Jump to content


Photo

Kreme za samoporjavitev


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#101 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 December 2005 - 05:28 PM

Aja, a sam 5 jurjev je krema. Ja pol si pa lahk še zalogo nardim.

Sam to je dobr, ostalo je pa kr neki. Ok ermm.gif Pejd raj kam drugam reklamo delat!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#102 *Živa*

*Živa*

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 28 December 2005 - 05:33 PM

Meni so pa klasične samoporjavitvene kreme prav fajn. Uporabljam predvsem pozimi enkrat do dvakrat mesečno (odvisno od želje) in le po obrazu. Jaz pri tem nič ne kompliciram kje ja in kje ne namazati. Najprej si naredim piling obraza, dobro osušim kožo in potem kremo naesem na posamezne dele (nos, brada, lica) in zelo dobro razmažem. Pri tem nikoli ne pozabim nanesti nekaj kreme tudi na vrat, tako da prehod med enim tenom in drugim ni viden in ne izpade kot "fasada". V glavnem pri meni tale kremca hudo prav pride, nikoli nisem lisasta in vsi me sprašujejo kje sem bila, da imam tako lepo bravo (hm...v kopalnici smile.gif ). Uporabljam pa samoporjavitveno od Nivea, cena okrog 1000 - 1500 sit.
  • 0

#103 panda

panda

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 29 December 2005 - 10:48 AM

QUOTE(rozica)
a ti povsod reklamo za te kreme delas?


Če to leti name, ti lahko rečem, da čisto povsod, saj sem nad njimi navdušena... (subjektivna ocena)....

Če te to moti, pa še ti kaj pohvali.

Palačinke naprimer biggrin.gif
  • 0

#104 panda

panda

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 29 December 2005 - 10:54 AM

QUOTE(miss*sixty)
Aja, a sam 5 jurjev je krema. Ja pol si pa lahk še zalogo nardim.

Sam to je dobr, ostalo je pa kr neki. Ok ermm.gif Pejd raj kam drugam reklamo delat!


Ja men je ta najboljša, pa sem marsikaj sprobala.

Ja kdo je pa tebi rekel da moraš ti zamenjat nekaj kar ti je všeč. Ja kaj pa je s tabo? Sem te užalila, če sem rekla da je krema ki jo imaš zame slabša. Ja kdo pa je rekel da bi moja tvoji koži odgovarjala. Saj to ni rečeno...

Hočem rečt predvsem to da so mi sestavine všeč, ker je veliko manj škodljivih koži, kot pa je to pri drugih kremah.

Zarad mene lahk ti svojo poješ če si tako navezana nanjo, jaz svoje ne bom, ker vem kaj je notri laugh.gif .

bla, bla... no pa brez zamere, forum je namenjen izmenjavi izkušenj, ne pa nekdo viha nos in to še zaradi kreme.

Res kriza...
  • 0

#105 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 December 2005 - 11:29 AM

QUOTE(panda)
QUOTE(miss*sixty)
Aja, a sam 5 jurjev je krema. Ja pol si pa lahk še zalogo nardim.

Sam to je dobr, ostalo je pa kr neki. Ok ermm.gif Pejd raj kam drugam reklamo delat!


Ja men je ta najboljša, pa sem marsikaj sprobala.

Ja kdo je pa tebi rekel da moraš ti zamenjat nekaj kar ti je všeč. Ja kaj pa je s tabo? Sem te užalila, če sem rekla da je krema ki jo imaš zame slabša. Ja kdo pa je rekel da bi moja tvoji koži odgovarjala. Saj to ni rečeno...

Hočem rečt predvsem to da so mi sestavine všeč, ker je veliko manj škodljivih koži, kot pa je to pri drugih kremah.

Zarad mene lahk ti svojo poješ če si tako navezana nanjo, jaz svoje ne bom, ker vem kaj je notri laugh.gif .

bla, bla... no pa brez zamere, forum je namenjen izmenjavi izkušenj, ne pa nekdo viha nos in to še zaradi kreme.

Res kriza...


Al je s tabo vse v redu ženska??? blink.gif

Ok...sej je vsem jasno, da delaš tuki samo reklamo in težiš s svojimi neumesnimi posti!

Jst sem se samo zato odzvala na tvoj post, ker je jasno da delaš reklamo in ker pametuješ, da so vse ostale kreme zanič!

