Jump to content


Photo

UGG


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#101 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 02:49 PM

Pa sej Emujke pa se ful splača iz tujine naročit. Na tisti strani, ki jo je nalimala Izabela, je zastonj poštnina + vrnejo stroške carine.

Te Uggice sem zdej vidla, tak so mi lepe, o marička:

IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#102 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 04:28 PM

QUOTE(Kinky @ 3. 1. 2010 - 22:24) View Post

wink.gif Tudi 220 se mi zdi full. Pač moje mnenje. smile.gif Hvala za info, Dilema.


Je veliko, ja. Sam DiLeMa itak v celem letu ne zapravi 100 € za cote, pa je rekla mami, da ji zato kupi! laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#103 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2010 - 04:33 PM



ohmy.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 04:45 PM

I hate shoes and clothes. Hard to belive, but it's true. Čeprav vseen je tistih 100€ precejšnje podcenjevanje, Dražesna ne more preko tega. tongue.gif

Tako malo bi zapravila samo v primeru, da bi kupovala na kakem bolšjem sejmu, kjer imajo kavbojke in šuhe po 10€.

Vseeno namreč kupim ene 2 do 3 pare kavbojk na leto, pa ene 2 para čevljev, ene 10 majc, kako bundo, jakno in že samo letni izkupiček kavbojk preseže 100€.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2010 - 04:49 PM

Midve bi lahko poglihali. -D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 05:00 PM

Jaz ne rabim več cot, hvala. tongue.gif Glihaj s kom drugim, meni bi se od viška utrgalo. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83961 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 January 2010 - 05:06 PM

biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#108 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 January 2010 - 05:50 PM



Ove svetle zgoraj pa so res ogabne. laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#109 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 06:16 PM

Moje, moje, moje bojo enkrat, sem čist obsedena, love them. wub.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#110 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 January 2010 - 06:22 PM

no dilema, men se zdi da zapravš čist normalno, to men niti pod razno ni malo, je pa malo če/ko primerjaš babe ( khm khm, jino ) in itak da pol pride proti takim FUL manj lol

men so te bež s temi grdimi vijugami tok grde ej fuj
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#111 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 06:29 PM

Men so pa moje prov najlepšejše (med vzorčastimi), te cvetlične tud men niso. biggrin.gif
Emujke se mi zdijo pa ful bolj "kompaktne", pomoje so mal bolj trpežne. ermm.gif
  • 0

#112 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12116 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 06:54 PM

QUOTE(rea @ 7. 1. 2010 - 18:22) View Post

no dilema, men se zdi da zapravš čist normalno, to men niti pod razno ni malo, je pa malo če/ko primerjaš babe ( khm khm, jino ) in itak da pol pride proti takim FUL manj lol



Meni se zdi to tudi normalno, jaz ne vem, če si kupim vsako leto 10 majc. Pa rada kupujem cunje, samo sem pač nonstop broke laugh.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#113 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 08:52 PM

Pa sej so vedla, da ne 100 €. Pač tko se reče. smile.gif

Sem pa probala Dilemine in OMG kako je to prijetno za nosit. AJ VONT DEM! cry.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#114 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 07 January 2010 - 08:56 PM

Jst sem se pa zdej dokončno zaljubla v te, in upam da bojo kmal moji biggrin.gif

IPB ImageIPB Image
  • 0

After all this time?

Always.


#115 šMinka*

šMinka*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 07 January 2010 - 09:16 PM

js bi tud mela te roza ali pa ene od teh. oops.gif drugo leto mogoče. biggrin.gif

IPB ImageIPB Image IPB Image
  • 0
"Life changes with the right pair of shoes." Cinderella ♡

#116 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 09:43 PM


Roza mi niso všeč.

Jst pa te dobim, so samo 55 €, ker so otroški. thumbup.gif

IPB Image IPB Image



Teli so tut lušni:

IPB Image IPB Image
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#117 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 07 January 2010 - 09:49 PM

Kok so to men grdi čevlji.

To so za lovce v polarnih območjih.
  • 0

#118 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 10:05 PM

QUOTE(Sinnaia @ 7. 1. 2010 - 21:49) View Post

To so za lovce v polarnih območjih.

Jaz bom umrla. lol1.gif thumbup.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#119 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2010 - 10:55 PM

QUOTE(Sinnaia @ 7. 1. 2010 - 23:49) View Post

Kok so to men grdi čevlji.


Men tud! Pa še zdej k je tak naval na njih k jih ma res že vsaka ta druga... huh.gif

QUOTE(Sinnaia @ 7. 1. 2010 - 23:49) View Post

To so za lovce v polarnih območjih.


thumbup.gif

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#120 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 January 2010 - 10:57 PM

Jaz pa v Celju in v Mariboru vidim izredno malo punc z Uggicami (ali pa podobnimi drugih znamk).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users