Jump to content


Photo

Se najde krivec?


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#101 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 20 October 2006 - 03:33 PM

jap, tole Cosmerbo imam tudi jaz, sem ze pisala o njej. Res naredi ful lepo kozo, meni so tud tiste pikce k niso ne mozolcki, ne ogrci zginle, samo se mi je pa zdelo da je koza postala ful obcutljiva pa sem mal prekinla uporabo. Zdaj bom spet zacela mazat samo po celu, drugo pa Neutrogeno.
  • 0

#102 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2006 - 03:38 PM

Za to Cosmerbo je treba baje računat, da se mora koža najprej navadit nanjo, kar lahko traja nekaj časa, potem pa se normalizira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#103 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 20 October 2006 - 09:25 PM

mnja, jaz se pa ful hitr navelicam neki sprobavat.bom vztrajala zdaj.
a si jo ti sam namazes pa pustis da se vpije al si jo vmasiras? (slisala sem namrec da mors potem nekaj min masirat kozo)

  • 0

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 October 2006 - 11:46 PM

QUOTE(Freya_ @ 20. 10. 2006 - 22:25) View Post

mnja, jaz se pa ful hitr navelicam neki sprobavat.bom vztrajala zdaj.
a si jo ti sam namazes pa pustis da se vpije al si jo vmasiras? (slisala sem namrec da mors potem nekaj min masirat kozo)



Ne masiram nekaj minut, ampak pač lepo razmažen in včasih malo pomasiram s krožnimi gibi, ampak to traja vsega skupaj maximalno 30 sekund.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 21 October 2006 - 12:06 AM

joj, jaz sem trenutno ravno šla čez eno ornk mozoljasto obdobje in imam še ful flekcov od mozoljev, ki pa hvala bogu izginevajo.
Jenna, jaz sem dobila mozolje vedno takrat in skoraj praviloma, ko sem uporabljala ful različnih stvari hkrati ali pa sem neke novosti testirala na svoji koži. Zato se temu zares izogibam, vsaj po tanovem.
Trenutno uporabljam za obraz zadeve, ki so mi odgovarjale ves čas in ne eksperimentiram.
Imam mešano kožo, ampak sem imela v zadnjem času tako izsušeno in mozoljasto hkrati, da sem skoraj znorela. maske proti mozoljem nisem smela dat gor, ker je bila koža že itak ena sama luska (tudi po mastnih predelih, na T coni), lička pa sploh. Zadeva se umirja, uporabljam tudi malenkost bolj vlažilen puder (to je Collistar Fondotinta illuminante). Poleg tega se kakšnih drugih zadev sploh ne upam uporabljat, še posebej pa na novo ne.

  • 0

#106

  • Guests

Posted 21 October 2006 - 11:23 AM

QUOTE(La*Perla @ 21. 10. 2006 - 1:06) View Post


Jenna, jaz sem dobila mozolje vedno takrat in skoraj praviloma, ko sem uporabljala ful različnih stvari hkrati


S tem se pa strinjam, ker sem zadnje case uporabljala sto stvari, mal happyderm peno za obraz, mal schellerjev kumaricni gel, od krem schellerjevo kutino, pa neutrogeno, za cez dan pa se garnierjevo sun control, z zascito spf 15, pa sm dobla tk blesavo kozo, da ni za povedat. Obenem vem, da mi sam po sebi noben od teh proizvodov ne povzroca mozoljev, moji kozi vsi pasejo, ampak ne v taki kombinaciji. Zdaj pa nekaj casa uporabljam samo Bebe morning energy gel za umivanje obraza, garnierjev tonik pa scheller kutino podnevi in ponoci, pa se je stanje drasticno izboljsalo. Po mojem koza tezko procesira tako mnozicno menjavanje izdelkov.

  • 0

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 October 2006 - 07:20 PM


Ja, s tem se bi skoraj tudi jaz strinjala. Jaz sem tudi menjavala (no, zdaj še tudi kar, ampak se odvajam) izdelke, čeprav so mi trenutni čisto ustrezali. Ampak sem sestavinsko skos iskala še kaj boljšega. Ampak jebeš to, če je sestavinsko boljši, če imam potem vso čudno kožo. Raje uporabljam manj sestavinsko kvalitetne izdelke, pa imam kožo perfect, kot pa sestavinsko superfakingkul izdelek, pa mam kožo v razsulu. Sicer pa vsaka koža drugače reagira in ji pašejo drugačne stvari... ne tiste, ki bi naj bile univerzalno najboljše.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 October 2006 - 08:50 PM

