Jump to content


Photo

Nega mešane in / ali mastne kože


  • Please log in to reply
1454 replies to this topic

#101 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 April 2006 - 07:18 PM

dora a ti uporabljaš differin?
  • 0
Memento mori.

#102 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 13 April 2006 - 07:20 PM

Jup, vsaki drugi dan nekje...
  • 0

#103 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 April 2006 - 07:28 PM

kake so pa twoje izkušnje z njim?
pa kak dolgo ga že uporabljaŠ?
  • 0
Memento mori.

#104 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 13 April 2006 - 07:50 PM

Uporabljam že več kot mesec, koža se mi je izboljšala, pri tem mi je tud full pomagal Schellerjev in. gel, tu patam se mi še naredi kak izpuščaj, vendar je full bolje...

Zdaj se spravljam v napad da skože "ščistim" flekce od mazoljčkov z Avene Clenians K... tongue.gif
  • 0

#105 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 April 2006 - 07:53 PM

Differin je hudič. Jaz se še zdaj cela lupim. sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 07:53 PM

Dora, sama bi ti odsvetovala sočasno uporabo Differina in Cleanance K ... to je po mojem mnenju preveč za kožo. Jaz ti priporočam, da daš skozi 3-mesečno kuro z Differinom in šele nato začneš uporabljat Cleanance K.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 13 April 2006 - 08:42 PM

dora kateri schellerjev gel za umivanje natanko pa si uporabljala? (onega za mastno al občutljivo) ?
  • 0
Memento mori.

#108 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 14 April 2006 - 12:27 PM

QUOTE(Claudija)
dora  kateri schellerjev gel za umivanje natanko pa si uporabljala? (onega za mastno al občutljivo) ?


Mineralni gel-mislim da je ta za občutljivo kožo, nevem...

@DiLeMa, sicer nimam lišajev ali izsušene kože, vendar bom naredila tako kot si priporočala, če je bolje...
  • 0

#109 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 April 2006 - 01:22 PM

Dora ... Differin in Cleanance K luščita povrhnjico in povzročata hitrejšo obnovo kože ... se mi zdi, da bo preveč, če boš uporabljala oboje naenkrat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#110 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 14 April 2006 - 08:29 PM

Jaz si pa grem jutri ali pa v nedeljo po
- Garnier tonik zeleni
- Differin (3 mesece ga bom uporabljala če pa nebo boljše pa bom prešaltala)
- Schellerjev gel...samo nevem ali bi vzela onega za občutljivo al onega za mastno...vedno se ne morem odločit med tema dvema... ermm.gif

Upam da bo pomagaŁo! oops.gif
  • 0
Memento mori.

#111 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 April 2006 - 06:43 AM

Schellerjev gel mineralni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#112 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 16 April 2006 - 09:52 AM

Tako...zdaj sem se pa odločla da bom eni ko se spozna bolj na Differin pa na te zadeve poslala mojo sliko in tako...kakšno je pač stanje na mojem obrazu pa da mi pove al se za to splača nabavit Differin al bo preveč ermm.gif
Zdaj pa nevem...sonchika,dilema...? ktera se spozna bolj na te zadeve?
  • 0
Memento mori.

#113 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 April 2006 - 11:27 AM

Dilema ve več.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#114 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 April 2006 - 03:37 PM

Najprej se opravičujem če to ni ravno primerna tema zato samo nism našla teme "sestavine" tko da bom kr tu objavla...no pri oriflame sem opazla 2 novi kolekciji pa sem šla preverit sestavine saj sem radovednaa smile.gif jas pa se ne spoznam nato tko da prosim, bi lahk ve ocenle to zadevščino:

1. Oil control +

- čistilni gel:

aqua (water), sodium c12-15 pareth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, cocamidopropyl betaine, peg-150 pentaerythrityl tetrastearate, disodium laureth sulfosuccinate, peg-40 hydrogenated castor oil, sodium chloride, peg-6 caprylic/capric glycerides, parfum (fragrance), propylene glycol, zinc pca, triclosan, limonene, echinacea purpurea (root extract), linalool, citronellol, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, hexyl cinnamal, methylparaben.

- Losjon za čiščenje por

aqua (water), alcohol denat., butylene glycol, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, lactic acid, allantoin, zinc pca, triclosan, salicylic acid, parfum (fragrance), echinacea purpurea (root extract), limonene, linalool, citronellol, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, methylparaben

- Nesvetleča vlažilna krema

aqua (water), glyceryl stearate, glycerin, aluminum starch octenylsuccinate, butylene glycol, dimethicone, cetyl alcohol, cyclopentasiloxane, cetyl palmitate, glyceryl polymethacrylate, cetearyl alcohol, sodium stearoyl lactylate, glyceryl caprylate, c30-45 alkyl methicone, propylene glycol, xanthan gum, imidazolidinyl urea, methylparaben, niacinamide, propylparaben, parfum (fragrance), echinacea purpurea (root extract), sodium hydroxide, potassium thiocyanate, limonene, linalool, lactoferrin, citronellol, lactoperoxidase, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, potassium sorbate, glucose oxidase, glucose pentaacetate, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben

