Jump to content


Photo

Lip glossi


  • Please log in to reply
562 replies to this topic

#101 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 02 November 2005 - 09:42 PM

QUOTE(TASH)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Je že katera probala Fruit&shine glos od Nivee?
IPB Image



laugh.gif To je mela moja sošolka in smo se skos s tem mazal in gre pol ful težko dol, (ena stran), druga stran je pa navadn glos wink.gif

ampak a ma kej okusa??
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#102 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 November 2005 - 02:29 PM

Mam glos od ecssence, ki je vredu sam da ti hitr izgine biggrin.gif biggrin.gif
Mam še več glosov sam jih ne uporablam tok velik.
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#103 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 November 2005 - 02:32 PM

Meni so tudi glosi od Essence fajni. imam kar dva. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#104 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 09 November 2005 - 02:36 PM

COOL! biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#105 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 17 November 2005 - 02:30 PM

Pozna katera kak lip gloss na metlico, ki je brezbarven ali čisto nežno roza, in z okusom-vonjem kokosa ali vanilije?
  • 0

#106 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 17 November 2005 - 03:04 PM

men so zlo vsec lancomovi pa diorjevi. sem si pa kupla nazadnje lancome vinefit kot balzam za ustnice in je vRHUNSKi, dala sem sice 3700 ampak se mi je splacalo ker se namazen 2krat na dan pa imam res navlazene ustnice, prej sem mela pa stalno suhe, pekle so me itd. pa sem se non stop mazala z balzami oz. labelami. tako d apriporocam
  • 0

#107 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3505 posts
  • Gender:Male

Posted 17 November 2005 - 03:08 PM

QUOTE(Sephora)
Pozna katera kak lip gloss na metlico, ki je brezbarven ali čisto nežno roza, in z okusom-vonjem kokosa ali vanilije?


Nisi malo prezahtevna?! wink.gif
  • 0

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 November 2005 - 03:16 PM

Rožica a se ti da nalimat slikco tega glossa?

Sephora ... mogoče bi ti bil kul Bourjois Effet 3D lip gloss ... ga imajo v zelo nežno roza barvi, na ustnicah je skoraj prozoren, je dolgo obstojen, lepo navlaži ustnice, embalaža je pa na metlico.

Vonj je pa zelo prijeten vanilijevo - bonbončkast.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2005 - 03:44 PM

QUOTE(DiLeMa)
Rožica a se ti da nalimat slikco tega glossa?

Sephora ... mogoče bi ti bil kul Bourjois Effet 3D lip gloss ... ga imajo v zelo nežno roza barvi, na ustnicah je skoraj prozoren, je dolgo obstojen, lepo navlaži ustnice, embalaža je pa na metlico.

Vonj je pa zelo prijeten vanilijevo - bonbončkast.


ja, ravno tega sem tud jst nameravala predlagat wink.gif
  • 0

#110 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 17 November 2005 - 04:06 PM

dilema slikce ne najdem, je pa take zelene barve (svetlo zelena) in je bolj kot labela, oblika embalaze je pa kot oh juicy tubes od lancoma (tisto ko ima plasticno kroglico, al kako naj se izrazim, na koncu in eno luknjico, balzam pa stiskas ven) uf kok sm zakomplicirala.....v muellerju ga imajo tam pri kremah lancome in ne pri dekorativni kozmetiki
  • 0

#111 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 17 November 2005 - 04:30 PM

IPB Image

Ima katera tega od MAC-a Tainted lipgloss? Nekje sem brala, da ga pohvalijo, pa odtenkov je tudi mali miljon, vanilija okus...Sam kje neki zdaj tole prodajajo ermm.gif
  • 0

#112 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 17 November 2005 - 04:41 PM

rozica, ti si pa mislila tega, a ne

IPB Image

bom šla pobrskat, ker sem pač res zahtevna, saj so ustnice občutljive in hitro razpokane, gor pa ne prenesem lih vsake maže, pravih šmink pa sploh ne...
  • 0

#113 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 17 November 2005 - 05:07 PM

ja sephora o tem serm govorila....d best je
  • 0

#114 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 November 2005 - 08:10 PM

js sm pa pred kksnim mescem cist ponesreci v Nami na blagajni k majo tiste kosarce s cheap kozmetiko (lakci 200sit, sencke 500sit, parfumcki 1000, MOJ GLOS 600 sit) najdla en toooook hud glos blink.gif ma 2 strani, ena je prozorna druga mas pa razlicne odtenke (roza, rjava, bez, rdeca...) in k je biu res pocen sm kupla enga rozastga k mi je biu lep odtenk smile.gif na zacetku sm uporabljala sam tega barvnga, prozne strani se odprla nism ksn tedn... sam pol k sm jo blink.gif blink.gif blink.gif tok hud glos da WOOOOOW tak sladk bonbonckast vonj ma pa tok je hud obcutek k ga mas na ustih, cist nc lepljiv pa pocast, ampak kokr taka sladka gosta voda, ma neznam opisat sploh kok je fajn biggrin.gif sam sm ga zgubila oz. je biu ukraden (mam eno osumljenko) tko da morm it hitr pogledat ce jih majo se kej biggrin.gif res 1A
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#115 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 20 November 2005 - 10:17 PM

u Dm-u majo take sminkice k so mastne in se svetjo in full dobr disijo, no saj men, pa majo melono,lubenico taki sadni vonji, sam mi je pa en tip reku da njemu pa to smrdi evil.gif
  • 0

#116 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 November 2005 - 10:19 PM

lejck kera znamka pa je to? bom sla pocekirat k zdej rabm neki mastnga kr mi ful hitr ustce razpokajo na tem mrazu evil.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#117 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 20 November 2005 - 10:23 PM

kr ena. no-name, tm jih majo ponavad v kosarcah pr blagajni k majo tut te mini lakce pa take stvari.Majo pa tko ful okusov pa res ful so mastni tko njami, pa se ne lima se nc biggrin.gif
  • 0

#118 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 November 2005 - 10:37 PM

aha hvala wink.gif bom ze najdla nekak smile.gif LP
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#119 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 21 November 2005 - 10:21 PM

QUOTE(lejck)
kr ena. no-name, tm jih majo ponavad v kosarcah pr blagajni k majo tut te mini lakce pa take stvari.Majo pa tko ful okusov pa res ful so mastni tko njami, pa se ne lima se nc biggrin.gif


ja jst mam tud tako lubenico wink.gif mal za poafnat... sam ni bogve kej. par sekund maš mastne ustnice, pol pa isto
  • 0

#120 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 04 December 2005 - 03:40 PM

Princeska ja sej ceni primerno, saj neki časa je kul, ne pa od gosha lip gloss k si ga sam namažeš pa čutš neznansko potrebo da si ga daš takoj dol, pol pa hudič še dol noče. Tiste bleščice k ti dražjo ustnce, lepljivost, mislm juck:D

NO ampak js mam zdej en ful problem, ustnce mam ful suhe res tko ogabno suhe da ne morš verjet, od učeri k sm šla smučat se mi je pa stanje še ful poslabšu tko da ne vem kaj nardit...labello mi sploh ne pomaga,..
mogoče tista sos zadeva? al nek blistex ste omenjale...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users