Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#101 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2006 - 06:05 PM

No, tega sem imela prej. Pa mi ta z rakitovcem bolj ustreza.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#102 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 March 2006 - 10:13 PM

QUOTE(sonchika)
No, tega sem imela prej. Pa mi ta z rakitovcem bolj ustreza.

a lah prašam zakaj? biggrin.gif
a sm full tečna,a ne?? oops.gif
sam jz zdj ugotavljam za moje oči kaj mi paše,ker lah rečm,da mi je ta smetlikina mal čudna glede tega kako se razmaže pa me zanima kaj pa teb recmo mot?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#103 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2006 - 06:15 AM

Bolj mi paše, ker je bolj lahka krema.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#104 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 10 May 2006 - 09:52 PM

Čao!

Mene pa zanima katera krema za okoli oči bi bila najbolj primerna zame, ker imam suho in občutljivo kožo po obrazu?
  • 0

#105 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 May 2006 - 06:52 AM

Kakšno kožo imaš pa okoli oči? Tam se ponavadi razlikuje kot na obrazu.
Jaz še vedno ne morem prehvaliti krem od Shcelerja (z rakitovcem in zelenim čajem). Zelo dobra je pa tudi krema Alverde za okoli oči (ternutno uporabljam to in sem zadovoljna).
Če imaš pa zelo suho kožo, si pa kupi Alverde jojoba kremo (ta je sicer za cel obraz) in jo maži okoli oči.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#106 metulj55

metulj55

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts

Posted 11 May 2006 - 07:07 AM

Zame najboljše kreme za okrog oči (in tudi ostale) so od Dr. Grandel. Imam zelo občutljivo in problematično kožo na obrazu in te kreme mi je svetovala moja kozmetičarka in dermatologinja.
Torej: priporočam!
Se splača, čeprav so malo dražje. smile.gif
  • 0

#107 metulj55

metulj55

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts

Posted 11 May 2006 - 07:18 AM

tu pa je še stran
http://www.anubis.si/ec.php
  • 0

#108 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 May 2006 - 09:38 AM

Jst bom verjetno za okoli oči začela uporabljat Bepanthen... Zadnjič sem probala in je še celo bolj kot z Alverdo Jojoba.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#109 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 11 May 2006 - 11:05 AM

A Alverde Jojoba ma dost AOK, pa ostalih stvari... je dobra po sestavi?
  • 0

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 May 2006 - 11:09 AM

Ja, gre za zelo dobro kremo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 01:26 PM

.
No, jaz mam pa eno situacijo.
Že dlje časa opažam, da mam kao neke vrste podočnjake (k temu najbrž pripomore moj vampirski bioritem (vstajanje ob 15h, it spat ob 5h) in pa dejstvo, da sem strahotno slabokrvna po moje tudi malo, kaj jaz vem). Nimam prav tistih izbuljenih, ampak zgolj malo temnejšo, rjavkasto kožo pod očmi. Mojemu fantu se to zdi na moč seksi :clown:, mene je pa začelo kr malo motit zdaj. Se sicer da že z minimalnim pudrom to zakrit, ampak brez mejkapa se pa opazi. In zdaj me zanima, kaj to pravzaprav je (če je moja ocena, da so to neke vrste podočnjaki, sploh pravilna) in kako se to omili (če se sploh da) - s kakšnimi kremami?
Hvala za pomoč. IPB Image




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82873 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 03:28 PM

Jenna, piješ zadosti vode?
Sicer sem pa tudi jaz res ubitačno slabokrvna, pa jih imam tudi malo. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 03:30 PM

.
Ogromno spijem na dan, sicer ne prav vode, ampak ledeni čaj. Povprečno 2,5 litra na dan.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82873 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 03:34 PM

Hm, pa saj ne vem ali je glede tega važno, kaj piješ.
Pa je to kupljen ledeni čaj, ali pač ohlajen čaj? Ker sladkor naj ne bi dobro vplival na kožo nasploh.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#115 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 21 June 2006 - 03:35 PM

a travo kadiš ?ker lahko je od tega,jaz vidim pri mojem to....
  • 0

#116 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82873 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 03:36 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 03:47 PM

.
Kupljen čaj pijem. Ameriška brusnica, njami. Sem odvisna od tega. Drugače pa kadim, tu pa tam tudi travo, da. biggrin.gif

Zdaj sem malo brskala po netu, bojda so to "kolobarji"?! Jaz mam doma tester kreme od Clinique - All About Eyes, kjer piše, da reduces puffs, circles. Jaz jo tu pa tam uporabim, zdaj nekih sprememb ne opazim. Za to bi najbrž bla potreba redna daljša uporaba. Pa še draga je ta krema ko sam satan.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 June 2006 - 04:01 PM

Am, Vichy ima neko zadevo, prav za podočnjake in zabuhle oči. Ne poznam sestavin, sem pa gledala v lekarni enkrat, pa stane se mi zdi nekaj čez 3k.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#119 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82873 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 04:12 PM

Mogoče misliš tole, Blondi?
IPB Image
Mene mika že dobro leto. biggrin.gif biggrin.gif
Baje zmanjša temne kolobarje, blaži oteklost vek in podočesnih vrečic, ščiti prej prostimi radikali, zraven pa še vlaži in hladi.
Sem se prav potrudila, in prepisala iz eno leto starega Glossa. biggrin.gif
Če se bo pa kateri dalo še najt sestavine, pa tudi ne bo nič narobe. :clown:

Edit: Sem se že jaz. wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#120 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 June 2006 - 04:16 PM

.
Sem našla sestavine:
AQUA/WATER • BUTYLENE GLYCOL • BIS-PEG-16 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE • SODIUM STEARATE • SORBITOL • GLYCERIN • PROPYLENE GLYCOL • PEG-150 DISTEARATE • MEL/HONEY • IMIDAZOLIDINYL UREA • CAFFEINE •MANGANESE GLUCONATE • ESCIN • SODIUM CITRATE • CAPRYL GLYCOL • CAPRYLYL GLYCOL • DEXTRAN SULFATE • CI 42090/BLUE 1

edit: bom pustila post, naj se vidi, da sem jaz tudi pridna in sem jih našla. biggrin.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users