Jump to content


Photo

Differin, Skinoren In Podobno


  • Please log in to reply
1163 replies to this topic

#101 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 31 July 2006 - 03:19 PM

kolko si jih pa pol vzela?..(radoveden jas tongue.gif )
  • 0

#102 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 31 July 2006 - 03:21 PM

če bi bla pr men tok zlo velikodušna bi jih rekla ene 7 jih rabm prosm biggrin.gif
  • 0

#103 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 July 2006 - 03:50 PM

Enega sem samo. laugh.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#104 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 31 July 2006 - 06:15 PM

zdej ene 2 tedna skinoren uporablam, pa se mi št. ogrcev skoz manša, čeprov po mal tongue.gif
pa dele se lih ne spomnem, pa bi prašala, če diferin tud za ogrce loh uporablam, al je sam za mozole? ermm.gif
  • 0

#105 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10781 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2006 - 06:24 PM

Pozabila sem napisat: mene je dohtar vprašu ali bi dve al tri tube laugh.gif
Pa sem rekla, da dve.

Kar me pa fascinira pri vsej stvari z Differinom in Skinorenom je pa to, da mi niti zdravnik niti v farmacevtka v lekarni nista omenila niti besedice glede UV zaščite pri uporabi teh krem. S tem, da sem za to kremo prosila sred najhujšega poletja.
Pa pred leti, ko sem mela Skinoren, mi tud tega ni noben povedal in sem sred poletja skakla okrog brez UV zaščite. JAO.
  • 0

#106 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 08:20 PM

Ja, ti zdravniki in farmacevti se slabo spoznajo na te stvari.

Ej Frida Kahlo ga je tud dobila poleti, in če mi bo rekal da ga ne da ji bom to vrgla pred obraz. Pa bomo pol vidli... nekah jo bom že prepričala.

Dobila ga bom pa ni važno kak. biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#107 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22510 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2006 - 08:54 PM

QUOTE(Frida Kahlo)
Pozabila sem napisat: mene je dohtar vprašu ali bi dve al tri tube laugh.gif
Pa sem rekla, da dve.

Kar me pa fascinira pri vsej stvari z Differinom in Skinorenom je pa to, da mi niti zdravnik niti v farmacevtka v lekarni nista omenila niti besedice glede UV zaščite pri uporabi teh krem. S tem, da sem za to kremo prosila sred najhujšega poletja.
Pa pred leti, ko sem mela Skinoren, mi tud tega ni noben povedal in sem sred poletja skakla okrog brez UV zaščite. JAO.


Meni tudi nista ne zdravnica ne farmacevtka nič rekli o uporabi UV zaščite, to je blo že dobro leto nazaj in takrat tudi jaz še nisem mela pojma o teh kremah ne nič. Ko gre poletje mal mimo, bom spet začela mal z uporabo. Kolk pogosto pa naj uporabljam Skinoren, če istočasno uporabljam tudi Avene Cleanance K na vsaka 2 dni? A je dovolj, če Skinoren uporabim 1x na teden?
  • 0

#108 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 31 July 2006 - 09:04 PM

QUOTE(MLadoLetNa)
zdej ene 2 tedna skinoren uporablam, pa se mi št. ogrcev skoz manša, čeprov po mal tongue.gif
pa dele se lih ne spomnem, pa bi prašala, če diferin tud za ogrce loh uporablam, al je sam za mozole? ermm.gif


? biggrin.gif
  • 0

#109 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 09:27 PM

Morem te razočarat, Differin je samo za mozolje. Lahko pa narediš 3-mesečno kuro z Differinom da ti spuče kaj pač maš mozolov, pol pa nadaljuješ z Skinorenom proti ogrcem in tako mozolj sploh ne more nastat več. Tako bom jas nardila wink.gif
  • 0
Memento mori.

#110 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 July 2006 - 09:28 PM

Ni res, da mozolji več ne morejo nastat. Pa še kak lahko nastanejo.
  • 0
Viens, reste ici!

#111 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 09:30 PM

QUOTE(Marmelada)
QUOTE(Frida Kahlo)
Pozabila sem napisat: mene je dohtar vprašu ali bi dve al tri tube laugh.gif
Pa sem rekla, da dve.

Kar me pa fascinira pri vsej stvari z Differinom in Skinorenom je pa to, da mi niti zdravnik niti v farmacevtka v lekarni nista omenila niti besedice glede UV zaščite pri uporabi teh krem. S tem, da sem za to kremo prosila sred najhujšega poletja.
Pa pred leti, ko sem mela Skinoren, mi tud tega ni noben povedal in sem sred poletja skakla okrog brez UV zaščite. JAO.