-Gel za preprečevanje nastajanja mozoljev

aqua (water), alcohol denat., butylene glycol, glycerin, hydroxypropyl methylcellulose, salicylic acid, zinc pca, propylene glycol, niacinamide, menthol, echinacea purpurea (root extract), methylparaben


2. Pure Skin

- Gel za umivanje

aqua, sodium laureth sulfate, lauryl glucoside, peg-7 glyceryl cocoate, cocamidopropyl betaine, peg-150 pentaerythrityl tetrastearate, peg-40 hydrogenated castor oil, peg-6 caprylic/capric glycerides, sodium chloride, parfum, salix alba (willow bark extract), citric acid, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, niacinamide, aesculus hippocastanum, faex, propylene glycol, phenoxyethanol, ammonium glycyrrhizate, zinc gluconate ,panthenol, sodium citrate, caffeine, biotin.

- Piling za čiščenje problematične kože

aqua, glycerin, acrylates copolymer, sodium laureth sulfate, decyl glucoside, solum diatomeae, phenoxyethanol, sodium hydroxide, parfum, cera microcristallina, polyethylene, methylparaben, disodium edta, salix alba (willow bark extract), ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben, propylparaben, niacinamide, aesculus hippocastanum, faex, propylene glycol, ammonium glycyrrhizate, zinc gluconate, panthenol, sodium citrate, caffeine, citric acid, biotin, ci 77007.

- Piling robčki

aqua, propylene glycol, peg-40 hydrogenated castor oil, methylparaben, propylparaben, parfum, salix alba (willow bark extract), niacinamide, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, aesculus hippocastanum, faex, phenoxyethanol, ammonium glycyrrhizate, zinc gluconate , panthenol, sodium citrate, caffeine, citric acid, biotin

- Losjon za čiščenje por

aqua (water), alcohol denat., butylene glycol, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, salix alba (willow bark extract), parfum (fragrance), lactic acid, triethyl citrate, allantoin, niacinamide, aesculus hippocastanum (horse chestnut seed extract), faex (yeast extract), propylene glycol, phenoxyethanol, ammonium glycyrrhizate, zinc gluconate, panthenol, sodium citrate, caffeine, citric acid, biotin.

- Nesvetleča vlažilna krema

aqua (water), glyceryl stearate, glycerin, aluminum starch octenylsuccinate, butylene glycol, dimethicone, cetyl alcohol, cyclopentasiloxane, cetyl palmitate, glyceryl polymethacrylate, cetearyl alcohol, sodium stearoyl lactylate, glyceryl caprylate, c30-45 alkyl methicone, propylene glycol, xanthan gum, imidazolidinyl urea, parfum (fragrance), methylparaben, niacinamide, propylparaben, echinacea purpurea (root extract), sodium hydroxide, potassium thiocyanate, lactoferrin, lactoperoxidase, potassium sorbate, glucose oxidase, glucose pentaacetate, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben.

- Pure Skin gel proti mozoljem in drugim nepravilnostim

aqua, alcohol denat., butylene glycol, glycerin, hydroxyethylcellulose, propylene glycol, salix alba (willow bark extract), menthol, niacinamide, aesculus hippocastanum, faex, phenoxyethanol, ammonium glycyrrhizate, zinc gluconate, panthenol, sodium citrate, caffeine, citric acid, biotin.

- Svinčnik za prekrivanje nepravilnosti

di-c12-13 alkyl malate, ppg-3 hydrogenated castor oil, carnauba, butylene glycol, c30-50 alcohols, bis- peg-12 dimethicone beeswax, polyethylene, tribehenin, nylon-12, silica, magnesium aluminum silicate, polybutene, salicylic acid, farnesol, dimethicone, tocopheryl acetate, propylparaben, methylparaben, trimethoxycaprylylsilane, retinyl palmitate, ci 77891, ci 77492, ci 77499, ci 77491.
  • 0
Memento mori.

#115 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 April 2006 - 03:39 PM

Slike? biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#116 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 April 2006 - 05:14 PM

Te sestave sem nalepila v temo Sestavine.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#117 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 April 2006 - 08:38 PM

oki hvala...jas tepka pa iščem temo Sestavine pod Nega obraza laugh.gif
  • 0
Memento mori.

#118 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 21 April 2006 - 08:39 PM

QUOTE(Anaa)
Slike? biggrin.gif


bom jih tam zravn dala (prilepla)
  • 0
Memento mori.

#119 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 24 April 2006 - 09:09 AM

kaj mi lahko kdo pove ali je moji mastni koži s vidnimi porami zadosti da uporabi le mleko za čiščenje in nato tonik...ali moram še obvezno po mleku tudi čistilni gel???
  • 0

#120 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 24 April 2006 - 01:26 PM

QUOTE(exotica)
kaj mi lahko kdo pove ali je moji mastni koži s vidnimi porami zadosti da uporabi le mleko za čiščenje in nato tonik...ali moram še obvezno po mleku tudi čistilni gel???


Lahko izpustiš mleko kr se mi zdi da je bolj za suho kožo pa namest tega uporabi gel za umivanje kakšnega za mastno kožo...
  • 0
Memento mori.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users