Jump to content


Photo

piercing


  • Please log in to reply
3040 replies to this topic

#101 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 September 2004 - 10:39 AM

hm, a ve kdo mogoce, ce so lahka kaksne komplikacije pri prebadanju nosu?
meni je prav vsec, tko majhno je smile.gif
sam...jz se vsega bojim, ucas se svoje lastne sence biggrin.gif
tko, da a se lahko kej zaplete? recimo, da mi zacne kr kri tect blink.gif a postopek je tko kt pr popku?

hotla sem si ga dat jutri, samo mi je prijatelca rekla, da gre ona drug teden, z sestro. pa sem rekla, prav, pa grem raje z druzbo biggrin.gif
aja, dala si ga bom pa pr kozmeticarki, ker sem ze pri njej dala delat, pa se cenejse je.
  • 0

#102 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 September 2004 - 04:38 PM

am..jz sem pa danes opazila, da mi iz popka tece ven(tista limfna tekocina, ja) se malo krvi zraven. je limfna tekocina in kri. nekje sem prebrala, da je s tem neki zlooo narobe. uhan imam pa ze zelo dolgo casa in ne vem zakaj se mi je to zdej naredil, ampak res pa je da uhan na velko premikam.
damn
:pale: cry.gif
  • 0

#103 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 28 September 2004 - 03:40 PM

Mogoče bi bilo dobro, da se oglasiš pri svojem zdravniku. Popek je namreč zelo blizu rodil, da nebi kdaj obžalovala česa.

lp
  • 0

#104 Lotos

Lotos

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 09 December 2004 - 05:10 PM

Hja jaz sem imela tri pearcinge in sem vse vn pometala kr na konc ugotoviš da se najbolj počutiš tak kot si po naravi.. Mene so kr mal ovirali ko sm taka aktivna punca biggrin.gif
  • 0
Porušite meje in postali boste neskončni.

#105 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 12 December 2004 - 07:33 PM

Lotos - dobra poteza!!!

LP J
  • 0

#106 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 December 2004 - 07:38 PM

QUOTE(Lotos)
kr na konc ugotoviš da se najbolj počutiš tak kot si po naravi..


Se popolnoma strinjam :!:
  • 0

#107 copatk

copatk

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljublana
  • Interests:use razn šole

Posted 30 January 2005 - 01:53 PM

hojly!!!
jz mam pa idejo,k jo nameravam uresnict v roku enga mesca...in sicer rada bi si dala uhan u brado,moja frendica p u popk...pa ne veva kje je bolš u exitu al u piercing cultu? rolleyes.gif pa če mi loh kdo pove kej o tem koko ti nrdijo uhan u brado,pa kje najbl ''čisto'' pa komu se da zaupat pa zadevo res ful u redu opravi??plis pište 8)
  • 0
with lowe,copatk

#108 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 30 January 2005 - 02:26 PM

WELLCOME!!!!

Jst ti svetujem,da si zadevo nardiš v EXITU...če se ti izide najbolš v petek,ker ob petkih tm dela gazda-šef tega studia in je res mojster!!! Nardi ti tko profi,da zadeve ne čutš,vse ti natančn premer,da ti uhan točno zadane na ta pravo mesto. Jst sm si nazadnje dala luknat popek in sm ful zadovoljna...nč se ni gnojil al pa mi kšne probleme delal. Slišala sm pa da jim v Cultu gre sam za denar in poznam neki ponesrečenih primerkov sad.gif auch!
Frendica si je pred enim letom šla delat v brado...tud v Exit in na začetku se morš mal privadt uhančka,pol je pa use kul.
Sterilnost je pa na maximumu...uhan da za 15 minut razkuževat,use dela z rokavicami,pokaže ti še zapakirano iglo...tko da...ni panike!!!
Ok...potek luknanja brade...tko sm pr frendici vidla biggrin.gif : najprej si zberš uhan,kožo ti razkuž,pol ma človk ene posebne škarje s katerimi ti zagrab kožo,kjer bo preluknu....pol ma eno tako votlo iglo,s katero ti vse skp prelukna,odreže odvečni del in v to cevkico vstavi uhan in ga zapre. Cevko pa da ven....pol pa samo še razkuž in to je to 8) Pr popku pa je enak postopek,sam da je igla mal debelejša wink.gif
  • 0
user posted image

#109 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 30 January 2005 - 07:39 PM

A Exit je tist pr zmajskem mostu mogoče - k delajo tud tatooje???Hvala za odgovor smile.gif
  • 0
*************

#110 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 30 January 2005 - 07:54 PM

Tud tatoojčke delajo ja biggrin.gif ...zravn Zmajskega mosta-mislm d se ulci reče Resljeva ul. wink.gif
  • 0
user posted image

#111 SlaybeLLe

SlaybeLLe

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 04 February 2005 - 08:02 PM

QUOTE(Nadi)
Hej  

a ma katera tatoo? Mene mika da bi si ga dala...nekam smile.gif

Kakšne izkušnje imate, kolk boli, cena, kje?  

