Jump to content


Photo

Kateri proizvodi so naj, naj in vas niso razočarali??


  • Please log in to reply
327 replies to this topic

#101 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 14 April 2006 - 02:23 PM

The body shop senčke. Vsi odtenki so mi fenomenalni v tem četvorčku:
IPB Image
So lepo pigmentirane in dajejo tak zdrav videz. Navdušena sem biggrin.gif
  • 0

#102 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 02:31 PM

Kakšna je pa cena?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#103 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 14 April 2006 - 03:02 PM

22 EUR. Se mi ne zdi dosti, ker so v takih kockah in je ogromno noter. Bom jih mela za celo življenje menda. biggrin.gif
  • 0

#104 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 April 2006 - 03:53 PM

Tolk približno so tud od IsaDore senčke, 4 v škatlici, še malo manj, okrog 4k.
  • 0

#105 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2006 - 04:20 PM

QUOTE(Blondi)
The body shop senčke. Vsi odtenki so mi fenomenalni v tem četvorčku:
IPB Image  
So lepo pigmentirane in dajejo tak zdrav videz. Navdušena sem   biggrin.gif

Uau..zgornja dva odtenka sta mi krasna.
A prodajajo tut po dva skupaj?
  • 0

#106 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 17 April 2006 - 10:30 AM

vse maskare do zdej od L`oreala, MF, Jase, Manhattan sad.gif mad.gif
  • 0

#107 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2006 - 10:38 AM

Navdušla sta me body coocon in garnierov šampon ultra beauty oreh. biggrin.gif laugh.gif
  • 0

#108 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 April 2006 - 04:59 PM

QUOTE(exotica)
vse maskare do zdej od L`oreala, MF, Jase, Manhattan sad.gif mad.gif


Zgrešila temo? biggrin.gif
  • 0

#109 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 22 April 2006 - 04:38 PM

-laki od avona (francoska manikura)
-sprej za telo be kissable od avona
-parfum be kissable tongue.gif
-maskara od max factor (masterpiece)
-maskara od niveje (eyes wild open)
-lip glos max factor (silk&shine)
-puder max factor (colour adapt)
-gel za tuširanje od luxa (wine&roses) full diši
-senčilo v kroglicah od avona
-sprej za telo od avona (limeta, bela lilija)
-šampon od avona (spet smile.gif ) mandarina

mislm d bo to kr use biggrin.gif
  • 0

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2006 - 11:20 AM

Bom tle pokomentirala novo L'Oreal Elseve Nutri Gloss kolekcijo za nego dolgih las.

IPB Image

Šampon ustvarja zelo gosto in kremasto peno, odlično očisti lase in lasišče, je zelo nežen in naredi lase izredno mehke ... jih lahko brez problema razčešem brez uporabe balzama/maske. Je tudi precej koncentriran in se ga malo porabi.

Maska mi je pa naravnost fenomenalna, ker naredi lase nenormalno glaaaaadke in mehke, lasje delujejo vidno nahranjeni in navlaženi, tudi glavnik kar zdrsi skoznje. Je zelo goste konsistence, taka je ko en putrček in se krasno maže.

Obe zadevi mi tudi krasno dišita, nežno in nekoliko sladko cvetlično pudrasto, meni je tak prefinjen vonj in na laseh izpade super. Embalaže so mi tudi prekrasne. Imam sicer še balzam, ampak ga še nisem preizkusila, ga bo pa Jenna danes in mislim, da bo podala poročilo. biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 May 2006 - 12:28 PM

.
Jaz zaenkrat poročam samo o šamponu (balzam imam še trenutno gor). Mene pa ni ravno tako zelo navdušil po prvem pranju. Namreč, najprej se solidno peni, potem pa kar naenkrat pena izgine in se noče več. Wtf?! IPB Image Pa lasje po šamponiranju niso bili niti malo mehki, ampak zelo suhi in slamnati! Diši pa krasno, cvetlično in sveže.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2006 - 12:31 PM

Nama se očitno res čist kontra šamponi penijo ... meni se je recimo Self Absorbed nenormalno penil, tebi pa nič ... verjetno imava dost drugačne lase? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#113 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 May 2006 - 12:33 PM

.
Ej, očitno! biggrin.gif Meni se res tudi SA ni kaj prida penil, tebi pa ful. Očitno imava res različne!




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 May 2006 - 12:36 PM

Meni se isto dogaja z eno prijateljico ... imava isti tip kože in zlo podobno kvaliteto las, pa nama absolutno vedno ustrezajo čisto kontra stvari. Karkoli je meni totalno in neverjetno sranje, njej ful ustreza in obratno ... sej ne morš verjet. Tko da kadarkoli mi kej priporoča, si zapomnim, da tega absolutno ne smem nabavit, ker bi denar stran metala. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 May 2006 - 12:58 PM

.
No, po uporabi balzama iz te linije pa je to popolnoma druga pesem. Lasje so mehki, razčesavanje je simpl ko pasulj, lepo dišijo. Čeprav vonja na mojih laseh ni več, ker si še potem dam gor vse sorte (Root Boost pena, pa od L'Oreala krema za ravnanje). Z balzamom sem torej zelo zadovoljna, šampon pa bom še malo preizkušala.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2006 - 06:44 PM

Puder Revlon Colorstay, Maskara od Manhanttna Boosting (po dolgem času sem zamenjala maskaro in kupila uno shoocking ni pou qurca vredna ermm.gif ) No pol revlonovi glosi, manhattan glosi Twist&Taste (te mam pomoje že čist use laugh.gif ) pa je še velik stvari..
  • 0

#117 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82811 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 May 2006 - 07:28 PM

QUOTE(bambi)
Puder Revlon Colorstay, Maskara od Manhanttna Boosting (po dolgem času sem zamenjala maskaro in kupila uno shoocking ni pou qurca vredna ermm.gif ) No pol revlonovi glosi, manhattan glosi Twist&Taste (te mam pomoje že čist use laugh.gif ) pa je še velik stvari..

Shocking wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#118 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2006 - 08:14 AM

MUF rjava maskara
SD kremca
Dikla utrjevalec za nohte
Revlon Super Lustrous
Avon SSS zeleni losjon
.
.
.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#119 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 May 2006 - 02:26 PM

Essence lip glosi.
Zelo obstojni, tudi nekoliko gostejše sestave, tisti, ki so močneje obarvani ali so z bleščicami so tudi fajn obstojni. Pa še poceni wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#120 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 May 2006 - 06:31 PM

Avon Sleek Lines Eyeliner - fenomenalna zadeva!! Nanaša se kot pesem, črta je zelo natančna, da se lepo s pritiskom uravnavat debelino črte, špica je lepo mehka in kompaktna, gor je ravno prava količina tuša, ni treba nič pomakat kot pri drugih tekočih linerjih, embalaža je simpatična in ima pokrovček na navoj, da je zadeva res sigurno zaprta. Črta je na veki obstojna cel dan - uglavnem vse naj naj!

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users