Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#101 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 October 2006 - 11:21 AM

Naredi še enkrat in ko bo gotovo, bom staro pobrisala.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#102 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2006 - 12:10 PM

Grozanska groza huh.gif . Že 2x sem zajeb**. Najbolje da se vse pobriše pa bo. Se bom kdaj drugič mučila stem, ne da se mi več.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#103 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 October 2006 - 12:24 PM

Sem popravila tvojo napako na anketi, ti pa prosim še enkrat preberi postopek, kako se naredi anketa.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#104 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2006 - 07:49 PM


bluberry,
kje si kupila tole masko od Logone?

Pa če veste, kje ste jo kupile =), lahko tale podatek napišete v oceni. Je kar dobrodošel.




  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#105 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 06 October 2006 - 10:29 PM

Sem misla napisat pa sem pozabla pol. Kupila sem ga v sanolaborju,kjer majo nekaj izdelkov od te firme samo ne vseh na žalost. Lahko se pa kupi tudi preko neta-ni poštnine -www.živacenter.org.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 October 2006 - 09:39 PM

bluberry,
hvala za odgovor. smile.gif



mobitel,
svoja vprašanja in nasvete o izdelkih podajaj v ustrezno temo, torej v tole. Tovrstne reči nikakor ne spadajo pod ocenjevanje (kar bi moral vedeti, saj pravil kar mrgoli) in zato je bil tvoj post pobrisan.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 October 2006 - 05:23 PM

mobitel,

še enkrat preberi, kar sem ti zgoraj napisala.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 mobitel

mobitel

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 10 October 2006 - 06:04 PM

QUOTE(Jenna @ 10. 10. 2006 - 18:23) View Post

mobitel,

še enkrat preberi, kar sem ti zgoraj napisala.




To bi lahko napisala v tisto temo, kjer sem oddal svoj post, ker tukaj nič nisem bral.

QUOTE(mobitel @ 10. 10. 2006 - 18:56) View Post

To bi lahko napisala v tisto temo, kjer sem oddal svoj post, ker tukaj nič nisem bral.



Mi lahko kdo razloži kakšna je razlika med šamponom za občutljive in poškodovane lase in šamponom za normalne lase.

Pri Hauschka mareličnem šamponu sem hotel povedati, da ga moraš uporabljati najmanj 3 tedne, da se lasišče navadi šampona, ker je razlika med tem in ostalimi zelo velika v sestavi.
Ni priporočljiv za pobarvane lase!

Pa zanima me kaj si mislite o tej sestavini drugega hauška šampona?- Chlorophyllin-Copper-Complex (Cl 75810)

This is an extract of chlorophyll (from stinging nettles) combined with copper, a naturally occurring metal and is used as a pigment.

pigment za kaj in zakaj se ga sploh mora uporabiti?
  • 0

#109 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 October 2006 - 06:23 PM

QUOTE(mobitel @ 10. 10. 2006 - 19:04) View Post
To bi lahko napisala v tisto temo, kjer sem oddal svoj post, ker tukaj nič nisem bral.

V tisto temo ne morem pisati, ker se v tisto temo pišejo zgolj ocene izdelka.
Te teme, ki jih pa nisi bral, pa so teme, ki so pomembne (zato so tudi na vrhu) in bi jih moral prebrati najprej, še preden greš pisat v katero drugo, saj so v teh temah pravila, ki se jih vsi držimo.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#110 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 October 2006 - 06:23 PM

Pigment da barvo šamponu.
Glavno je da ma šampon nežne čistilce (hauschka se s tem lahko pohvali), "pemalo" alkohola in ne preveč eteričnih olj na začetku-na koncu so lahko ker to pomeni da jih je malo.To velja za vse tipe las in lasišča. Če so lasje suhi so še priporočljivi vlažilci in maščobe.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#111 mobitel

mobitel

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 10 October 2006 - 07:47 PM

Hotel sem vprašati če je kaj narobe s tem, da oseba z normalnimi lasmi uporablja šampon za poškodovane in občutljive lase?

Je ta šampon bolj nežen kot šampon za normalne lase?
  • 0

#112 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 10 October 2006 - 10:01 PM

kako lahko to sprašuješ, če pa veš čisto vse.. Važne so sestavine ki so v izdelku ne pa kaj piše za kateri tip lasu je...
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#113 mobitel

mobitel

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 11 October 2006 - 12:06 PM

Zanima me, če ti je omenjeni šampon izsušil lasišče in ali morda poznaš še kakšne negativne lastnosti alkohola za kožo?
  • 0

#114 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 October 2006 - 06:52 PM

Jenna, mene pa zanima, o kaksni akciji si govorila za tist tigijev o&h? na netu nc ne pise o tej akciji?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 October 2006 - 07:31 PM

QUOTE(*pikica* @ 20. 10. 2006 - 19:52) View Post
Jenna, mene pa zanima, o kaksni akciji si govorila za tist tigijev o&h? na netu nc ne pise o tej akciji?

Vse je pod temo Tigi (nega las). Te akcije so sicer na netu ( http://tigi.studioma.si/ ) te še ni... šele novembra pride, najbrž bodo paketiči kmalu pošli, tako da ti priporočam, da pokličeš v Studio Ma na cifro 04/236-76-00 in kar lepo naročiš, če te mika. Super ugodna reč. wink.gif



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 October 2006 - 05:52 PM

aha, super, hvala! mika me ful, sicer sm zdej na fitovalu, ker je dobro mal menjat te zadeve, ampak si bom kr nardila zalogo za drug let smile.gif hvala! LP

p.s. zdele sm sla gledat tisto tigijevo temo, pa sej to ne mors vrjet, kok je pocen aaauuuuu!!! a to pride direkt 1. novembra al majo ze kej prej... sej bojim, da bo lih zame zmankal teh kompletkov
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#117 *petrca*

*petrca*

    sramežljivec

  • Člani
  • 99 posts
  • Interests:use =)

Posted 22 October 2006 - 07:04 PM

Črna kakšen tip las maš? smile.gif
sprašujem ker bi si tudi jaz nabavla ta thickening šampon in me zanima biggrin.gif

hvala ti wink.gif
  • 0

#118 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 October 2006 - 08:05 PM

pinkystar,
v bodoče se malo bolj potrudi pri ocenjevanju, ker tvoja ocena tukaj res ne pomaga nikomur in ni ničemur podobna.
V bodoče bodo takšne ocene brisane.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#119 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 October 2006 - 12:40 AM

QUOTE(*pikica* @ 21. 10. 2006 - 18:52) View Post

a to pride direkt 1. novembra al majo ze kej prej... sej bojim, da bo lih zame zmankal teh kompletkov

Uradno še ni v akciji ampak lahko pokličeš tko k sta to nrdile jenna pa dilema pa supergirl in poveš pač,da si slišala za akcijo in da bi rada že prej naročila smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#120 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2006 - 03:32 PM

aha... a to nej poklicem kr v ta glavn studio (k je dala Jenna cifro), al v tistga, kjer ponavad kupujem Tigijeve izdelke?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users