In tle nima nobene veze moja krema, ki sem jo btw uporabila samo enkrat in je sploh ne uporabljam. Pa hvala..ne bom je pojedla. Ja, res si me tako užalila, da me kar srce boli.

Zelo pohvalno od tebe, da si že ugotovila, da je forum za izmenjavo mnenj ne pa za teženje in reklamiranje. Dobr bi blo, če bi to tud upoštevala!

Zdej pa dej mi, ker se mi res ne da s tabo ubadat tle!
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#106 panda

panda

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 29 December 2005 - 12:47 PM

QUOTE(miss*sixty)
QUOTE(panda)
QUOTE(miss*sixty)
Aja, a sam 5 jurjev je krema. Ja pol si pa lahk še zalogo nardim.

Sam to je dobr, ostalo je pa kr neki. Ok ermm.gif Pejd raj kam drugam reklamo delat!


Ja men je ta najboljša, pa sem marsikaj sprobala.

Ja kdo je pa tebi rekel da moraš ti zamenjat nekaj kar ti je všeč. Ja kaj pa je s tabo? Sem te užalila, če sem rekla da je krema ki jo imaš zame slabša. Ja kdo pa je rekel da bi moja tvoji koži odgovarjala. Saj to ni rečeno...

Hočem rečt predvsem to da so mi sestavine všeč, ker je veliko manj škodljivih koži, kot pa je to pri drugih kremah.

Zarad mene lahk ti svojo poješ če si tako navezana nanjo, jaz svoje ne bom, ker vem kaj je notri laugh.gif .

bla, bla... no pa brez zamere, forum je namenjen izmenjavi izkušenj, ne pa nekdo viha nos in to še zaradi kreme.

Res kriza...


Al je s tabo vse v redu ženska??? blink.gif

Ok...sej je vsem jasno, da delaš tuki samo reklamo in težiš s svojimi neumesnimi posti!

Jst sem se samo zato odzvala na tvoj post, ker je jasno da delaš reklamo in ker pametuješ, da so vse ostale kreme zanič!

In tle nima nobene veze moja krema, ki sem jo btw uporabila samo enkrat in je sploh ne uporabljam. Pa hvala..ne bom je pojedla. Ja, res si me tako užalila, da me kar srce boli.

Zelo pohvalno od tebe, da si že ugotovila, da je forum za izmenjavo mnenj ne pa za teženje in reklamiranje. Dobr bi blo, če bi to tud upoštevala!

Zdej pa dej mi, ker se mi res ne da s tabo ubadat tle!


No, ne vem ali imaš vedno takšne izpade ali ne, jaz ti nič ne zamerim.. Takšna pač si a ne.
Delam reklamo... Teb je vse kristalno jasno ne.. Hvala bogu.. Mene samo zanima, kaj imam jaz od te reklame... gore denarja al kaj... povej mi kje jih najdem, grem takoj tja..

Če so kreme zanič, jim je edino potekel rok uporabe. So pa velike razlike v kvaliteti. Upam da ti postane jasno (tudi človek je nekega dne prišel iz jame in naredil evolucijo -- o.p.p.po Darwinovi teoriji - da si spet nekaj ne izmislim ali zreklamiram) in da boš stvari, ki se jih naučiš vedno lahko uporabila samo v svoj prid. Vedi da lahko nekdo več ve od tebe, verjetno ti bolje od mene, ampak se ne sekiram. Važno je da se nihče ne ravna po običajni kurji logiki, ampak da je dovzeten za nove informacije, ki pa jih vsak ki ima vsaj malo soli v glavi obdela v svoj prid. In hvala bogu za internet..

Moji posti so res neumesni... Najprej sprašuješ, dobiš odgovor in sem jaz kriva če ti nekaj priporočam.

Dobro da vem, da s tabo ni mogoče normalno komunicirat in tukaj sem s teboj stvari zaključila.

Kdo je rekel da moraš brati moje poste.. So ravno toliko neumestni kot tvoji.. saj res, ne moji so bolj..

Teženje... s tem je prav tako kot zgoraj, da so eni nekomu simpatični drugi ne, kakšen občutek ti pa sama dajem je pa to popolnoma tvoj problem in problem tistih, ki naj jim ne bi bila pri srcu..

