Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#101

  • Guests

Posted 17 June 2006 - 03:30 PM

Če si si prebrala kar piše na listeku, ki ga dobiš zraven tamponov potem bi lahko vedela, da se to lahko zgodi. Preberi si malo. twisted.gif
  • 0

#102 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 17 June 2006 - 04:39 PM

Pri prvih uporabljanjih tamponov je bilo tudi meni grozno...nikakor ga nisem mogla notr spravt in me je ful vse bolelo, ker nisem bila sproščena, pol sem se pa sprostila in jih že vrsto let uporabljam...tako, da te začetne težave ne trajajo dolgo wink.gif
  • 0

#103 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 June 2006 - 05:06 PM

Ja, malo zna bit opasno če se ti po vstavitvi tamponi vrti... Meni se ni nikoli, pa tudi z vstavljanjem nisem imela nikdar problemov. Ok, razen prvič, pol je pa steklo. Pa uporabljala sem ponavadi tiste normal tampone, tudi kakšne večje, ampak samo pri bolj intenzivnem krvavenju. Mini tamponov skoraj nikoli nisem imela, sem tisti zadnji dan, dva raje nucala mini vložke.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#104 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 17 June 2006 - 08:28 PM

am...Anaa a torej zdej uporabljaš tampone?
  • 0

#105 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 June 2006 - 06:31 AM

Anaa, če imaš probleme z vstavljanjem, si kupi aplikatorske. No, s temi sem imela sama na začetku nekaj težav, ampak ko sem pogruntala, kako se prav vstavljajo, jih ne zamenjam več. Kupujem samo še aplikatorske.
Priporočam OB, ki se dobijo samo v Mullerju.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#106 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 June 2006 - 08:53 AM

kaj pa so to aplikatorski?? oops.gif
  • 0
Memento mori.

#107 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 June 2006 - 09:21 AM

Imajo aplikator, da ti jih ni potrebno tiščati noter s prsti, ampak jih porineš not z aplikatorjem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#108 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 09:29 AM

Ja men so za vstavljat tud dost boljši aplikatorski, manj boli. wink.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#109 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 June 2006 - 09:46 AM

am...a torej se kr samo vstavi al kko??... ermm.gif zdej nič ne razumem oops.gif po mojem mnenju malo tako mašinco da ti kr not ga porine al kko?? oops.gif ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#110 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30846 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 09:52 AM

Če s eprav spomnim od prijateljice, je tampon vložen v nek tak tulec, in ga potem z nekim "vzvodom" potisneš iz tega tulca globlje v nožnico.

jst ga raje vstavljam kar ročno, mam več občutka, se mi zdi.
je pa za probat. wink.gif
  • 0

#111 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 June 2006 - 11:56 AM

Je navaden tampon, vložen v en kartonski tulec, ki je ene 2x daljši od tampona. In potem si tulec vstaviš in "iztisneš" tampon ven.
Saj so navodila, pa si jih preberi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2006 - 02:10 PM

.
Meni pa aplikatorski nikakor niso všeč. Sicer so za uporabo na kakšnih javnih skretih (ko si morda ne moreš ful rok umivat pred "posegom") bolj higienični, ampak jaz mam še vseeno raje navadne, da si jih z roko vstavim. Tako kot je že _M_ rekla, imam več občutka.



.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 18 June 2006 - 02:40 PM

Se povsem strinjam z Jenno
  • 0

#114

  • Guests

Posted 18 June 2006 - 02:47 PM

Jaz tudi prisegam na prst, brez umetnih podaljškov. wink.gif
  • 0

#115 Iluzija

Iluzija

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 June 2006 - 07:01 PM

Jaz imam skoraj raje vložke in sicer iz preprostega razloga; pri tamponih imam vedno občutek, da precej krvi ostane v telesu ... kar je za ven, mora ven. Saj je res, da naj bi tampon dobro vpijal, ampak vseeeno. Poleti so seveda bolj priročni, ampak še vedno raje uporabljam vložke, četudi jih je potrebno kar najprej menjati 8)
  • 0

#116 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2006 - 07:18 PM

.
Ah, ti občutki so bulšit. Valda, da ti gre tudi s tamponom vse ven. Tampon ti samo predčasno popivna, kar bi ti iz luknje ven prišlo. Samo usran nisi ves, če imaš tampon. Še ena izjemna prednost tamponov.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#117 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2006 - 07:53 PM

Joj Jenna saj z vložki nisi "usran" če je higiena primerna. rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#118 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 June 2006 - 08:18 PM

ja Anaa se popolnoma strinjam z tabo...če si redno menjavaš vložke in če se velikokrat na dan tuširaš nivi ves umazan... ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#119 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30846 posts
  • Location:Primorska

Posted 18 June 2006 - 08:23 PM

Ma ni primerjave, tud zame ne, med vložki in tamponi... wink.gif

Pr vložku si tam okol luknje vse krvav in vsakič ob menjavi vložka se hodit tuširat mi je po pravici povedano odveč in neumno, če mam lahk tampon, kjer sem na zunaj povsem čista.
Pa si kljub temu umijem umijem tamalo vsaj 2x dnevno.
  • 0

#120 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29013 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 June 2006 - 08:24 PM

meni je še zmeraj smrt za kožo več ko enkrat tuširat. ob menjavi tampona si enostavno fejst umijem roke in nožnico (slednjo samo z vodo) in nimam nobenih problemov z nečistočo. ne maram feelinga, ko mi kri teče ven na vložek, zato se jih izogibam. tampon pa si menjam (glede na količino/moč) krvavitve približno na tri, štiri ure.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users