Jump to content


Photo

Zabaviščni parki


  • Please log in to reply
157 replies to this topic

#101 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12107 posts
  • Gender:Female

Posted 07 July 2011 - 08:43 AM

Ja, samo če je ful gužva in bi moral sicer za vsako stvar po kakšno uro čakat, je pomojem zelo dobrodošla zadeva.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#102 kartika

kartika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 13 July 2011 - 03:17 PM

Itak vec kot enkrat ti zal ne uspe casovno....:/ ce pomislis da poprecno brez karte cakas priblizno 30/40 minut za eno samo atrakcijo - plus pol da se premikas od ene do druge, wc time, itd ti uspe v 10 urah iti na 10 stvari..tako da smile.gif no vsak po svoje, meni se je full splacal nakup te karte... njoy
  • 0

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2011 - 10:47 PM



Mi smo se zdaj zmenili za začetek septembra! Can't wait.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 August 2011 - 10:00 AM

Mi tudi gremo takrat. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 August 2011 - 11:47 AM



Morda se srečamo. laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 August 2011 - 11:57 AM

Mooorda biggrin.gif Ampak mi gremo med tednom, ziher ne za vikend. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 August 2011 - 12:01 PM



Aja, potem se pa ne bomo srečali. laugh.gif
Mi gremo ali prvi vikend ali drugi. Žal med tednom ne gre,
čeprav je takrat najboljše iti, vem.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 09 August 2011 - 12:02 PM

yes.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#109 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2011 - 10:28 AM

QUOTE(kartika @ 3. 7. 2011 - 17:57) View Post

Jaz sem bila pred slabim mesecem v Gardalandu in po novem imajo možnost nakupa Gardaland express karte (dodatne) za 10 eurov....so tri različne varijante se mi zdi - eno fantasy, eno adventure, utd Mi smo kupili tisto adventure in smo lahko preskočili vsrto na 10 atrakcij oz. 2 x na Blue Tornado, 2 x na Space Vertigo, 1 x na Atlantide, 1 x na Sequoia Adventure, 2 x na Magic Mountain in 1 x na RAPTOOOR ki je megastičen smile.gif... tako da za tistih 10 eurov se fuuuul splača.....greš mimo vrste in vsi te grdo gledajo ;) tipo mi smo prišli na Atlantide in je bilo za čakat 60 min, smo kupili tam zraven v trgovini ta Gardaland express in smo šli direktno na barčico....

Jaz sem bila prekvčeraj in meni se to vse skupaj zdi ena velika oderuška svinjarija! Dodatno plačaš, da še
vedno čakaš! Te karte niso po 10€, ampak 15€. Jaz je sicer nisem na začetku kupila, sem pa potem kupovala
par single express kart (za eno osebo stane za eno atrakcijo 2,50€, kar je ogromno, ko si malo začneš računat,
ker itak moraš vzet to za vse, če nočeš zabit cajta na eni napravi več kot uro). Vendar - to kar ne preskočiš
vrste, ampak še vedno čakaš vsaj 20 minut. Ostali čakajo po 70, 80, 90 minut - seveda zdaj še na račun teh
padalcev. Edino na Mammuta mi je uspelo priti skoraj takoj s to single express karto. Potem nisem več
kupovala, ker sem imela vsega poln organ, predvsem pa tega, oprostite, jebanja v glavo s strani Gardalanda.
Tako da na Rapture sploh nisem šla. Bom pa šla naslednje leto enkrat marca, pa po možnosti, če se bo le dalo,
med tednom. V glavnem - te karte te vsaj malo odrešijo muk, res je, po drugi strani pa so taka svinjska (in
brihtna, seveda) nategancija, da je veselje. Te še bolj oskubejo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#110 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 September 2011 - 10:33 AM

Ne moreš it marca, Gardaland se odpre šele aprila. laugh.gif tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2011 - 11:05 AM



Aja, točno. butl.gif Aprila potem.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26075 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2011 - 02:05 PM

QUOTE(Sinnaia @ 3. 7. 2011 - 21:20) View Post

V vrteče skodelice. sleep.gif


Not funny. cry.gif Obstajamo ljudje, ki jim adrenalinske atrakcije pac niso blizu. ;) Nisem se bila v nobenem zabaviscnem partku in dvomim, da kdaj bom. : )

Sem se pa spomnila na koruzni labirint na Bledu, o katerem sem zadnjic poslusala na radiu:

http://www.deloindom...i-labirint-bled

Bi sla, ceprav me spominja na eden ali dva strasna filma. : ) Shining recimo, niti ne vem zakaj, hm. Heh. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#113 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12107 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2011 - 04:01 PM

Shining je imel nek labirint, ampak mene bolj spominja na eno drugo Kingovo stvaritev - Children of the Corn ninja.gif Bwwww.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#114 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 September 2011 - 04:20 PM



Res je, tisto je bilo iz takega iglastega visokega grmičevja.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#115 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26075 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2011 - 05:51 PM

ninja.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#116 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 05 September 2011 - 06:24 PM

jaz imam pa full rada take stvari....
me je strah(recimo prostega pada....) ampak to je ravno point tega biggrin.gif
mika me ta labirint(ok, to ni strašno), mika me Zorbing....sem pa bila zdaj poleti v Dominikanski na Zip Line Adventures (proge so bile nad džunglo) biggrin.gif
Gardaland mi je fajn, ampak preeeveč gužve vedno down.gif
  • 0

#117 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 05 September 2011 - 06:26 PM

QUOTE(Hevea @ 5. 9. 2011 - 17:01) View Post

Shining je imel nek labirint, ampak mene bolj spominja na eno drugo Kingovo stvaritev - Children of the Corn ninja.gif Bwwww.


JAAAAA!!! cry.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#118 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26075 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2011 - 08:04 PM

QUOTE(Lo-Fi @ 5. 9. 2011 - 19:24) View Post

me je strah(recimo prostega pada....) ampak to je ravno point tega biggrin.gif
Gardaland mi je fajn, ampak preeeveč gužve vedno down.gif


Hja, jaz sem pa taksen clovek, da imam cez glavo dovolj strahu in adrenalina v (neprijetnih) situacijah, na katere nimam vpliva, tako da se za zabavo tema dvema dejavnikoma niti slucajno nimam zelje izpostavljati. Vsaj ne delam dodatne gnece v Gardalandu. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#119 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29012 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 September 2011 - 08:13 PM

počaki par let, da Matej zraste, hihi.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#120 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26075 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2011 - 08:54 PM

Ha ha : D Bom porocala. : D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users