepričana ker ni navedenih sestavin.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#116 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13795 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 01:31 PM

hvala ti bluberry za tole! Majo Jasminovo olje! Končno sem ga najdla! Pa niti ni tako drag. thumbup.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#117 miskapiska

miskapiska

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 07 February 2007 - 01:42 PM

ups.. ena nova tuki!
Evo, glede naravne nege telesa... "naravno" je pač naravno. S tem bi vam rada povedala, da vse kar se trži ima svoj cilj - prodajo!
poskusite z izdelki, ki so na voljo v lekarnah... še vedno zagovarjam mazilo melem, losijon za telo silonda in seveda nobenih ličil in ostalih packarij! Vse to so izumili pretkani prodajalci s triki kot so : si želite lepšo kožo, bla bla...
Evo moje mnenje, ker mislim, da se vsi zavedamo nečesa, kar mi je nešteto dermatologov že izjavilo. Koža je del telesa, ki je najmanj raziskan in najbolj kompleksen! Vse kar ni v redu znotraj telesa se izrazi navzven, zato upoštevajte ta nasvet, ki je preizkušen. Bila sem tudi v bolnicah in pri zdravnikih, ki vas samo zastrupljajo. čim manj stresa, treningi sproščanja in brezskrbno življenje odžene vse težave. Če se le te spet pojavijo se moramo samo malo zamisliti nad sabo in odkriti vzrok, ki je pogosto samo na psihični ravni. Zato se pač moramo poglobiti vase in ugotoviti, kaj nas tare, kaj nam ne odgovarja v življenju, kaj smo doživljali, ko so se težave pojavile in se spopasti s tem. Nobeno mazilo, ličilo ali zdravilo ne odpravi vzroka!
Za debato sm vam pa na voljo, ker mislim, da imamo vsi popačeno mnenje glede tega... ne nasedajte oglaševalskim trikom, enostavno!
čau, pa lep dan
  • 0

#118 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 February 2007 - 02:37 PM

No, pa dajmo. IZdelki iz lekarne zdaleč niso tako kvalitetni, kot ljudje mislijo. Ker jih pač prodajajo v lekarnah, jim pade na pamet, da to mora biti pa dobro.
Še vedno ostajam pristaš naravnega.

Sem pogledala to Silondo reč. To je vse prej kot naravna krema, je pa polna nafte (za katero nekateri pravijo, da je odlična za kožo, proizvajalci jo pa uporabljajo zato, ker je bistveno cenejša kot naravne maščobe).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#119 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 February 2007 - 07:54 PM

Miskapiska nevem zakaj si morala pisati v temo o naravni kozmetiki-ne melem in ne solinda nista naravni oz. je ena še celo povsem živalska. Ker nimaš ustreznega znanja o kozmetiki jaz ne bi na tvojem mestu nikomur talala takšne nasvete o solindi in melemu pa čimmanj packarij, ker melem in solinda spadata namreč v to kategorijo .Brez zamere,svet je krut.Raje poslušaj sonchiko in verjemi da boš videla čez par let kako se tvoja koža drži.

Frčica (brčica tongue.gif ),lepo da si našla jasminčka.Jaz bom ziher naročila vsaj pet naravnih olj iz te strani.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#120 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13795 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 08:19 PM

Kakšen lep nick si mi dodala, bluberry biggrin.gif
A to maš ti za odišavljanje doma ali kot parfum. Ne vem ali to sploh lahko maš za parfum?
A do njih pa ne moreš it in pošnofat, ker sem gih učeri najdla en parfum jasmin in je bil precej ogaben. Ne bi kupovala mačka v žaklju.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users