Glej jaz na tvoje zadeve več ne odgovarjam, kot da te ni..

Moj sponzor oglaševalske akcije pa je Mercator, Petrol, Pivovarna Laško, Lek, Helios in ostale bogate družbe. Polhna sem denarja..

Če verjameš..
  • 0

#107 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 29 December 2005 - 11:52 PM

ok Panda... enim ger pač v nos to da tolk favoriziraš eno zadevo, praviš pa da je slabo od sončenja na soncu, solarij in ostale kreme niso tolk dobre.

ne vem... očitno te res na tem forumu zanima sam tale tema o samoporjavitvi, ker drugje nisi še čist nč napisala. tko no, ful čudn zgleda.

Folk na tem forumu je ful v redu... samo res nam pa ni všeč, če en pride sam na eno temo, neki kritizira neki hvali in je sam na tej temi - ni kul no.

Drugač je pa vsak dobrodošel tuki, ki si želi izmenjave mnenj in pogovora.

  • 0
Posted Image

#108 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 December 2005 - 01:34 AM

.
Dejstvo je, da dela reklamo. Vsaj mej jajčnike in priznaj, panda.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#109 panda

panda

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts

Posted 03 January 2006 - 11:22 AM

[quote=Jenna].
Dejstvo je, da dela reklamo. Vsaj mej jajčnike in priznaj, panda.

.

Ljubica, žal mi je, ne morem..

Vseeno lp
  • 0

#110 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 09:02 AM

Na tržišču je nov spray za samoporjavitev od Loreala (sem videla reklamo na italjanski televiziji). Ima katera izkušnje s sprayi za samoporjavitev? Katere samoporajavitvene kreme so naj naj?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#111 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 09:13 AM

Še slikice:
IPB ImageIPB ImageIPB Image

A ima katera kej od tega doma?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#112 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30816 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 April 2006 - 09:20 AM

Pr men ne pride nič takega v poštev, ker sm čist svetla in si ne predstavljam, da bi se umetno pofarbala s temi sredstvi, kakšna bi bla, haha.
Imam edino uni losjon od Johnsona, Holliday Skin za svetlo kožo, pa še tistega sem pomoje da ene trikrat uporabila zdej čez zimo.
  • 0

#113 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 09:23 AM

Jaz imam tudi ta Johnsonov losjon, pa mi je premalo, pa še smrdi. Mene sam moti pri teh stvareh ker si flekast.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#114 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 April 2006 - 11:26 AM

Panda in Miss Sixty - nehajta z Off topici.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#115 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 16 April 2006 - 01:21 PM

Sonhika a ti katero kremo predlagaš?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#116 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 16 April 2006 - 04:04 PM

jst sm si nedavno tudi kupila Baleino samoporjavitveno kremo, moram rečt da ful diši vendar po določenem času začne un smrad spuščat...in to je me je kr odbilo...pa še nohte sem dobila rjave od kreme, čeprav sem si roke takoj temeljito umila...pa še vsa bela, svetla oblačila mi je krema zamazala.
  • 0

#117 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2006 - 07:21 PM

QUOTE(sonchika)
Panda in Miss Sixty - nehajta z Off topici.


Haha ti si pa zgodnja... ti OT so bli 4 mesce nazaj. biggrin.gif biggrin.gif Sorry še za en OT ampak sm se tko nasmejala zele. Pa sej niso bli OT hehe biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#118 tinka

tinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 16 April 2006 - 10:12 PM

hey

mene pa zanima če je že ktera uporabljala samoporjavitveno kremo od Oriflema , kolekcij Giordani Gold. jest sm si jo zdej najprej nanesla na en majhen predel pa se mi zdi kr u redu. imate kašne izkušnje?
  • 0

#119 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 April 2006 - 09:41 AM

Jaz bom mogla eno samoporjavitveno uporabit junija če še nebo sončka. Mam valeto in odprto oblekco. Nebi bla rada ko jogurt. Kera je najboljša ?
  • 0
Viens, reste ici!

#120 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 April 2006 - 10:02 AM

Te samoporjavitvene so za en drek. Bolš, da si bela... kokr pa da bi bla oranžna al pa šekasta. Nikol neveš, kako se ti prime. Jst se ne bi upala mazat za valeto. Bi šla raj v solarij.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users