Jump to content


Photo

90-dnevna dieta


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#101 lenka

lenka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 15 November 2005 - 06:53 AM

jaz sem na dieti 27 dan in sem izgubila približno 8 kg. S to dieto seda kar hujšat . Imela sem to navado, da sem vse pojedla po kosilu, ker mi je bilo škida, pa še popoldan prigrizke.....Potem sem še v takem poklicu, da imamo dopoldan kar obilne malice - pa smo tam. Meni se ne zdi slaba, ker te res nauči jesti. kdo je na dieti kar pogumno. Kakšne so pa kaj vaše izkušnje? smile.gif
  • 0

#102 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 15 November 2005 - 08:32 AM

He biggrin.gif Sedaj manjkajo samo še "prej/potem" slike, da bomo verjeli twisted.gif

Same spremembe teže še niso tako neverjetne - konec koncev sem jaz podobno maso pridobil, le da v nekoliko daljšem času. Oz. daljši čas bo potreben za tako spremembo kot jo tukaj navajate. biggrin.gif
  • 0

#103 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 November 2005 - 10:53 AM

Pa vas nič ne skrbi, da bi po končani dieti dobile nekaj kil nazaj?
  • 0

#104 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 15 November 2005 - 01:44 PM

QUOTE(sajk)
He biggrin.gif Sedaj manjkajo samo še \"prej/potem\" slike, da bomo verjeli twisted.gif

Same spremembe teže še niso tako neverjetne - konec koncev sem jaz podobno maso pridobil, le da v nekoliko daljšem času. Oz. daljši čas bo potreben za tako spremembo kot jo tukaj navajate. biggrin.gif


Sajk, a bi ti bil moj osebni trener biggrin.gif
  • 0

#105 ninca

ninca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 15 November 2005 - 02:42 PM

QUOTE(lenka)
jaz sem na dieti 27 dan in sem izgubila približno 8 kg. S to dieto seda kar hujšat . Imela sem to navado, da sem vse pojedla po kosilu, ker mi je bilo škida, pa še popoldan prigrizke.....Potem sem še v takem poklicu, da imamo dopoldan kar obilne malice - pa smo tam. Meni se ne zdi slaba, ker te res nauči jesti. kdo je na dieti kar pogumno. Kakšne so pa kaj vaše izkušnje? smile.gif


glede hijšanja s to dijeto 90 dnevno me nekej zanima,pravš da si v 27dneg shujšala 8kg...kok kil pa si mela (če smem prašat9 pa kolk si velika.pa če si se striktno držala dijete,al si mogoče kdaj pregrešila? hvala za odgovor
ninca
  • 0

#106 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 15 November 2005 - 06:35 PM

js sm pa v treh tednih shujsala 4,5 kg.....se drzim se naprej zdj:)
  • 0
it's not pms, it's you..

#107 ninca

ninca

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 15 November 2005 - 07:02 PM

QUOTE(anch)
js sm pa v treh tednih shujsala 4,5 kg.....se drzim se naprej zdj:)


kok kil pa simela oz jih maš zdj? če smem zvedt
hvala
  • 0

#108 lenka

lenka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 16 November 2005 - 06:36 AM

Takole je z mano. Imela sem 90 kg. visoka pa sem 170. Do 12 ure res jem sadje, čeprav nisem kakšen ljubitelj sadja. Se pa navadiš. Ostala hrana pa mi je kar v redu- si jo prilagodim po svojem okusu. Sečo imam, da nisem sladkosnedna. Sadne dneve si pa prilagodom po svoje, pojem tudi solato. Tudi če ne bom zdržala vodnega dne se ne bom sekirala. Pregrešim se v bistvu ne, razen s kakšnim kozarčkom vina. Vode pa tudi ne popijem veliko. Kilce so se meni nabrale z prigrizki- kruh+sir, kruh +salama, kruh+pašteta,kruh+razni namazi in večerno grickanje pred TV. Edino kruh me zelo zamika, ga pa pojem samega. Ta dieta mi paše, ker točno vem kaj lahko in kaj ne. Nisem tip človeka, da bi računala kalorije, tehtala hrano.... Torej samo da in ne. To je zame lažje. Delam v prosveti in stojim skoraj celo dopoldne, tako da se mi športat ravno ne da. Se pa sedaj počutim krasno in nameravam zdržati do konca.
  • 0

#109 ninicka

ninicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 07 December 2005 - 05:18 PM

Moj dedek je začel uporabljat to dieto, pa je sjujšal celi 25kg, a to postopoma počasi. Pohvalno! Pa je nehal uporablat to, pa ni pridobival kg. Ker se drži diete in se veliko giblje.

Smisel te diete je, da se naučiš kako se je treba prehranjevat in to 6 krat dnevno.

