Jump to content


Photo

Razprodaje!


  • Please log in to reply
445 replies to this topic

#101 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 12:13 AM

QUOTE(Sarah)
se strinjam glede new yorkerja ..sem imela tam ene kavbojke ogledane pa sem cakala na zacetek razprodaj ...ko sm pa vceri prisla tam ..obup.. skoraj nic znizano, edino totalno neuporabne stvari (beri poletna konfekcija in tisto kar jim je ostalo od lani ali celo prej) evil.gif

jst sem isto hotla ene kavbojke... take kul s FUL, FUL nizkim pasom - na srečo so znižal neki, kar sva za lubija ogledala že en dan prej, tko da je happy (pa še v gužvi ni bil, ker sem šla sama tja)

v CE je kul Clark ker ima VSE 40% znižan, brez izjeme, tud pasovi torbice, kavbojke...

bom pa rekla, da sem nasplošno razočarana nad razprodajami, ker imajo večinoma do 40%, kar pomen da je ful mal stvari res znižanih. Ker unih 10-20% ni nč rolleyes.gif evil.gif men je blo kul polet, k so ble stvari najmanj 50, se je pa najdl tud za 70
biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#102 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 January 2006 - 12:59 AM

ne,špela,ne dajem,ker jih sploh nimam-mislila sm bolj kakšne debele nadkolenke al pa podkolenke....ker sm vidla,da ma od fanta mami tako vrečkico od palmersa k da notr perilo(modrci,gatke kake lepše,pa jalonke)tko,da predvidevam,da ga je kupila tm al ga je pa dobila ob nakupu-morm prašat.Zanima pa me,kje se vse prodaja take vrečke!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 January 2006 - 11:15 AM

Rea, moja mami tudi uporablja te vrečke, pa da notr modrčke pa kakšno fino spodnje perilo. Baje da je kul, ne vem pa kje je kupila. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31304 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 January 2006 - 11:18 AM

Te vrečke sm jst vidla v enmu katalogu, mislim, da v Neckermanu (ker drugega trenutno nimam doma).
  • 0

#105 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 January 2006 - 11:23 AM

Jaz sem bila danes v Andorju in sem si kupila kavbojke, ki so bile polovico znižane. smile.gif Lepo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#106 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 12:55 PM

QUOTE(DiLeMa)
Rea, moja mami tudi uporablja te vrečke, pa da notr modrčke pa kakšno fino spodnje perilo. Baje da je kul, ne vem pa kje je kupila. ermm.gif

eno tako je moja mat kupila v Mercatorju.... ima zadrgo je pa ene 800 sit, je pa iz tazga materiala kot so kakšne spodne majce za športnike
  • 0
Posted Image

#107 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 January 2006 - 03:02 PM

[quote=Tanjci][quote=DiLeMa]Rea, moja mami tudi uporablja te vrečke, pa da notr modrčke pa kakšno fino spodnje perilo. Baje da je kul, ne vem pa kje je kupila. ermm.gif[/quote]
eno tako je moja mat kupila v Mercatorju.... ima zadrgo je pa ene 800 sit, je pa iz tazga materiala kot so kakšne spodne majce za športnike
aha,...a med živili-mislm je kupila kar tam,kjer prodajajo živila al kje v merkatorju?
a pa je lepa?Jza bi kako tako lepooo wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#108 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 04:06 PM

jah bela je, pa dost je velika... zdej grda glih ni biggrin.gif

verejtno je kupila tam pri praških, kjer imajo še une papirčke za razbarvanje ipd.

  • 0
Posted Image

#109 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 January 2006 - 04:40 PM

[quote=Tanjci]jah bela je, pa dost je velika... zdej grda glih ni biggrin.gif

verejtno je kupila tam pri praških, kjer imajo še une papirčke za razbarvanje ipd.

kaj pa so to papirčki za razbarvanje?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#110 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 09 January 2006 - 04:56 PM

a so v cosmic shopu tut razprodaje???
posebej me zanimajo une buffke z ognjčki!! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#111 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 January 2006 - 04:56 PM

Papirčki ZA razbarvanje? Moja mami uporablja neke papirčke pri pranju, ampak so PROTI razbarvanju oz. da se barve ne mešajo med sabo. Recimo če daš ti prat pisano perilo zlo različnih barv, daš notr zraven oblačil še ta papirček in ta potem 'ulovi' oz. privlači barvo, ki jo oddajo oblačila, da se ta barva prime na ta papirček in ne na druga oblačila ... je zelo, zelo fajn ta zadeva in moja mami sploh ne pere več brez dodatka tega papirčka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#112 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 January 2006 - 05:16 PM

QUOTE(kristy)
a so v cosmic shopu tut razprodaje???
posebej me zanimajo une buffke z ognjčki!! biggrin.gif


so ja ampak sam 40% na določene modele, pa še to sam določene št. kokr sm vidla 36,37 pol pa še eni grdi modeli so pa tut še kšne ševilke.
  • 0