Jaz ful nerada experimentiram na svoji koži, se držim bolj ali manj istih proizvodov.
No, z uporabo glinenih mask in Cleanace K ponoči (brez kakšne nočne kreme) se mi stanje malo izboljšuje, še zmeraj pa malo mastno svetim.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#109 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 November 2006 - 08:23 PM

Moram poročat da se mi je stanje ful popravilo, nekje v mesecu dni sem spet v "normalnem stanju"; torej koža se mi nič več mastno ne sveti, mozoljev niti za vzorec, luskice se mi tudi niso pojavile, dejansko je moja koža lepa kot že res dolgo ne.
Uporabljam pa tonik Cera di Cupra, sicer ga imam na sumu, da je sprožil neko reakcijo, ker me je koža na dekolteju cca dva dni po prvi uporabi ful začela srbet in se par dni stanje sploh ni normaliziralo. Prav tako bi lahko bil krivec kak nov pralni prašek, ali pa preprosto nov volnen pulover (kaj veš, kje je vse bil preden sem ga kupila rolleyes.gif).
Kremo imam Schellerjevo korenček, zvečer se pa občasno namažem s Cleneancom, ampak samo po "problematičnih" predelih, z nočno kremo pa bolj skoparim.
Mogoče bo komu v pomoč ;-) .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2006 - 12:13 PM

Js sm pa opazla, kako je dejansko moja koža občutljiva na menjavanje kreme. Zdej sm mela skos že ene dva meseca Cosmerbo in sm mela dobesedno popolno kožo, zdle sm se pa mal špilala z enimi drugimi kremami (sicer tudi nekomedogenimi in kvalitetnimi) pa sm kr dobila dva mozolja. ohmy.gif blink.gif Zdej mam pa spet Cosmerbo in mi gre takoj vse lepo nazaj, očitno ne bom smela več eksperimentirat, kar me je nekoliko potrlo, glede na to, da rada probavam nove stvari. ermm.gif cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 22 November 2006 - 05:35 PM

js sm se zdej osredotočla samo na obe oligo kremi od vichyja in moji koži očitno pašeta. koža je spet lepa.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#112 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 December 2006 - 01:13 PM

jenna, ker sva mele podobne probleme s kožo, me zanima če še uporabljaš cosmerbo in kako se je obnesla. js sm namreč še vedno v iskanju idealne kreme sad.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2006 - 01:45 PM

QUOTE(pinga @ 18. 12. 2006 - 13:13) View Post
jenna, ker sva mele podobne probleme s kožo, me zanima če še uporabljaš cosmerbo in kako se je obnesla. js sm namreč še vedno v iskanju idealne kreme sad.gif

Jaz moram povedati, da se mi stanje kože je popravilo. Potem so mi tiste nadležnarije kar izginile z obraza. Nato se mi je začela pucat. Zdaj imam pa izredno lepo, tu pa tam še kaj. Pa všeč mi je pri tej kremi, k se instantno vpije in nimam mastnega filma po njej. Pa koža ni nič izsušena, niti pretirano nahranjena... glih takšna, kot mora biti. Pa odsotnost spfja naredi svoje - ker sem ugotovila, da mi na kožo enostavno ne paše. Ampak res treba nekaj časa vztrajat za kakšne res vidnejše rezultate in uporabljati samo to kremo, ne mešati.




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 December 2006 - 02:45 PM

sliš se kr kul, bom mogoče mini pakungo probala. za kake dva mesca bo že, pol bomo pa vidl kk naprej. mal se bojim, ker mam kr suho kožo po licih, ampak hkrati pa mljardo onih milj al kaj so že, zadnje cajte tut ene mozolje. obupana sm že čist.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2006 - 02:52 PM



Ej, jaz mam tudi bolj kot ne suho, pa mi je ta krema čisto dovolj!
Res, probaj in vztrajaj tak ene tri tedne, pa boš vidla.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 18 December 2006 - 02:53 PM

ok thx, grem dans v nabavo.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#117 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 December 2006 - 06:21 PM

Bom kr tu vprašala, Dilema, kolko dejansko Nautrogena Visible Clear vsebuje salicilne ? ( gel in maska) Ker meni je zmanjkalo sredstev za umivanje obraza biggrin.gif in me je strah to uporabljat .. nočem izbruha mozoljev. sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#118 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 December 2006 - 10:11 PM



Dilema .. a bi ? tongue.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 December 2006 - 10:29 AM

Salicilne ima menda 1% ... če nisi zihr, kako bo to vplivalo nate, kupi raje en drugi gel za umivanje, je bolj zihr.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users