Jump to content


Photo

gelirani nohti


  • Please log in to reply
167 replies to this topic

#101 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 15 November 2007 - 08:43 AM

pur: gel od magnetica stane neki malga čez 40 € če se prou spomnem smile.gif je pa 50g

lala°: nohte delam doma in v salonu ( salon Grace v Zupančičevi jami-Bežigrad)
  • 0

#102 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 15 November 2007 - 09:11 AM

IPB Image

To so moji nohtki, ki jih delam sama, samo jih bo treba počasi popravit, ker so že preveč zrastli in je bela konica že predaleč.


Hvala laLa thumbup.gif ,...pa sem se še neki novega naučila biggrin.gif
  • 0

#103 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 09:14 AM

Lepi so ohmy.gif Sama si to narediš ? Kapo dol worship.gif Všeč mi je, ker ni ono ful bela konica, da bi se že na kilometer vidlo da so umetni.

Ni problema. smile.gif
  • 0

#104 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 15 November 2007 - 11:02 AM

wwwaaaawwww super so...tut svojo obliko nohta maš ful lepo,zelo elegantna rokica morm rečt

ne pa moja kratki prsti pa nnohti okrogli kot žetončki bruh.gif cry.gif
  • 0

#105 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 11:17 AM

LADY_A škoda, da delaš samo v Lj. Koliko pa je cena s podalšanjem in poslikavo ?

Tudi sama razmišljam o gel nohtih, a me je malo strah zaradi treningov. Sicer jih je ena moja soigralka mela, pa se ji niso polomili ampak vseeno. Sej imam lepe nohte, obliko in vse, ampak se mi ful ful lomijo (redko kdaj so v takem stanju, kot zdaj). huh.gif
  • 0

#106 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 15 November 2007 - 11:21 AM

cena nohtov v salonu je 50€,nail.art za en noht pa 4€

jst pa računam za nohte 30€,nail-art pa 1€

Kaj pa treniraš?
  • 0

#107 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 11:39 AM

Odbojko rolleyes.gif Samo bi vrjetno šlo, če bi si jih zavila s tistim trakom, kot večina drugih.
  • 0

#108 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2007 - 12:34 PM

Daj lala ne seri! Veš kak te bo bolelo, če ti žoga gor pade! Pa kje si še vidla odbojkašico z dolgimi nohti?
Poleg tega maš svoje nohte čisto dobolj lepe in primerne dolžine.

Ti bom prepovedala vstop na forum. Maš že prepolno glavo stvari, ki te še "ne bi smele" zanimat. whistling.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#109 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 November 2007 - 12:44 PM


pur,
nohti so mi strašansko všeč.



laLa°,
pa ti maš ja fabulous nohte, kaj serješ z umetnimi! ohmy.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#110 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2007 - 12:47 PM

Tako, tako Jenna! Kar povej ji! closedeyes.gif

pur, res si si lepo naredila. sama bi jih edino ob strani malo spilila, da ne bi šli tako navzven. Bom prilimala slikico, da vidiš, kak mislim


Edit: Nič nem limala slikice, ker ko sme vse prenesla v Slikarja, sem ugotovla, da so popravki tak mali, da jih ne bi mogla na sliki označit.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 November 2007 - 12:49 PM



Ja. sleep.gif

Meni je pa glih to všeč, da grejo rahlo navzven.
Sicer bi, sumim da, precej trapasto izpadli.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 12:50 PM

Pa vidve nimata pojma. biggrin.gif Sem imela ful lepe pa vse, samo se mi trgajo. No, ne trgajo bolj plastijo. Meni jih je pa škoda postričt, ker je isto sranje potem, ko spet zrastejo. Preko laka se to ne vidi, ker mi prekrije, če pa sem brez je pa grozljivo.

Sej ne mislim zdaj, da si jih bom dala gelirat... Morem prvo še Mavalo sprobat. wink.gif

Adrinane, ne boš mi prepovedala, ker me imaš preveč rada tongue.gif
  • 0

#113 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2007 - 12:58 PM

QUOTE(laLa° @ 15. 11. 2007 - 12:50) View Post

Adrinane, ne boš mi prepovedala, ker me imaš preveč rada tongue.gif

Ravno zato ti bom closedeyes.gif ti si moj najljubši mladič tu gor wub.gif closedeyes.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#114 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 01:00 PM

Mladič oops.gif
  • 0

#115 LADY_A

LADY_A

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 15 November 2007 - 04:50 PM

QUOTE(laLa° @ 15. 11. 2007 - 12:50) View Post

Pa vidve nimata pojma. biggrin.gif Sem imela ful lepe pa vse, samo se mi trgajo. No, ne trgajo bolj plastijo. Meni jih je pa škoda postričt, ker je isto sranje potem, ko spet zrastejo. Preko laka se to ne vidi, ker mi prekrije, če pa sem brez je pa grozljivo.

Sej ne mislim zdaj, da si jih bom dala gelirat... Morem prvo še Mavalo sprobat. wink.gif

Adrinane, ne boš mi prepovedala, ker me imaš preveč rada tongue.gif



če maš nohte lepe tko kot punce pravjo potem res ne smeš met umetnih klub temu da se ti plastijo...
je pa res da se da z gelom še neki narest...z gelom bi lahko zaščitla svoj naravni noht, ne bi blo pa treba lepit umetne konice.
se pravi noht namažemo z gelom damo pod lučko...lahko damo še bel gel na konico da bo frenč..nohtki se bojo svetl,ne bi jih blo treba nč lakirat..mela bi francosko k se ti ne bi krušla...pa še ne bi mela umetne konice,pa nohti se ti ne bi plastil cool.gif biggrin.gif lahko bi jih pa tut čez to po svoje lakirala in lak se ne bi krušu dol biggrin.gif
  • 0

#116 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 15 November 2007 - 04:53 PM

Ne ne, sej nisem mislila imeti umetnih konic, ampak tako, kot ti praviš samo gel čez svoje. Samo še vedno upam, da bo Mavala rešila situacijo.
  • 0

#117 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 26 November 2007 - 07:40 PM

Lady_a,....sem kupila Magnetic izdelke thumbup.gif ,...komaj čakam, da jih uporabim in upam, da bom zadovoljna z njimi.
Me pa nekaj zanima,...če ti slučajno veš?!

Kupila sem Nail Antiseptic (BELA FLAŠKA) in Finishing Wipe (MODRA FLAŠKA), pa sem pozabila kateri je kateri oops.gif
Eden se uporablja za čiščenje nohta pred nanosom gela, eden pa za odstranitev odvečnega gela po piljenju. Ali imaš ti katerega od teh dveh proizvodov in če veš za kaj se kateri uporablja?!

lp
  • 0

#118 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 November 2007 - 08:19 PM

Tak, čisto po imenih sodeč, bi rekla, da se Nail antiseptic uporablja pred (da lepo razkužiš, kar imaš za razkužit) in Finishing wipe na koncu. Piše: FINISHING biggrin.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#119

  • Guests

Posted 26 November 2007 - 09:06 PM

Lala, kaj je Malava? oops.gif

A se da s piljenjem kej zrihtat obliko nohtov? Mislem, če bi mi ena manikerka mal kožico zrihtala pa lepo popilila...a bi bili lepše oblike? Ker jaz mam obupno obliko nohtov. Pa res škoda, ker imam drugače vse pogoje za lepe, dolge nohte. sad.gif
  • 0

#120 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 November 2007 - 09:18 PM

Neki ''zdravilni lak'' za nohte, s katerimi si jih lahko popraviš. Evo link: http://www2.lepa-si....h...3&hl=MAVALA
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users