#113 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 09 January 2006 - 05:51 PM

a une ta rozne so znižane??? sad.gif sad.gif
a majo cifro 39/40???? ermm.gif biggrin.gif
mislm une z ognjčki!!kolk so??
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#114 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 January 2006 - 05:55 PM

lej te z ogenjčki so različne barve ane..no in majo sam ene par modelov znižanih, majo pa tut roza znižane ja, svetlo roza in tiste, k so mal bol močna roza, bele, sive pa črne z roza ogenjčki..ampak ne vem zdej točno kakšne majo številke ampak sm skor ziher da 40 ni več, ker kokr sm vidla majo sam mejhne številke še, to je 36, 37 , majo pa edin bele z roza ogenjčki še skor vse številke (40, 41)
  • 0

#115 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 January 2006 - 08:57 PM

[quote=rea][quote=Tanjci]jah bela je, pa dost je velika... zdej grda glih ni biggrin.gif

verejtno je kupila tam pri praških, kjer imajo še une papirčke za razbarvanje ipd.

kaj pa so to papirčki za razbarvanje?[/quote]
ja se opravičujem... papirčki, ki preprečujejo obarvanje oblačil (in poberejo barvo, ki jo določena oblačila oddajo med pranjem)
  • 0
Posted Image

#116 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 January 2006 - 01:07 AM

[quote=Tanjci][quote=rea][quote=Tanjci]jah bela je, pa dost je velika... zdej grda glih ni biggrin.gif

verejtno je kupila tam pri praških, kjer imajo še une papirčke za razbarvanje ipd.

kaj pa so to papirčki za razbarvanje?[/quote]
ja se opravičujem... papirčki, ki preprečujejo obarvanje oblačil (in poberejo barvo, ki jo določena oblačila oddajo med pranjem)
zanimiv!!!prvič slišm!!!bohved kdaj bomo mel mi to doma!!! biggrin.gif oops.gif leta 2 pa 30 biggrin.gif k moja mami je šele letos začela uporabljat različna praška za barvno&belo perilo...don't ask...nima lih gospodinjskega užitka..sj drgač je pa supr....(aja,zato ajbrž tud veste zakaj sm zadnč sprašvala o unih posodicah kamor nalijš tekoči pralni prašk biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#117 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 January 2006 - 01:12 AM

QUOTE(rea)
zanimiv!!!prvič slišm!!!bohved kdaj bomo mel mi to doma!!! biggrin.gif oops.gif leta 2 pa 30 biggrin.gif k moja mami je šele letos začela uporabljat različna praška za barvno&belo perilo...don't ask...nima lih gospodinjskega užitka..sj drgač je pa supr....(aja,zato ajbrž tud veste zakaj sm zadnč sprašvala o unih posodicah kamor nalijš tekoči pralni prašk biggrin.gif biggrin.gif

hehe, točn ja..... ja nisi sama kriva, kaj češ biggrin.gif

ja jst imam ful različnih praškov... tak navaden Ariel Color za bombažne stvari, pa za volno in občutjive materiale posebej in še enga za sintetiko... mela bi pa tud za črno, če bi mela dost takih cot, pa jih nimam

  • 0
Posted Image

#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 January 2006 - 11:27 AM

[quote=Tanjci]
ja jst imam ful različnih praškov... tak navaden Ariel Color za bombažne stvari, pa za volno in občutjive materiale posebej in še enga za sintetiko... mela bi pa tud za črno, če bi mela dost takih cot, pa jih nimam[/color]

Tanjci jst mam tud ful skrbno mamo kar se tega tiče ... vedno vse sortira pa 100 različnih praškov ma (vedno tekoče, baje so boljši ... kdo bi vedel biggrin.gif) za vsako vrsto oblačil posebi in sm se ful nalezla od nje tak da sm js tud ful skrbna z oblačili in tud vedn vse sortiram ko dam prat. biggrin.gif Pa še dlje pol zdržijo oblačila, bolj negovana so.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 January 2006 - 11:54 AM

moji so tud sam tekoči IPB Image

pa še lažje je, ker sam daš v boben, tam morš pa vedet v ker predalček usut pa to

  • 0
Posted Image

#120 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 January 2006 - 12:07 PM

[quote=Tanjci]moji so tud sam tekoči IPB Image

pa še lažje je, ker sam daš v boben, tam morš pa vedet v ker predalček usut pa to

sj na predalčkih piše kam sodi kaj,veš smile.gif pa itak,če daš tekočega kar v boben,sj morš vseen v predalček dat mehčalec!
Sploh pa,mi mamo tud zdj za belo berilo tekočga pa za črno pa za pisano pa za fino biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif jejjj kako smo napredni!!! biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users