lp N



3, cene so ble od 13 pa do 20K.. boli? seveda boli, odvisn od tga kako oseba prenaša bolečino.. mene je najbl bolel na trtici smile.gif če te še kej zanima -> privat smile.gif

LP
  • 0

#112 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 12 February 2005 - 01:07 PM

zivjo!
tudi jaz razmisljam o uhancku na nosku..vendar sem malo skeptricna ker sm ze mela uhanck na popku pa se mi ni izslo-gnojilo se mi je in ko se dala medicinca(obrock vn), banance sploh nism mogla poriniti skos in sem tako pustila da se mi zaceli.
zanima me, kako to poteka na nosku-ti dajo direktno uhanck ali medicinca?sama bi sla vrjetn kar v Exita pa me zanima ce je kasna bila tam in koliko stane za v nosk?
lp
  • 0

#113 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 12 February 2005 - 01:09 PM

pa se to: kaksni so pa magnetni uhancki?kaj se mi bols spalaca oz kaj je bolse?da si dam delat piercing ali magnetni uhanck?
ma katera izkusnje s tem?
lp
  • 0

#114 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 12 February 2005 - 06:55 PM

Ja jst mam v nosku...šla sm pa h kozmetičarki in mi je s pištolco nardila-se prav direkt medinskega dobiš. Ampak ti s pištolco ne priporočam,k sm sama mela mal problemov uhan vn dobit,kr ti preveč močno zapre uhančk. Tko da je Exit najboljša varjanta,kr samo z iglami delajo...in to vsaj profi....sej lohk prečekiraš starejše poste v tej temi,k je dostkrat omenjen pierc v nosu.
Magnetki so bolj tko tko,kr če recimo kihneš ti že vn pade....brezveze za moje pojme. Edin,če nisi prepričana za ta prav pierc...kr s tem pač na začetku dobiš neko odgovornost in če ne negujš prov,je lohk kr zakompliciran pol v naprej ermm.gif
Cene za nosk v Exitu ne vem...je pa definitivno dražje,kot pa če greš v en kozmetičen salon...se prav...mal denarja,mal muske. Lohk jih pa pokličeš...cifra je pa men se zdi na njihovi uradni strani... http://www.exit.gs ...še mal za učke napast biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
user posted image

#115 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 13 February 2005 - 05:01 PM

Ciao! Evo jst sm še ena k zbira pogum, da bi si dala piercing v jezik.... laugh.gif drgač ga mam že 3leta v popku in 6lukenj v ušesu.... sam še vedno mi ni dovolj.... edina ovira pred piercingom v jeziku je STRAH. ermm.gif Zanima postopek, kako ti to naredijo! Hvala za odgovor! wink.gif
  • 0

#116 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 February 2005 - 05:56 PM

Baje se tisi v jeziku najhitreje celi (sem gledala eno oddajo, kjer je bila zdravnica in je odgovarjala na vprašanja o piercingu). Najbolj se pa lahko zakomplicira pri popku.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#117 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 13 February 2005 - 06:35 PM

Zaceli se res zelo hitr...sam mal je problem ta 1. tedn hrana. Nič slanega,kislega itd. Pa kukr sm slišala ti precej oteče jezik blink.gif ...prve dva tri dni rolleyes.gif
Drugač pa maš na stricu googlu pod tongue piercing nekaj slikic poteka luknjanja wink.gif

pogumčk,pogumčk :mrgreen:
  • 0
user posted image

#118 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 13 February 2005 - 08:31 PM

Ej ful thnx za tako hitro posredovanje informacij. Res sm vesela, za to! smile.gif Kaj se potem res najhitreje celi... to sem tudi že slišala... sam se vseeno raje prepričam. Tist na googlu si bom pa ogledala. blink.gif Še 1x hvala in pozdravček laugh.gif
  • 0

#119 Ninchy

Ninchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 13 February 2005 - 08:45 PM

Aja še eno vprašanje imam.... ermm.gif: morda se bo smešno slišalo ampak me zanima ali ti morda jezik s čim omrtvičijo, ko ti ga prebodejo.... ????? ermm.gif: Upam, da nisem preveč smešno izpadla s tem vprašanjem. oops.gif oops.gif
  • 0

#120 copatk

copatk

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:ljublana
  • Interests:use razn šole

Posted 15 February 2005 - 01:56 PM

čaw.koker jz vem ti ne omrtvičjo jezika....dont woory, vse je uredu če kej uprašaš,sej zato je pa to tle...moja frendica si bi rada dala uhan u popk pa jo zanima kje te si ve dale paa kje je najblolš...jz si ga hočm dat v brado...najprej tenx usem k ste mi udpisale...no z frendico sva šle pogledat v exit pa tut v piercing cult pa res res res ne veva kam nej zdej greva. k ene pravte d je bolš v exitu,druge d je bolš v cultu...men exit tok čudn deluje...pa un tip je ful tko .... v cultu pa poznava eno pa....joj res ne vem.... blink.gif :!: kaj mi ve svetujete??? čez 2 tedna greva pa....no dej povejte mi (PLIS) use.....
:mrgreen:
  • 0
with lowe,copatk




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users