Jz se nism držala te diete, sem malo po svoje pa sm shujšala 5 kg in bm še tko nadaljevala. Sem pa kombinirala hrano. To je pomembno, da znaš kombinirati hrano! Zraven pa se gibljem, hodim na fitness.

lp
  • 0

#110 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 11 December 2005 - 03:21 PM

jst sm to dieto enkrat že probala oz. njen približek in sm zgubila 10 kg brez napora in brez lakote. Od tega je že dve leti in nazaj sm mogoče dobila 3, 4 kilograme (ker nism NIČ pazila!!!!). nameravala sem začet že novembra s to 90 dnevno, ampak zarad praznikov, žurk, roj. dnevov in vsega skup nism začela in sm si postavila mejo začetek januarja! morm si kupet tisto knjigico recpetov, da ne bom non stop jedla isto. biggrin.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#111 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 13 December 2005 - 06:40 PM

QUOTE(ninicka)
Moj dedek je začel uporabljat to dieto, pa je sjujšal celi 25kg, a to postopoma počasi. Pohvalno! Pa je nehal uporablat to, pa ni pridobival kg. Ker se drži diete in se veliko giblje.

Smisel te diete je, da se naučiš kako se je treba prehranjevat in to 6 krat dnevno.

Jz se nism držala te diete, sem malo po svoje pa sm shujšala 5 kg in bm še tko nadaljevala. Sem pa kombinirala hrano. To je pomembno, da znaš kombinirati hrano! Zraven pa se gibljem, hodim na fitness.

lp



govorimo o isti diet? tu so trije obroki..
  • 0

#112 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 December 2005 - 03:07 PM

No, jaz pa sem se fiksno odločla, da grem z jutrišnjim dnem na to slavno 90-dnevno 'dieto'. To bo sploh moja prva dieta v življenju. Cilj pa je shujšati recimo 5 kg. Ne bi smelo bit petežko, ha? laugh.gif

Imam pa eno vprašanje - kaj kavo z mlekom lahko piješ? Vsak dan zjutraj? Ker ne vem, kako bi se ji lahko odpovedala...
  • 0

#113 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 December 2005 - 04:04 PM

QUOTE(Michelle)
Imam pa eno vprašanje - kaj kavo z mlekom lahko piješ? Vsak dan zjutraj? Ker ne vem, kako bi se ji lahko odpovedala...


Ja itak...zarad ene kavice z mlekom ne bo nič drgač. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#114 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 December 2005 - 08:50 PM

QUOTE(anch)
js sm pa v treh tednih shujsala 4,5 kg.....se drzim se naprej zdj:)

Kako ti rata to tako točno merit? Kaj pa voda v telesu, pa hrana ... to niha kilo gor/dol - vsaj biggrin.gif
  • 0

#115 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 21 December 2005 - 05:30 PM

sajk, to je, kadar mi pokaze najvec...drgac mi res niha tud po 2kg gor pa dol...
  • 0

#116 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2005 - 01:52 AM

No fino, sem se že pregrešila, pa je komaj četrti dan moje diete. Danes bi naj imela sadni dan, ki niti ni bil tako sadni (no ja, bi bil, če odšteješ božićni narezek in čokoladne bonbone)!
  • 0

#117 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 10:52 AM

Nesmiselno je začet dieto ko je Božič ker je pritisk prevelik. Raje začni s prvim januarjem, bo dosti bolj smiselno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#118 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 05:23 PM

QUOTE(DiLeMa)
Nesmiselno je začet dieto ko je Božič ker je pritisk prevelik. Raje začni s prvim januarjem, bo dosti bolj smiselno.

eh,to je čist odvsin-od navad oklko doma spečejo,praznujejo pa tko-zame ne bi bil problem to narest,ker itak ne maram potice(ki jo pač speče babica)mami+oči pa jaz pa brat pa tako nekaj ne kuhamo posebi pa praznujemo in so nam to običajni dnevi....
ampak me pa ta dieta prou mika...najbrž bom za kakih 14 dni probala.glih tok mal...da prste oblizn biggrin.gif pol,k bo pa konc diete bom pa probala ločevat samo zelenjavo meos pa krompir&stuff
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 05:31 PM

Joj Rea, ti si tak komplikator! biggrin.gif Sem pač sklepala da tako kot večina folka praznujejo pač te praznike, če ne druga, pa vsaj malo več jejo te dni. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#120 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2005 - 05:38 PM

Ja, men se je vse zaj.. tud danes. Kaj naj zdaj spoh nardim? Grem vse od začetka? Al se delam, kot da sm se držala vsega, pa nadaljujem tam kjer sem ostala? Pa kdaj bi se naj prvi rezultati poznali (ker jaz sm tak neučakano bitje biggrin.gif )?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users