Jump to content


Photo

Barvice, ELji za oči


  • Please log in to reply
431 replies to this topic

#101 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 January 2006 - 05:16 PM

Pearl = biser. Torej biserno bela, umazano bela, belo siva. Taka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#102 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 January 2006 - 05:18 PM

Princeska

kaj pa če si oko obrobiš z rjavim svinčnikom. Oko bo še vedno poudarjeno, ampak linija bo bolj topla. Črna naredi majhne oči še manjše.
  • 0

#103 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 January 2006 - 02:04 AM

men zmanjkuje kajala (črn)... mela sem oz. ga še imam od Biodroge al neki podobnega - res noro dober, obstojen ful. Predvsem obstojnost mi je pri tem najbolj pomembna. Črto si pa delam na notranji strani spodnje veke, tko da je barva pod "udarom" vode oz. solz in mora bit res dobra, da obstane dolg.

Zdej vprašanji sta dve: kje prodajajo to kozmetiko Biodroga (LJ, CE) ali pa kakšen kajal bi lahko zamenjal tega (da bi bila enako zadovoljna, ali še bolj wink.gif ) biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#104 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 January 2006 - 10:10 AM

Tanjci

nisem 100% ampak mislim, da imajo Biodrogo v drogerijah Y. Ena je v stari Ljubljani, mislim, da je ena tudi na Dunajsi, na sproti Astre (na križišču).

V Celju pa poglej v Dominurju.
  • 0

#105 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 April 2006 - 08:48 AM

Mene pa nekaj zanima, imam Diorjev svinčnik za obrobo - črna barva in se mi je zdel na začetku ful obstojen, sedaj ko se namažem se mi zdi, da mi kmalu zgine. A kera ve kaj bi to lahko bilo?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#106 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 April 2006 - 01:40 PM

QUOTE(Nadi)
Tanjci

nisem 100% ampak mislim, da imajo Biodrogo v drogerijah Y. Ena je v stari Ljubljani, mislim, da je ena tudi na Dunajsi, na sproti Astre (na križišču).

V Celju pa poglej v Dominurju.

ful hvala... sam sem si zdej kupila Revlonov svinčkik, ki ga Dilema tolk hval... ker imam še mal tastarga ga še nisem probala, bom pa poročala biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#107 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 09 April 2006 - 04:16 PM

sem ti lih hotla napisat, da proobaj Revlonovega, ki ga Dilema tak hvali biggrin.gif No, le poročaj wink.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#108 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2006 - 04:21 PM

Men je zlo dober, ampak je nekoliko bolj primeren za močen mejkup, kot za vsakodnevni, če si občrtaš oko pod trepalnicami, ker se dostkrat preveč pozna.
  • 0

#109 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 April 2006 - 04:32 PM

QUOTE(Chandra)
sem ti lih hotla napisat, da proobaj Revlonovega, ki ga Dilema tak hvali biggrin.gif No, le poročaj wink.gif

hvala vseen za dobre namene biggrin.gif

@Lindsay: kaj pa vem, jst bi pa rela da je odvisno od tega kakšen si... recimo pri eni ki je čist blond al pa tisti, ki imajo modre ali zelene oči, je to res primerno samo k močnem make-upu... jst imam pa temne oči, temne obrvi in ne glih presvetlih las, tko da imam to skoz gor. Recimo jst sploh en morem bit brez črte pod očmi, ker pol zgleda, kot da sploh nisem namazana.
Res me čudi, kako pri enih sploh ni treba, da imajo črte, pa imajo vseen tko lepo poudarjene oči, jst morm pa obvezno kajal uporabit za to rolleyes.gif

  • 0
Posted Image

#110 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 April 2006 - 05:00 PM

QUOTE(Tanjci)
svinčkik


laugh.gif laugh.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#111 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 April 2006 - 05:05 PM

Pa a je možno glede na to, da je Dior taka firma..., da je barvica slabša od Revlonove??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#112 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 April 2006 - 05:09 PM

Seveda je možno. Sej tud Revlon ni kr neka X firma, imajo dober repjutejšn. biggrin.gif A si zdej že sprobala Revlonovo?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#113 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 09 April 2006 - 05:40 PM

Nisem je še kupila. Bom verjetno kmalu. Vem, da ni Revlon ena x firma, sam men se je enkrat ful zameru z enim lakom in od takrat nisem več nič kupila.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#114 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2006 - 01:33 PM

joooj a ma še kera od vs tako težavo, da se ji barvica na notranji strani veke ful hitr zbriše?? ermm.gif probala sm že kr neki barvic (Isadora, Borjouis, Gosh) sam use grejo hitr dol. Poznate kkšno obstojno??
  • 0

#115 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 April 2006 - 01:34 PM

Punce so hvalile Revlonov svinčnik.
Jaz se na notranji strani ne mažem sicer.
  • 0

#116 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 15 April 2006 - 09:31 PM

Jz uporabljam črno barvico od miss sporty ,pa se mi zdi lih prov mastna oz. suha ... mažm se na notranji strani veke pa se mi ne zbriše hitr wink.gif
  • 0

#117 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2006 - 11:28 AM

QUOTE(vrana)
joooj a ma še kera od vs tako težavo, da se ji barvica na notranji strani veke ful hitr zbriše?? ermm.gif probala sm že kr neki barvic (Isadora, Borjouis, Gosh) sam use grejo hitr dol. Poznate kkšno obstojno??

A ti isadorina ni dovolj obstoja. Če bi si jo lahko privoščila, bi si jo gotovo kupila. Men je res ful obstojna, tud na notranji strani uča.
  • 0

#118 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 01:24 PM

QUOTE(Lindsay)
QUOTE(vrana)
joooj a ma še kera od vs tako težavo, da se ji barvica na notranji strani veke ful hitr zbriše?? ermm.gif probala sm že kr neki barvic (Isadora, Borjouis, Gosh) sam use grejo hitr dol. Poznate kkšno obstojno??

A ti isadorina ni dovolj obstoja. Če bi si jo lahko privoščila, bi si jo gotovo kupila. Men je res ful obstojna, tud na notranji strani uča.


Isadora tudi meni ni dovolj.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#119 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2006 - 01:39 PM

Ne ta Isadorina mi ni dovolj ermm.gif sm prov jezna kr ni bla glih pocen..
  • 0

#120 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2006 - 05:24 PM

Zlo obstojna je tud manhatten waterproof barvica. Pa se mi zdi da ni tako drago, malo čez 1000sit. Ima jo moja bivša sošolka, k se zmeri maže samo znotraj in vem da si ni nikol popravljala mejkapa, ker ji je vedno zdržal. Pa tud k sem ga probala mi je nil zelo všeč in obstojen.
(http://translate.goo...n-cosmetics.com
/&prev=/search%3Fq%3Dmanhattan%2B%2Bcosmetics%26hl%3Den%26lr%3D%26client%3Dopera%26rls%3Den%26sa%3DG)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users