Meni tudi nista ne zdravnica ne farmacevtka nič rekli o uporabi UV zaščite, to je blo že dobro leto nazaj in takrat tudi jaz še nisem mela pojma o teh kremah ne nič. Ko gre poletje mal mimo, bom spet začela mal z uporabo. Kolk pogosto pa naj uporabljam Skinoren, če istočasno uporabljam tudi Avene Cleanance K na vsaka 2 dni? A je dovolj, če Skinoren uporabim 1x na teden?


Jaz mislim da bi tisti čas ko boš uporabljala Skinoren pavziraš z AC in si nabaviš kako dobro vlažilno kremo (clinians,garnier fresh...) Skinoren pol uporablaš vsaki dan - SAMO ZVEČER! Zjutraj pa eno vlažilno kremo in ko se vpije še OBVEZNO UV-zaščito.

Ko končaš s Skinorenom pa nadaljuješ z AC.
  • 0
Memento mori.

#112 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 09:32 PM

QUOTE(Anaa)
Ni res, da mozolji več ne morejo nastat. Pa še kak lahko nastanejo.


Kak? A nena mozolj nastane iz vnetega ogrca? To ponavadi piše po revijah ko opisujejo nastanek..da ko nečistoče zamašijo poro nastane ogrc in pol se to včasih vname pa nastane mozolj.
  • 0
Memento mori.

#113 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 July 2006 - 09:36 PM

Je res ampak če boš ti opravla kuro z differinom pa se boš pol mazala s skinorenom to še ne pomeni, da ti nemore nastat noben mozolj več !!!
  • 0
Viens, reste ici!

#114 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 31 July 2006 - 09:39 PM

Ja sei to mi je jasno. A misliš da lahko pol spet dobim kaki novi napad mozoljev? Mislim v množini? Al to misliš ti tak tu pa tam kakega...pred menstruacijo pa to?
  • 0
Memento mori.

#115 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 July 2006 - 11:09 PM

lol laugh.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#116 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 01 August 2006 - 12:22 AM

QUOTE(Claudija)
Morem te razočarat, Differin je samo za mozolje. Lahko pa narediš 3-mesečno kuro z Differinom da ti spuče kaj pač maš mozolov, pol pa nadaljuješ z Skinorenom proti ogrcem in tako mozolj sploh ne more nastat več. Tako bom jas nardila wink.gif


samo ko pa jz nimam nč mozolov, mislm ok no, enga bolečga na usake dva mesca ermm.gif tongue.gif
sam z ogrci mam pa res en povhn kufr problemov rolleyes.gif
  • 0

#117 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 01 August 2006 - 09:46 AM

Jazst sm pa dermatologa vprašala, kaj bi blo proti ogrcem, pa mi je pokazu na differin.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#118 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 01 August 2006 - 12:23 PM

QUOTE(*pikica*)
lol laugh.gif


?



QUOTE(Susy)
Nadi,

Vem kako je s temi mozolji, pravi hudič!
Ja Differin je res dober in pomaga če ga redno rabiš. Ti pa svetujem, da tudi potem ko se ti bo koža \"umirila\" uporabljaš vsak drugi dan npr. Skinoren ali kakšen lokalni pripravek za akne. V Nemčiji npr. dermatologi svetujejo pubertetnikom z kožo nagnjeno k aknam Skinoren, ker potem do mozoljev sploh ne pride. Tudi sama dobro vem, da je težje zdraviti ko je že vse gnojno...potem enostavno rabiš ogromno časa da zdravilo prime.
Zato ti res svetujem, da greš do osebne zdravnice po kakšno lokalno zdravilo (Differin, Skinoren, meni je enkrat zelo pomagal Dalicin ).


No zato sem jaz dobila taki vtis, če pa ni pravi podatek pa se opravičujem tud jaz nena vsega vem. rolleyes.gif
  • 0
Memento mori.

#119 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 01 August 2006 - 03:28 PM

QUOTE(Sanies)
Jazst sm pa dermatologa vprašala, kaj bi blo proti ogrcem, pa mi je pokazu na differin.


pa si ga potem uporablala proti ogrcem ?
  • 0

#120 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2006 - 03:50 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(*pikica*)
lol laugh.gif


?


haha, nc osebnga, ucer mi je blo ful smesn use skp, sej se men ni jasn kaj je kle smesnga biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users